Componența Lotului Național de Cadete (2008 - 2009) convocat la acțiunea  de pregătire centralizată - Râmnicu Vâlcea - 12 - 18.12.2022

Nr.

Crt.

Nume/Prenume

        Clubul de proveniență

        Postul jucat

Data/luna/anul nașterii

1.

BARTOS Marta

CS Marta Baia Mare

Portar

26.11.2008

2.

IONIȚĂ Ariana

CSM Corona Brașov

Portar

12.02.2009

3.

POPOIU Diana

ACS Lucian Bute Galați

Portar

25.03.2009

4.

NAZIRU Adelina

CSS Medgidia

Portar

05.06.2008

5.

IORDACHE Denisa

ACS Ștefan Birtalan

Portar

29.03.2009

6.

ARDELEANU Ariana

CSM Galați

Portar

25.07.2009

7.

COMNASIO Andreea Morena

LPS Brăila

Extremă stg.

15.08.2008

8.

SAVA Cristina

ACS Academia Juniorul Ploiești

Extremă stg.

09.04.2008

9.

POKOT Eszter

CSM Corona Brașov

Extremă stg.

24.06.2008

10.

SERBAN Amalia Gabriela

ACS Sporting Ghimbav

Extremă stg.

19.05.2008

11.

SPRÂNCENATU Maria

CS Rapid București

Extremă stg.

12.01.2009

12.

ZĂBULICHE Bianca

CSM București

Extremă stg.

30.04.2009

13.

GHINEA Bianca

CSS Buzău

Inter stg.

30.07.2009

14.

BUCNER Alexia

CSM Galați

Inter stg.

12.04.2008

15.

CANTOR Alecandra Corina

Gr. Sc. Energetic Râmnicu Vâlcea

Inter stg.

22.01.2008

16.

LĂCĂTUȘ Sorina

CSM Târgu Mureș

Inter stg.

20.11.2008

17.

POTORA Alexandra

CSS Viitorul Cluj Napoca

Inter stg.

13.01.2009

18.

TIMANDI Antonia Ștefania

CSS Viitorul Cluj Napoca

Inter stg.

08.10.2009

19.

MARIN Diana Mihaela

ACS Academia  Juniorul Ploiești

Centru

05.03.2008

20.

MOISE Maria

CSM Buzău

Centru

02.01.2008

21.

PAȘCA Ștefana Teodora

CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud

Centru

12.02.2008

22.

BLAGA Maia Gabriela

CSS Mediaș

Centru

05.05.2008

23.

DRAGOMIRESCU Anais

CS Marta Baia Mare

Centru

24.09.2008

24.

MIJA Eliza Ariana

CSS Făgăraș

Centru

30.06.2008

25.

COPĂCEAN Raisa

Lic. Teoretic Traian Vuia Reșița

Inter dr. ( stângace )

17.01.2008

26.

VĂLEAN Alessia

CSS 2 Baia Mare

Inter dr. ( stângace )

06.06.2009

27.

SALA Raisa

CSM Corona Brașov

Inter dr. ( stângace )

04.10.2008

28.

RACOVIȚAN Andrada

HC Omer Constanța

Inter dr. ( stângace )

03.04.2008

29.

TRIFAN Ioana

ACS Lucian Bute Galați

Inter dr. ( stângace )

12.06.2009

30.

MUNTEANU Denisa

CSM Galați

Inter dr. ( stângace )

12.06.2008

31.

ATANASEVICI Adina Claudia

CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud

Extremă dr. ( stângace )

05.03.2009

32.

POP Iulia

CSM Târgu Mureș

Extremă dr. ( stângace )

14.06.2008

33.

BUTAR Sara

LPS Banatul Timișoara

Extremă dr. ( stângace )

28.05.2009

34.

ONISIE Alexia

CSM Vulcan

Extremă dr. ( stângace )

01.12.2008

35.

ȘEULEAN Andreea

CS Marta Baia Mare

Extremă dr. ( stângace )

04.06.2008

36.

AILENEI Maria Patricia

LPS Vaslui

Extremă dr. ( stângace )

14.09.2008

37.

TODORAN Clara

CSM Vulcan

Pivot

20.08.2009

38.

CHERECHES Patricia

LPS Satu Mare

Pivot

06.02.2008

39.

DUMITRA Ștefania Aylin

CS Chimia Râmnicu Vâlcea

Pivot

04.05.2009

40.

GRIGORE Ștefania

CSM București

Pivot

17.11.2008

41.

IONIȚĂ Maria

CSM Ploiești

Pivot

12.03.2008

42.

DOBROIU Ina Maria

LPS Viitorul Pitești

Pivot

24.08.2008

43.

MOISE Elena

 

Antrenor principal

 

44.

IORDACHE Alina

 

Antrenor portari

 

45.

NIȚOI Vlad

 

Kinetoterapeut

 

Actualizat în data de 24.11.2022