In atentia echipelor participante la FESTIVALUL NATIONAL BABY HANDBAL MIXT – perioada 04 – 07.09.2019
Loc de desfasurare: CAMPUS AGRONOMIEI - Bulevardul Expozitiei, Bucuresti
Intrare cu cina in 04.09.2019 si iesire cu pranz in 07.09.2019
Sedinta tehnica ora 20,00 in incinta Campusului ( Caminul A4 )
Grupa Masculin | Grupa Feminin | MIXT | MIXT | Grupa Feminin | Grupa Feminin | |
GRUPA 1 | Grupa 2 | Grupa 3 | Grupa 4 | Grupa 5 | Grupa 6 | |
Club Sportiv Happy Kids Medgidia | CSM Slatina | Fortuna Bucuresti | CSS Caracal | CSC Ilia | Clubul Sportiv Scolar Drobeta Turnu Severin | |
ACS HC Omer | CS Fortuna Bucuresti | ASCS Alexandru 2012 Braila | CS Asociatia Axiopolis Sport Cernavoda | HCM Craiova | CSM Corona Brasov | |
ACS Transilvania Brasov | LPS - CSS Banatul Timisoara | ASS Sc. Gim.Nr.11 St. O. Iosif Brasov | CS Giroc Chisoda | Club Sportiv Campina | CS Handbal Art Galati | |
CSM Fagaras | ACS Kids Tampa 2015 Brasov | ACS OK Sport Onesti | ACS Nona Academy Ploiesti | AS Lucian Bute -Olimpic Galati | CS Danubius Calarasi | |
HC Beldiman | ACS OK Sport Onesti | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | CSM Bucuresti | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | Club Sportiv Phoenix Buzias | |
ACS Vipers Deva | ACS Inoan Arad | CSM Ploiesti | ACS Dominicii Timisoara (Mosnita Noua) | Golden Kids Brasov | CSM Slobozia | |
AHC Potaissa Turda | HC Activ CSO Plopeni | ACS All In One Sports Caracal | ACS Leu Giarmata (retrasa) | CSM Fagaras | ||
05.09.2019 | Teren 1 | Teren 2 | Teren 3 | Teren 4 | Teren 5 | Teren 6 |
50 min/joc | ||||||
9:00 | ACS Transilvania Brasov-ACS HC Omer | CSM Slatina -HC Activ CSO Plopeni | ACS All In One Sports Caracal-ASCS Alexandru 2012 Braila | CSM Bucuresti -ACS Nona Academy Ploiesti | CSM Fagaras-HCM Craiova | CS Handbal Art Galati -CSM Slobozia |
9:50 | CSM Fagaras-HC Beldiman | CS Fortuna Bucuresti -ACS Inoan Arad | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc-ACS OK Sport Onesti | CS Giroc Chisoda-ACS Dominicii Timisoara (Mosnita Noua) | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc -AS Lucian Bute -Olimpic Galati | Club Sportiv Phoenix Buzias -CS Danubius Calarasi |
10:40 | Club Sportiv Happy Kids Medgidia-ACS Vipers Deva | LPS - CSS Banatul Timisoara -ACS OK Sport Onesti | ASS Sc. Gim.Nr.11 St. O. Iosif Brasov-CSM Ploiesti | CS Asociatia Axiopolis Sport Cernavoda-ACS Nona Academy Ploiesti | Club Sportiv Campina-Golden Kids Brasov | Clubul Sportiv Scolar Drobeta Turnu Severin-CS Handbal Art Galati |
11:30 | HC Beldiman-ACS Transilvania Brasov | ACS Inoan Arad-CSM Slatina | ACS OK Sport Onesti-ACS All In One Sports Caracal | AS Lucian Bute -Olimpic Galati-CSM Fagaras | ||
14:10 | ACS Vipers Deva-CSM Fagaras | ACS OK Sport Onesti-CS Fortuna Bucuresti | CSM Ploiesti-ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | ACS Dominicii Timisoara (Mosnita Noua)-CSM Bucuresti | Golden Kids Brasov-ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | CSM Slobozia-Club Sportiv Phoenix Buzias |
15:00 | AHC Potaissa Turda-Club Sportiv Happy Kids Medgidia | ACS Kids Tampa 2015 Brasov-LPS - CSS Banatul Timisoara | Fortuna Bucuresti-ASS Sc. Gim.Nr.11 St. O. Iosif Brasov | CSS Caracal-CS Giroc Chisoda | CSC Ilia-Club Sportiv Campina | Club Sportiv Phoenix Buzias -Clubul Sportiv Scolar Drobeta Turnu Severin |
15:50 | ACS Transilvania Brasov-ACS Vipers Deva | CSM Slatina -ACS OK Sport Onesti | ACS All In One Sports Caracal-CSM Ploiesti | CSM Bucuresti -CSS Caracal | CSM Fagaras-Golden Kids Brasov | CSM Corona Brasov-CS Danubius Calarasi |
16:40 | CSM Fagaras-AHC Potaissa Turda | CS Fortuna Bucuresti -ACS Kids Tampa 2015 Brasov | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc-Fortuna Bucuresti | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc -CSC Ilia | ||
17:30 | ACS HC Omer-HC Beldiman | HC Activ CSO Plopeni-ACS Inoan Arad | ASCS Alexandru 2012 Braila-ACS OK Sport Onesti | HCM Craiova-AS Lucian Bute -Olimpic Galati | ||
|
||||||
06.09.2019 | Teren 1 | Teren 2 | Teren 3 | Teren 4 | Teren 5 | Teren 6 |
50 min/joc | ||||||
9:00 | Club Sportiv Happy Kids Medgidia-CSM Fagaras | LPS - CSS Banatul Timisoara -CS Fortuna Bucuresti | ASS Sc. Gim.Nr.11 St. O. Iosif Brasov-ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | CS Giroc Chisoda-CSM Bucuresti | Club Sportiv Campina-ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | CSM Slobozia-CSM Corona Brasov |
9:50 | AHC Potaissa Turda-ACS Transilvania Brasov | ACS Kids Tampa 2015 Brasov-CSM Slatina | Fortuna Bucuresti-ACS All In One Sports Caracal | ACS Dominicii Timisoara (Mosnita Noua)-CS Asociatia Axiopolis Sport Cernavoda | CSC Ilia-CSM Fagaras | CS Handbal Art Galati -Club Sportiv Phoenix Buzias |
10:40 | ACS Vipers Deva-ACS HC Omer | ACS OK Sport Onesti-HC Activ CSO Plopeni | CSM Ploiesti-ASCS Alexandru 2012 Braila | CSS Caracal-ACS Nona Academy Ploiesti | Golden Kids Brasov-HCM Craiova | CS Danubius Calarasi-CSM Slobozia |
11:30 | ACS Transilvania Brasov-Club Sportiv Happy Kids Medgidia | CSM Slatina -LPS - CSS Banatul Timisoara | ACS All In One Sports Caracal-ASS Sc. Gim.Nr.11 St. O. Iosif Brasov | CSM Fagaras-Club Sportiv Campina | ||
|
||||||
14:10 | ACS HC Omer-AHC Potaissa Turda | HC Activ CSO Plopeni-ACS Kids Tampa 2015 Brasov | ASCS Alexandru 2012 Braila-Fortuna Bucuresti | CS Asociatia Axiopolis Sport Cernavoda-CSS Caracal | HCM Craiova-CSC Ilia | CSM Corona Brasov-Clubul Sportiv Scolar Drobeta Turnu Severin |
15:00 | HC Beldiman-ACS Vipers Deva | ACS Inoan Arad-ACS OK Sport Onesti | ACS OK Sport Onesti-CSM Ploiesti | ACS Nona Academy Ploiesti-ACS Dominicii Timisoara (Mosnita Noua) | AS Lucian Bute -Olimpic Galati-Golden Kids Brasov | Clubul Sportiv Scolar Drobeta Turnu Severin-CS Danubius Calarasi |
15:50 | Club Sportiv Happy Kids Medgidia-ACS HC Omer | LPS - CSS Banatul Timisoara -HC Activ CSO Plopeni | ASS Sc. Gim.Nr.11 St. O. Iosif Brasov-ASCS Alexandru 2012 Braila | CS Giroc Chisoda-CS Asociatia Axiopolis Sport Cernavoda | Club Sportiv Campina-HCM Craiova | CS Handbal Art Galati -CSM Corona Brasov |
16:40 | AHC Potaissa Turda-HC Beldiman | ACS Kids Tampa 2015 Brasov-ACS Inoan Arad | Fortuna Bucuresti-ACS OK Sport Onesti | CSC Ilia-AS Lucian Bute -Olimpic Galati | ||
17:30 | CSM Fagaras-ACS Transilvania Brasov | CS Fortuna Bucuresti -CSM Slatina | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc-ACS All In One Sports Caracal | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc -CSM Fagaras | ||
07.09.2019 | Teren 1 | Teren 2 | Teren 3 | Teren 4 | Teren 5 | Teren 6 |
50 min/joc | ||||||
9:00 | ACS HC Omer-CSM Fagaras | HC Activ CSO Plopeni-CS Fortuna Bucuresti | ASCS Alexandru 2012 Braila-ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | CS Asociatia Axiopolis Sport Cernavoda-CSM Bucuresti | HCM Craiova-ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | CSM Corona Brasov-Club Sportiv Phoenix Buzias |
9:50 | HC Beldiman-Club Sportiv Happy Kids Medgidia | ACS Inoan Arad-LPS - CSS Banatul Timisoara | ACS OK Sport Onesti-ASS Sc. Gim.Nr.11 St. O. Iosif Brasov | ACS Nona Academy Ploiesti-CS Giroc Chisoda | AS Lucian Bute -Olimpic Galati-Club Sportiv Campina | CS Danubius Calarasi-CS Handbal Art Galati |
10:40 | ACS Vipers Deva-AHC Potaissa Turda | ACS OK Sport Onesti-ACS Kids Tampa 2015 Brasov | CSM Ploiesti-Fortuna Bucuresti | ACS Dominicii Timisoara (Mosnita Noua)-CSS Caracal | Golden Kids Brasov-CSC Ilia | CSM Slobozia-Clubul Sportiv Scolar Drobeta Turnu Severin |