Program nr. 88 saptamana: 19.09-25.09.2022

EHF CL - M / Faza Grupelor

22.09.2022, ora 19:45, sala Juske Bank Arena Odense (Danemarca)
GOG - CS Dinamo Bucuresti
 
EHF CL - W / Faza Grupelor
25..09.2022, ora 17:00, sala Polivalenta Bucuresti
CSM Bucuresti - SG BBM Bietigheim (Germania)
 
EHF CL - W / Faza Grupelor
25.09.2022, ora 15:00, sala Kastamonu Merkez (Turcia)
Kastamonu Belediyesi GSK - CS Rapid Bucuresti
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 19.09 17:30 CSA Steaua București vs AHC Potaissa Turda Pro Arena 88/1
Sala: Sala Apollo Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: D.Manea(B)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 18:00 CSM Vaslui vs CSU din Suceava 88/2
Sala: N/A Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: M.Margarit(PH)
Sb 24.09 15:45 CSM Constanta vs CSM București Pro Arena 88/3
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: I.Barbu(B)
Sb 24.09 17:30 CSM Bacău vs CS Minaur Baia Mare Pro Arena 88/4
Sala: N/A Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: V.Dobre(B)
Vi 23.09 18:00 AHC Potaissa Turda vs CSM Oradea 88/5
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: Z.Mesaros(MM)
Jo 22.09 18:00 ACS HC Buzău 2012 vs CSA Steaua București 88/6
Sala: Sala Romeo Iamandi Buzau Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: V.Vicea(B)
Sb 24.09 18:00 CS Dinamo București vs CSM Focșani 2007 88/7
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Ionescu(B)
Sb 24.09 17:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSM Odorheiul Secuiesc 88/8
Sala: Sala C Jude Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: A.Lupsa(CS)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 18:00 CSM Tg. Jiu vs CSM Slatina 88/9
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) Observator: O.Pripas(VL)
Mi 21.09 17:30 CS Măgura Cisnadie vs CS Rapid București Pro Arena 88/10
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: N.Popa(AG)
Du 25.09 11:00 HC Zalău vs SCM Gloria Buzău 88/11
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: D.Manea(B)
Jo 22.09 17:30 SCM Râmnicu Vâlcea vs CSM București Pro Arena 88/12
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: M.Barcan(DJ)
Du 25.09 18:00 SCM Universitatea Craiova vs CS Dacia Mioveni 2012 88/13
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: A.Stoia(B)
Mi 21.09 17:00 CS Minaur Baia Mare vs HC Dunărea Brăila 88/14
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: D.Ciulei(BV)
Du 25.09 11:00 CSM Galati vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud 88/15
Sala: Sala Polivalenta Danubius Braila Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: V.Ursu(TL)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 13:00 CS Rapid Bucuresti DivA vs ACS SC 181 SSP Bucuresti 88/16
Sala: Sala Rapid Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Sb 24.09 12:00 ACS Spartac Bucuresti vs CSM Unirea Slobozia 88/17
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Vi 23.09 18:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSU Neptun Constanta 88/18
Sala: Sala Unirea Dobroesti Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Voicu(AG) Observator:
Sb 24.09 14:00 CSM Bucuresti DivA vs HC Dunarea Braila DivA 88/19
Sala: Sala Apollo Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Sb 24.09 12:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs SCM Gloria Buzau DivA 88/20
Sala: Sala Olimpia Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 12:00 CSM Bacau vs CSM Galati DivA 88/21
Sala: Sala Sporturilor Narcisa Lecusanu Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 24.09 14:00 CS Stiinta Bacau vs CS Handbal Club Harghita 88/22
Sala: Sala Sporturilor Narcisa Lecusanu Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 24.09 11:00 CSM Roman vs CSM Fagaras 88/23
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 24.09 12:00 HCF Piatra Neamt vs CSM Corona Brașov 88/24
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 24.09 10:00 CSM Iasi 2020 vs CNE Sf. Gheorghe 88/25
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 11:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CNE Rm. Valcea 88/26
Sala: Sala Univ Popa Sapca Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Mi 21.09 18:00 CSM Deva vs CSU Resita 88/27
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Ma 27.09 17:00 ACS Liviu Rebreanu Turda DivAF vs CSU Oradea 88/28
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 24.09 17:00 CSU Cluj-Napoca vs CNOPJ Baia Mare 88/29
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) Observator:
Sb 24.09 17:30 CS Arena Tg. Mures vs CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA 88/30
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 19.09 15:00 CSM Vaslui DivA vs CSM Focsani 2007 DivA 88/31
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CSM Focsani 2007 DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 14:00 CSU din Suceava DivA vs CSM Vaslui DivA 88/32
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 25.09 10:00 CSM Bacau DivA vs AS HC Pietricica Neamt 88/33
Sala: Sala Narcisa Lecusanu Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Sb 24.09 13:00 CS Politehnica Iasi vs CSU Galati 88/34
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 18:00 CS Medgidia vs CSA Steaua București 88/35
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 25.09 13:30 CSM Bucuresti DivA vs CS Dinamo Bucuresti DivA 88/36
Sala: Sala Apollo Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Du 25.09 12:00 CSM Constanta DivA vs CSM Alexandria 88/37
Sala: N/A Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Vi 23.09 18:00 ACS HC Buzau 2012 DivA vs CSU Pitesti 88/38
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 2

AHC Drobeta retrasa in data de 09.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 12:00 CSM Oradea DivA vs CS Universitatea Craiova 88/39
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 25.09 12:30 SCM Politehnica Timisoara DivA vs ACS Unirea Sannicolau Mare 88/40
Sala: Sala C Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Vi 23.09 18:00 CSM Resita vs CSU Politehnica Timisoara 88/41
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 19.09 15:00 CNE Sighisoara vs CS Minaur Baia Mare DivA 88/42
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 12:00 CS Sporting Ghimbav vs AHC Potaissa Turda DivA 88/43
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Mi 28.09 14:30 CS Minaur Baia Mare DivA vs CS Universitatea Cluj 88/44
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Lu 26.09 17:00 CSM Odorheiu-Secuiesc DivA vs CNE Sighisoara 88/45
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 25.09 18:00 CSM Sighisoara vs CSM Fagaras 88/46
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 11:30 CSU din Suceava vs LPS Iasi 88/47
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Vi 23.09 14:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Suceava 88/48
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: I.Cristea(IS)/E.Faur(IS) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 14:00 LPS Vaslui vs LPS I. Balas Soter Buzau 88/49
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 25.09 12:00 LPS Roman vs CSM Focsani 2007 88/50
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 20.09 17:00 CSS Calarasi vs CSM Ploiesti 88/51
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Calarasi 88/52
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.SPINU(BV)/I.PARASCHIV(BV) Observator:
Vi 23.09 14:30 CSM Constanta vs CS Medgidia 88/53
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.10 15:00 CSS Targoviste vs CSS Craiova 88/54
Sala: Sala de Sport din Razvad Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) Observator:
Sb 24.09 13:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 88/55
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 12:30 CT Media Bucuresti vs CSU Pitesti 88/56
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Sb 24.09 14:00 CS Brazi JI vs CSS 2 Bucuresti 88/57
Sala: Sala Sporturilor Brazii de Sus Arbitri: K.Szabo(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 24.09 15:30 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 88/58
Sala: N/A Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSS Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs ACS Avatar Brasov 88/59
Sala: Sala Liceu Banyai Janos Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Sb 24.09 13:00 CSS Sighisoara vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 88/60
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: P.Coroban(BN)/C.Salajan(CJ) Observator:
Juniori 1 Seria G Masculin
Etapa 1

Echipa CS Unirea Sannicolau se retrage in 15.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 20.09 14:00 SCM Politehnica Timisoara vs CSS Lugoj 88/61
Sala: Sala C Jude Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 1 Seria G Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 14:00 LPS Tg Jiu vs CSM Resita 88/62
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 24.09 00:00 CSS Lugoj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 14:00 LPS Banatul Timisoara vs SCM Politehnica Timisoara 88/63
Sala: Sala C Jude Arbitri: D.Ivascu(TM)/D.Huzdup(TM) Observator:
Juniori 1 Seria H Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 28.09 12:30 CSS 2 Baia Mare vs LPS Cluj 88/64
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 24.09 13:00 LPS Bistrita vs HC Dinamyc Zalau 88/65
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Canta(MM)/D.Canta(CJ) Observator:
Ma 27.09 15:00 Academia Minaur Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 88/66
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 10:00 LPS Iasi vs LPS Botosani 88/67
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Du 25.09 12:30 LPS Vaslui vs LPS Suceava 88/68
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Jo 22.09 17:00 CSM Bacau vs LPS Piatra Neamt 88/69
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 13:00 CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti vs ACS Tonus Calarasi 88/70
Sala: Sala Tel George Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Birsan(MS) Observator:
Du 25.09 14:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs ACS Lucian Bute Galati 88/71
Sala: N/A Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) Observator:
Du 25.09 10:00 CSS Galati vs CSM Galati 88/72
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: C.Popa(GL)/C.MUNTEANU(GL) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 12:00 GSIP Moreni vs CSU Stiinta Bucuresti j1 88/73
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Voicu(AG) Observator:
Du 25.09 14:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSS 2 Bucuresti 88/74
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: /P.Caunei(B) Observator:
Du 25.09 14:30 CT Media Bucuresti vs CSM Bucuresti 88/75
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Du 25.09 18:30 ACS Gloria Dobroesti vs CS Rapid Bucuresti 88/76
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 28.09 16:00 CSS Medias vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 88/77
Sala: N/A Arbitri: L.Pop(MS)/A.Pogaceanu(MS) Observator:
Du 25.09 13:00 LPS Tg.Mures vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 88/78
Sala: N/A Arbitri: A.Canta(MM)/D.Canta(CJ) Observator:
Du 25.09 15:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSM Corona Brasov 88/79
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CS Chimia Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 09:30 LPS Banatul Timisoara vs CSS Caracal 88/80
Sala: Sala UVT Timisoara Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 25.09 11:00 LPS Slatina vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 88/81
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 25.09 11:30 LPS Tg Jiu vs Lic.Teo.T. Vuia Resita 88/82
Sala: Sala Litovoi Tg. Jiu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 12:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud vs CSS Viitorul Cluj 88/83
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 25.09 11:00 CSM Satu Mare vs CS Marta Baia Mare 88/84
Sala: Sala E. Both Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 25.09 13:30 CSS Zalau vs CS L.Rebreanu Turda 88/85
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: D.Sechel(MM)/N.ILLES(MM) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 10:00 CSS Bacau vs LPS Piatra Neamt 88/86
Sala: Sala Orizont Bacau Arbitri: I.Cristea(IS)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 25.09 12:00 LPS Iasi vs Fortuna Chisinau (MD) 88/87
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Du 25.09 12:00 CSU din Suceava vs LPS Vaslui 88/88
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 25.09 12:00 CSM Bacau vs LPS Suceava 88/89
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Cristea(IS)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 2

Clubul Elevilor Sportivi Adjud nu se prezinta la jocul cu CSO Tricolorul Breaza din 25.09

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 11:00 CSS Tecuci vs ACS HC Buzău 2012 88/90
Sala: Sala Tecuci Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 25.09 15:00 CSO Tricolorul Breaza vs Clubul Elevilor Sportivi Adjud 88/91
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: / Observator:
Vi 23.09 14:00 CSM Focsani 2007 vs LPS Braila 88/92
Sala: Sala Polivalenta Alin Moldoveanu Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 14:30 CSM Ploiesti vs ACS Fairplay Cernavoda 88/93
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: C.Badea(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Du 25.09 13:00 CSS Calarasi vs CSM Constanta 88/94
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: M.Stanciu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 25.09 12:00 CSS Medgidia vs CSS Galati 88/95
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CSS 3 Steaua II Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 16:30 CT Media Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 88/96
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Mi 28.09 11:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS Targoviste 88/97
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Du 25.09 11:00 CSM Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 88/98
Sala: Sala Apollo Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.09 17:00 LPS Tg Mures vs CSS Sighisoara 88/99
Sala: N/A Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) Observator:
Du 25.09 13:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sibiu 88/100
Sala: Sala Liceu Banyai Janos Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 25.09 14:00 ACS Avatar Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 88/101
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 2

CSS Tecuci se retrage in data de 14.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 12:00 LPS Vaslui vs LPS Iasi 88/102
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 24.09 10:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Suceava 88/103
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 24.09 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 15:00 CS Rapid Bucuresti vs LPS Braila 88/104
Sala: Sala Rapid Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Sb 24.09 15:00 CSS Buzau vs CSS 1 Constanta 88/105
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: D.Pavel(BZ)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Sb 24.09 11:00 CSM Unirea Slobozia vs CSS Galati 88/106
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Bida(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Sb 24.09 13:00 ACS Lucian Bute Galati vs HC Omer Constanta 88/107
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 12:00 ACS Olympic RFH vs CSM Bucuresti 88/108
Sala: Sala Buftea Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 24.09 10:30 CT Media Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 88/109
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Sb 24.09 14:30 CSS 2 Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 88/110
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 11:30 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSM Ploiesti 88/111
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:
Sb 24.09 14:00 ACS Sporting Ghimbav vs CS Activ Prahova Ploiesti 88/112
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:
Sb 24.09 15:30 CSM Corona Brasov vs LPS Viitorul Pitesti 88/113
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 11:00 LPS Tg. Mures vs CSM Tg. Mures 88/114
Sala: N/A Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) Observator:
Jo 22.09 16:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSS Odorheiul Secuiesc 88/115
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Sb 24.09 13:00 CSS Sibiu vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 88/116
Sala: Sala Scoala 18 Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 15:00 CSS Dr. Tr. Severin vs HCM Craiova 88/117
Sala: N/A Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Sb 24.09 12:00 ACS Hercules Baile Herculane vs LPS Slatina 88/118
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 24.09 12:00 CSM Tg Jiu vs CSS Caracal 88/119
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSS Petrosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 22.09 16:00 CSS Hunedoara vs Lic Teor Traian Vuia Resita 88/120
Sala: N/A Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 24.09 12:00 LPS Cetate Deva vs AHCS Citu Timisoara 88/121
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 24.09 14:00 CS Avantul Periam Timis vs LPS Banatul Timisoara 88/122
Sala: Sala Periam Arbitri: A.Raducan(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 13:00 AHC VM Zalau vs CSS 2 Baia Mare 88/123
Sala: Sala LPS Avram Iancu Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 24.09 10:30 CSS Zalau vs CS Marta Baia Mare 88/124
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 24.09 14:00 CSM Satu Mare vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 88/125
Sala: Sala E. Both Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 2

LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 13:30 CSU din Suceava vs LPS Vaslui 88/126
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) Observator:
Sb 24.09 11:00 CSO Negresti Vaslui vs LPS Iasi 88/127
Sala: Sala Oraseneasca Negresti Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Vi 23.09 14:30 LPS Roman vs LPS Suceava 88/128
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 LPS Focsani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 10:00 CSS Galati vs LPS Braila 88/129
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: A.Carpiuc(Bz)/A.Georgescu(B) Observator:
Sb 24.09 10:00 LPS Buzau vs ACS HC Buzău 2012 88/130
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: D.Pavel(BZ)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 14:30 CSM Ploiesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 88/131
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Sb 24.09 12:00 CS Brazi vs CSM Bucuresti 88/132
Sala: Sala Polivalenta Brazii de Sus Arbitri: K.Szabo(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 24.09 13:00 CS Orasenesc Mizil vs CSU Pitesti 88/133
Sala: N/A Arbitri: A.SPINU(BV)/I.PARASCHIV(BV) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 10:00 ACS Olympic RFH vs CSS 3 Steaua Bucuresti 88/134
Sala: Sala Buftea Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 24.09 13:30 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs Acs Stefan Birtalan 88/135
Sala: N/A Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Du 25.09 16:00 CS Dinamo Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 88/136
Sala: Sala Dinamo Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 10:00 LPS Tg Jiu vs CSM Tg Jiu 88/137
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 24.09 14:00 CSM Progresul Bailesti vs CSS Rm. Valcea 88/138
Sala: Sala Ada Nechita Bailesti Arbitri: D.Gramnea(OT)/S.Sutu(OT) Observator:
Sb 24.09 11:00 CSS Caracal vs CSS Dr. Tr. Severin 88/139
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSS Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 11:00 ACS Vipers Deva vs CSS Sibiu 88/140
Sala: Sala Sibiu Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Sb 24.09 12:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS Sighisoara 88/141
Sala: Sala de Sport a Univ. 1 Decembrie 1918 Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSM Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 12:00 CSO Tricolorul Breaza vs ACS Sporting Ghimbav 88/142
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) Observator:
Sb 24.09 13:30 ACS Avatar Brasov vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 88/143
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 3 Seria I Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CSC Mosnita Noua sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 13:00 CS Victoria Nadlac vs SCM Politehnica Timisoara 88/144
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 24.09 13:00 CS Giroc Chisoda vs CSM Resita 88/145
Sala: Sala Giroc Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator:
Juniori 3 Seria J Masculin
Etapa 2

Echipa ACS ALPHA Oradea s-a retras in data de 15.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 13:00 LPS Bihor Oradea vs LPS Banatul Timisoara 88/146
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 24.09 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 13:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs HC Beldiman Arad 88/147
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:
Juniori 3 Seria K Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 19.09 16:00 LPS Bistrita vs HC 2003 Alesd 88/148
Sala: Sala Dorin Morutan Arbitri: I.Dordea(MS)/D.MAN(MS) Observator:
Juniori 3 Seria L Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.09 00:00 CS Seini sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.09 10:00 Academia Minaur Baia Mare II vs Academia Minaur Baia Mare 88/149
Sala: Sala de Sport a Col Econ Nicolae Titulescu Arbitri: J.Debreczeni(MM)/S.Mocut(MM) Observator:
Sb 24.09 14:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs CS Adep Satu Mare 88/150
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 2

LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022
LPS Iasi se retrage in 13.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 12:00 ACSO Comanesti vs LPS Vaslui 88/151
Sala: Sala Polivalenta Comanesti Arbitri: A.Grosu(IS)/M.MOISIUC(IS) Observator:
Du 25.09 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 10:00 CSM Dorna vs LPS Roman 88/152
Sala: Sala de Sport a Mun Vatra Dornei Arbitri: A.Costache(IS)/T.Maniga(IS) Observator:
Du 25.09 11:00 CS OK Sport Onesti vs CSS Bacau 88/153
Sala: Sala Sportiva Municipala Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Du 25.09 00:00 CSO Buhusi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 11:00 CS PRO SPORT Focsani vs CSS Buzau 88/154
Sala: Sala Alin Moldoveanu Arbitri: M.CRAITA(GL)/M.Craita(GL) Observator:
Du 25.09 14:00 HC Dunarea Braila vs CSM Galati 88/155
Sala: N/A Arbitri: M.Stuparu(CT)/A.Valcu(TL) Observator:
Du 25.09 12:00 LPS Buzau vs ACS Viitorul Otelul Galati 88/156
Sala: N/A Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) Observator:
Du 25.09 10:00 LPS Braila vs ACS Bute Galati 88/157
Sala: N/A Arbitri: M.Stuparu(CT)/A.Valcu(TL) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 15:00 ASC Tonus Calarasi vs CSS Targoviste 88/158
Sala: Sala Sc. Gimn. Tudor Vladimirescu Arbitri: M.Stanciu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 25.09 13:30 ACS Stefan Birtalan vs CSS 2 Bucuresti 88/159
Sala: Sala Antilopa Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 25.09 11:00 CS Danubius Calarasi vs CSM Bucuresti 88/160
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: A.Carpiuc(Bz)/A.Georgescu(B) Observator:
Du 25.09 12:30 ACS Tonus Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 88/161
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Constantin(B)/B.Ureche(B) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CSM Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 10:00 CSS Medgidia vs Asociatia CS KIR Constanta 88/162
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: A.Hornet(CT)/A.Muresan(CT) Observator:
Du 25.09 12:00 CSS Tulcea vs HC Omer Constanta 88/163
Sala: Sala CSS Tulcea Arbitri: C.Basso(GL)/M.Belt(GL) Observator:
Du 25.09 13:30 CSS 1 Constanta vs CS Orasenesc Ovidiu 88/164
Sala: Sala UMC Hidrotehnica Arbitri: D.Bida(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 14:00 CSS 6 Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 88/165
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: R.Visan(B)/V.Miulescu(B) Observator:
Du 25.09 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs ACS Olympic RFH 88/166
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: /P.Caunei(B) Observator:
Du 25.09 10:30 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 88/167
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Constantin(B)/B.Bolinteanu(B) Observator:
Du 25.09 12:30 SCM Dunarea 2020 Giurgiu vs CS Tunari 88/168
Sala: Sala Polivalenta Giurgiu Arbitri: A.Ghita(AG)/A.Zamfira(AG) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 11:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs CS Brazi 88/169
Sala: Sala Tel George Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Birsan(MS) Observator:
Du 25.09 13:00 CSO Tricolorul Breaza vs ACS Victoria Olteni 88/170
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: J.Karda(HR)/A.Lazar(HR) Observator:
Du 25.09 10:30 CS Campina vs ACS Academia Junior Ploiesti 88/171
Sala: Sala Col. Nat Nicolae Grigorescu Arbitri: J.Karda(HR)/A.Lazar(HR) Observator:
Du 25.09 16:30 CSM Ploiesti vs CS Orasenesc Mizil 88/172
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: C.Badea(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.09 13:00 LPS Slatina vs CS Chimia Rm. Valcea 88/173
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 25.09 11:30 LPS Viitorul Pitesti vs HCM Craiova 88/174
Sala: Sala Sc. Traian Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 25.09 11:00 CSS Caracal vs CSS Craiova 88/175
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 11:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSM Corona Brasov 88/176
Sala: Sala Sp. din str. Vanatorilor Arbitri: A.Albert(CV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 25.09 11:30 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 88/177
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Du 25.09 11:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs ACS Transilvania Brasov II 88/178
Sala: Sala Liceu Banyai Janos Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 25.09 11:00 CSS Fagaras vs ACS Transilvania Brasov 88/179
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 22.09 17:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs HC Sportiv Citu Timisoara 88/180
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 25.09 11:30 LPS Banatul Timisoara vs HC Beldiman Arad 88/181
Sala: Sala UVT Timisoara Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 25.09 11:00 HC Jimbolia vs CSC Mosnita Noua 88/182
Sala: Sala Wiesenmayer Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Du 25.09 11:00 ACS Golden Kids Bocsa vs CSC Millenium Giarmata 88/183
Sala: Sala de Sport Bocsa Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 11:00 CSS Sibiu vs CSS Petrosani 88/184
Sala: Sala Scoala 18 Arbitri: D.Gramnea(OT)/S.Sutu(OT) Observator:
Du 25.09 13:30 CS Novaci vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 88/185
Sala: Sala Voievod Litovoi Arbitri: D.Gavrila(DJ)/P.MARIN(DJ) Observator:
Du 25.09 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSM Tg Jiu 88/186
Sala: N/A Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 21.09 14:30 ACS Pegasus Tg. Mures vs CSS Sighisoara 88/187
Sala: N/A Arbitri: I.Dordea(MS)/D.MAN(MS) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 12:00 CSS Sighisoara vs HC Arsenal Taureni 88/188
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: I.Dordea(MS)/D.MAN(MS) Observator:
Du 25.09 14:00 LPS Bistrita vs CSS Viitorul Cluj 88/189
Sala: Sala LPS Dorin Morutan Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) Observator:
Du 25.09 10:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs CSM Tg. Mures 88/190
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 25.09 11:00 LPS Tg Mures vs ACS Viitorul Bistrita Nasaud 88/191
Sala: N/A Arbitri: A.Canta(MM)/D.Canta(CJ) Observator:
Mi 28.09 00:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 88/192
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.09 11:00 ACS KKS Camin Satu Mare vs CSS Zalau 88/193
Sala: Sala Capleni Arbitri: S.Cosma(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Ma 27.09 13:00 CS Marta Baia Mare vs LPS Satu Mare 88/194
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 25.09 11:00 AHC VM ZALĂU vs CSS 2 Baia Mare 88/195
Sala: Sala LPS Avram Iancu Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 25.09 15:00 ACS Alpha Oradea vs CSM Satu Mare 88/196
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 25.09 13:00 ACS Atletik Satu Mare vs ACS HC Bizau 88/197
Sala: Sala E. Both Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator: