ACASA
FRH
STIRI
COMPETITII
LOTURI
DEZVOLTARE
CONTACT
BILETE
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Protecția datelor
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Program saptamanal
25.03-31.03
Documente utile
Loturi echipe
Lista substantelor interzise
Online
Raport de joc
Trimitere scor
Program saptamanal
Stiri
Comunicate
Documente utile
Nou
Liga Nationala '23-'24
Liga Zimbrilor
Liga Florilor MOL
Divizia A '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Seria C
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Seria A
Seria B
Campionatul National de Tineret '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Masculin
Seria A
Seria B
Cupa României Râureni '23-'24
Masculin
Feminin
Supercupa Romaniei '23-'24
Masculin
Feminin
Juniori I
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Juniori II
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Juniori III
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Beach Handball
Masculin '22
Feminin '22
Juniori IV '22-'23 ACTIV
Turneu Final
Turneu Final
Masculin
Seniori
Tineret
Juniori
Cadeți
Feminin
Senioare
Tineret
Junioare
Cadete
Handbal pe plaja
Masculin
Seniori
Componenta
Program
U16
Program
Feminin
Senioare
Componenta
Program
U16
Program
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Rezistență specifică
Stretchingul static
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Toggle navigation
FRH.ro
Acasa
Program saptamanal
25.03-31.03
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Documente utile
Timp de Joc Jucători U21&U23
Lista substantelor interzise 2021
Dezvoltare
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Rezistență specifică
Stretchingul static
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Competitii Seniori '23-'24
Masculin
SuperCupa
Cupa Romaniei Raureni
Liga Zimbrilor
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
SuperCupa
Cupa Romaniei Raureni
Liga Florilor MOL
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Divizia A Seria c
Competitii Tineret '23-'24
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Campionatul J1 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Campionatul J2 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Campionatul J3 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Competitii J4 '22-'23 ACTIV
Masculin
Turneu final
Feminin
Turneu final
-->
Trimitere scor
Raport de joc
Contact
Unde imi duc copilul la handbal?
SHOP
Introducere in Handbal
Bilete
Cautare
LFM
STB
RAP
Sb, 13:00
LFM
RMV
MIN
Sb, 17:30
LZ
VAS
UCJ
Sb, 18:00
LZ
CTA
BAC
Sb, 18:00
LFM
BUZ
ZAL
Sb, 18:00
LFM
JIU
MAG
Sb, 18:00
LFM
SCM
COR
Sb, 18:00
LFM
DUN
DAC
Du, 17:00
LZ
CSM
FOC
Du, 17:30
LZ
TUR
SUC
Du, 18:00
Program
meciuri
VEZI LISTA
Accesează
SEI '22-'23
SEI.FRH.RO
Unde vedem handbal saptamana aceasta?
Mi, 05 mai
J1GV3
Sala Constantin Jude
AHC Potaissa Turda
34:36
CSM Resita
Sala Constantin Jude
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
CSM Bacau
42:38
CSS Fagaras
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV2
Sala LPS Buzau
LPS Buzau
32:32
CSM Focsani 2007
Sala LPS Buzau
J1GV3
Sala Constantin Jude
LPS Tg Mures
15:51
SCM Politehnica Timisoara
Sala Constantin Jude
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
CSS Tecuci
32:38
CSS Odorheiul Secuiesc
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV2
Sala LPS Buzau
CSS Craiova
0:10
CSS Medgidia
Sala LPS Buzau
J1GV3
Sala Constantin Jude
Academia Minaur Baia Mare
35:16
CSS Hunedoara
Sala Constantin Jude
LFM
Sala Gh. Baritiu Turda
CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud
26:31
CS Minaur Baia Mare
Sala Gh. Baritiu Turda
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
LPS Piatra Neamt
26:27
CSS Dinamo Brasov
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV2
Sala LPS Buzau
CSM Bucuresti
41:27
CSS Ploiesti
Sala LPS Buzau
Jo, 06 mai
J1GV2
Sala LPS Buzau
CSM Focsani 2007
10:0
CSS Craiova
Sala LPS Buzau
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
CSS Fagaras
29:35
CSS Tecuci
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV3
Sala Constantin Jude
CSM Resita
38:32
LPS Tg Mures
Sala Constantin Jude
LFM
Sala Horia Demian
CSU Cluj-Napoca
25:31
CSM Galati
Sala Horia Demian
LFM
Sala Gh. Baritiu - Turda
SCM Râmnicu Vâlcea
32:20
CS Dacia Mioveni 2012
Sala Gh. Baritiu - Turda
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
CSM Bacau
31:39
CSS Dinamo Brasov
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV3
Sala Constantin Jude
AHC Potaissa Turda
47:32
CSS Hunedoara
Sala Constantin Jude
J1GV2
Sala LPS Buzau
LPS Buzau
33:21
CSS Ploiesti
Sala LPS Buzau
LFM
Sala Horia Demian
HC Dunărea Brăila
30:27
CSM Slatina
Sala Horia Demian
LFM
Sala Gh. Baritiu - Turda
SCM Universitatea Craiova
31:22
CS Activ Prahova Ploiesti
Sala Gh. Baritiu - Turda
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
LPS Piatra Neamt
31:31
CSS Odorheiul Secuiesc
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV3
Sala Constantin Jude
Academia Minaur Baia Mare
24:26
SCM Politehnica Timisoara
Sala Constantin Jude
J1GV2
Sala LPS Buzau
CSM Bucuresti
29:21
CSS Medgidia
Sala LPS Buzau
LFM
Sala Horia Demian
CS Măgura Cisnadie
24:26
HC Zalău
Sala Horia Demian
LFM
Sala Horia Demian
CSM București
27:22
CS Rapid București
Sala Horia Demian
Vi, 07 mai
J1GV2
Sala LPS Buzau
CSS Ploiesti
10:0
CSS Craiova
Sala LPS Buzau
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
CSS Odorheiul Secuiesc
27:27
CSM Bacau
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV2
Sala LPS Buzau
CSS Medgidia
28:22
LPS Buzau
Sala LPS Buzau
J1GV3
Sala Constantin Jude
SCM Politehnica Timisoara
38:36
AHC Potaissa Turda
Sala Constantin Jude
LFM
Sala Horia Demian
SCM Gloria Buzău
19:21
CS Dacia Mioveni 2012
Sala Horia Demian
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
CSS Fagaras
29:45
LPS Piatra Neamt
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV2
Sala LPS Buzau
CSM Bucuresti
32:21
CSM Focsani 2007
Sala LPS Buzau
J1GV3
Sala Constantin Jude
CSM Resita
26:38
Academia Minaur Baia Mare
Sala Constantin Jude
LFM
Sala Horia Demian
CSM Galati
22:28
SCM Universitatea Craiova
Sala Horia Demian
LFM
Sala Gh. Baritiu - Turda
CSM Slatina
22:29
CSM București
Sala Gh. Baritiu - Turda
J1GV1
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
CSS Tecuci
44:32
CSS Dinamo Brasov
Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc
J1GV3
Sala Constantin Jude
LPS Tg Mures
43:29
CSS Hunedoara
Sala Constantin Jude
LFM
Sala Horia Demian
CS Rapid București
22:28
CS Măgura Cisnadie
Sala Horia Demian
LFM
Sala Gh. Baritiu - Turda
HC Zalău
30:22
CSU Cluj-Napoca
Sala Gh. Baritiu - Turda
LFM
Sala Horia Demian
CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud
20:27
SCM Râmnicu Vâlcea
Sala Horia Demian
Sb, 08 mai
LZ
Sala Dinamo
CSM Reșita
21:35
ACS HC Buzău 2012
Sala Dinamo
LZ
Sala Rapid
HC Dobrogea Sud
24:27
AHC Potaissa Turda
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
CS Magnum Botosani
22:31
CSM Bacău
Sala Dinamo
LZ
Sala Rapid
CS Minaur Baia Mare
25:31
CS Dinamo București
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
SCM Politehnica Timișoara
31:29
CSM Fagaras
Sala Dinamo
LZ
Sala Rapid
CSM București
29:26
CSM Vaslui
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
CSM Focșani 2007
25:23
CSA Steaua București
Sala Dinamo
Lu, 10 mai
LZ
Sala Dinamo
CSM Bacău
39:29
CSM Reșita
Sala Dinamo
LZ
Sala Rapid
CSM Fagaras
19:29
CSA Steaua București
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
CS Magnum Botosani
25:32
CSM Focșani 2007
Sala Dinamo
LZ
Sala Rapid
CSM Vaslui
32:33
HC Dobrogea Sud
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
ACS HC Buzău 2012
30:26
CSM București
Sala Dinamo
LZ
Sala Rapid
CSU din Suceava
25:30
CS Minaur Baia Mare
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
CS Dinamo București
28:22
SCM Politehnica Timișoara
Sala Dinamo
Ma, 11 mai
LZ
Sala Rapid
CSM Reșita
10:0
CS Magnum Botosani
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
CSM Focșani 2007
32:22
CSM Fagaras
Sala Dinamo
LZ
Sala Rapid
HC Dobrogea Sud
30:27
ACS HC Buzău 2012
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
SCM Politehnica Timișoara
34:30
CSU din Suceava
Sala Dinamo
LZ
Sala Rapid
CS Minaur Baia Mare
26:30
AHC Potaissa Turda
Sala Rapid
LZ
Sala Rapid
CSA Steaua București
24:27
CS Dinamo București
Sala Rapid
LZ
Sala Dinamo
CSM București
28:28
CSM Bacău
Sala Dinamo
Lu, 24 mai
LFM
Sepsi Arena
CS Minaur Baia Mare
35:26
HC Dunărea Brăila
Sepsi Arena
Parteneri oficiali
Parteneri oficiali ai Ligii Florilor MOL
Parteneri tehnici
Partener de mobilitate
LIVETICKER
Actualizare automata | 20 secunde
powered by
Urmărește toate meciurile live pe tv.frh.ro