Componența Lotului Național de Junioare (2006 - 2007) convocat la acțiunea de pregătire centralizată - Râmnicu Vâlcea  - 12 - 18.12.2022 

Nr

Crt.

Nume/Prenume

Clubul de proveniență

Postul jucat

Data/ziua/luna/anul nașterii

1.

TOTOESCU Ana

CSM Corona Brașov

Portar

22.02.2007

2.

ROATĂ Raisa

CSM București/CNE rm. Vâlcea

Portar

01.05.2006

3.

PISICEANU Andreea

CS Rapid București

Portar

09.05.2006

4.

VOICILĂ Bianca Maria

CS Activ Prahova Ploiești

Portar

12.11.2006

5.

ROGOZ Maria

CS Rapid București/CNE Rm. Vâlcea

Extremă stg.

19.04.2006

6.

MOSOR Antonia Maria

CSM Corona Brașov

Extremă stg.

03.11.2007

7.

ILIESCU Luana Maria

CSM București

Extremă stg.

25.08.2007

8.

MIHĂILĂ Daria

CSS 1 Constanța

Extremă stg.

05.10.2006

9.

BODIJAR Enrika

CS Rapid București/CNE Rm. Vâlcea

Inter stg.

14.02.2006

10.

LUPȘA Andreea

CSS Gloria 2018 Bistrita Nasaud

Inter stg.

20.03.2007

11.

PINTILESCU Bianca

ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe

Inter stg.

13.06.2007

12.

REMEȘ Mara

AHC Valeria Motogna Zalău

Inter stg.

27.09.2006

13.

CHIRILIUC Oana

LPS Suceava

Inter stg.

15.05.2007

14.

BALINT Maria

CSM Corona Brașov

Centru

17.03.2006

15.

RADOSLAVOVICI Slageana

Lic. Teoretic Traian Vuia Reșița

Centru

28.01.2006

16.

MARTON Evelin Vivien

LPS Târgu Mureș

Centru

23.02.2006

17.

SARCA Lara

LPS Satu Mare

Centru

02.04.2007

18.

VINTILĂ Bianca

CSS Caracal/CNE Rm. Vâlcea

Centru

08.02.2006

19.

AKPINAR Aylin

CSM Slobozia

Centru

12.09.2006

20.

STAN Martina

ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe

Inter dr. ( stângace )

28.05.2007

21.

BORDEI Beatrice

CS Rapid București/CNE rm. Vâlcea

Inter dr. ( stângace )

01.12.2006

22.

VĂTĂȘELU Aida

CSS Caracal/CNE Rm. Vâlcea

Inter dr.

14.03.2006

23.

STANCIU Rebeca Laura

CSM București

Extremă dr. ( stângace )

25.10.2006

24.

ENACHE Andreea

HCM Craiova/CNE Rm. Vâlcea

Extremă dr. ( stângace )

19.01.2007

25.

SUCĂLESCU Rebeca

CSM Corona Brasov

Pivot

30.10.2007

26.

IORDACHE Bianca

CSM Ploiești

Pivot

13.12.2006

27.

BORDEIANU Denisa

ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe

Pivot

25.07.2006

28.

HRENARU Ioana

LPS Iași/CNOPJ Iași

Pivot

07.01.2006

29.

DĂNULEȚ Marius

Antrenor principal

 

 

30.

CIOBOTARU Mihaela

Antrenor secund

 

 

31.

CIULEI Eugen

Antrenor portari

 

 

32.

BUMB Diana 

Kinetoterapeut

 

 

33.

NICULA Crisitna

Psiholog

 

 

 

Actualizat în data de 24.11.2022