Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin



Grupa Valoare 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Galati 5 4 0 1 145 111 34 1 0 3 0 2 6 12
2 CSM Bacau 5 3 1 1 155 118 37 3 0 0 1 6 1 11
3 LPS Vaslui 5 3 0 2 156 151 5 2 0 1 0 4 2 10
4 LPS Braila 5 2 0 3 130 152 -22 1 0 1 0 2 2 8
5 LPS Iasi 5 1 1 3 132 155 -23 0 1 1 0 1 2 7
6 LPS I. Balas Soter Buzau 5 1 0 4 139 170 -31 1 0 0 0 2 0 6
Bonus

* LPS Iasi (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Vaslui (4pts respectare cerinte talie)

* CSM Bacau (4pts respectare cerinte talie)

* CSM Galati (4pts respectare cerinte talie)

* LPS I. Balas Soter Buzau (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Braila (4pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 5 5 0 0 203 113 90 3 0 2 0 6 4 15
2 CSM Corona Brasov 5 5 0 0 179 121 58 2 0 3 0 4 6 15
3 CSS 2 Bucuresti 5 2 0 3 168 184 -16 1 0 1 0 2 2 9
4 CSS Targoviste 5 1 1 3 162 190 -28 1 0 0 1 2 1 8
5 ACS Unirea Dobroesti 5 1 0 4 127 169 -42 0 0 1 0 0 2 7
6 HC Activ CSO Plopeni 5 0 1 4 120 182 -62 0 1 0 0 1 0 6
Bonus

* ACS Unirea Dobroesti (5pts respectare cerinte talie)

* CSS 2 Bucuresti (5pts respectare cerinte talie)

* CSM Bucuresti (5pts respectare cerinte talie)

* HC Activ CSO Plopeni (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Targoviste (5pts respectare cerinte talie)

* CSM Corona Brasov (5pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Lic Teor Traian Vuia Resita 5 4 0 1 171 131 40 2 0 2 0 4 4 13
2 Chimia Rm Valcea 5 4 0 1 166 136 30 2 0 2 0 4 4 12
3 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 5 4 0 1 143 121 22 2 0 2 0 4 4 12
4 LPS Slatina 5 1 0 4 144 149 -5 1 0 0 0 2 0 7
5 ACS Leu Giarmata 5 2 0 3 127 155 -28 1 0 1 0 2 2 7
6 HC Jimbolia 5 0 0 5 120 179 -59 0 0 0 0 0 0 4
Bonus

* Chimia Rm Valcea (4pts respectare cerinte talie)

* Gr. Sc. Energetic Rm Valcea (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Slatina (5pts respectare cerinte talie)

* Lic Teor Traian Vuia Resita (5pts respectare cerinte talie)

* ACS Leu Giarmata (3pts respectare cerinte talie)

* HC Jimbolia (4pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 5 5 0 0 182 102 80 3 0 2 0 6 4 14
2 CSS 2 Baia Mare 5 5 0 0 195 127 68 2 0 3 0 4 6 14
3 CSM Fagaras 5 2 1 2 157 165 -8 2 0 0 1 4 1 9
4 CS Phoenix Baia Mare 5 1 0 4 127 164 -37 0 0 1 0 0 2 6
5 CS Marta Baia Mare 5 1 0 4 134 177 -43 0 0 1 0 0 2 5
6 CSS Medias 5 0 1 4 146 206 -60 0 1 0 0 1 0 4
Bonus

* CSM Fagaras (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Medias (3pts respectare cerinte talie)

* ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe (4pts respectare cerinte talie)

* CS Marta Baia Mare (3pts respectare cerinte talie)

* CSS 2 Baia Mare (4pts respectare cerinte talie)

* CS Phoenix Baia Mare (4pts respectare cerinte talie)

Generated in: 17 ms; Memory is 0.641 Mb; Peak is 1.095 Mb;