Program nr. 47 saptamana: 04.12-10.12.2023

Campionat Mondial Senioare Danemarca / Norvegia / Suedia
29.11 - 17.12.2023
Site-ul Competitiei

Grupa E, sala Jyske Bank Boxen, Herning / Danemarca

05.12.2023, ora 21:30
Danemarca - Romania        Digi Sport si Prima Sport

Grupa Principala III
07.12.2023, ora 19:00

Romania - Germania

09.12.2023, ora 16:30
Romania - Japonia

11.12.2023, ora 19:00
Romania - Polonia



EHF CL - M / Faza Grupelor

05.12.2023, ora 19:45
sala Dinamo Bucuresti
Dinamo Bucuresti - Chambery Savoie Mont Blanc Handball (Franta)
 
05.12.2023, ora 21:45
Pavilhao Joao Rocha Lisabona (Portugalia)
Sporting CP - CSM Constanta
 
Turneu amical international Lot National de Juniori 
Hala Sportowa Szkola Podstawowa Szaflary, Polonia
08.12.2023, ora 17:00
Romania - Cehia               Streaming link
09.12.2023, ora 17:00
Slovacia - Romania        Streaming link
10.12.2023, ora 13:30
Polonia - Romania          Streaming link
 
Arbitri delegati EHF:
EHF EL Masculin
05.12.2023

Elverum Handball (NOR) - Kadetten Schaffausen (SUI)
Arbitri EHF: Pirvu Mihai/ Potirniche Mihai​

Etapa 13

Liga Zimbrilor Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.12 17:30 AHC Potaissa Turda vs CSA Steaua București Pro Arena 47/1
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 17:30 CSA Steaua București vs CS Universitatea Cluj Pro Arena 47/2
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator: G.Doana(IF)
Du 10.12 18:00 CSM Bacău vs CSU din Suceava 47/3
Sala: Sala Sporturilor Narcisa Lecusanu Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Du 10.12 18:30 CSM Focșani 2007 vs SCM Politehnica Timișoara 47/4
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Dobre(B)
Sb 09.12 18:00 CS Minaur Baia Mare vs CS Dinamo București 47/5
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: H.Belu(B)
Sb 09.12 18:00 CSM București vs ACS HC Buzău 2012 Pro Arena 47/6
Sala: Sala Apollo Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Covaci(B)
Du 10.12 18:00 CSM Vaslui vs AHC Potaissa Turda 47/7
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: S.Ciurea(Dj)

Etapa 14

Divizia A Seria A Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 18:00 CSM Odorheiul Secuiesc vs CSM Reșita 47/8
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Sb 09.12 13:30 CSU Politehnica Timisoara vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 47/9
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 09.12 12:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CS Universitatea Craiova 47/10
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Du 10.12 18:00 CSM Oradea DivA vs CSM Fagaras 47/11
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:

Etapa 14

Divizia A Seria B Masculin
Echipa AS HC Pietricica Piatra Neamt nu se prezinta la jocul din 09.12.2023

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 00:00 CSU Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 08.12 13:30 CSU Galati vs CSO Teutonii Ghimbav 47/12
Sala: Sala Dunarea Galati Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Sb 09.12 00:00 CS Medgidia vs AS HC Pietricica Neamt 47/13
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: / Observator:
Sb 09.12 18:00 CSM Alexandria vs CS Politehnica Iasi 47/14
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:

Etapa 7

Juniori 1 Seria D Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.12 00:00 CSS Craiova vs CSS Drobeta Turnu Severin 47/15
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: / Observator:

Etapa 7

Juniori 1 Seria F Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.12 15:30 HC Dinamyc Zalau vs SCM Politehnica Timisoara 47/16
Sala: Sala Avram Iancu Zalau Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:

Etapa 9

Juniori 2 Seria D Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.12 14:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Targoviste 47/17
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: A.Caloian(Bz)/A.Carpiuc(Bz) Observator:

Etapa 8

Juniori 2 Seria E Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 11:00 CSM Constanta vs CS Axiopolis Cernavoda 47/18
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Sb 09.12 14:00 CSS Medgidia vs Arrubium 2008 Macin 47/19
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.12 17:00 Arrubium 2008 Macin vs CSS Calarasi 47/20
Sala: Sala Ivan Patzaichin Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:

Etapa 10

Juniori 2 Seria A Feminin
Echipa LPS Suceava nu se prezinta la jocul cu CSM Galati (etapa 17)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.12 10:00 ACS Lucian Bute Galati vs LPS Suceava 47/21
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 10.12 12:30 CSS Galati vs LPS Iasi 47/22
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:
Du 10.12 13:00 CSM Galati vs CSO Buhusi 47/23
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 10.12 12:30 LPS Vaslui vs CSS Bacau 47/24
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: M.Paraschiv(NT)/A.Stoian(VS) Observator:

Etapa 8

Juniori 2 Seria B Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.12 14:00 CS Brazi vs LPS Braila 47/25
Sala: Sala Brazi Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 10.12 11:30 CSS Buzau vs CSM Ploiesti 47/26
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Jo 07.12 18:30 CSO Tricolorul Breaza vs CS Activ Prahova Ploiesti 47/27
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: D.Dinu(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:

Etapa 8

Juniori 2 Seria C Feminin
Echipa CS Danubius Calarasi se retrage

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 00:00 CSS Ilfov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.12 14:00 CSU Stiinta Bucuresti vs HC Omer Constanta 47/28
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Du 10.12 11:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSS Medgidia 47/29
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 10.12 11:30 CS Orasenesc Ovidiu vs CSM Unirea Slobozia 47/30
Sala: N/A Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:

Etapa 10

Juniori 2 Seria D Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 00:00 CS Rapid Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.12 11:00 LPS Pitesti vs ACS Olympic RFH 47/31
Sala: Sala Trivale Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Du 10.12 12:30 CT Media Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 47/32
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Du 10.12 10:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 47/33
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 10.12 12:00 CSM Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 47/34
Sala: Sala Apollo Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:

Etapa 10

Juniori 2 Seria E Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 13:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Fagaras 47/35
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Du 10.12 14:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Transilvania Brasov 47/36
Sala: Sala Sc. 11 Arbitri: M.Birsan(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 10.12 15:00 CSS Sighisoara vs CSM Corona Brasov 47/37
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Chirita(AB)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 10.12 12:00 CSS Sibiu vs CSS Odorheiul Secuiesc 47/38
Sala: Sala Sc. 18 Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) Observator:
Du 10.12 11:00 LPS Tg. Mures vs CSM Tg. Mures 47/39
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bob(CJ)/A.Moldovan(MS) Observator:

Etapa 8

Juniori 2 Seria F Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 15:30 HCM Craiova vs CSS Petrosani 47/40
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Ilina(VL)/O.Samson(VL) Observator:
Du 10.12 10:30 CS Novaci vs LPS Tg Jiu 47/41
Sala: Sala Lic Teoretic Novaci Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Traistaru(DJ) Observator:
Du 10.12 11:00 CS Chimia Rm Valcea vs CSS Caracal 47/42
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:

Etapa 8

Juniori 2 Seria G Feminin
Echipa ACH Ariesul Turda nu se prezinta la jocul din 18.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 14:00 ACS Ariesul Turda Volei-Handbal vs ACS KKS Camin Satu Mare 47/43
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Du 10.12 17:00 AHC VM Zalau vs CSM Olimpia Satu Mare 47/44
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: A.CIMPAN(MM)/E.KOTECZ (MM) Observator:
Du 10.12 12:00 CS Marta Baia Mare vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 47/45
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 10.12 11:00 CSS Zalau vs LPS Bistrita 47/46
Sala: Sala LPS Avram Iancu Arbitri: A.CIMPAN(MM)/E.KOTECZ (MM) Observator:

Etapa 10

Juniori 2 Seria H Feminin
Echipa ACS HC Beldiman nu se prezinta la jocul din 18.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 00:00 Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.12 14:00 LPS Banatul Timisoara vs ACS Golden Kids Bocsa 47/47
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:
Du 10.12 09:00 CS Avantul Periam vs AHCS Citu Timisoara 47/48
Sala: Sala Periam Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Du 10.12 12:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSC Millenium Giarmata 47/49
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 10.12 14:00 LPS Cetate Deva vs HC Beldiman Arad 47/50
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: A.Raducan(TM)/R.Torok(TM) Observator:

Etapa 7

Juniori 3 Seria C Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.12 13:00 LPS Braila vs CSM Constanta 47/51
Sala: Sala LPS Braila Arbitri: C.MUNTEANU(GL)/C.Oprea(GL) Observator:
Sb 09.12 11:00 CSS Calarasi vs CSS Medgidia A 47/52
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: C.MUNTEANU(GL)/C.Oprea(GL) Observator:
Sb 09.12 12:00 CSS Medgidia B vs HC Omer Constanta A 47/53
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 09.12 13:30 HC Omer Constanta B vs CSS Galati 47/54
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.12 14:00 HC Omer Constanta B vs HC Omer Constanta A 47/55
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:
Ma 05.12 10:00 CSS Medgidia B vs CSS Medgidia A 47/56
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:
Mi 06.12 13:00 CSS Calarasi vs LPS Braila 47/57
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:

Etapa 8

Juniori 3 Seria K Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.12 17:00 CS Giroc Chisoda vs CSS Gloria Arad 47/58
Sala: Sala Lic David Voniga Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:

Etapa 10

Juniori 3 Seria A Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.12 16:00 CSO Buhusi vs LPS Piatra Neamt 47/59
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:

Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 11:00 CSM Dorna vs LPS Vaslui 47/60
Sala: Sala Municipiului Arbitri: D.Beldean(BN)/C.Matei(BN) Observator:
Vi 08.12 17:00 LPS Iasi vs CSS Bacau 47/61
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 09.12 13:00 LPS Suceava vs ACS OK Sport Onesti 47/62
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: C.GATU(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 09.12 00:00 LPS Botosani vs CSO Buhusi 47/63
Sala: N/A Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) Observator:
Vi 08.12 14:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 47/64
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:

Etapa 6

Juniori 3 Seria L Masculin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.12 15:00 ACS Alpha Oradea vs LPS Cluj 47/65
Sala: Sala LPS Bihorul Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:

Etapa 11

Juniori 3 Seria B Feminin
Echipa ACS Lucian Bute 2 nu se prezinta la jocul cu ACS Lucian Bute 1

Echipa CSS Tecuci nu se prezinta la jocul din 17.02

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.12 10:00 ACS Lucian Bute 2 Galati vs ACS Viitorul Galati 47/66
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Basso(GL)/A.Popescu(br) Observator:
Sb 09.12 12:00 ACS Lucian Bute 1 Galati vs CS PRO SPORT Focsani 47/67
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Popescu(br)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 09.12 16:30 CSH Art Galati vs ACSH Tecuci 47/68
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: C.Basso(GL)/M.Belt(GL) Observator:
Sb 09.12 11:00 CSS Galati vs CSS Tecuci 47/69
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: C.Basso(GL)/M.Belt(GL) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria C Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.12 14:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CS Granitul Greci Tulcea 47/70
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: E.Dinu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator:
Ma 05.12 15:00 HC Dunarea Braila vs ASC Tonus Calarasi 47/71
Sala: Sala Danubius Braila Arbitri: A.Dobrota(BR)/C.Holban(BR) Observator:

Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 00:00 CSS Tulcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.12 11:30 CSS 1 Constanta vs CS Axiopolis Cernavoda 47/72
Sala: Sala Hidrotehnica Constanta Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Sb 09.12 15:00 Asociatia CS KIR Constanta vs HC Dunarea Braila 47/73
Sala: Sala Callatis Mangalia Arbitri: D.Matei(CT)/C.Nedelcu(CT) Observator:
Sb 09.12 15:00 CS Granitul Greci Tulcea vs LPS Braila 47/74
Sala: Sala Ivan Patzaichin - Greci Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Sb 09.12 13:00 ASC Tonus Calarasi vs CSS Calarasi 47/75
Sala: Sala Sc. Tudor Vladimirescu Arbitri: C.MUNTEANU(GL)/C.Oprea(GL) Observator:

Etapa 11

Juniori 3 Seria D Feminin
Echipa ACS Academia Junior Ploiesti retrasa

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 00:00 ACS Victoria Olteni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.12 10:00 CS Campina vs CSO Mizil 47/76
Sala: Sala Col Nat Nicolae Grigorescu Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Sb 09.12 11:00 HC Junior BB Buzau vs CSM Ramnicu Sarat 47/77
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Jo 07.12 14:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CS Bucov 47/78
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: A.Caloian(Bz)/A.Carpiuc(Bz) Observator:
Du 10.12 10:30 CSM Ploiesti vs CS Activ Prahova Ploiesti 47/79
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:

Etapa 9

Juniori 3 Seria E Feminin
Echipa CSS Ilfov nu se prezinta la jocul din 14.02.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.12 16:00 ACSO Viitorul Pantelimon 1 vs CSM Unirea Slobozia 47/80
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:

Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 12:00 ACSO Viitorul Pantelimon 1 vs ACS Unirea Dobroesti 47/81
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Sb 09.12 16:30 SCM Dunarea 2020 Giurgiu vs ACSO Viitorul Pantelimon 2 47/82
Sala: Sala Polivalenta Giurgiu Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Sb 09.12 13:00 CSM Unirea Slobozia vs CS Tunari 47/83
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: A.Dobrota(BR)/C.Holban(BR) Observator:
Sb 09.12 12:00 CSS Ilfov vs CSS 6 Bucuresti 47/84
Sala: N/A Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Sb 09.12 12:30 ACS Tonus Bucuresti vs ACS Olympic RFH 47/85
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:

Etapa 11

Juniori 3 Seria F Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 12:00 CS Concordia Chiajna vs ACS Stefan Birtalan 47/86
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 09.12 00:00 CS Rapid Bucuresti 1 vs GSIP Moreni 47/87
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.12 14:30 CSM Bucuresti vs CSS Targoviste 47/88
Sala: Sala Apollo Arbitri: I.NEAGU(B)/B.Ureche(B) Observator:
Sb 09.12 10:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 2 47/89
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 09.12 11:00 ACS Viitorul H2O Pitesti vs LPS Pitesti 47/90
Sala: Sala Sc Gimn Mircea cel Batran Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:

Etapa 11

Juniori 3 Seria G Feminin
Echipa Gr Sc Energetic Rm Valcea nu se va prezenta la jocul cu CSS Caracal din 31.01.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.12 14:00 CS Chimia Rm. Valcea vs CSS Rm. Valcea 47/91
Sala: Sala Traian Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 09.12 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CSS Dr. Tr. Severin 47/92
Sala: Sala Energetic Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Sb 09.12 16:00 LPS Slatina vs CSS Craiova 47/93
Sala: N/A Arbitri: F.Para(SM)/F.Para(SM) Observator:
Sb 09.12 12:00 CSS Caracal vs SCM Craiova 47/94
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:

Etapa 11

Juniori 3 Seria H Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 11:00 CSS Sibiu vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 47/95
Sala: Sala Sc. 18 Arbitri: A.Tutuianu(BV)/S.Marocico(BV) Observator:
Sb 09.12 10:00 LPS Tg Jiu vs CS Novaci 47/96
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Bostinaru(MH)/L.Cruceru(MH) Observator:
Sb 09.12 12:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs LT Traian Vuia Resita 47/97
Sala: Sala de Sport Vulcan Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) Observator:
Sb 09.12 13:00 CS Jiul Rovinari 2016 vs CSS Medias 47/98
Sala: N/A Arbitri: G.Bostinaru(MH)/L.Cruceru(MH) Observator:
Sb 09.12 11:00 CSM Tg Jiu vs CSS Petrosani 47/99
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Traistaru(DJ) Observator:

Etapa 11

Juniori 3 Seria I Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.12 14:00 CSM Corona Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 47/100
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Sb 09.12 12:00 ACS Transilvania Brasov vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 47/101
Sala: Sala Sc. 11 Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Ma 12.12 14:00 CSS Dinamo Brasov vs CSM Fagaras 47/102
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 09.12 10:00 CSS Fagaras vs CSS Sf. Gheorghe 47/103
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Baltat(BV)/N.Ionica(BV) Observator:

Etapa 13

Juniori 3 Seria J Feminin
Echipa CSS Sighisoara nu se prezinta la jocul din 17.02.2024

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 00:00 LPS Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.12 12:00 HC Arsenal Taureni vs ACS Tg. Mures 47/104
Sala: Sala Arsenal Arena Taureni Arbitri: N.Dan(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 09.12 12:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs LPS Tg Mures 47/105
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: A.CIMPAN(MM)/E.KOTECZ (MM) Observator:
Du 10.12 13:00 CS Arena Tg Mures vs ACS Pegasus Tg. Mures 47/106
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: I.Bob(CJ)/A.Moldovan(MS) Observator:
Sb 09.12 18:00 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda vs CSS Sighisoara 47/107
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 10.12 12:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CSS Viitorul Cluj 47/108
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:

Etapa 13

Juniori 3 Seria K Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 10:30 LPS Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 47/109
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:
Sb 09.12 11:00 ACS Mihai Vele Targu Lapus vs AHC VM ZALĂU 47/110
Sala: Sala Polivalenta Tg. Lapus Arbitri: D.Astalas(MM)/A.Feder(MM) Observator:
Sb 09.12 14:30 ACS Alpha Oradea vs ACS Ersport Salacea 47/111
Sala: Sala LPS Bihorul Arbitri: P.Argyelean (BH)/A.Mastan(BH) Observator:
Sb 09.12 13:00 ACS HC Bizau Ocna Sugatag vs CS Marta Baia Mare 47/112
Sala: Sala Ocna Sugatag Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Sb 09.12 14:00 CSM Olimpia Satu Mare vs CSS Zalau 47/113
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) Observator:
Jo 07.12 16:00 ACS KKS Camin 2 Satu Mare vs ACS KKS Camin 1 Satu Mare 47/114
Sala: Sala Capleni Arbitri: B.Ros(SJ)/A.Suciu(SJ) Observator:

Etapa 13

Juniori 3 Seria L Feminin

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.12 00:00 CSS Gloria Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.12 11:00 AHCS Citu Timisoara vs CS Avantul Periam 47/115
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: C.Banfi(TM)/C.Nicoara(TM) Observator:
Vi 08.12 17:00 CSC Millenium Giarmata vs LPS Banatul Timisoara 47/116
Sala: Sala Giarmata Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 09.12 11:00 CSC Mosnita Noua vs HC Jimbolia 47/117
Sala: Sala Jimbolia Arbitri: B.DOBRIN(TM)/M.Galgoczi(TM) Observator:
Sb 09.12 11:00 CS Frontiera 2004 Curtici vs Sc. Gen. 7 Timisoara 47/118
Sala: Sala Comuna Macea Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 09.12 16:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs ACS Dominicii Timisoara 47/119
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: S.Dragan(CS)/B.Vuita(CS) Observator: