Contact


Presedinte, Constantin Din
  • tel: 021 231 84 04
  • fax: 021 231 89 87
  • email: constantin.din@frh.ro
Secretar General, Viorel Mazilu
  • mobil: 0773 832 019
  • email: viorel.mazilu@frh.ro
  •  
Secretar Federal activitati international, Dana Bucsa
  • tel/fax: 021 231 89 85
  • mobil: 0745 168 571
  • email: frh@frh.ro
Asistent Manager Presedinte, Dana Boros
  • tel/fax: 021 231 84 04
  • mobil: 0722 330 818
  • email: dana.boros@frh.ro

DEPARTAMENT ECONOMIC

Departament Economic, Mariana Catuti
  • tel/fax: 021 231 83 43
  • mobil: 0745 087 320
  • email: mariana.catuti@frh.ro
Departament Economic, Ioana Tudor
  • mobil: 0737 820 100
  • email: ioana.tudor@frh.ro
Departament Economic, Marcela David
  • mobil: 0723 679 102
  • email: marcela.david@frh.ro

Secretariat FRH

Secretariat,
  • tel: 0212 318 988

Departamentul Tehnic

Antrenor Federal feminin senioare, Nicoleta Alexandrescu
  • tel/fax: 021 230 12 31
  • mobil: 0744 927 165
  • email: nicoleta.alexandrescu@frh.ro
Antrenor Federal masculin seniori, Alin Sania
  • mobil: 0751 155 550
  • email: alin.sania@frh.ro

Antrenor Federal junioare/cadete, Steluta Luca
  • tel/fax: 021 230 12 31
  • mobil: 0749 217 878
  • email: steluta.luca@frh.ro
Antrenor Federal juniori/cadeti, Paul Ghiorghiu
  •  
  • mobil: 0726 611 618
  • email: paul.ghiorghiu@frh.ro
Departamentul Competitii - seniori, Alexandru Jelescu
  • tel: 0729 089 984
  • fax: 021 231 82 62
  • email: alexandru.jelescu@frh.ro
Departamentul Administrativ, Costel Strat
  • mobil: 0735 177 579
  • email: costel.strat@frh.ro

Departamentul Marketing si Comunicare

Director Comunicare, Marketing si Vanzari, Radu Chirvase
  • mobil: 0722 784 922
  • email: radu.chirvase@frh.ro
Manager Marketing si Vanzari, Iulian Mihai
  • mobil: 0749 075 055
  • email: iulian.mihai@frh.ro

Departamentul Juridic

Departament Juridic, Ioana Voinescu
  • mobil: 0725 681 571
  • email: ioana.voinescu@frh.ro

Adresa: Strada Aviator Popa Marin nr. 2, Bucuresti, Cod postal: 011962