Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Masculin



Grupa Valoare 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Medgidia 4 4 0 0 163 133 30 2 0 2 0 4 4 12
2 LPS Iasi 4 2 1 1 123 123 0 2 0 0 1 4 1 9
3 csu din Suceava 4 2 1 1 125 125 0 1 1 1 0 3 2 9
4 CSM Bacau 4 1 0 3 133 133 0 1 0 0 0 2 0 6
5 AHC Dobrogea Sud Constanta 4 1 1 2 135 139 -4 0 1 1 0 1 2 6
6 CSS Calarasi 4 0 1 3 116 142 -26 0 0 0 1 0 1 5
Bonus

* csu din Suceava (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Iasi (4pts respectare cerinte talie)

* CSM Bacau (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Medgidia (4pts respectare cerinte talie)

* AHC Dobrogea Sud Constanta (3pts respectare cerinte talie)

* CSS Calarasi (4pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 4 4 0 0 186 101 85 2 0 2 0 4 4 12
2 CSS Ploiesti 4 4 0 0 130 86 44 2 0 2 0 4 4 12
3 CSS Tecuci 4 2 0 2 114 116 -2 1 0 1 0 2 2 8
4 CS Brazi 4 2 0 2 122 174 -52 1 0 1 0 2 2 8
5 CS Fortuna Bucuresti 4 0 0 4 119 152 -33 0 0 0 0 0 0 4
6 LPS I. Balas Soter Buzau 4 0 0 4 95 137 -42 0 0 0 0 0 0 4
Bonus

* CSS Ploiesti (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Tecuci (4pts respectare cerinte talie)

* LPS I. Balas Soter Buzau (4pts respectare cerinte talie)

* CSM Bucuresti (4pts respectare cerinte talie)

* CS Brazi (4pts respectare cerinte talie)

* CS Fortuna Bucuresti (4pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Fagaras 4 4 0 0 152 113 39 2 0 2 0 4 4 12
2 LPS Tg Mures 4 4 0 0 142 129 13 2 0 2 0 4 4 12
3 CSS Craiova 4 2 0 2 121 128 -7 1 0 1 0 2 2 8
4 CSS Odorheiul Secuiesc 4 1 0 3 132 133 -1 1 0 0 0 2 0 6
5 CS Sporting Ghimbav 4 1 0 3 137 149 -12 1 0 0 0 2 0 6
6 CSS Sibiu 4 0 0 4 112 144 -32 0 0 0 0 0 0 3
Bonus

* LPS Tg Mures (4pts respectare cerinte talie)

* CS Sporting Ghimbav (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Odorheiul Secuiesc (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Sibiu (3pts respectare cerinte talie)

* CSS Fagaras (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (4pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 SCM Politehnica Timisoara 4 4 0 0 208 100 108 2 0 2 0 4 4 12
2 Academia Minaur Baia Mare 4 4 0 0 166 123 43 2 0 2 0 4 4 11
3 Lic Liviu Rebreanu Turda 4 2 0 2 138 135 3 1 0 1 0 2 2 8
4 CSM Resita 4 2 0 2 135 182 -47 1 0 1 0 2 2 8
5 CS Extrem Baia Mare 4 0 0 4 99 145 -46 0 0 0 0 0 0 4
6 LPS Banatul Timisoara 4 0 0 4 98 159 -61 0 0 0 0 0 0 4
Bonus

* CSM Resita (4pts respectare cerinte talie)

* SCM Politehnica Timisoara (4pts respectare cerinte talie)

* Lic Liviu Rebreanu Turda (4pts respectare cerinte talie)

* Academia Minaur Baia Mare (3pts respectare cerinte talie)

* CS Extrem Baia Mare (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Banatul Timisoara (4pts respectare cerinte talie)

Generated in: 15 ms; Memory is 0.641 Mb; Peak is 1.095 Mb;