Program nr. 62 saptamana: 11.11-18.11.2019

Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.

Jocuri de pregatire - Lot National de Juniori
Ungaria - Balatonboglar

12.11.2019, ora 19:00
Ungaria - Romania

13.11.2019, ora 13:00
Ungaria - Romania

DELO Liga Campionilor - feminin
16.11.2019, ora 18:00
Sala Traian
SCM Ramnicu Valcea - Brest Bretagne Handball (FRA)              Digi Sport 
Arbitri: Marin/Seradilla-ESP
Delegat EHF: Nicolae Vizitiu-MDA

DELO Liga Campionilor - feminin
16.11.2019, ora 14:00
Rostov-Don
Rostov-Don (RUS) - CSM Bucuresti                        Digi Sport  
Arbitri: Lah/Sok-SLO
Delegat EHF: Tatjana Medved-SRB

VELUX Liga Campionilor - masculin
13.11.2019, ora 20:00 
Kristianstad
IFK Kristianstad - CS Dinamo Bucuresti            Digi Sport  
Arbitri: Bolic/Hurich-AUT
Delegat EHF: Marco Tresspidi-ITA

Cupa EHF - feminin
17.11.2019, ora 17:00
Sala D. P. Colibasi
CSM Corona Brasov - CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
Arbitri: Jakovljevic/Sando-SRB
Delegat EHF: Gergely Vattay-HUN

Cupa EHF - feminin
17.11.2019, ora 18:00
Sala Magura Cisnadie
Magura Cisnadie - Rocasa Gran Canaria - ESP
Arbitri: Christidi/Papamatheou-GRE
Delegat EHF:Oleg Tarasikov-RUS

Cupa Challenge - masculin
16.11.2019, ora 17:00
Dobele
ZRHK TENAX Dobele - AHC Potaissa Turda
Arbitri: Korja/Metsamaki-FIN
Delegat EHF:Tolvo Jarv-EST

Delegari EHF

VELUX Liga Campionilor - masculin
17.11.2019 
Cocks - Bidasoa Irun
Arbitri EHF: Doru Manea/Radu Iliescu

Cupa EHF - masculin
17.11.2019
Grundfos Tatabanya KC - ZTR Zaporozhye
Delegat EHF:Remus Cojocaru 

Cupa EHF - masculin
17.11.2019
Talent MAT Plzen - TTH Holstebro
Delegat EHF: Ion Serbu

Cupa Challenge - masculin
16.11.2019
Valur - Bregenz Handball
Delegat EHF: Constantin Din

Cupa EHF - feminin
16.11.2019
Vaci NKSE - Kastamonu Belediyesi GSK
Delegat EHF: Horatiu Cristian Belu

 

Liga Zimbrilor
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.11 18:00 CS HC Buzău 2012 vs SCM Politehnica Timișoara 62/1
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: P.Anton(IS)
Jo 14.11 18:00 AHC Dunărea Călărași vs AHC Dobrogea Sud 62/2
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: V.Dancescu(B)
Mi 13.11 17:00 CSM Reșita vs CSM București 62/3
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: Z.Mesaros(MM)
Sb 16.11 18:00 CSM Bacău vs CSM Vaslui 62/4
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: M.Margarit(PH)
Sb 16.11 11:00 CSA Steaua București vs CSM Focșani 2007 Tvr 1 62/5
Sala: Sala Chiajna Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Ciobanu(BC)
Jo 14.11 18:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM Făgăraș 62/6
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: H.Belu(B)
Liga Florilor
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.11 18:00 AHCM Slobozia vs CSM Corona Brașov 62/7
Sala: Sala D.P Colibasi - Brasov Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator: G.Covaci(B)
Mi 13.11 18:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CS Minaur Baia Mare 62/8
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 13.11 18:00 HC Dunărea Brăila vs SCM Gloria Buzău 62/9
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: I.Serbu(B)
Mi 13.11 11:00 CSM Slatina vs HC Zalău 62/10
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: V.Dobre(B)
Du 17.11 11:00 CSU Cluj-Napoca vs CS Rapid București Tvr 2 62/11
Sala: N/A Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator: A.Lupsa(CS)
Mi 13.11 18:30 CSM București vs SCM Craiova Tvr 1 62/12
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: N.Rusu(CT)
Cupa României Fan Courier Masculin
1/16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 15:30 CS Dinamo București vs CSM București Tvr 1 62/13
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: R.Chirvase(B)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.11 12:00 CSM Roman vs National Brasov 62/14
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Mi 13.11 16:30 HCF Piatra Neamt vs CS Stiinta Bacau 62/15
Sala: Sala Polivalenta Mare Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Mi 13.11 17:00 CSM Galati vs HC Dunarea Braila DivA 62/16
Sala: N/A Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 11:00 National Brasov vs CSM Galati 62/17
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Brasov Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Sb 16.11 11:00 HC Dunarea Braila DivA vs HCF Piatra Neamt 62/18
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 16.11 10:00 CS Stiinta Bacau vs CSM Roman 62/19
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.11 00:00 CSU Neptun Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.11 14:00 HC Dinamo Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 62/20
Sala: Sala Elite Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Mi 13.11 18:30 ACS Spartac UNEFS Bucuresti vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 62/21
Sala: Sala Iris Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Mi 13.11 15:00 CSM Bucuresti DivA vs CSU Stiinta Bucuresti 62/22
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: G.Doana(B)/D.Enache(B) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 CSM Bucuresti DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 14:00 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 62/23
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 16.11 11:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs HC Dinamo Bucuresti 62/24
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Marin(B)/M.Ungureanu(B) Observator:
Sb 16.11 13:00 CS Danubius Calarasi vs CSU Neptun Constanta 62/25
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.11 17:00 ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub vs National Rm Valcea 62/26
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Mi 13.11 17:00 CSM Tg. Jiu vs CS Dacia Mioveni 2012 62/27
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Mi 13.11 16:00 CSU Targoviste vs CS Activ Prahova Ploiesti 62/28
Sala: Sala Polivalenta Targoviste Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 11:00 National Rm Valcea vs CSU Targoviste 62/29
Sala: Sala Energetic Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 16.11 16:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSM Tg. Jiu 62/30
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Du 17.11 12:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub 62/31
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.11 14:00 CSU Resita vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 62/32
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Mi 13.11 18:00 CSU Oradea vs ACS Crisul Chisineu-Cris 62/33
Sala: Sala universitate Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Ma 12.11 17:00 CSM Tg Mures vs CS Marta Baia Mare 62/34
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 16:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CSM Tg Mures 62/35
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Sb 16.11 11:00 CS Marta Baia Mare vs CSU Oradea 62/36
Sala: Sala Vasile Alecsandri - nr. 5 Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Sb 16.11 14:00 ACS Crisul Chisineu-Cris vs CSU Resita 62/37
Sala: Sala Univ. Aurel Vlaicu Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSU din Suceava DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 14:00 CS Politehnica Iasi vs CSU Targoviste 62/38
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Vi 15.11 15:30 CSU Galati vs CS Magnum Botosani 62/39
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSA Steaua București sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 11:00 CSM Alexandria vs CSM Bucuresti DivA 62/40
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Du 17.11 13:00 CSM Ploiesti vs AHC Dobrogea Sud 62/41
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Du 17.11 09:30 CSU Pitesti vs CS Medgidia 62/42
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 17:00 CNE Sighisoara vs AHC Potaissa Turda DivA 62/43
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: L.Gal(HR)/A.Rucoi(MS) Observator:
Du 17.11 18:00 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CSM Sighisoara 62/44
Sala: Sala Polivalenta Odorheiul Secuiesc Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 17.11 00:00 CS Universitatea Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 HC Beldiman Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 14:00 CSU Politehnica Timisoara vs CS Universitatea Craiova 62/45
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Du 17.11 13:30 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSM Oradea 62/46
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Du 17.11 16:00 CNOPJ Timisoara vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 62/47
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu LPS Vaslui din data de 09.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 LPS Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.11 12:00 LPS Suceava vs LPS Iasi 62/48
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Mi 13.11 11:00 CSM Bacau vs LPS Piatra Neamt 62/49
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 16.11 11:00 CSU din Suceava vs CSS Focsani 62/50
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 16.11 12:00 CSS Galati vs LPS Roman 62/51
Sala: Sala CSS Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 12:00 LPS Tg Mures vs LPS Florin Fleseriu Sebes 62/52
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 16.11 14:30 CSS Sibiu vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 62/53
Sala: Sala Transilvania Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Sb 16.11 13:30 CSS Dinamo Brasov vs CSS Sighisoara 62/54
Sala: Scoala 11 Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Lu 18.11 16:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Odorheiul Secuiesc 62/55
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

ACS Tectonic Bucuresti s-a retras din campionat incepand cu data de 01.11.2019.

Echipa CSS Rm. Valcea nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 30.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 12:00 CSS Craiova vs CSM Ploiesti 62/56
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/A.Draganescu(GJ) Observator:
Sb 16.11 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 00:00 ACS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 10:00 CSS Caracal vs CSS Rm Valcea 62/57
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Bucuresti nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 27.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 11:00 CSS Calarasi vs CT Media Bucuresti 62/58
Sala: Sala Stadion Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Sb 16.11 11:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs AS Arrubium Macin 62/59
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 16.11 13:30 CS Dinamo Bucuresti vs AHC Dobrogea Sud Constanta JI 62/60
Sala: Scoala 30 Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 16.11 13:00 ACS Olimpic Mizil vs CSS 3 Steaua Bucuresti 62/61
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.11 17:30 CSS Hunedoara vs LPS Banatul Timisoara 62/62
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Sb 16.11 16:30 HC Beldiman Arad vs CS Novaci 62/63
Sala: Sala Universitatii Aurel Vlaicu Arbitri: D.Ghiocel(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Sb 16.11 13:00 LPS Tg Jiu vs CS Muncitoresc Resita 62/64
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 14:30 ACS Alpha Oradea vs LPS Cluj 62/65
Sala: Sala LPS Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Mi 13.11 15:00 AHC Potaissa Turda vs CS ADEP Satu Mare 62/66
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Sabau(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 16.11 14:00 CSS 2 Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 62/67
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 8

Echipa CSO Buhusi nu se prezinta la meciul cu LPS Piatra Neamt din data de 17.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 LPS Piatra Neamt vs CSO Buhusi 62/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 10:00 LPS Suceava vs CSH Art Galati 62/69
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 17.11 10:00 LPS Iasi vs CSM Galati 62/70
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 15:00 CSM Bucuresti vs LPS Braila 62/71
Sala: Sala Elite Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 13:00 LPS Braila vs CSS Slobozia 62/72
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Du 17.11 12:00 CSS Tulcea vs ACS Unirea Dobroesti 62/73
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 17.11 11:30 CT Media Bucuresti vs CSM Bucuresti 62/74
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Petrache(ph)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 8

Echipa AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CSM Corona Brasov din data de 17.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 10:00 CS Rapid Bucuresti vs CSS PLoiesti 62/75
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 17.11 00:00 AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti vs CSM Corona Brasov 62/76
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 15:00 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CSS 2 Bucuresti 62/77
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 14:00 LPS Pitesti vs CSS Rm Valcea 62/78
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 12:00 CSS Medias vs LPS Pitesti 62/79
Sala: Scoala Gen.5 Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 17.11 13:00 CSS Rm Valcea vs LPS Slatina 62/80
Sala: Sala Energetic Arbitri: M.Ciutacu(B)/N.Costache(B) Observator:
Vi 15.11 15:00 HCM Craiova vs GSIP Moreni 62/81
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 7

Echipa CS Arena Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu CSM Tg. Mures din data de 15.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 14:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS Zalau 62/82
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Cosma(MM)/A.Sabau(MM) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSS Viitorul Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 14.11 14:00 CSS Zalau vs CSM Tg. Mures 62/83
Sala: Sala Polivalenta Gheorghe Tadici Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Vi 15.11 12:45 CS Arena Tg Mures vs CSS 2 Baia Mare 62/84
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 8

Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 10.09.2019.

Echipa LPS Tg. Jiu s-a retras din campionatul incepand cu data de 02.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 12:00 Lic.Teo.T. Vuia Resita vs ACS Leu Giarmata 62/85
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Enache(GJ) Observator:
Du 17.11 00:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.11 11:30 LPS Suceava vs LPS Iasi 62/86
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Du 17.11 10:00 LPS Botosani vs LPS Piatra Neamt 62/87
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 17.11 11:00 CSM Bacau vs LPS Roman 62/88
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 17.11 13:00 LPS Vaslui vs csu din Suceava 62/89
Sala: Sala Ion Mincu Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 11:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Galati 62/90
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Mi 13.11 11:00 CSS Medgidia vs LPS Braila 62/91
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 17.11 11:00 CSS Calarasi vs CS Axiopolis Cernavoda 62/92
Sala: Sala Stadion Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 13:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Targoviste 62/93
Sala: N/A Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSS Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 11:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Focsani 2007 62/94
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Du 17.11 10:00 CSS Targoviste vs CSO Tricolorul Breaza 62/95
Sala: Sala Razvad Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Du 17.11 09:00 CSS Ploiesti vs CS Orasenesc Mizil 62/96
Sala: Sala Olimpia Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 13:30 CS Tectonic Bucuresti vs CS Brazi 62/97
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Du 17.11 09:30 CT Media Bucuresti vs CS Fortuna Bucuresti 62/98
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Mi 13.11 10:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSM Bucuresti 62/99
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 13:00 CSS Dinamo Brasov vs LPS Tg Mures 62/100
Sala: Scoala 11 Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 17.11 10:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs LPS Brasov 62/101
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Sb 16.11 11:00 CS Sporting Ghimbav vs CSM Sf. Gheorghe 62/102
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 11:00 LPS Tg Jiu vs CSS Fagaras 62/103
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Radulescu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Du 17.11 12:00 CSS Corabia vs CSS Craiova 62/104
Sala: Sala Polivalenta Corabia Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.11 13:00 CSS Lugoj vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 62/105
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: L.Stegaru(DJ)/B.Tomaiaga(GJ) Observator:
Mi 13.11 15:00 SCM Politehnica Timisoara vs CSS Hunedoara 62/106
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 SCM Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 12:00 CSS Hunedoara vs CSS Lugoj 62/107
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 17.11 14:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSM Resita 62/108
Sala: Sala Universitatii Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Du 17.11 10:00 LPS Banatul Timisoara vs Unirea Sannicolau Mare 62/109
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu ACS Alpha Oradea din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 17:30 CSH Academica Cluj-Napoca vs Academia Minaur Baia Mare 62/110
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 17.11 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 13:00 ACS Alpha Oradea vs LPS Cluj 62/111
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Sabau(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 17.11 14:00 CS Extrem Baia Mare vs Lic Liviu Rebreanu Turda 62/112
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 16:00 CS OK Sport Onesti vs LPS Roman 62/113
Sala: Sala Municipala Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Mi 13.11 14:30 LPS Piatra Neamt vs CSM Bacau 62/114
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Vi 15.11 15:00 LPS Suceava vs CSS Bacau 62/115
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 16.11 11:00 LPS Vaslui vs CSS Tg Neamt 62/116
Sala: Sala Ion Mincu Arbitri: R.Armanu(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Mi 13.11 16:30 CSO Buhusi vs LPS Iasi 62/117
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 15:00 CS Danubius Calarasi vs LPS I. Balas Soter Buzau 62/118
Sala: Sala Tudor Vladimirescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Lu 18.11 14:00 CS Medgidia vs CSS Galati 62/119
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 16.11 13:30 LPS Focsani vs LPS Braila 62/120
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 CS Rapid Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs ACS Unirea Dobroesti 62/121
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 16.11 11:30 CT Media Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 62/122
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 16.11 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 09:30 CSS 6 Bucuresti vs CSM Bucuresti 62/123
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 10:30 CSS Targoviste vs HC Activ CSO Plopeni 62/124
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 16.11 14:00 CSS Ploiesti vs CSM Corona Brasov 62/125
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Du 17.11 11:00 CSM Ploiesti vs CSS Dinamo Brasov 62/126
Sala: Sala Olimpia Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.11 15:00 CSS Petrosani vs Chimia Rm Valcea 62/127
Sala: Sala Polivalenta Petrosani Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Sb 16.11 11:00 LPS Slatina vs ACS HC FEFS Craiova 62/128
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Sb 16.11 12:00 CSS Craiova vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 62/129
Sala: Sala Isalnita Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 ACS Baile Herculane sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.11 17:00 ACS Leu Giarmata vs Lic Teor Traian Vuia Resita 62/130
Sala: Sala Giarmata Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Du 17.11 12:00 LPS Banatul Timisoara vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 62/131
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 16.11 13:00 HC Jimbolia vs ACS Viitorul Vetel 62/132
Sala: Sala Wiesenmeyer Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa HC Arsenal Taureni nu se prezinta la meciul cu ACS Sepsi Sf. Gheorghe din data de 15.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 ACS Pegasus Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.11 00:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs HC Arsenal Taureni 62/133
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.11 16:00 CSS Fagaras vs CSS Odorheiul Secuiesc 62/134
Sala: Sala Doamna Stanca Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Sb 16.11 13:00 CSM Fagaras vs CSS Medias 62/135
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa ACS Viitorul Nasaud nu se prezinta la meciul cu CSS 2 Baia Mare din data de 26.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 10:00 LPS Bistrita vs ACS Viitorul Nasaud 62/136
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 17.11 14:30 LPS Satu Mare vs CSS Viitorul Cluj 62/137
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Sb 16.11 09:30 CSS 2 Baia Mare vs CS Marta Baia Mare 62/138
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 16.11 12:30 ACS Alpha Oradea vs CS Phoenix Baia Mare 62/139
Sala: Sala LPS Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 11:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 62/140
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Sb 16.11 12:00 CSM Bacau vs CSU din Suceava 62/141
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Caba(NT)/V.Druga(NT) Observator:
Sb 16.11 11:00 LPS Piatra Neamt vs CSU din Suceava 2 62/142
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 16.11 13:00 LPS Vaslui vs CSO Negresti Vaslui 62/143
Sala: Sala Ion Mincu Arbitri: R.Armanu(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa LPS Braila nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 07.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 13:00 CSS Calarasi vs LPS Braila 62/144
Sala: Sala Stadion Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 ACS Academia Junior Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CS Olimpic Mizil 62/145
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 16.11 11:00 CSS Tecuci vs HC Junior BB Buzau 62/146
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:
Sb 16.11 11:30 CSS Ploiesti vs CSM Ploiesti 62/147
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.11 16:00 CS Concordia Chiajna vs CS Dinamo Bucuresti 62/148
Sala: Sala Concordia Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 11:00 LPS CSS Bihorul Oradea vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 62/149
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Vi 15.11 14:30 CSS 2 Baia Mare vs HC 2003 Alesd 62/150
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Sb 16.11 12:30 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Bistrita 62/151
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.11 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.11 11:00 HC Beldiman Arad vs LPS Banatul Timisoara 62/152
Sala: Sala Universitatii Aurel Vlaicu Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 16.11 14:00 CSM Resita vs Sc. Gen. 7 Timisoara 62/153
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: F.Radulescu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Mi 20.11 18:00 CSS Lugoj vs CS Giroc Chisoda 62/154
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 LPS Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 11:00 CSO Buhusi vs LPS Piatra Neamt 62/155
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator:
Du 17.11 12:30 LPS Botosani vs LPS Roman 62/156
Sala: Sala LPS Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Vi 15.11 13:00 LPS Suceava vs CSS Bacau 62/157
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Du 17.11 12:00 LPS Iasi vs HC Comanesti 62/158
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Du 17.11 11:00 Stiinta Miroslava Iasi vs CSS Unirea Iasi 62/159
Sala: Sala Polivalenta Miroslava Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 11:00 CSM Galati vs CSS Tulcea 62/160
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 16.11 14:00 HC Junior BB Buzau vs CSH Art Galati 62/161
Sala: Sala Monteoru Arbitri: C.Stanciu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 17.11 12:00 CSM Rm. Sarat vs HC Dunarea Braila 62/162
Sala: Sala Municipala Vasile Stefan Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Du 17.11 09:00 ACS Bute Galati vs CSS Galati 62/163
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: L.Aurica(GL)/N.Lefter(GL) Observator:
Du 17.11 00:00 CSS 1 Constanta vs AHC Olimpia Braila 62/164
Sala: N/A Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Echipa ACS Piticu Fetesti nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 10.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 12:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSM Bucuresti 62/165
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 17.11 12:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSS Slobozia 62/166
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 17.11 15:30 CS Fortuna Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 62/167
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Petrache(ph)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Du 17.11 11:00 CSM Fetesti vs CS Axiopolis Cernavoda 62/168
Sala: Sala Fetesti Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 17.11 00:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 18.11 18:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSM Ploiesti 62/169
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:
Du 17.11 13:00 ACS Olimpic Mizil vs CSS 6 Bucuresti 62/170
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: C.Stanciu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 17.11 10:30 LPS Pitesti vs CSU Stiinta Bucuresti 62/171
Sala: Scoala Traian Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Du 17.11 13:00 Sport Club Curtea de Arges vs CSO Voluntari 2005 62/172
Sala: Sala de Sport Curtea de Arges Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 15:00 CSS Petrosani vs CS Chimia Rm. Valcea 62/173
Sala: Sala Polivalenta CSS Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 12:00 CSS Caracal vs HCM Torok Rm. Valcea 62/174
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Jo 14.11 11:00 CS Chimia Rm. Valcea vs CSM Slatina 62/175
Sala: Sala Traian Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Du 17.11 11:00 LPS Slatina vs CSS Petrosani 62/176
Sala: Sala LPS Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Du 17.11 00:00 CSM Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 11:30 CSS Dr. Tr. Severin vs HCM Craiova 62/177
Sala: Sala Polivalenta Dr. Tr. Severin Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.11 17:00 CSM Fagaras vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 62/178
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 11:30 CSS Dinamo Brasov vs CSM Fagaras 62/179
Sala: Scoala 11 Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 17.11 10:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Sf. Gheorghe 62/180
Sala: Scoala 11 Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 17.11 11:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CSM Corona 62/181
Sala: N/A Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Du 17.11 12:00 CSS Sighisoara vs CS Sporting Ghimbav 62/182
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Du 17.11 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sibiu 62/183
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias nu se prezinta la meciul cu CSM Mihai Viteazu Vulcan din data de 10.10.2019.

Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 17:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs ACS Leu Giarmata 62/184
Sala: Sala Giarmata Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 00:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.11 15:30 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSS Hunedoara 62/185
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Du 17.11 14:00 LPS Banatul Timisoara vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 62/186
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Du 17.11 13:00 ACS Leu Giarmata vs LT Traian Vuia Resita 62/187
Sala: Sala Giarmata Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 17.11 12:00 CS Victoria Nadlac vs Sc. Gen. 7 Timisoara 62/188
Sala: Sala de Sport Periam Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 17.11 11:00 Diniasanca Dinias vs HC Sportiv Citu Timisoara 62/189
Sala: Sala Peciu Nou Arbitri: M.Bobu(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.11 11:00 LPS Satu Mare vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 62/190
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Du 17.11 13:00 LPS Tg Mures vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 62/191
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Du 17.11 12:30 CSS 2 Baia Mare vs CS Comunal Sanmartin 62/192
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 17.11 10:00 CSS Zalau vs CSS Viitorul Cluj 62/193
Sala: Sala Sporturilor Gh. Tadici Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator: