Program nr. 8 saptamana: 22.02-28.02.2021

EHF European League-masculin, Faza Grupelor

23.02.2021, ora 19:45
sala Le Parnasse Nimes (FRA)

USAM Nimes Gard - CS Dinamo Bucuresti

26.02.2021, ora 21:45
sala Pavilhao Joao Rocha (POR)

Sporting CP - CS Dinamo Bucuresti

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 18
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 26.02 16:00 CSM Focșani 2007 vs CSM București Tvr 2 8/1
Sala: Sala Rapid Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: S.Ciurea(Dj)
Vi 26.02 13:45 CSM Reșita vs AHC Dobrogea Sud frhtv 8/2
Sala: Sala Rapid Arbitri: L.Gal(HR)/A.Constantin(B) Observator: P.Suica(TR)
Vi 26.02 00:00 CS Magnum Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 26.02 18:25 CSM Vaslui vs CSA Steaua București Tvr 1 8/3
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: C.Din(B)
Sb 27.02 10:15 AHC Potaissa Turda vs CSM Făgăraș frhtv 8/4
Sala: Sala Rapid Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: M.Barcan(DJ)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 23.02 10:30 CSM Galati vs SCM Râmnicu Vâlcea frhtv 8/5
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: V.Calina(AG)
Mi 24.02 13:00 HC Zalău vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 8/6
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Ionescu(B)
Ma 23.02 16:00 CS Rapid București vs SCM Gloria Buzău Tvr 2 8/7
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: V.Ciucan(B)
Mi 24.02 10:15 CSM Slatina vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 8/8
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Covaci(B)
Ma 23.02 00:00 CS Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 23.02 13:15 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs SCM Craiova frhtv 8/9
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: I.Barbu(B)
Mi 24.02 15:45 HC Dunărea Brăila vs CSU Cluj-Napoca frhtv 8/10
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: R.Chirvase(B)
Ma 23.02 18:30 CSM București vs CS Măgura Cisnadie Tvr 1 8/11
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Serbu(B)
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 1

Suceava
DelegatENACHE Iulian – BV - ipforty@gmail.com 0752.397.250
LPS Iasi  nu va participa la turneu

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 26.02 16:00 CSU din Suceava vs CSM Focsani 2007 8/12
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Enache(BV)
Vi 26.02 00:00 LPS Iasi vs CSS Medgidia 8/13
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Enache(BV)
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.02 10:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Medgidia 8/14
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Enache(BV)
Sb 27.02 00:00 CSU din Suceava vs LPS Iasi 8/15
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Enache(BV)
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.02 00:00 LPS Iasi vs CSM Focsani 2007 8/16
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Enache(BV)
Du 28.02 10:00 CSS Medgidia vs CSU din Suceava 8/17
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Enache(BV)
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 1

Odorhei
DelegatCALINA Valentin - AG - valexim_construct@yahoo.com 0740.080.605

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 26.02 16:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Fagaras 8/18
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator: V.Calina(AG)
Vi 26.02 18:40 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 8/19
Sala: N/A Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: V.Calina(AG)
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.02 10:00 CSS Fagaras vs CSS Sighisoara 8/20
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator: V.Calina(AG)
Sb 27.02 12:40 ACS Transilvania Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 8/21
Sala: N/A Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: V.Calina(AG)
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.02 10:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Fagaras 8/22
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator: V.Calina(AG)
Du 28.02 12:40 CSS Sighisoara vs ACS Transilvania Brasov 8/23
Sala: N/A Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: V.Calina(AG)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 1

Floreasca
Delegat
: CAZACU Carmen – B – carmencazacu08@gmail.com 0773982091

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 24.02 10:30 CSM Bucuresti vs CSS Targoviste 8/24
Sala: N/A Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 24.02 13:10 CSS Steaua Bucuresti vs CS Fortuna Bucuresti 8/25
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 24.02 15:50 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 8/26
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 25.02 10:30 CSS Targoviste vs CS Dinamo Bucuresti 8/27
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 25.02 15:50 CS Fortuna Bucuresti vs AHC Talentul este Cheia Bucuresti 8/28
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 25.02 13:10 CSM Bucuresti vs CSS Steaua Bucuresti 8/29
Sala: N/A Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 26.02 15:50 CSS Steaua Bucuresti vs CSS Targoviste 8/30
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 26.02 10:30 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSM Bucuresti 8/31
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 26.02 13:10 CS Dinamo Bucuresti vs CS Fortuna Bucuresti 8/32
Sala: N/A Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.02 13:10 CSS Targoviste vs CS Fortuna Bucuresti 8/33
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 27.02 10:30 CSM Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 8/34
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 27.02 15:50 CSS Steaua Bucuresti vs AHC Talentul este Cheia Bucuresti 8/35
Sala: N/A Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.02 14:20 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSS Targoviste 8/36
Sala: N/A Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Du 28.02 09:00 CS Dinamo Bucuresti vs CSS Steaua Bucuresti 8/37
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)
Du 28.02 11:40 CS Fortuna Bucuresti vs CSM Bucuresti 8/38
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 1

Moreni
Delegat
: AMARANDEI Victoria (B) - amarandei.victoria@gmail.com - 0764285655

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 24.02 00:00 LPS Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 24.02 18:40 CSO Mizil vs CSM Ploiesti 8/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Mi 24.02 16:00 CS Brazi vs CSS Ploiesti 8/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 25.02 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 25.02 18:40 CSM Ploiesti vs CS Brazi 8/41
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Jo 25.02 16:00 LPS Buzau vs CSO Mizil 8/42
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 26.02 00:00 CSO Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 26.02 16:00 CS Brazi vs LPS Buzau 8/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Vi 26.02 18:40 CSS Ploiesti vs CSM Ploiesti 8/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.02 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 27.02 10:30 LPS Buzau vs CSS Ploiesti 8/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Sb 27.02 13:10 CSO Mizil vs CS Brazi 8/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.02 00:00 CS Brazi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 28.02 09:00 CSS Ploiesti vs CSO Mizil 8/47
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Du 28.02 11:40 CSM Ploiesti vs LPS Buzau 8/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 1

Timisoara
Delegat
VIZITIU Ilie (HD) - vizitiuilie@yahoo.ro0744.556.513

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 24.02 09:00 CSS Craiova vs CSM Resita 8/49
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Mi 24.02 11:40 CSS Corabia vs SCM Politehnica Timisoara 8/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Mi 24.02 14:20 LPS Tg Jiu vs LPS Banatul Timisoara 8/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 25.02 09:00 CSM Resita vs LPS Banatul Timisoara 8/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Jo 25.02 14:20 SCM Politehnica Timisoara vs LPS Tg Jiu 8/53
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Jo 25.02 11:40 CSS Craiova vs CSS Corabia 8/54
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 26.02 09:00 CSS Corabia vs CSM Resita 8/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Vi 26.02 14:20 LPS Tg Jiu vs CSS Craiova 8/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Vi 26.02 11:40 LPS Banatul Timisoara vs SCM Politehnica Timisoara 8/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.02 10:00 CSM Resita vs SCM Politehnica Timisoara 8/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Sb 27.02 12:40 CSS Craiova vs LPS Banatul Timisoara 8/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Sb 27.02 15:20 CSS Corabia vs LPS Tg Jiu 8/60
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.02 15:20 LPS Tg Jiu vs CSM Resita 8/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Du 28.02 10:00 LPS Banatul Timisoara vs CSS Corabia 8/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Du 28.02 12:40 SCM Politehnica Timisoara vs CSS Craiova 8/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Vizitiu(HD)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 1

Turda 
Delegat
: POPA Nicolae (AG) - danpopa_frh@yahoo.com - 0722.562.963

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 24.02 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 24.02 12:30 LPS Cluj vs CSS Sibiu 8/64
Sala: N/A Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: N.Popa(AG)
Mi 24.02 15:10 LPS Alba Iulia vs Lic Liviu Rebreanu Turda 8/65
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: N.Popa(AG)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 25.02 00:00 Lic Liviu Rebreanu Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 25.02 15:10 CSS Sibiu vs LPS Alba Iulia 8/66
Sala: N/A Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: N.Popa(AG)
Jo 25.02 12:30 CSS 2 Baia Mare vs LPS Cluj 8/67
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MM)/C.Pipa(BH) Observator: N.Popa(AG)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 26.02 00:00 LPS Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 26.02 15:40 LPS Alba Iulia vs CSS 2 Baia Mare 8/68
Sala: N/A Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: N.Popa(AG)
Vi 26.02 13:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs CSS Sibiu 8/69
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MM)/C.Pipa(BH) Observator: N.Popa(AG)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.02 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 27.02 11:00 CSS 2 Baia Mare vs Lic Liviu Rebreanu Turda 8/70
Sala: N/A Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: N.Popa(AG)
Sb 27.02 13:40 LPS Cluj vs LPS Alba Iulia 8/71
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: N.Popa(AG)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.02 00:00 LPS Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 28.02 10:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs LPS Cluj 8/72
Sala: N/A Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: N.Popa(AG)
Du 28.02 12:40 CSS Sibiu vs CSS 2 Baia Mare 8/73
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: N.Popa(AG)