Program nr. 23 saptamana: 07.06-13.06.2021

Baraj Promovare în Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 1

BUZAU

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 07.06 18:30 SCM Craiova vs CSM Roman frhtv 23/1
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: V.Pavel(BZ)
Lu 07.06 16:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSM Corona Brașov frhtv 23/2
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Baraj Promovare în Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 08.06 18:30 SCM Craiova vs CSM Corona Brașov frhtv 23/3
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: V.Pavel(BZ)
Ma 08.06 16:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSM Roman frhtv 23/4
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Baraj Promovare în Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 09.06 10:00 CSM Corona Brașov vs CSM Roman frhtv 23/5
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 09.06 12:30 SCM Craiova vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 23/6
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: I.Velisca(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Etapa 1

Satu Mare - Sala Sporturilor
Sedinta tehnica - marti 08 iunie 2021 ora 20:30

Delegat FRH:
ALDICA Ion (BN) 0747990637 / ANTON Bogdan – IS – 0722.898.906
Arbitri: Agliceriu / Turdean (PH / MS )
Ardeleanu / Botez ( BH / AR )
Gherman / Moldovan ( MM )
Serbu / Vasilescu (B)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 09.06 10:00 CSM Bacau vs CSM Corona Brasov 23/7
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: P.Anton(IS)
Mi 09.06 12:30 CSS 2 Baia Mare vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 23/8
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.06 10:00 CSM Corona Brasov vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 23/9
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: P.Anton(IS)
Jo 10.06 12:30 CSM Bacau vs CSS 2 Baia Mare 23/10
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 11.06 10:00 CSS 2 Baia Mare vs CSM Corona Brasov 23/11
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: P.Anton(IS)
Vi 11.06 12:30 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda vs CSM Bacau 23/12
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 09.06 15:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSU Stiinta Bucuresti 23/13
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: P.Anton(IS)
Mi 09.06 17:30 CSM Bucuresti vs CSS Bacau 23/14
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.06 15:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS Bacau 23/15
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: P.Anton(IS)
Jo 10.06 17:30 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSM Bucuresti 23/16
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 11.06 15:00 CSM Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 23/17
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: P.Anton(IS)
Vi 11.06 17:30 CSS Bacau vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 23/18
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Locurile 7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.06 10:00 CSM Bacau vs CSU Stiinta Bucuresti frhtv 23/19
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Locurile 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.06 12:30 CSM Corona Brasov vs CSS Bacau 23/20
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.06 15:00 CSS 2 Baia Mare vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe frhtv 23/21
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.06 17:30 CSM Bucuresti vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda frhtv 23/22
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.06 10:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda frhtv 23/23
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 2 - Turneu Final Feminin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.06 12:30 CSS 2 Baia Mare vs CSM Bucuresti frhtv 23/24
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Etapa 1

Bacau - Sala Orizont
Sedinta tehnica - marti 08 iunie 2021 ora 20:30

Delegat FRH:
BEJINARIU  Gheorghe - AG - 0722.314.384 / CIOBANU Ioan (BC) - 0744.199.869
Arbitri: Avadanii / Popovici (BC)
Balan / Savin (VS )
Draghici / Dragut (VN)
Lungu / Paraschiv (NT )

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 09.06 10:00 Academia Minaur Baia Mare vs ACS Transilvania Brasov 23/25
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 09.06 12:30 LPS Tg Mures vs LPS Bihor Oradea 23/26
Sala: Sala Orizont Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.06 10:00 ACS Transilvania Brasov vs LPS Bihor Oradea 23/27
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 10.06 12:30 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Tg Mures 23/28
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 11.06 10:00 LPS Tg Mures vs ACS Transilvania Brasov 23/29
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: G.Bejinariu(AG)
Vi 11.06 12:30 LPS Bihor Oradea vs Academia Minaur Baia Mare 23/30
Sala: Sala Orizont Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 09.06 15:00 CSU din Suceava vs CSM Ploiesti 23/31
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 09.06 17:30 CSM Bucuresti vs AHC Dobrogea Sud Constanta 23/32
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.06 15:00 CSM Ploiesti vs AHC Dobrogea Sud Constanta 23/33
Sala: Sala Orizont Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 10.06 17:30 CSU din Suceava vs CSM Bucuresti 23/34
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 11.06 15:00 CSM Bucuresti vs CSM Ploiesti 23/35
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Vi 11.06 17:30 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSU din Suceava 23/36
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Locurile 7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.06 10:00 LPS Bihor Oradea vs CSM Ploiesti frhtv 23/37
Sala: Sala Orizont Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Locurile 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.06 12:30 Academia Minaur Baia Mare vs AHC Dobrogea Sud Constanta frhtv 23/38
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.06 15:00 LPS Tg Mures vs CSM Bucuresti frhtv 23/39
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.06 17:30 CSU din Suceava vs ACS Transilvania Brasov frhtv 23/40
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.06 11:00 LPS Tg Mures vs ACS Transilvania Brasov frhtv 23/41
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 3 - Turneu Final Masculin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.06 13:30 CSM Bucuresti vs CSU din Suceava frhtv 23/42
Sala: Sala Orizont Arbitri: V.Dragut(VN)/M.Draghici(VN) Observator: G.Bejinariu(AG)