Juniori 4 - Turneu Final Masculin



Jocuri de clasament

Rezultate/Program

Locurile 1-4

Rezultate/Program

Locurile 5-8

Rezultate/Program

Locurile 9-12

Rezultate/Program

Locurile 13-16

Rezultate/Program

Grupa A

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 3 3 0 0 112 64 48 2 0 1 0 4 2 6
2 AHC Cluj Napoca 2021 3 2 0 1 65 75 -10 0 0 2 0 0 4 4
3 AH Minaur Baia Mare 3 1 0 2 65 79 -14 0 0 1 0 0 2 2
4 ACS Olympic RFH 3 0 0 3 69 93 -24 0 0 0 0 0 0 0

Grupa B

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 AHC Dinamo Bucuresti 3 3 0 0 90 73 17 2 0 1 0 4 2 6
2 Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 3 2 0 1 95 80 15 2 0 0 0 4 0 4
3 ACS Academia Junior Ploiesti 3 1 0 2 76 85 -9 0 0 1 0 0 2 2
4 CS Giroc Chisoda 3 0 0 3 66 89 -23 0 0 0 0 0 0 0

Grupa C

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Craiova 3 3 0 0 76 54 22 2 0 1 0 4 2 6
2 CSM Constanta 3 2 0 1 70 60 10 2 0 0 0 4 0 4
3 SCM Politehnica Timisoara 3 1 0 2 60 73 -13 0 0 1 0 0 2 2
4 CSM Ploiesti 3 0 0 3 45 64 -19 0 0 0 0 0 0 0

Grupa D

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSU Suceava 3 3 0 0 73 55 18 2 0 1 0 4 2 6
2 LPS Suceava 3 2 0 1 81 73 8 0 0 2 0 0 4 4
3 Preventis Iasi 3 1 0 2 72 75 -3 0 0 1 0 0 2 2
4 CS Seini 3 0 0 3 69 92 -23 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Principala 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 3 3 0 0 107 62 45 2 0 1 0 4 2 6
2 Academia de Handbal Dinamo 3 2 0 1 78 81 -3 1 0 1 0 2 2 4
3 AHC Cluj Napoca 2021 3 1 0 2 72 90 -18 1 0 0 0 2 0 2
4 Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 3 0 0 3 70 94 -24 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Principala 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Craiova 3 3 0 0 91 68 23 3 0 0 0 6 0 6
2 CSU din Suceava 3 2 0 1 70 65 5 1 0 1 0 2 2 4
3 LPS Suceava 3 1 0 2 58 70 -12 0 0 1 0 0 2 2
4 CSM Constanta 3 0 0 3 60 76 -16 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Secundara 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Academia Junior Ploiesti 3 3 0 0 82 66 16 2 0 1 0 4 2 6
2 AH Minaur Baia Mare 3 2 0 1 84 82 2 1 0 1 0 2 2 4
3 CS Giroc Chisoda 3 1 0 2 72 74 -2 0 0 1 0 0 2 2
4 ACS Olympic RFH 3 0 0 3 66 82 -16 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Secundara 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Preventis Iasi 2 2 0 0 59 49 10 1 0 1 0 2 2 4
2 SCM Politehnica Timisoara 2 2 0 0 49 46 3 2 0 0 0 4 0 4
3 CS Seini 3 1 0 2 67 73 -6 0 0 1 0 0 2 2
4 CSM Ploiesti 3 0 0 3 67 74 -7 0 0 0 0 0 0 0
Generated in: 161 ms; Memory is 1.058 Mb; Peak is 1.750 Mb;