Program nr. 7 saptamana: 12.02-19.02.2024

EHF EL - M
13.02.2024, ora 19:45, sala Simona Amanar

CSM Constanta - Fuchse Berlin (Germania)

13.02.2024, ora 21:45 , sala Savilhao Joao Rocha Lisboa, Portugalia
Sporting CP - Dinamo Bucuresti

EHF EC - M
17.02.2024, ora 19:00, Sportovni hala hazene Stars Karvina, Cehia

HCB Karvina - CSA Steaua Bucuresti

18.02.2024, 18:00, Sportska Dvorana Amel Beckovic Vogosca, Bosnia si Hertegovina
RK Vogosca - CS Minaur Baia Mare

EHF CL - W
18.02.2024, ora 15:00, Sydbank Arena Odense, Danemarca

Odense Handbold - CSM Bucuresti

18.02.2024, ora 17:00, sala Sporturilor Mioveni
CS Rapid Bucuresti - Team Esbjerg (Danemarca)

EHF EL - W
17.02.2024, ora 19:00, Complex Teraplast Arena Bistrita
CS Gloria 2018 BN - HSG Bensheim / Auerbach (Germania)
 

17.02.2024, ora 21:00, La Fontaine Blanche Chambray
Chambray Touraine Handball - HC Dunarea Braila

18.02.2024, ora 19:00, sala Tg Jiu
CSM Tg Jiu - Motherson Mosonmagyarovari KC


Etapa 17

Liga Zimbrilor Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 01.02 00:00 CSM Constanta vs CSA Steaua București 7/1
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: A.Nacu(MS)
Jo 15.02 18:00 CSM Vaslui vs CSM București 7/2
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: I.Ciobanu(BC)
Sb 17.02 17:30 CSM Sighisoara vs CSM Focșani 2007 Pro Arena 7/3
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) Observator: A.Eremia(GJ)
Du 18.02 17:30 ACS HC Buzău 2012 vs CSM Bacău Pro Arena 7/4
Sala: Sala Romeo Iamandi Buzau Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) Observator: D.Ciulei(BV)
Vi 16.02 18:00 CS Dinamo București vs CS Universitatea Cluj 7/5
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: O.Yuksel(CT)
Vi 16.02 18:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSU din Suceava 7/6
Sala: Sala C Jude Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: G.Nasturel(CS)

Etapa 16

Liga Florilor MOL Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 16:00 HC Zalău vs HC Dunărea Brăila 7/7
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) Observator: A.Rucoi(MS)

Tur 2 Cupa României Raureni
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 16.02 13:00 CSU Stiinta Bucuresti vs HC Zalău 7/8
Sala: Sala Agronomia Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: A.Ion(B)
Sb 17.02 17:30 SCM Gloria Buzău vs CS Măgura Cisnadie 7/9
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: V.Serdiuc(IS)/D.Sirbu(MD) Observator: V.Calina(AG)
Sb 17.02 11:00 CSM Slatina vs CS Dacia Mioveni 2012 7/10
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: R.Harabagiu(DB)
Sb 24.02 17:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CSM București 7/11
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) Observator: A.Stoia(B)
Ma 13.02 17:00 CSM Bacau vs CSM Tg. Jiu 7/12
Sala: Sala Sporturilor Narcisa Lecusanu Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: P.Anton(IS)
Mi 14.02 18:00 CS Rapid București vs SCM Universitatea Craiova 7/13
Sala: Sala Rapid Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: C.Mihai(BV)
Mi 14.02 17:30 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSM Corona Brașov 7/14
Sala: Complex Sportiv TeraPlast Arena Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: M.State(BZ)

Tur 1

Echipa AS HC Pietricica Neamt se retrage in data de 29.01.2023

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 13.02 18:00 CS Muncitoresc Resita vs CSM Sighisoara 7/15
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: S.Ciurea(Dj)
Ma 13.02 18:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs AHC Potaissa Turda 7/16
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: A.Lupsa(CS)
Du 18.02 16:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSU din Suceava 7/17
Sala: Sala Olimpia Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 10

Campionatul National de Tineret Seria A Feminin
Echipele CNE Rm. Valcea si CNE Sf. Gheorghe s-au retras
Echipa CS Magura Cisnadie nu se prezinta la jocul CS Minaur Baia Mare

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 12.02 15:30 CS Minaur Baia Mare TIN vs CS Magura Cisnadie TIN 7/18
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:

Etapa 10

Campionatul National de Tineret Seria B Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 15:00 CSM TG. Jiu TIN vs CSM Bucuresti TIN 7/19
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Lu 12.02 14:00 SCM Universitatea Craiova TIN vs CSU Stiinta Bucuresti TIN 7/20
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:

Etapa 9

Campionatul National de Tineret Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 CSM Sighisoara TIN sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 16.02 15:00 AHC Potaissa Turda TIN vs CSU din Suceava TIN 7/21
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 17.02 13:30 CS Universitatea Cluj TIN vs CSM Bacau TIN 7/22
Sala: Sala LPS Cluj Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 17.02 10:00 CS Minaur Baia Mare TIN vs SCM Politehnica Timisoara TIN 7/23
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:

Etapa 10

Juniori 1 Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 16.02 12:30 LPS Vaslui vs LPS Iasi 7/24
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Sb 17.02 10:00 LPS Suceava vs CSU din Suceava 7/25
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: B.Constantin(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Mi 21.02 14:00 LPS Piatra Neamt vs CSM Bacau 7/26
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:

Etapa 8

Campionatul National de Tineret Seria B Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 12.02 14:00 CSM Bucuresti TIN vs CSM Focsani 2007 TIN 7/27
Sala: Sala Apollo Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 CSA Steaua Bucuresti TIN sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 16:00 CSM Constanta TIN vs CS Dinamo Bucuresti TIN 7/28
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Ma 20.02 14:00 ACS HC Buzau 2012 TIN vs CSM Bucuresti TIN 7/29
Sala: Sala Romeo Iamandi Buzau Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Lu 19.02 12:00 CSM Focsani 2007 TIN vs CSM Vaslui TIN 7/30
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:

Etapa 10

Juniori 1 Seria B Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 CS Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 13:00 CSM Bucuresti vs CSM Constanta 7/31
Sala: Sala Apollo Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 18.02 12:30 CT Media Bucuresti vs CSS Galati 7/32
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:

Etapa 10

Juniori 1 Seria C Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 AHC Talentul este Cheia Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 14:00 CS Concordia Chiajna vs CSM Ploiesti 7/33
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Ma 20.02 12:00 CSS Steaua Bucuresti vs CSM Focsani 2007 7/34
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Costache(B)/R.Visan(B) Observator:

Etapa 3

Divizia A Play Off Promovare Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 CSM Reșita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 18:00 CSM Oradea DivA vs CSM Odorheiul Secuiesc 7/35
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Sb 17.02 17:00 CSM Fagaras vs CSO Teutonii Ghimbav 7/36
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Sb 17.02 18:00 CSM Alexandria vs CS Medgidia 7/37
Sala: Sala Polivalenta Alexandria Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:

Etapa 10

Juniori 1 Seria D Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 12:00 CS Viitorul Pitesti vs ACS Romanati Sport Caracal 7/38
Sala: Sala Trivale Arbitri: D.Gramnea(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 18.02 16:00 LPS Tg Jiu vs CSS Drobeta Turnu Severin 7/39
Sala: Sala Litovoi Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:

Etapa 10

Juniori 1 Seria E Masculin
Echipa LPS Florin Fleseriu Sebes se retrage din data de 19.09.2023

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 12:30 CSS Sighisoara vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 7/40
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: B.Constantin(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 18.02 00:00 ACS Avatar Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 10

Juniori 1 Seria F Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 AH Minaur Baia Mare JI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 12:00 HC Dinamyc Zalau vs LPS Banatul Timisoara 7/41
Sala: Sala Avram Iancu Zalau Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 18.02 11:45 SCM Politehnica Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 7/42
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Arbitri: M.Botez(AR)/A.Budaca(AR) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 10:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS Steaua Bucuresti 7/43
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) Observator:
Sb 17.02 11:00 ACS Olympic RFH vs CSM Bucuresti 7/44
Sala: Sala Lic Dumitru Dumitrescu Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 17.02 14:00 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 7/45
Sala: Sala Scoala 205 Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Mi 14.02 14:00 CS Concordia Chiajna vs CT Media Bucuresti 7/46
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria C Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 10:00 CSS Sf. Gheorghe vs ACS Sporting Ghimbav 7/47
Sala: Sala de pe strada Vanatorilor Arbitri: A.Lazar(HR)/P.Szilard(HR) Observator:
Sb 17.02 13:00 ACS Avatar Brasov vs CSS Fagaras 7/48
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Vi 16.02 17:00 LPS Tg Mures vs CSS Sibiu 7/49
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Jo 15.02 16:00 CSS Sighisoara vs CSS Odorheiul Secuiesc 7/50
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: N.Dan(HD)/R.Dodu(HD) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria D Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 CSS Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 12:00 CS Brazi vs CSM Ploiesti 7/51
Sala: Sala Brazi Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Sb 17.02 10:00 CSO Tricolorul Breaza vs ACS HC Buzău 2012 7/52
Sala: Sala Virgil Dudau - Breaza Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:
Mi 14.02 14:00 LPS Focsani vs LPS I. Balas Soter Buzau 7/53
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria E Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 CSM Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 10:00 CSS Calarasi vs CSS Galati 7/54
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: E.Dinu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Du 18.02 12:00 CSS Medgidia vs CS Axiopolis Cernavoda 7/55
Sala: Sala Iftimie Ilisei Medgidia Arbitri: A.Dobrota(BR)/C.Holban(BR) Observator:
Sb 17.02 11:00 Arrubium 2008 Macin vs LPS Braila 7/56
Sala: Sala Ivan Patzaichin Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria G Masculin
Echipa CS Inoan Arad nu se prezinta la jocul cu HC Beldiman Arad

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 11:00 CSM Resita vs CSS Lugoj 7/57
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) Observator:
Sb 17.02 00:00 LPS Bihorul Oradea vs SCM Politehnica Timisoara 7/58
Sala: N/A Arbitri: C.Craciun(CJ)/P.Pomian(CJ) Observator:
Sb 17.02 00:00 HC Beldiman Arad vs CS Inoan Arad 7/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 14:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Victoria Nadlac 7/60
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:

Etapa 16

Juniori 2 Seria A Feminin
Echipa LPS Suceava nu se prezinta la jocul cu CSM Galati (etapa 17)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 CSO Buhusi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 10:00 LPS Iasi vs CSS Bacau 7/61
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: M.Nicolaevici(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 18.02 12:00 LPS Suceava vs LPS Vaslui 7/62
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: C.GATU(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 18.02 12:30 LPS Piatra Neamt vs CSM Galati 7/63
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 18.02 11:00 ACS Lucian Bute Galati vs CSS Galati 7/64
Sala: Sala Danubius Braila Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria B Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 CS Brazi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 11:00 CSS Buzau vs LPS I. Balas Soter Buzau 7/65
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: A.Caloian(Bz)/A.Carpiuc(Bz) Observator:
Lu 19.02 13:00 CSO Tricolorul Breaza vs LPS Braila 7/66
Sala: Sala Virgil Dudau - Breaza Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Du 18.02 11:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSM Ploiesti 7/67
Sala: Sala Tel George Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria C Feminin
Echipa CS Danubius Calarasi se retrage

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 16:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS Ilfov 7/68
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Du 18.02 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 11:00 CS Orasenesc Ovidiu vs HC Omer Constanta 7/69
Sala: Sala Ovidiu Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Jo 15.02 14:00 CSM Unirea Slobozia vs CSS Medgidia 7/70
Sala: N/A Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:

Etapa 16

Juniori 2 Seria D Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 CSS 6 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 16:30 ACS Tonus Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 7/71
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Du 18.02 12:00 ACS Olympic RFH vs CSM Bucuresti 7/72
Sala: Sala Lic Dumitru Dumitrescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Du 18.02 11:30 CS Rapid Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 7/73
Sala: Sala Rapid Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 18.02 11:30 LPS Pitesti vs CT Media Bucuresti 7/74
Sala: Sala Sc. 4 (Traian) Arbitri: L.Juganaru(PH)/A.Vasile(PH) Observator:

Etapa 16

Juniori 2 Seria E Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 15:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 7/75
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Du 18.02 14:30 CSM Corona Brasov vs CSM Tg. Mures 7/76
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Du 18.02 11:00 ACS Transilvania Brasov vs LPS Tg. Mures 7/77
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Du 18.02 11:00 CSS Fagaras vs CSS Sibiu 7/78
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Du 18.02 11:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Sighisoara 7/79
Sala: Sala Scoala nr. 11 Brasov Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria F Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 16.02 16:00 CS Novaci vs HCM Craiova 7/80
Sala: Sala Lic. teor. Novaci Arbitri: F.Para(SM)/F.Para(SM) Observator:
Du 18.02 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CSS Petrosani 7/81
Sala: Sala Energetic Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Vi 16.02 14:00 CS Chimia Rm Valcea vs LPS Tg Jiu 7/82
Sala: Sala Traian Arbitri: G.Dumitru(DJ)/I.Geaburu(DJ) Observator:
Du 18.02 13:00 CSS Caracal vs LPS Slatina 7/83
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:

Etapa 13

Juniori 2 Seria G Feminin
Echipa ACH Ariesul Turda nu se prezinta la jocul din 18.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 AHC VM Zalau vs ACS Ariesul Turda Volei-Handbal 7/84
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 12:00 CS Marta Baia Mare vs ACS KKS Camin Satu Mare 7/85
Sala: Sala Sc. Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Jo 15.02 16:00 CSS Zalau vs CSM Olimpia Satu Mare 7/86
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 18.02 11:00 LPS Bistrita vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 7/87
Sala: Sala Dorin Morutan Arbitri: C.Craciun(CJ)/P.Pomian(CJ) Observator:

Etapa 16

Juniori 2 Seria H Feminin
Echipa ACS HC Beldiman nu se prezinta la jocul din 18.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 CSC Millenium Giarmata sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 12:00 AHCS Citu Timisoara vs HC Beldiman Arad 7/88
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) Observator:
Du 18.02 13:00 ACS Golden Kids Bocsa vs LPS Cetate Deva 7/89
Sala: Sala Nufarul Arbitri: S.Dragan(CS)/B.Vuita(CS) Observator:
Du 18.02 14:00 Unirea Sannicolau Mare vs CSS Dr. Tr. Severin 7/90
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 18.02 14:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Avantul Periam 7/91
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: C.Rapa(TM)/L.Tataru(TM) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 16.02 17:30 CSU din Suceava vs LPS Suceava 7/92
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.GATU(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 18.02 12:00 LPS Iasi vs LPS Botosani 7/93
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: M.Nicolaevici(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria B Masculin
Echipa LPS Roman nu se prezinta la jocul din 25.02.2024

Echipa CSS Tecuci nu se prezinta la jocul din 25.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 11:00 CSS Tecuci vs CSM Adjud 1946 7/94
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: I.Savin(VS)/A.Stoian(VS) Observator:
Vi 16.02 14:00 LPS Roman vs LPS Vaslui 7/95
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: E.Faur(IS)/M.Hutanu(IS) Observator:
Jo 15.02 14:00 LPS Focsani vs CSO Negresti Vaslui 7/96
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Doban(IS)/E.Faur(IS) Observator:

Etapa 13

Juniori 3 Seria C Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 17:00 HC Omer Constanta B vs CSM Constanta 7/97
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar Arbitri: E.Dinu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Du 18.02 10:00 CSS Medgidia B vs CSS Galati 7/98
Sala: Sala Iftimie Ilisei Medgidia Arbitri: A.Dobrota(BR)/C.Holban(BR) Observator:
Jo 15.02 13:00 CSS Calarasi vs HC Omer Constanta A 7/99
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 18.02 11:00 LPS Braila vs CSS Medgidia A 7/100
Sala: Sala LPS Braila Arbitri: D.Basso(GL)/M.Belt(GL) Observator:

Etapa 13

Juniori 3 Seria D Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 CSS Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 12:00 ACS Academia Junior Ploiesti B vs ACS HC Buzău 2012 7/101
Sala: Sala Brazi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 18.02 10:00 ACS Academia Junior Ploiesti A vs CS Orasenesc Mizil 7/102
Sala: Sala Brazi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Vi 16.02 18:30 CS Brazi vs CSM Ploiesti 7/103
Sala: Sala Brazi Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:

Etapa 6

Juniori 3 Seria E Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 10:30 CSS Sighisoara vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 7/104
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: B.Constantin(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 18.02 13:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Avatar Brasov 7/105
Sala: Sala Scoala nr. 11 Brasov Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria F Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 ACS Vipers Deva sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 16.02 16:30 CSS Fagaras vs LPS Tg. Mures 7/106
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Lazar(HR)/P.Szilard(HR) Observator:
Du 18.02 11:00 CSS Sibiu vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 7/107
Sala: Sala Scoala 18 Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria G Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 ACS Olympic RFH sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 12:30 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CSM Bucuresti 7/108
Sala: Sala Scoala 205 Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Du 18.02 12:00 CS Concordia Chiajna vs CSS 2 Bucuresti A 7/109
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:

Etapa 6

Juniori 3 Seria H Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 14:30 CSS 2 Bucuresti B vs CS Dinamo Bucuresti 7/110
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Du 18.02 10:30 CSS Steaua Bucuresti vs Acs Stefan Birtalan 7/111
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Grigoriev(B)/V.Radu(B) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria I Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 12:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSS Rm. Valcea 7/112
Sala: N/A Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Traistaru(DJ) Observator:
Du 18.02 13:30 CSM Tg Jiu vs CSS Craiova 7/113
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 18.02 13:00 ACS VIITORUL H2O PITEȘTI vs CSU Pitesti 7/114
Sala: Sala Sc. Gimn. Mircea cel Batran Arbitri: L.Juganaru(PH)/A.Vasile(PH) Observator:

Etapa 13

Juniori 3 Seria J Masculin
Echipa CS AS Alexandru Csepreghi nu se prezinta la jocul din 25.02.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 00:00 LPS Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.02 14:00 CS Marta Baia Mare vs CS Adep Satu Mare 7/115
Sala: Sala Sc. Gimn. Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Du 18.02 10:00 CSS 2 Baia Mare vs CS AS Alexandru Csepreghi Baia Mare 7/116
Sala: Sala Sc. Gimn. Vasile Alecsandri Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:
Du 18.02 15:30 Academia Minaur Baia Mare vs CS Seini 7/117
Sala: Sala Scoala Vasile Alecsandri Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:

Etapa 13

Juniori 3 Seria K Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.02 10:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs SCM Politehnica Timisoara 7/118
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 18.02 12:00 CS Giroc Chisoda vs CSC Mosnita Noua 7/119
Sala: Sala Giroc Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) Observator:
Du 18.02 10:30 LPS Banatul Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 7/120
Sala: Sala UVT Arbitri: C.Rapa(TM)/L.Tataru(TM) Observator:
Du 18.02 12:00 CSM Resita vs CSS Gloria Arad 7/121
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:

Etapa 17

Juniori 3 Seria A Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 14:00 CSO Buhusi vs LPS Vaslui 7/122
Sala: N/A Arbitri: B.Constantin(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Mi 14.02 16:00 ACS OK Sport Onesti vs LPS Roman 7/123
Sala: N/A Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) Observator:
Mi 14.02 17:00 CSS Bacau vs LPS Piatra Neamt 7/124
Sala: Sala Orizont Bacau Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Mi 14.02 14:00 CSM Dorna vs LPS Botosani 7/125
Sala: Sala Municipiu Arbitri: S.Giurgica(BN)/D.Beldean(BN) Observator:
Mi 14.02 15:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 7/126
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/M.MOISIUC(IS) Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 LPS Vaslui vs LPS Iasi 7/127
Sala: N/A Arbitri: M.Nicolaevici(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 17.02 12:30 LPS Suceava vs CSM Dorna 7/128
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 17.02 00:00 LPS Botosani vs CSS Bacau 7/129
Sala: N/A Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Sb 17.02 12:00 LPS Piatra Neamt vs ACS OK Sport Onesti 7/130
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) Observator:
Vi 16.02 16:00 LPS Roman vs CSO Buhusi 7/131
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: T.Faur(GJ)/M.Hutanu(IS) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria L Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 16.02 13:00 LPS Bihorul Oradea vs ACS Alpha Oradea 7/132
Sala: N/A Arbitri: P.Argyelean (BH)/A.Mastan(BH) Observator:
Du 18.02 14:00 HC 2003 Alesd vs LPS Cluj 7/133
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: D.Astalas(MM)/A.Feder(MM) Observator:
Du 18.02 14:30 HC Dinamyc Zalau vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 7/134
Sala: Sala Avram Iancu Zalau Arbitri: D.Sechel(MM)/ Observator:

Etapa 17

Juniori 3 Seria B Feminin
Echipa ACS Lucian Bute 2 nu se prezinta la jocul cu ACS Lucian Bute 1

Echipa CSS Tecuci nu se prezinta la jocul din 17.02

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 00:00 ACSH Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 14.02 12:00 CS PRO SPORT Focsani vs CSS Tecuci 7/135
Sala: Sala Sporturilor Alin Moldoveanu Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Mi 14.02 17:30 ACS Viitorul Galati vs CSS Galati 7/136
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Mi 14.02 15:00 CSM Galati vs CSH Art Galati 7/137
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Mi 14.02 00:00 ACS Lucian Bute 2 Galati vs ACS Lucian Bute 1 Galati 7/138
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 ACS Lucian Bute 2 Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 10:00 ACS Lucian Bute 1 Galati vs CSM Galati 7/139
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 17.02 12:30 CSH Art Galati vs ACS Viitorul Galati 7/140
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: C.Paraschiv(AG)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 17.02 10:00 CSS Galati vs CS PRO SPORT Focsani 7/141
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: A.Dobrota(BR)/C.Holban(BR) Observator:
Sb 17.02 00:00 CSS Tecuci vs ACSH Tecuci 7/142
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 17

Juniori 3 Seria C Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 14.02 12:00 HC Dunarea Braila vs CSS Calarasi 7/143
Sala: Sala Dunarea Braila Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Mi 14.02 18:00 CS Axiopolis Cernavoda vs ASC Tonus Calarasi 7/144
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Mi 14.02 15:00 CSS Tulcea vs CS Granitul Greci Tulcea 7/145
Sala: Sala CSS Tulcea Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Ma 13.02 15:00 CSS 1 Constanta vs Asociatia CS KIR Constanta 7/146
Sala: Sala Hidrotehnica UMC Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 CSS 1 Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 15:00 Asociatia CS KIR Constanta vs CSS Tulcea 7/147
Sala: Sala Callatis Mangalia Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:
Sb 17.02 13:30 CS Granitul Greci Tulcea vs CS Axiopolis Cernavoda 7/148
Sala: Sala Ivan Patzaichin Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Sb 17.02 11:00 ASC Tonus Calarasi vs HC Dunarea Braila 7/149
Sala: Sala Sc Gimn Tudor Vladimiresci Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:
Sb 17.02 12:00 CSS Calarasi vs LPS Braila 7/150
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: E.Dinu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:

Etapa 17

Juniori 3 Seria D Feminin
Echipa ACS Academia Junior Ploiesti retrasa

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 00:00 CS Bucov vs ACS Victoria Olteni 7/151
Sala: N/A Arbitri: M.Agliceriu(PH)/D.Stefan(PH) Observator:
Mi 14.02 13:00 CSM Ramnicu Sarat vs CS Activ Prahova Ploiesti 7/152
Sala: Sala Vasile Stefan Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Mi 14.02 00:00 CSO Mizil vs CSM Ploiesti 7/153
Sala: N/A Arbitri: M.Iordache(PH)/S.Vilcu(PH) Observator:
Mi 14.02 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 14.02 15:00 CS Campina vs HC Junior BB Buzau 7/154
Sala: Sala CN Nicolae Grigorescu Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 11:00 ACS Victoria Olteni vs CS Campina 7/155
Sala: Sala CN Nicolae Grigorescu Arbitri: M.Iordache(PH)/A.Stoica(PH) Observator:
Sb 17.02 00:00 HC Junior BB Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 16.02 14:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSO Mizil 7/156
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Sb 17.02 14:30 CSM Ploiesti vs CSM Ramnicu Sarat 7/157
Sala: Sala Brazi Arbitri: S.Marocico(BV)/A.Tutuianu(BV) Observator:
Sb 17.02 10:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs CS Bucov 7/158
Sala: Sala Brazi Arbitri: M.Iliescu(PH)/S.Vilcu(PH) Observator:

Etapa 17

Juniori 3 Seria E Feminin
Echipa CSS Ilfov nu se prezinta la jocul din 14.02.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 16:30 CSS 6 Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 7/159
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: D.Grigoriev(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Mi 14.02 16:30 CS Tunari vs ACS Olympic RFH 7/160
Sala: Sala Tunari Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Mi 14.02 17:00 ACSO Viitorul Pantelimon 2 vs ACS Tonus Bucuresti 7/161
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: I.NEAGU(B)/B.Ureche(B) Observator:
Mi 14.02 00:00 ACSO Viitorul Pantelimon 1 vs CSS Ilfov 7/162
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 14.02 16:00 SCM Dunarea 2020 Giurgiu vs CSM Unirea Slobozia 7/163
Sala: Sala Polivalenta Giurgiu Arbitri: D.Bira(B)/A.Nistor(B) Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 19.02 16:00 ACS Unirea Dobroesti vs SCM Dunarea 2020 Giurgiu 7/164
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 17.02 11:00 CSM Unirea Slobozia vs ACSO Viitorul Pantelimon 1 7/165
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 17.02 13:00 CSS Ilfov vs ACSO Viitorul Pantelimon 2 7/166
Sala: Sala Lic Dumitru Dumitrescu Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Sb 17.02 16:30 ACS Tonus Bucuresti vs CS Tunari 7/167
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Dordea(B)/D.Grigoriev(B) Observator:
Sb 17.02 11:30 ACS Olympic RFH vs CSS 6 Bucuresti 7/168
Sala: Sala Sporturilor Buftea Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) Observator:

Etapa 17

Juniori 3 Seria F Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 15.02 11:00 CS Rapid Bucuresti 2 vs ACS Stefan Birtalan 7/169
Sala: Sala Rapid Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Mi 14.02 16:00 CSS Targoviste vs LPS Pitesti 7/170
Sala: Sala Aninoasa Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Mi 14.02 00:00 GSIP Moreni vs ACS Viitorul H2O Pitesti 7/171
Sala: N/A Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Mi 14.02 16:00 CS Concordia Chiajna vs CSS 2 Bucuresti 7/172
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Mi 14.02 11:00 CS Rapid Bucuresti 1 vs CSM Bucuresti 7/173
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 12:30 ACS Stefan Birtalan vs CS Rapid Bucuresti 1 7/174
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) Observator:
Sb 17.02 12:30 CSM Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 7/175
Sala: Sala Apollo Arbitri: I.Dordea(B)/D.Grigoriev(B) Observator:
Sb 17.02 14:30 CSS 2 Bucuresti vs GSIP Moreni 7/176
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Bira(B)/A.Nistor(B) Observator:
Sb 17.02 13:00 ACS Viitorul H2O Pitesti vs CSS Targoviste 7/177
Sala: Sala Sc. Gimn. Mircea cel Batran Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 17.02 11:00 LPS Pitesti vs CS Rapid Bucuresti 2 7/178
Sala: Sala Sc Traian Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:

Etapa 17

Juniori 3 Seria H Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 16:30 CSS Medias vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 7/179
Sala: Sala Sc Gen 5 Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) Observator:
Mi 14.02 18:00 LT Traian Vuia Resita vs CSS Petrosani 7/180
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: I.Bledea(CS)/I.Ciobanu(CS) Observator:
Mi 14.02 00:00 CS Novaci vs CSM Tg Jiu 7/181
Sala: N/A Arbitri: B.Alnitii(DJ)/A.Natarau(DJ) Observator:
Mi 14.02 00:00 CSS Sibiu vs CS Jiul Rovinari 2016 7/182
Sala: N/A Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) Observator:
Mi 14.02 16:00 LPS Tg Jiu vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 7/183
Sala: Sala LPS Tg. Jiu Arbitri: F.Para(SM)/F.Para(SM) Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 12:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs LPS Tg Jiu 7/184
Sala: N/A Arbitri: S.Dragan(CS)/B.Vuita(CS) Observator:
Sb 17.02 12:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs CSS Sibiu 7/185
Sala: Sala Vulcan Arbitri: L.Tataru(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Sb 17.02 17:30 CS Jiul Rovinari 2016 vs CS Novaci 7/186
Sala: Sala Rovinari Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 17.02 13:30 CSM Tg Jiu vs LT Traian Vuia Resita 7/187
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: D.Gramnea(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 17.02 14:00 CSS Petrosani vs CSS Medias 7/188
Sala: Sala CSS Petrosani Arbitri: L.Tataru(TM)/R.Torok(TM) Observator:

Etapa 17

Juniori 3 Seria I Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 00:00 CSM Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 14.02 14:30 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Sf. Gheorghe 7/189
Sala: Sala DP Colibasi Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/R.Armanu(BC) Observator:
Mi 14.02 15:15 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Fagaras 7/190
Sala: Sala Scoala nr. 11 Brasov Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Mi 14.02 16:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Dinamo Brasov 7/191
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: A.Lazar(HR)/ Observator:
Jo 15.02 12:30 CSM Corona Brasov vs ACS Transilvania Brasov 7/192
Sala: Sala Sporturilor Brasov Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 CSM Corona Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 11:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 7/193
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Ma 20.02 15:00 CSS Dinamo Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 7/194
Sala: Sala Liceului Moroianu Sacele Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 17.02 10:00 CSS Fagaras vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 7/195
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Ilina(VL)/O.Samson(VL) Observator:
Sb 17.02 11:30 CSS Sf. Gheorghe vs CSM Fagaras 7/196
Sala: Sala de pe strada Vanatorilor Arbitri: A.Lazar(HR)/P.Szilard(HR) Observator:

Etapa 21

Juniori 3 Seria J Feminin
Echipa CSS Sighisoara nu se prezinta la jocul din 17.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 14.02 00:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs CSS Viitorul Cluj 7/197
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Mi 14.02 14:30 LPS Tg Mures vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 7/198
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Mi 14.02 15:30 ACS Tg. Mures vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 7/199
Sala: Sala Sc. Gimn. Liviu Rebreanu Arbitri: P.Popeanu(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Mi 14.02 14:00 LPS Bistrita vs CS Arena Tg Mures 7/200
Sala: Sala Dorin Morutan Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:
Jo 15.02 18:00 HC Arsenal Taureni vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 7/201
Sala: Sala Arsenal Taureni Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:

Etapa 22
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 HC Arsenal Taureni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 11:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs LPS Bistrita 7/202
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: S.Cosma(MM)/E.KOTECZ (MM) Observator:
Vi 16.02 17:00 CS Arena Tg Mures vs ACS Tg. Mures 7/203
Sala: Sala Sc. Gimn. Serafim Duicu Arbitri: B.Sandor(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Vi 16.02 18:30 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda vs LPS Tg Mures 7/204
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:
Vi 16.02 13:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs ACS Pegasus Tg. Mures 7/205
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:
Sb 17.02 00:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS Sighisoara 7/206
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:

Etapa 21

Juniori 3 Seria K Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 15:30 CSS Zalau vs CSS 2 Baia Mare 7/207
Sala: Sala Avram Iancu Zalau Arbitri: A.Apostu(MM)/A.CIMPAN(MM) Observator:
Jo 15.02 18:00 CS Marta Baia Mare vs ACS KKS Camin 1 Satu Mare 7/208
Sala: Sala Scoala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Mi 14.02 17:00 ACS Ersport Salacea vs ACS KKS Camin 2 Satu Mare 7/209
Sala: Sala Bohm Zsolt Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Mi 14.02 17:00 AHC VM ZALĂU vs CSM Olimpia Satu Mare 7/210
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: A.Apostu(MM)/A.CIMPAN(MM) Observator:
Mi 14.02 18:00 LPS Satu Mare vs ACS HC Bizau Ocna Sugatag 7/211
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Mi 14.02 15:30 ACS Mihai Vele Targu Lapus vs ACS Alpha Oradea 7/212
Sala: Sala Liceul Teor. Petru Rares Arbitri: M.Rosus(SM)/A.Lup(SM) Observator:

Etapa 22
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 12:00 CSS 2 Baia Mare vs ACS Mihai Vele Targu Lapus 7/213
Sala: Sala Sc. Gimn. Vasile Alecsandri Arbitri: D.Astalas(MM)/A.Feder(MM) Observator:
Sb 17.02 00:00 ACS Alpha Oradea vs LPS Satu Mare 7/214
Sala: N/A Arbitri: P.Argyelean (BH)/A.Mastan(BH) Observator:
Sb 17.02 13:00 ACS HC Bizau Ocna Sugatag vs AHC VM ZALĂU 7/215
Sala: Sala Ocna Sugatag Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:
Sb 17.02 13:30 CSM Olimpia Satu Mare vs ACS Ersport Salacea 7/216
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: M.Rosus(SM)/A.Lup(SM) Observator:
Sb 17.02 12:00 ACS KKS Camin 2 Satu Mare vs CS Marta Baia Mare 7/217
Sala: Sala Capleni Arbitri: F.Chinde(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 17.02 14:00 ACS KKS Camin 1 Satu Mare vs CSS Zalau 7/218
Sala: Sala Capleni Arbitri: F.Chinde(MM)/D.Sechel(MM) Observator:

Etapa 21

Juniori 3 Seria L Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 14.02 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 14.02 16:30 HC Jimbolia vs ACS Dominicii Timisoara 7/219
Sala: Sala Wiesenmayer Arbitri: M.Botez(AR)/A.Budaca(AR) Observator:
Mi 14.02 14:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 7/220
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Jo 15.02 18:00 CS Avantul Periam vs CS Frontiera 2004 Curtici 7/221
Sala: Sala Periam Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) Observator:
Mi 14.02 00:00 CSS Gloria Arad vs CSC Mosnita Noua 7/222
Sala: N/A Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) Observator:
Mi 14.02 17:00 AHCS Citu Timisoara vs CSC Millenium Giarmata 7/223
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:

Etapa 22
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.02 00:00 AHCS Citu Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 17.02 11:00 CSC Millenium Giarmata vs CSS Gloria Arad 7/224
Sala: Sala Giarmata Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:
Sb 17.02 13:00 CSC Mosnita Noua vs CS Avantul Periam 7/225
Sala: Sala Mosnita Noua Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 17.02 11:00 CS Frontiera 2004 Curtici vs LPS Banatul Timisoara 7/226
Sala: Sala Comuna Macea Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 17.02 10:30 CS Unirea Sannicolau Mare vs HC Jimbolia 7/227
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) Observator:
Sb 17.02 11:00 ACS Dominicii Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 7/228
Sala: Sala Mosnita Noua Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator: