Program nr. 46 saptamana: 27.11-03.12.2023

Campionat Mondial Senioare Danemarca / Norvegia / Suedia
29.11 - 17.12.2023
Site-ul Competitiei

Grupa E, sala Jyske Bank Boxen, Herning / Danemarca

01.12.2023, ora 19:00
Romania - Chile                     Digi Sport si Prima Sport

03.12.2023, ora 19:00
Romania - Serbia                  Digi Sport si Prima Sport 

05.12.2023, ora 21:30
Danemarca - Romania        Digi Sport si Prima Sport

EHF CL - M / Faza Grupelor
28.11.2023, ora 19:45
Sportska Dvorana Ljubuski (Bosnia si Hertegovina)

HC Izvidac - Dinamo Bucuresti
28.11.2023, ora 19:45
sala Simona Amanar Constanta

CSM Constanta - MOL Tatabanya KC (Ungaria)

EHF EC - M / R3
02.12.2023, ora 19:00
Streliste, Pancevo / Serbia

HC Dinamo Pancevo - CS Minaur Baia Mare
02.12.2023, ora 20:00
SMS Kleinmunchen Linz / Austria

HC Linz AG - CSA Steaua Bucuresti

 


Etapa 13

Liga Zimbrilor Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 18:00 CSM Vaslui vs CSM Sighisoara 46/1
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) Observator: I.Barbu(B)
Sb 02.12 17:00 CSM Constanta vs ACS HC Buzău 2012 Pro Arena 46/2
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar - Constanta Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: D.Manea(B)
Vi 01.12 17:30 CSM București vs CS Dinamo București Pro Arena 46/3
Sala: Sala Dinamo Arbitri: V.Serdiuc(IS)/D.Sirbu(MD) Observator: A.Ion(B)
Ma 28.11 18:00 CS Minaur Baia Mare vs SCM Politehnica Timișoara 46/4
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: C.Mihai(BV)
Du 03.12 18:30 CSM Focșani 2007 vs CSU din Suceava 46/5
Sala: Sala Sporturilor Alin Moldoveanu Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: A.Nacu(MS)
Jo 30.11 17:00 CSM Bacău vs CS Universitatea Cluj 46/6
Sala: Sala Sporturilor Narcisa Lecusanu Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: M.Margarit(PH)

Etapa 11

Divizia A Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.11 18:00 CSM Reșita vs CSM Oradea DivA 46/7
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:

Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.11 18:00 CSM Odorheiul Secuiesc vs CSU Politehnica Timisoara 46/8
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Mi 29.11 18:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSM Reșita 46/9
Sala: N/A Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Mi 29.11 18:00 CSM Oradea DivA vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 46/10
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Mi 29.11 17:00 CSM Fagaras vs CS Universitatea Craiova 46/11
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:

Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 17:00 CSM Fagaras vs CSM Odorheiul Secuiesc 46/12
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 02.12 18:00 CS Universitatea Craiova vs CSM Oradea DivA 46/13
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Sb 02.12 15:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CS Unirea Sannicolau Mare 46/14
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 02.12 12:00 CSM Reșita vs CSU Politehnica Timisoara 46/15
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:

Etapa 12

Divizia A Seria B Masculin
Echipa AS HC Pietricica Piatra Neamt nu se prezinta la jocul din 09.12.2023

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.11 00:00 CSU Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 29.11 18:00 CS Medgidia vs CSU Pitesti 46/16
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Mi 29.11 18:00 CSM Alexandria vs CSO Teutonii Ghimbav 46/17
Sala: Sala Polivalenta Alexandria Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Mi 29.11 17:00 CS Politehnica Iasi vs AS HC Pietricica Neamt 46/18
Sala: Sala Polivalenta Iasi Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:

Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 00:00 CS Politehnica Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.12 11:00 AS HC Pietricica Neamt vs CSM Alexandria 46/19
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Sb 02.12 13:00 CSO Teutonii Ghimbav vs CS Medgidia 46/20
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Lu 27.11 17:30 CSU Pitesti vs CSU Galati 46/21
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:

Etapa 7

Juniori 1 Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 12:00 CSU din Suceava vs LPS Vaslui 46/22
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Jo 30.11 11:00 LPS Iasi vs CSM Bacau 46/23
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: M.Nicolaevici(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 03.12 12:30 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 46/24
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:

Etapa 7

Juniori 1 Seria B Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 CSM Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 30.11 13:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSS Galati 46/25
Sala: Sala Dinamo Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Mi 29.11 14:30 CSM Bucuresti vs CT Media Bucuresti 46/26
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:

Etapa 7

Juniori 1 Seria C Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.12 13:00 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSM Focsani 2007 46/27
Sala: Sala Scoala 205 Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Du 03.12 12:30 CS Concordia Chiajna vs CSS Steaua Bucuresti 46/28
Sala: N/A Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) Observator:

Etapa 7

Juniori 1 Seria D Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 ACS Romanati Sport Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 04.12 00:00 CSS Craiova vs CSS Drobeta Turnu Severin 46/29
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: / Observator:
Du 03.12 13:00 CS Viitorul Pitesti vs LPS Tg Jiu 46/30
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:

Etapa 7

Juniori 1 Seria E Masculin
Echipa LPS Florin Fleseriu Sebes se retrage din data de 19.09.2023

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.12 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.12 13:00 CSS Sighisoara vs ACS Avatar Brasov 46/31
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator: I.Aldica(BN)

Etapa 7

Juniori 1 Seria F Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.12 10:00 AH Minaur Baia Mare JI vs CS Unirea Sannicolau Mare 46/32
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Canta(CJ)/D.Canta(CJ) Observator:

Etapa 9

Juniori 2 Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 14:00 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSS Steaua Bucuresti 46/33
Sala: Sala Scoala 205 Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Mi 29.11 14:00 CS Concordia Chiajna vs ACS Olympic RFH 46/34
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Mi 29.11 12:30 CT Media Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 46/35
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Jo 30.11 19:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSM Bucuresti 46/36
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:

Etapa 5

Juniori 2 Seria B Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 11:00 ACS Romanati Sport Caracal vs CSS Drobeta Turnu Severin 46/37
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Mi 29.11 14:00 CSS Caracal vs LPS Tg Jiu 46/38
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: P.Marin(DJ)/A.Natarau(DJ) Observator:

Etapa 9

Juniori 2 Seria C Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 14:30 LPS Tg Mures vs ACS Sporting Ghimbav 46/39
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Chirita(AB)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 02.12 13:00 CSS Sighisoara vs ACS Avatar Brasov 46/40
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Mi 29.11 18:30 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sf. Gheorghe 46/41
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: R.Gyorgy(HG)/A.Lazar(HR) Observator:
Sb 02.12 13:30 CSS Sibiu vs CSS Fagaras 46/42
Sala: Sala Polivalenta Transilvania Arbitri: N.Dan(HD)/A.Sofian(HD) Observator:

Etapa 9

Juniori 2 Seria D Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 00:00 CSO Tricolorul Breaza sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 30.11 12:00 LPS Focsani vs CS Brazi 46/43
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Ma 05.12 14:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Targoviste 46/44
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: A.Caloian(Bz)/A.Carpiuc(Bz) Observator:
Mi 29.11 18:30 ACS HC Buzău 2012 vs CSM Ploiesti 46/45
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:

Etapa 9

Juniori 2 Seria E Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 00:00 CSS Medgidia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 29.11 14:00 LPS Braila vs CSM Constanta 46/46
Sala: N/A Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Mi 29.11 17:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Galati 46/47
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: E.Dinu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:

Etapa 7

Juniori 2 Seria F Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 10:00 LPS Suceava vs Fortuna Chisinau (MD) 46/48
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Jo 30.11 14:00 LPS Vaslui vs CSU din Suceava 46/49
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Sb 02.12 12:00 LPS Iasi vs CSM Bacau 46/50
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: M.Gradinaru(VS)/A.Stoian(VS) Observator:

Etapa 9

Juniori 2 Seria G Masculin
Echipa CS Inoan Arad nu se prezinta la jocul cu HC Beldiman Arad

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 13:00 HC Beldiman Arad vs CSS Lugoj 46/51
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:
Sb 02.12 14:00 LPS Banatul Timisoara vs LPS Bihorul Oradea 46/52
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 02.12 17:00 CS Victoria Nadlac vs CSM Resita 46/53
Sala: Sala Nadlac Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) Observator:
Sb 02.12 11:00 CS Inoan Arad vs SCM Politehnica Timisoara 46/54
Sala: Sala LPS Arad Arbitri: S.Dragan(CS)/B.Vuita(CS) Observator:

Etapa 7

Juniori 2 Seria H Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 17:00 CS Seini vs CSS 2 Baia Mare 46/55
Sala: Sala Gelu Carabat-Seini Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 02.12 13:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs Academia Minaur Baia Mare 46/56
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Mi 29.11 14:30 CSS Adep Satu Mare vs LPS Cluj 46/57
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:

Etapa 8

Juniori 2 Seria F Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 12:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Slatina 46/58
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:

Etapa 6

Juniori 3 Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 30.11 14:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Botosani 46/59
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: O.Ilisei(NT)/A.Stoian(VS) Observator:
Jo 30.11 12:00 CSU din Suceava vs LPS Iasi 46/60
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:

Etapa 5

Juniori 3 Seria B Masculin
Echipa LPS Roman nu se prezinta la jocul din 25.02.2024

Echipa CSS Tecuci nu se prezinta la jocul din 25.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.11 14:00 LPS Roman vs CSO Negresti Vaslui 46/61
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) Observator:

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.11 15:00 CSM Adjud 1946 vs LPS Vaslui 46/62
Sala: Sala Municipala Adjud Arbitri: A.Avadani(BC)/M.MACIORNEA(IS) Observator:
Du 03.12 14:00 CSS Tecuci vs CSO Negresti Vaslui 46/63
Sala: N/A Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 03.12 11:00 LPS Roman vs LPS Focsani 46/64
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:

Etapa 8

Juniori 3 Seria C Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 13:30 CSM Constanta vs CSS Galati 46/65
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Ma 05.12 14:00 HC Omer Constanta B vs HC Omer Constanta A 46/66
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:
Ma 05.12 10:00 CSS Medgidia B vs CSS Medgidia A 46/67
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:

Etapa 8

Juniori 3 Seria D Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 ACS HC Buzău 2012 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.12 15:00 CSS Targoviste vs CS Orasenesc Mizil 46/68
Sala: Sala Razvad Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Du 03.12 10:00 ACS Academia Junior Ploiesti B vs CSM Ploiesti 46/69
Sala: Sala Brazi Arbitri: P.Albu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:
Du 03.12 12:00 ACS Academia Junior Ploiesti A vs CS Brazi 46/70
Sala: Sala Brazi Arbitri: P.Albu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:

Etapa 4

Juniori 3 Seria E Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 11:00 CSS Sighisoara vs ACS Sporting Ghimbav 46/71
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Du 03.12 13:00 ACS Avatar Brasov vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 46/72
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: I.Dordea(B)/D.MAN(MS) Observator:

Etapa 6

Juniori 3 Seria F Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 LPS Tg. Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.12 13:00 ACS Vipers Deva vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 46/73
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:
Du 03.12 13:30 CSS Fagaras vs CSS Sibiu 46/74
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:

Etapa 6

Juniori 3 Seria G Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 01.12 10:00 ACS Olympic RFH vs CSS 2 Bucuresti A 46/75
Sala: Sala Judecatorie Buftea Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 03.12 16:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 46/76
Sala: Sala Scoala 205 Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:

Etapa 4

Juniori 3 Seria H Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 10:30 CSS 2 Bucuresti B vs CSS Steaua Bucuresti 46/77
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 03.12 12:30 Acs Stefan Birtalan vs CS Dinamo Bucuresti 46/78
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:

Etapa 6

Juniori 3 Seria I Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 10:00 CSS Rm. Valcea vs CSS Craiova 46/79
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Mi 29.11 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSU Pitesti 46/80
Sala: Sala Polivalenta Drobeta Turnu Severin Arbitri: G.Dumitru(DJ)/M.Florea(DJ) Observator:
Du 03.12 14:00 CSM Tg Jiu vs ACS VIITORUL H2O PITEȘTI 46/81
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:

Etapa 8

Juniori 3 Seria J Masculin
Echipa CS AS Alexandru Csepreghi nu se prezinta la jocul din 25.02.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 00:00 CS Adep Satu Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.12 12:30 LPS Bistrita vs CS AS Alexandru Csepreghi Baia Mare 46/82
Sala: Sala LPS Dorin Morutan Arbitri: C.Craciun(CJ)/P.Pomian(CJ) Observator:
Du 03.12 13:30 CS Marta Baia Mare vs CS Seini 46/83
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Canta(CJ)/D.Canta(CJ) Observator:
Du 03.12 12:00 CSS 2 Baia Mare vs Academia Minaur Baia Mare 46/84
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Astalas(MM)/A.Feder(MM) Observator:

Etapa 8

Juniori 3 Seria K Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.12 12:30 SCM Politehnica Timisoara vs CSC Mosnita Noua 46/85
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Raducan(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Du 03.12 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs Sc. Gen. 7 Timisoara 46/86
Sala: N/A Arbitri: C.Banfi(TM)/C.Nicoara(TM) Observator:
Mi 06.12 17:00 CS Giroc Chisoda vs CSS Gloria Arad 46/87
Sala: Sala Lic David Voniga Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Jo 30.11 14:00 LPS Banatul Timisoara vs CSM Resita 46/88
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: N.Dan(HD)/A.Rotaru(OT) Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria A Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 12:30 LPS Vaslui vs LPS Roman 46/89
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) Observator:
Mi 29.11 14:00 ACS OK Sport Onesti vs LPS Botosani 46/90
Sala: Sala Municipala Onesti Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Sb 02.12 12:00 CSS Bacau vs LPS Suceava 46/91
Sala: Sala Orizont Arbitri: D.Doban(IS)/M.MOISIUC(IS) Observator:
Jo 30.11 11:00 CSM Dorna vs LPS Iasi 46/92
Sala: N/A Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:

Etapa 6

Juniori 3 Seria L Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.12 15:00 ACS Alpha Oradea vs LPS Cluj 46/93
Sala: Sala LPS Bihorul Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 03.12 00:00 LPS Bihorul Oradea vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 46/94
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 03.12 13:00 HC 2003 Alesd vs HC Dinamyc Zalau 46/95
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria B Feminin
Echipa ACS Lucian Bute 2 nu se prezinta la jocul cu ACS Lucian Bute 1

Echipa CSS Tecuci nu se prezinta la jocul din 17.02

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 00:00 CSS Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 29.11 14:00 ACSH Tecuci vs CSS Galati 46/96
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Jo 30.11 10:00 CS PRO SPORT Focsani vs CSH Art Galati 46/97
Sala: Sala Alin Moldoveanu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Jo 30.11 00:00 ACS Viitorul Galati vs ACS Lucian Bute 1 Galati 46/98
Sala: N/A Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Jo 30.11 10:00 CSM Galati vs ACS Lucian Bute 2 Galati 46/99
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria C Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.11 14:00 CSS Tulcea vs Asociatia CS KIR Constanta 46/100
Sala: Sala CSS Tulcea Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Jo 30.11 11:00 LPS Braila vs CSS Calarasi 46/101
Sala: Sala LPS Braila Arbitri: A.Dobrota(BR)/C.Holban(BR) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.12 11:00 LPS Braila vs ASC Tonus Calarasi 46/102
Sala: Sala LPS Braila Arbitri: C.Basso(GL)/M.Belt(GL) Observator:
Mi 29.11 16:00 HC Dunarea Braila vs CS Granitul Greci Tulcea 46/103
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Vi 01.12 14:00 CS Axiopolis Cernavoda vs Asociatia CS KIR Constanta 46/104
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Sb 02.12 14:00 CSS Tulcea vs CSS 1 Constanta 46/105
Sala: Sala CSS Tulcea Arbitri: C.MUNTEANU(GL)/C.Oprea(GL) Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria D Feminin
Echipa ACS Academia Junior Ploiesti retrasa

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 12:00 ACS Victoria Olteni vs CS Activ Prahova Ploiesti 46/106
Sala: Sala Mirela Dulgheru Arbitri: I.Dordea(B)/D.MAN(MS) Observator:
Sb 02.12 10:00 CS Bucov vs CSM Ploiesti 46/107
Sala: Sala Mirela Dulgheru Arbitri: I.Dordea(B)/D.MAN(MS) Observator:
Mi 29.11 16:00 CSM Ramnicu Sarat vs LPS I. Balas Soter Buzau 46/108
Sala: Sala Vasile Stefan Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Sb 02.12 11:00 CSO Mizil vs HC Junior BB Buzau 46/109
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 02.12 00:00 CS Campina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria E Feminin
Echipa CSS Ilfov nu se prezinta la jocul din 14.02.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 10:00 ACS Unirea Dobroesti vs ACS Olympic RFH 46/110
Sala: Sala Unirea Dobroesti Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Sb 02.12 14:00 CSS 6 Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 46/111
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Sb 02.12 12:00 CS Tunari vs CSS Ilfov 46/112
Sala: Sala Tunari Arbitri: A.Caloian(Bz)/A.Carpiuc(Bz) Observator:
Sb 02.12 14:00 ACSO Viitorul Pantelimon 2 vs CSM Unirea Slobozia 46/113
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Sb 02.12 11:30 ACSO Viitorul Pantelimon 1 vs SCM Dunarea 2020 Giurgiu 46/114
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria F Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 12:30 ACS Stefan Birtalan vs LPS Pitesti 46/115
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 02.12 13:00 CS Rapid Bucuresti 2 vs ACS Viitorul H2O Pitesti 46/116
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.NEAGU(B)/B.Ureche(B) Observator:
Mi 29.11 16:00 CSS Targoviste vs CSS 2 Bucuresti 46/117
Sala: Sala Aninoasa Arbitri: A.Caloian(Bz)/A.Carpiuc(Bz) Observator:
Mi 29.11 16:00 GSIP Moreni vs CSM Bucuresti 46/118
Sala: N/A Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 02.12 12:00 CS Concordia Chiajna vs CS Rapid Bucuresti 1 46/119
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria G Feminin
Echipa Gr Sc Energetic Rm Valcea nu se va prezenta la jocul cu CSS Caracal din 31.01.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.11 14:00 CSS Rm. Valcea vs SCM Craiova 46/120
Sala: Sala Energetic Arbitri: D.Dumitru(GJ)/V.Pinisoara(GJ) Observator:
Mi 29.11 17:00 CSS Craiova vs CSS Caracal 46/121
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: G.Bostinaru(MH)/L.Cruceru(MH) Observator:
Mi 29.11 15:00 CSS Dr. Tr. Severin vs LPS Slatina 46/122
Sala: Sala Polivalenta Drobeta Turnu Severin Arbitri: G.Dumitru(DJ)/M.Florea(DJ) Observator:
Mi 29.11 14:00 CS Chimia Rm. Valcea vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 46/123
Sala: Sala Traian Arbitri: F.Para(SM)/F.Para(SM) Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria H Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 11:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS Petrosani 46/124
Sala: N/A Arbitri: A.Raducan(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Sb 02.12 13:00 CSS Medias vs CSM Tg Jiu 46/125
Sala: Sala Sc Gen 5 Arbitri: A.Canta(CJ)/D.Canta(CJ) Observator:
Sb 02.12 12:00 LT Traian Vuia Resita vs CS Jiul Rovinari 2016 46/126
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 02.12 13:00 CS Novaci vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 46/127
Sala: Sala Lic. teor. Novaci Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 02.12 00:00 CSS Sibiu vs LPS Tg Jiu 46/128
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/A.Sofian(HD) Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria I Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 00:00 CSS Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.12 14:00 CSM Fagaras vs CSS Fagaras 46/129
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: S.Marocico(BV)/A.Tutuianu(BV) Observator:
Sb 02.12 15:30 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Dinamo Brasov 46/130
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 02.12 14:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Transilvania Brasov 46/131
Sala: Sala Sc. 11 Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:
Sb 02.12 13:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM Corona Brasov 46/132
Sala: N/A Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:

Etapa 12

Juniori 3 Seria J Feminin
Echipa CSS Sighisoara nu se prezinta la jocul din 17.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 00:00 CSS Viitorul Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.12 11:00 CSS Sighisoara vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 46/133
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Sb 02.12 00:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 46/134
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Jo 30.11 11:30 LPS Tg Mures vs CS Arena Tg Mures 46/135
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Mi 29.11 16:00 ACS Tg. Mures vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 46/136
Sala: Sala Sc. Gimn. Liviu Rebreanu Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Jo 30.11 15:00 LPS Bistrita vs HC Arsenal Taureni 46/137
Sala: Sala Dorin Morutan Arbitri: A.CIMPAN(MM)/N.ILLES(MM) Observator:

Etapa 12

Juniori 3 Seria K Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 11:30 CSS 2 Baia Mare vs ACS KKS Camin 1 Satu Mare 46/138
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Mi 29.11 15:00 CSS Zalau vs ACS KKS Camin 2 Satu Mare 46/139
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: A.CIMPAN(MM)/S.Cosma(MM) Observator:
Sb 02.12 13:00 CS Marta Baia Mare vs CSM Olimpia Satu Mare 46/140
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Sb 02.12 14:00 ACS Ersport Salacea vs ACS HC Bizau Ocna Sugatag 46/141
Sala: Sala de Sport Bohm Zsolt Arbitri: P.Argyelean (BH)/A.Mastan(BH) Observator:
Mi 29.11 17:00 AHC VM ZALĂU vs ACS Alpha Oradea 46/142
Sala: N/A Arbitri: A.CIMPAN(MM)/S.Cosma(MM) Observator:
Sb 02.12 12:00 LPS Satu Mare vs ACS Mihai Vele Targu Lapus 46/143
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: D.Astalas(MM)/A.Feder(MM) Observator:

Etapa 12

Juniori 3 Seria L Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.12 00:00 ACS Dominicii Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.12 15:45 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 46/144
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Mi 29.11 16:00 HC Jimbolia vs CS Frontiera 2004 Curtici 46/145
Sala: Sala Wiesenmayer Arbitri: S.Dragan(CS)/B.Vuita(CS) Observator:
Mi 29.11 14:00 LPS Banatul Timisoara vs CSC Mosnita Noua 46/146
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Mi 29.11 19:00 CS Avantul Periam vs CSC Millenium Giarmata 46/147
Sala: Sala Periam Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 02.12 13:30 CSS Gloria Arad vs AHCS Citu Timisoara 46/148
Sala: Sala Universitatii Aurel Vlaicu Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator: