Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Masculin



Grupa Valoare 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Medgidia 6 6 0 0 238 197 41 3 0 3 0 6 6 18
2 csu din Suceava 6 4 1 1 211 169 42 2 1 2 0 5 4 15
3 LPS Iasi 6 3 1 2 200 177 23 3 0 0 1 6 1 13
4 CSM Bacau 6 2 0 4 198 201 -3 1 0 1 0 2 2 10
5 AHC Dobrogea Sud Constanta 6 1 1 4 189 221 -32 0 1 1 0 1 2 8
6 CSS Calarasi 6 0 1 5 153 224 -71 0 0 0 1 0 1 7
Bonus

* csu din Suceava (6pts respectare cerinte talie)

* LPS Iasi (6pts respectare cerinte talie)

* CSM Bacau (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Medgidia (6pts respectare cerinte talie)

* AHC Dobrogea Sud Constanta (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Calarasi (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 6 6 0 0 259 147 112 3 0 3 0 6 6 18
2 CSS Ploiesti 6 5 0 1 189 156 33 3 0 2 0 6 4 16
3 CSS Tecuci 5 2 0 3 150 156 -6 1 0 1 0 2 2 9
4 CS Fortuna Bucuresti 6 1 0 5 193 226 -33 1 0 0 0 2 0 8
5 CS Brazi 4 2 0 2 122 174 -52 1 0 1 0 2 2 8
6 LPS I. Balas Soter Buzau 5 0 0 5 120 174 -54 0 0 0 0 0 0 5
Bonus

* CSS Ploiesti (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Tecuci (5pts respectare cerinte talie)

* LPS I. Balas Soter Buzau (5pts respectare cerinte talie)

* CSM Bucuresti (6pts respectare cerinte talie)

* CS Brazi (4pts respectare cerinte talie)

* CS Fortuna Bucuresti (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Fagaras 6 5 0 1 208 165 43 3 0 2 0 6 4 16
2 LPS Tg Mures 6 5 0 1 202 180 22 3 0 2 0 6 4 16
3 CSS Odorheiul Secuiesc 6 3 0 3 195 178 17 2 0 1 0 4 2 12
4 CS Sporting Ghimbav 6 3 0 3 199 197 2 2 0 1 0 4 2 12
5 CSS Craiova 6 2 0 4 169 190 -21 1 0 1 0 2 2 10
6 CSS Sibiu 6 0 0 6 152 215 -63 0 0 0 0 0 0 5
Bonus

* LPS Tg Mures (6pts respectare cerinte talie)

* CS Sporting Ghimbav (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Odorheiul Secuiesc (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Sibiu (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Fagaras (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 SCM Politehnica Timisoara 6 6 0 0 258 130 128 3 0 3 0 6 6 18
2 Academia Minaur Baia Mare 6 5 0 1 230 191 39 2 0 3 0 4 6 15
3 Lic Liviu Rebreanu Turda 6 4 0 2 229 195 34 2 0 2 0 4 4 14
4 CSM Resita 6 2 0 4 188 247 -59 1 0 1 0 2 2 9
5 LPS Banatul Timisoara 6 0 0 6 159 251 -92 0 0 0 0 0 0 6
6 CS Extrem Baia Mare 6 1 0 5 131 181 -50 1 0 0 0 2 0 5 *
Penalizari

* CS Extrem Baia Mare (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSM Resita (5pts respectare cerinte talie)

* SCM Politehnica Timisoara (6pts respectare cerinte talie)

* Lic Liviu Rebreanu Turda (6pts respectare cerinte talie)

* Academia Minaur Baia Mare (5pts respectare cerinte talie)

* CS Extrem Baia Mare (5pts respectare cerinte talie)

* LPS Banatul Timisoara (6pts respectare cerinte talie)

Generated in: 53 ms; Memory is 0.598 Mb; Peak is 1.029 Mb;