EHF EC - M / Semi-finale
21.04.2024, ora 22:30
sala N1 hollin, Reykavik (Islanda)
Valur - CS Minaur Baia Mare
Etapa 24 |
||||||
Liga Zimbrilor Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sb 20.04 | 18:00 | CSA Steaua București | vs | CSM Sighisoara | 16/1 | |
Sala: Sala Concordia Chiajna | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Du 21.04 | 18:30 | ACS HC Buzău 2012 | vs | AHC Potaissa Turda | 16/2 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Mi 17.04 | 19:00 | CS Dinamo București | vs | CSM Vaslui | 16/3 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: P.Suica(TR) | ||||
Sb 20.04 | 14:30 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSM Constanta | 16/4 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: S.Ciurea(Dj) | ||||
Du 21.04 | 17:00 | CSU din Suceava | vs | CSM București | 16/5 | |
Sala: Sala LPS Suceava | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: G.Dumitrache(BZ) | ||||
Mi 17.04 | 18:30 | CS Universitatea Cluj | vs | CS Minaur Baia Mare | 16/6 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: A.Barbu(AG) | ||||
Du 21.04 | 18:00 | CSM Bacău | vs | CSM Focșani 2007 | 16/7 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: V.Vicea(B) | ||||
Etapa 21 |
||||||
Liga Florilor MOL Feminin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 17:30 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | vs | CSM București | Pro Arena | 16/8 |
Sala: TeraPlast Arena | Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) | Observator: I.Barbu(B) | ||||
Etapa 22 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 11:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 16/9 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) | Observator: V.Calina(AG) | ||||
Tur 3 |
||||||
Cupa Romaniei Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 01.05 | 18:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | CSM Focșani 2007 | 16/10 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Ma 16.04 | 17:30 | CSM București | vs | ACS HC Buzău 2012 | 16/11 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: O.Yuksel(CT) | ||||
Ma 16.04 | 17:00 | CSM Constanta | vs | CSA Steaua București | 16/12 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Ma 16.04 | 14:00 | CS Dinamo București | vs | CSM Bacău | 16/13 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: G.Doana(IF) | ||||
Semifinale |
||||||
Cupa Romaniei Feminin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 12:30 | CSM București | vs | CS Rapid București | Pro Arena | 16/14 |
Sala: Sala Dunarea Braila | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: M.State(BZ) | ||||
Sb 20.04 | 15:00 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | vs | HC Dunărea Brăila | Pro Arena | 16/15 |
Sala: Sala Dunarea Braila | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: A.Stoia(B) | ||||
Finala mica |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 12:30 | CS Rapid București | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Pro Arena | 16/16 |
Sala: Sala Dunarea Braila | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Finala |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 15:00 | CSM București | vs | HC Dunărea Brăila | Pro Arena | 16/17 |
Sala: Sala Dunarea Braila | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: D.Ciulei(BV) | ||||
Etapa 14 |
||||||
Divizia A Seria A Feminin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 00:00 | CS Activ Prahova Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSU Neptun Constanta | 16/18 | |
Sala: Sala Unirea Dobroesti | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 12:00 | ACS Spartac Bucuresti | vs | CSM Unirea Slobozia | 16/19 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 12:00 | CSM Slatina | vs | ACS Sepsi-SIC Sf. Gheorghe | 16/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 14 |
||||||
Divizia A Seria B Feminin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 00:00 | CSM Roman sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.04 | 10:00 | CS Stiinta Bacau | vs | HCF Piatra Neamt | 16/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 12:00 | CSM Bacau | vs | CSM Iasi 2020 | 16/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 00:00 | CSM Galati | vs | CSM Fagaras | 16/23 | |
Sala: Sala Dunarea Galati | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 14 |
||||||
Divizia A Seria C Feminin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 00:00 | ACS Liviu Rebreanu Turda DivAF sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | CSM Deva | vs | CSU Cluj-Napoca | 16/24 | |
Sala: Sala Sporturilor Deva | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 00:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 12:00 | CSU Resita | vs | CSU Oradea | 16/25 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) | Observator: | ||||
Etapa 14 |
||||||
Campionatul National de Tineret Seria A Feminin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 00:00 | CNE Rm. Valcea | vs | SCM Ramnicu Valcea TIN | 16/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Lu 15.04 | 17:30 | CS Magura Cisnadie TIN | vs | CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud TIN | 16/27 | |
Sala: Sala Magura Cisnadie | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 00:00 | HC Zalau TIN | vs | CNE Sf. Gheorghe | 16/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:00 | CS Minaur Baia Mare TIN | vs | CSM Corona Brasov TIN | 16/29 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Etapa 14 |
||||||
Campionatul National de Tineret Seria B Feminin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 14:00 | CSM TG. Jiu TIN | vs | CSU Stiinta Bucuresti TIN | 16/30 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu | Arbitri: G.Bostinaru(MH)/L.Cruceru(MH) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:30 | CS Rapid Bucuresti TIN | vs | HC Dunarea Braila TIN | 16/31 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 15:30 | CSM Bucuresti TIN | vs | CS Dacia Mioveni 2012 TIN | 16/32 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 12:00 | SCM Gloria Buzău | vs | SCM Universitatea Craiova TIN | 16/33 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Junioare 1 Valoare 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 14:00 | LPS Braila | vs | ACS Lucian Bute Galati | 16/34 | |
Sala: Sala LPS Braila | Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Mi 17.04 | 00:00 | CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti | vs | LPS Vaslui | 16/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Lu 15.04 | 14:00 | CSM Galati | vs | LPS Iasi | 16/36 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 00:00 | LPS Vaslui | vs | LPS Braila | 16/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 11:00 | LPS Iasi | vs | CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti | 16/38 | |
Sala: Sala LPS Iasi | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 12:00 | CSM Galati | vs | ACS Lucian Bute Galati | 16/39 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Junioare 1 Valoare 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 17:30 | CSU Stiinta Bucuresti j1 | vs | CSM Ploiesti | 16/40 | |
Sala: Sala Pantelimon | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Mi 17.04 | 13:30 | CS Rapid Bucuresti | vs | ACS Sporting Ghimbav | 16/41 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) | Observator: | ||||
Mi 17.04 | 15:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Ploiesti | 16/42 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: I.NEAGU(B)/B.Ureche(B) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 16:30 | ACS Sporting Ghimbav | vs | CSU Stiinta Bucuresti j1 | 16/43 | |
Sala: Sala Sc. 11 | Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 10:00 | CSS Ploiesti | vs | CS Rapid Bucuresti | 16/44 | |
Sala: Sala Brazi | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 17:30 | CSM Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 16/45 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Junioare 1 Valoare 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 15:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe | 16/46 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: I.Bob(CJ)/D.Boica(SB) | Observator: | ||||
Mi 17.04 | 12:00 | CSS Viitorul Cluj | vs | Lic Teor Traian Vuia | 16/47 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: A.Apostu(MM)/A.CIMPAN(MM) | Observator: | ||||
Mi 17.04 | 16:00 | Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 16/48 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda | Arbitri: A.Apostu(MM)/A.CIMPAN(MM) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 14:30 | Lic Teor Traian Vuia | vs | CSS 2 Baia Mare | 16/49 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: A.Raducan(TM)/R.Torok(TM) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 14:30 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | CSS Viitorul Cluj | 16/50 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:00 | Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda | vs | ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe | 16/51 | |
Sala: Turda Arena | Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Junioare 1 Speranta 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 18:30 | ACS Gloria Dobroesti | vs | ACS Kids Tampa 2015 Brasov | 16/52 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 14:00 | ACSO Viitorul Pantelimon | vs | ACS Kids Tampa 2015 Brasov | 16/53 | |
Sala: Sala Pantelimon | Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Junioare 1 Speranta 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.04 | 15:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | LPS Tg.Mures | 16/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Dan(HD)/A.Rotaru(HD) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 17:00 | CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud | vs | LPS Tg.Mures | 16/55 | |
Sala: Sala Polivalenta Bistrita | Arbitri: F.Chinde(MM)/S.Cosma(MM) | Observator: | ||||
Etapa 14 |
||||||
Campionatul National de Tineret Seria A Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 16.04 | 15:00 | CS Universitatea Cluj TIN | vs | CSM Sighisoara TIN | 16/56 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 14 |
||||||
Campionatul National de Tineret Seria B Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.04 | 12:00 | ACS HC Buzau 2012 TIN | vs | CSA Steaua Bucuresti TIN | 16/57 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: V.Murariu(NT)/G.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Divizia A Play Off Promovare Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 00:00 | CS Medgidia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 17:00 | CSM Alexandria | vs | CSO Teutonii Ghimbav | 16/58 | |
Sala: Sala Polivalenta Alexandria | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Vi 19.04 | 17:00 | CSM Fagaras | vs | CSM Odorheiul Secuiesc | 16/59 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 17:30 | CSM Oradea DivA | vs | CSM Reșita | 16/60 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Divizia A - Seria A - Jocuri de Clasament Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 17:30 | CSU Politehnica Timisoara | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 16/61 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 10:00 | CS Universitatea Craiova | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 16/62 | |
Sala: Sala Polivalenta Craiova | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Divizia A - Seria B - Jocuri de Clasament Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 00:00 | CSU Galati | vs | CSU Pitesti | 16/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Stanciu(Bz) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 00:00 | CS Politehnica Iasi | vs | AS HC Pietricica Neamt | 16/64 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Turneu Final Juniori 1 Valoare Grupa 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 12:30 | AH Minaur Baia Mare JI | vs | ACS Avatar Brasov | 16/65 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Mi 17.04 | 14:30 | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 16/66 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 12:30 | ACS Avatar Brasov | vs | CS Dinamo Bucuresti | 16/67 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Jo 18.04 | 14:30 | AH Minaur Baia Mare JI | vs | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | 16/68 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 12:30 | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | vs | ACS Avatar Brasov | 16/69 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Vi 19.04 | 14:30 | CS Dinamo Bucuresti | vs | AH Minaur Baia Mare JI | 16/70 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Turneu Final Juniori 1 Valoare |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 16:30 | CSU din Suceava | vs | CSM Ploiesti | 16/71 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Mi 17.04 | 18:30 | CS Viitorul Pitesti | vs | SCM Politehnica Timisoara | 16/72 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 16:30 | CSM Ploiesti | vs | SCM Politehnica Timisoara | 16/73 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MM) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Jo 18.04 | 18:30 | CSU din Suceava | vs | CS Viitorul Pitesti | 16/74 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 16:30 | CS Viitorul Pitesti | vs | CSM Ploiesti | 16/75 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Vi 19.04 | 18:30 | SCM Politehnica Timisoara | vs | CSU din Suceava | 16/76 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Locurile 7-8 |
||||||
Turneu Final Juniori 1 Valoare |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 12:30 | ACS Avatar Brasov | vs | SCM Politehnica Timisoara | 16/77 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Locurile 5-6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 14:30 | AH Minaur Baia Mare JI | vs | CS Viitorul Pitesti | 16/78 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Semifinala 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 16:30 | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 16/79 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Semifinala 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 18:30 | CSU din Suceava | vs | CS Dinamo Bucuresti | 16/80 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Finala mica |
||||||
Turneu Final Juniori 1 Valoare |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 11:00 | CSM Ploiesti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 16/81 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Finala mare |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 13:00 | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | vs | CSU din Suceava | 16/82 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Turneu Final Juniori 1 Speranta |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 09:30 | LPS Suceava | vs | CSM Focsani 2007 | 16/83 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Mi 17.04 | 11:30 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSM Bacau | 16/84 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 09:30 | CSM Focsani 2007 | vs | CSM Bacau | 16/85 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Jo 18.04 | 11:30 | LPS Suceava | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 16/86 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 09:30 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSM Focsani 2007 | 16/87 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Vi 19.04 | 11:30 | CSM Bacau | vs | LPS Suceava | 16/88 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Turneu Final Juniori 1 Speranta |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.04 | 13:30 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CSS Galati | 16/89 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Mi 17.04 | 15:30 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | ACS Romanati Sport Caracal | 16/90 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 13:30 | CSS Galati | vs | ACS Romanati Sport Caracal | 16/91 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Jo 18.04 | 15:30 | CSS Steaua Bucuresti | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 16/92 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 13:30 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | CSS Galati | 16/93 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Vi 19.04 | 15:30 | ACS Romanati Sport Caracal | vs | CSS Steaua Bucuresti | 16/94 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Locurile 7-8 |
||||||
Turneu Final Juniori 1 Speranta |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 09:30 | CSM Focsani 2007 | vs | CSS Galati | 16/95 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Locurile 5-6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 11:30 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 16/96 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Semifinala 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 13:30 | LPS Suceava | vs | ACS Romanati Sport Caracal | 16/97 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Semifinala 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 15:30 | CSM Bacau | vs | CSS Steaua Bucuresti | 16/98 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Finala mica |
||||||
Turneu Final Juniori 1 Speranta |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 09:30 | ACS Romanati Sport Caracal | vs | CSM Bacau | 16/99 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: A.Ion(B) | ||||
Finala mare |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 11:30 | LPS Suceava | vs | CSS Steaua Bucuresti | 16/100 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Juniori 2 Speranta 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 11:00 | LPS Tg Jiu | vs | ACS Olympic RFH | 16/101 | |
Sala: Sala LPS Tg. Jiu | Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Juniori 2 Speranta 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.04 | 15:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 16/102 | |
Sala: Sala LPS Buzau | Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Juniori 2 Speranta 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 16:00 | CSS Adep Satu Mare | vs | LPS Banatul Timisoara | 16/103 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: F.Chinde(MM)/E.KOTECZ (MM) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Junioare 2 Valoare 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 16.04 | 14:00 | CS Activ Prahova Ploiesti | vs | CSM Galati | 16/104 | |
Sala: Sala Tel George | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:15 | CSS Buzau | vs | CSS Bacau | 16/105 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: B.Constantin(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Ma 16.04 | 15:00 | ACS Lucian Bute Galati | vs | CSM Ploiesti | 16/106 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Stanciu(Bz) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 23.04 | 15:00 | CSS Bacau | vs | CS Activ Prahova Ploiesti | 16/107 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 12:30 | CSM Ploiesti | vs | CSM Galati | 16/108 | |
Sala: Sala Olimpia Ploiesti | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Tutuianu(BV) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 14:00 | CSS Buzau | vs | ACS Lucian Bute Galati | 16/109 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Junioare 2 Valoare 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 15:00 | ACS Olympic RFH | vs | CSM Unirea Slobozia | 16/110 | |
Sala: Sala Judecatorie Buftea | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 17:30 | CSM Bucuresti | vs | CS Orasenesc Ovidiu | 16/111 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 18:00 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CS Rapid Bucuresti | 16/112 | |
Sala: Sala Pantelimon | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 14:00 | CS Orasenesc Ovidiu | vs | ACS Olympic RFH | 16/113 | |
Sala: Sala de Sport Ovidiu | Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 10:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSM Unirea Slobozia | 16/114 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 13:00 | CSM Bucuresti | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 16/115 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Junioare 2 Valoare 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 15:00 | CSS Caracal | vs | ACS Transilvania Brasov | 16/116 | |
Sala: Sala Polivalenta Caracal | Arbitri: G.Bostinaru(MH)/L.Cruceru(MH) | Observator: V.Calina(AG) | ||||
Jo 18.04 | 11:00 | LPS Slatina | vs | CSM Tg. Mures | 16/117 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Alnitii(DJ)/A.Natarau(DJ) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:00 | CSM Corona Brasov | vs | CS Chimia Rm Valcea | 16/118 | |
Sala: Sala DP Colibasi | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 11:00 | CSM Tg. Mures | vs | CSS Caracal | 16/119 | |
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures | Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 12:30 | CS Chimia Rm Valcea | vs | ACS Transilvania Brasov | 16/120 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Ma 23.04 | 14:00 | LPS Slatina | vs | CSM Corona Brasov | 16/121 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Junioare 2 Valoare 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 13:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Marta Baia Mare | 16/122 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 11:00 | AHCS Citu Timisoara | vs | CSM Olimpia Satu Mare | 16/123 | |
Sala: Sala Dumbravita | Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 12:30 | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | vs | Unirea Sannicolau Mare | 16/124 | |
Sala: Sala LPS Bistrita | Arbitri: F.Chinde(MM)/S.Cosma(MM) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 14:00 | CSM Olimpia Satu Mare | vs | LPS Banatul Timisoara | 16/125 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 14:00 | Unirea Sannicolau Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 16/126 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | AHCS Citu Timisoara | vs | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | 16/127 | |
Sala: Sala Dumbravita | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Junioare 2 Speranta 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.04 | 18:30 | CSO Tricolorul Breaza | vs | LPS Suceava | 16/128 | |
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:00 | LPS Braila | vs | CSO Buhusi | 16/129 | |
Sala: Sala LPS Braila | Arbitri: D.Basso(GL)/C.Oprea(GL) | Observator: | ||||
Lu 15.04 | 16:00 | CSS Galati | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 16/130 | |
Sala: Sala CSS Galati | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 14:00 | CSO Buhusi | vs | CSO Tricolorul Breaza | 16/131 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | LPS Braila | vs | CSS Galati | 16/132 | |
Sala: Sala LPS Braila | Arbitri: A.Dobrota(BR)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Junioare 2 Speranta 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 18:30 | CT Media Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 16/133 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: I.NEAGU(B)/B.Ureche(B) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:00 | CS Concordia Chiajna | vs | CSS Medgidia | 16/134 | |
Sala: Sala Concordia Chiajna | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Vi 19.04 | 16:30 | HC Omer Constanta | vs | CSS 2 Bucuresti | 16/135 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 11:00 | CSS Medgidia | vs | CT Media Bucuresti | 16/136 | |
Sala: Sala Dan Spataru | Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 17:00 | CS Concordia Chiajna | vs | HC Omer Constanta | 16/137 | |
Sala: Sala Concordia Chiajna | Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Junioare 2 Speranta 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 11:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Sighisoara | 16/138 | |
Sala: sala lps | Arbitri: G.Bostinaru(MH)/L.Cruceru(MH) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 16:30 | CSS Petrosani | vs | CSS Sibiu | 16/139 | |
Sala: Sala CSS Petrosani | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Fugaru(GJ) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:00 | LPS Tg. Mures | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 16/140 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 23.04 | 15:00 | CSS Sibiu | vs | LPS Tg Jiu | 16/141 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Dan(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | CSS Sighisoara | 16/142 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | CSS Petrosani | vs | LPS Tg. Mures | 16/143 | |
Sala: Sala CSS Petrosani | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Junioare 2 Speranta 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | ACS KKS Camin Satu Mare | 16/144 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 12:00 | CS Avantul Periam | vs | LPS Bistrita | 16/145 | |
Sala: Sala Periam | Arbitri: C.Banfi(TM)/L.Tataru(TM) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:30 | AHC VM Zalau | vs | CSC Millenium Giarmata | 16/146 | |
Sala: Sala Avram Iancu | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 00:00 | LPS Bistrita | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 16/147 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.04 | 12:30 | CSC Millenium Giarmata | vs | ACS KKS Camin Satu Mare | 16/148 | |
Sala: Sala UVT | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 14:30 | CS Avantul Periam | vs | AHC VM Zalau | 16/149 | |
Sala: Sala Periam | Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Juniori 3 Valoare 1 Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 14:00 | LPS Focsani | vs | CSS Medgidia | 16/150 | |
Sala: Sala Alin Moldoveanu | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 12:00 | LPS Vaslui | vs | HC Omer Constanta | 16/151 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 12:00 | LPS Suceava | vs | CSS Medgidia | 16/152 | |
Sala: Sala LPS Suceava | Arbitri: B.Constantin(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | CSU din Suceava | vs | LPS Vaslui | 16/153 | |
Sala: Sala Ion Creanga | Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 09:30 | HC Omer Constanta | vs | LPS Focsani | 16/154 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Juniori 3 Valoare 2 Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 14:00 | ACS Sporting Ghimbav | vs | LPS Tg Mures | 16/155 | |
Sala: Sala Sc. 11 | Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:30 | CS Szejke Odorheiu Secuiesc | vs | CSS Sibiu | 16/156 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 11:00 | CS Brazi | vs | LPS Tg Mures | 16/157 | |
Sala: Sala Brazi | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 12:00 | ACS HC Buzău 2012 | vs | CS Szejke Odorheiu Secuiesc | 16/158 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | CSS Sibiu | vs | ACS Sporting Ghimbav | 16/159 | |
Sala: Sala Scoala 18 | Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Juniori 3 Valoare 3 Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 13:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 16/160 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: A.Dobrota(BR)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 12:30 | Acs Stefan Birtalan | vs | CSM Tg Jiu | 16/161 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 15:45 | CSM Bucuresti | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 16/162 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: M.Ciutacu(B)/N.Costache(B) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 14:00 | HC "Talentul este Cheia" Bucuresti | vs | Acs Stefan Birtalan | 16/163 | |
Sala: Sala Scoala 205 | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 13:00 | CSM Tg Jiu | vs | CS Dinamo Bucuresti | 16/164 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Juniori 3 Valoare 4 Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 14:00 | CSM Resita | vs | LPS Bihorul Oradea | 16/165 | |
Sala: Sala Polivalenta Resita | Arbitri: C.Rapa(TM)/R.Torok(TM) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 13:30 | SCM Politehnica Timisoara | vs | Lic. Liviu Rebreanu Turda | 16/166 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 00:00 | LPS Bistrita | vs | LPS Bihorul Oradea | 16/167 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Canta(CJ)/D.Canta(CJ) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 00:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | SCM Politehnica Timisoara | 16/168 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 13:00 | Lic. Liviu Rebreanu Turda | vs | CSM Resita | 16/169 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Juniori 3 Speranta 1 Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.04 | 13:30 | CSM Constanta | vs | LPS Piatra Neamt | 16/170 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.04 | 14:00 | CSO Negresti Vaslui | vs | CSM Constanta | 16/171 | |
Sala: Sala Maria Padurariu | Arbitri: C.GATU(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:00 | CSM Adjud 1946 | vs | CSS Calarasi | 16/172 | |
Sala: Sala Municipala Adjud | Arbitri: E.Faur(IS)/M.MACIORNEA(IS) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 10:00 | LPS Iasi | vs | CSM Constanta | 16/173 | |
Sala: Sala LPS Iasi | Arbitri: B.Prisacaru(VS)/A.Stoian(VS) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 11:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSM Adjud 1946 | 16/174 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: E.Faur(IS)/M.MOISIUC(IS) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 10:00 | CSS Calarasi | vs | CSO Negresti Vaslui | 16/175 | |
Sala: Sala Polivalenta Calarasi | Arbitri: E.Dinu(CT)/M.Stoica(CT) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Juniori 3 Speranta 2 Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 17:30 | ACS Avatar Brasov | vs | ACS Vipers Deva | 16/176 | |
Sala: Sala Metrom Brasov | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 16:30 | CSS Sighisoara | vs | CSS Fagaras | 16/177 | |
Sala: Sala Zaharia Boiu | Arbitri: I.Bob(CJ)/D.Boica(SB) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 17:00 | CS Orasenesc Mizil | vs | ACS Vipers Deva | 16/178 | |
Sala: Sala Sporturilor Mizil | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Tutuianu(BV) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 13:00 | ACS Academia Junior Ploiesti B | vs | CSS Sighisoara | 16/179 | |
Sala: Sala Brazi | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 13:00 | CSS Fagaras | vs | ACS Avatar Brasov | 16/180 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Juniori 3 Speranta 3 Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 16:30 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CSU Pitesti | 16/181 | |
Sala: Sala CSS 6 | Arbitri: M.Ciutacu(B)/T.Margarit(B) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 12:00 | ACS Olympic RFH | vs | CSS Craiova | 16/182 | |
Sala: Sala Lic Dumitru Dumitrescu | Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 14:30 | CSS 2 Bucuresti A | vs | CSS Steaua Bucuresti | 16/183 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: I.Dordea(B)/D.Grigoriev(B) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Juniori 3 Speranta 4 Masculin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.04 | 15:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | HC 2003 Alesd | 16/184 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Jo 18.04 | 14:30 | CSC Mosnita Noua | vs | LPS Cluj | 16/185 | |
Sala: Sala Mosnita | Arbitri: R.Jurj(AR)/A.Sofian(HD) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 00:00 | CS Seini | vs | HC 2003 Alesd | 16/186 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.04 | 12:00 | CS Adep Satu Mare | vs | CSC Mosnita Noua | 16/187 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 13:30 | LPS Cluj | vs | LPS Banatul Timisoara | 16/188 | |
Sala: Sala LPS Cluj | Arbitri: I.Bob(CJ)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Junioare 3 Valoare 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 09:00 | ACS Viitorul Galati | vs | LPS Braila | 16/189 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: C.Basso(GL)/M.Belt(GL) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 16:00 | ACS Lucian Bute 1 Galati | vs | CSS 1 Constanta | 16/190 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Dobrota(BR)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Junioare 3 Valoare 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 11:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CS Rapid Bucuresti 1 | 16/191 | |
Sala: Sala CSS 6 | Arbitri: I.Dordea(B)/D.Grigoriev(B) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 11:00 | ACSO Viitorul Pantelimon 1 | vs | CSM Bucuresti | 16/192 | |
Sala: Sala Pantelimon | Arbitri: D.Bira(B)/A.Nistor(B) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Junioare 3 Valoare 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 12:30 | CSM Tg Jiu | vs | ACS Transilvania Brasov | 16/193 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu | Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Du 21.04 | 00:00 | CSS Petrosani | vs | CSM Corona Brasov | 16/194 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Junioare 3 Valoare 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.04 | 10:00 | LPS Satu Mare | vs | CSC Mosnita Noua | 16/195 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Chinde(MM)/E.KOTECZ (MM) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 11:00 | AHC VM ZALĂU | vs | AHCS Citu Timisoara | 16/196 | |
Sala: Sala Avram Iancu | Arbitri: A.Apostu(MM)/A.CIMPAN(MM) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Junioare 3 Speranta 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 14:00 | CSM Galati | vs | Asociatia CS KIR Constanta | 16/197 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 12:00 | CS PRO SPORT Focsani | vs | CSS Calarasi | 16/198 | |
Sala: Sala Alin Moldoveanu | Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Junioare 3 Speranta 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 19:30 | ACS Tonus Bucuresti | vs | CS Concordia Chiajna | 16/199 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: I.Dordea(B)/D.Grigoriev(B) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 12:00 | ACS Olympic RFH | vs | ACS Stefan Birtalan | 16/200 | |
Sala: Sala Judecatorie Buftea | Arbitri: A.Georgescu(B)/B.Isdraila(B) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Junioare 3 Speranta 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.04 | 15:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 16/201 | |
Sala: Sala Polivalenta Dr Tr Severin | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 12:00 | CSS Sibiu | vs | ACS Sporting Ghimbav | 16/202 | |
Sala: Sala Scoala 18 | Arbitri: I.Bob(CJ)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 14:00 | CSM Mihai Viteazul Vulcan | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 16/203 | |
Sala: Sala Vulcan | Arbitri: F.Para(SM)/F.Para(SM) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Junioare 3 Speranta 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.04 | 10:00 | ACS KKS Camin 1 Satu Mare | vs | LPS Banatul Timisoara | 16/204 | |
Sala: Sala Capleni | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.GONTA(MM) | Observator: | ||||
Sb 20.04 | 12:00 | ACS HC Bizau Ocna Sugatag | vs | ACS Dominicii Timisoara | 16/205 | |
Sala: Sala Polivalenta Ocna Sugatag | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde