Program nr. 4 saptamana: 23.01-30.01.2023

Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.01 17:30 CS Minaur Baia Mare vs SCM Râmnicu Vâlcea Pro Arena 4/1
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: R.Cojocaru(BV)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 12:30 CSM Slatina vs SCM Gloria Buzău Pro Arena 4/2
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: M.Barcan(DJ)
Lu 30.01 17:30 CSM București vs CS Rapid București Pro Arena 4/3
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Barbu(B)
Du 29.01 17:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSM Tg. Jiu 4/4
Sala: Sala Sporturilor Mioveni Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: M.Margarit(PH)
Du 29.01 17:30 HC Dunărea Brăila vs CS Măgura Cisnadie 4/5
Sala: Sala Danubius Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) Observator: A.Stoia(B)
Du 29.01 12:30 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs HC Zalău Pro Arena 4/6
Sala: Sala Complex Sportiv Polivalent Unirea Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) Observator: Z.Mesaros(MM)
Lu 30.01 15:00 CSM Galati vs SCM Râmnicu Vâlcea 4/7
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Galati Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: C.Potora(Cj)
Du 29.01 17:00 CS Minaur Baia Mare vs SCM Universitatea Craiova 4/8
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: V.Ionescu(B)
Cupa României Masculin
Tur Preliminar
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 12:00 CS Universitatea Craiova vs CSU Galati 4/9
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: A.Lupsa(CS)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 17:00 ACS SC 181 SSP Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti DivA 4/10
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Sb 28.01 11:00 CSM Unirea Slobozia vs ACS Spartac Bucuresti 4/11
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Sb 28.01 13:00 CSU Neptun Constanta vs ACS Unirea Dobroesti 4/12
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Jo 26.01 14:00 HC Dunarea Braila DivA vs CSM Bucuresti DivA 4/13
Sala: Sala Danubius Braila Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 28.01 12:00 SCM Gloria Buzau DivA vs CS Activ Prahova Ploiesti 4/14
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 CSM Iasi 2020 vs CSM Galati DivA 4/15
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 28.01 12:00 HCF Piatra Neamt vs CNE Sf. Gheorghe 4/16
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Sb 28.01 11:00 CSM Roman vs CSM Corona Brașov 4/17
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 28.01 19:00 CS Stiinta Bacau vs CSM Fagaras 4/18
Sala: Sala Sporturilor Narcisa Lecusanu Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Jo 26.01 14:00 CSM Bacau vs CS Handbal Club Harghita 4/19
Sala: Sala Sporturilor Narcisa Lecusanu Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 17:00 CS Arena Tg. Mures vs CNE Rm. Valcea 4/20
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Sb 28.01 12:00 CSU Cluj-Napoca vs CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA 4/21
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator:
Vi 27.01 15:00 ACS Liviu Rebreanu Turda DivAF vs CNOPJ Baia Mare 4/22
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 28.01 11:00 CSM Deva vs CSU Oradea 4/23
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 28.01 12:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CSU Resita 4/24
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 CS Medgidia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 15:00 CSM Constanta vs CSS Calarasi 4/25
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 28.01 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CSM Ploiesti 4/26
Sala: N/A Arbitri: A.Dragan(BV)/N.Ionica(BV) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 CSS Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 12:00 CS Dinamo Bucuresti vs CSS Craiova 4/27
Sala: Sala Dinamo Bucuresti Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 28.01 14:00 CSS Targoviste vs CSM Bucuresti 4/28
Sala: Sala Razvad Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 10:30 CT Media Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 4/29
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:
Sb 28.01 15:00 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 4/30
Sala: Scoala 205 Arbitri: M.Ciutacu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Sb 28.01 11:00 CS Brazi JI vs CSU Pitesti 4/31
Sala: Sala Brazi Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 12:00 CSS Sighisoara vs ACS Avatar Brasov 4/32
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Sb 28.01 11:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Fagaras 4/33
Sala: Sala Banyai Janos Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Juniori 1 Seria G Masculin
Etapa 8

Echipa CS Unirea Sannicolau se retrage in 15.09.2022
Echipa 
CSS Lugoj se retrage in 03.10.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 14:00 LPS Tg Jiu vs SCM Politehnica Timisoara 4/34
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Sb 28.01 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 00:00 CSM Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria H Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.01 13:00 CSS 2 Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 4/35
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 28.01 10:30 Academia Minaur Baia Mare vs HC Dinamyc Zalau 4/36
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 28.01 11:00 LPS Bistrita vs LPS Cluj 4/37
Sala: Sala LPS Dorin Morutan Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 12:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs GSIP Moreni 4/38
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 29.01 10:30 CSU Stiinta Bucuresti j1 vs CT Media Bucuresti 4/39
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.Ciutacu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Du 29.01 12:30 CSS 2 Bucuresti vs ACS Gloria Dobroesti 4/40
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Du 29.01 13:00 CSM Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 4/41
Sala: Sala Apollo Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 00:00 CSS Medias sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.01 11:30 CSS Dinamo Brasov vs LPS Tg.Mures 4/42
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Mi 25.01 17:00 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs ACS Sporting Ghimbav 4/43
Sala: Sala Kati Szabo Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Du 29.01 10:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSM Corona Brasov 4/44
Sala: Sala Col. Nat. Marton Aron Arbitri: A.Dragan(BV)/N.Ionica(BV) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.01 12:00 CS Chimia Rm Valcea vs LPS Slatina 4/45
Sala: Sala Traian Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 29.01 14:00 CSS Caracal vs LPS Tg Jiu 4/46
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 29.01 14:30 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs Lic.Teo.T. Vuia Resita 4/47
Sala: N/A Arbitri: B.Iancu(CJ)/C.Salajan(CJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 00:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.01 12:00 CSS 2 Baia Mare vs CSM Satu Mare 4/48
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 29.01 11:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS Zalau 4/49
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: N.Dan(HD)/A.Rotaru(OT) Observator:
Lu 30.01 13:00 CS Marta Baia Mare vs CS L.Rebreanu Turda 4/50
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 13:00 LPS Vaslui vs CSU din Suceava 4/51
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 24.01 :13:30 CSM Bucuresti vs CSS Targoviste 4/52
Sala: Sala Apollo Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 7

LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022
LPS Roman nu se prezinta la jocul cu LPS Suceava

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 11:00 LPS Vaslui vs CSU din Suceava 4/53
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 28.01 11:00 LPS Iasi vs CSO Negresti Vaslui 4/54
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 28.01 00:00 LPS Suceava vs LPS Roman 4/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 LPS Focsani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 10:00 LPS Braila vs CSS Galati 4/56
Sala: Sala LPS Braila Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Du 29.01 14:00 ACS HC Buzău 2012 vs LPS Buzau 4/57
Sala: N/A Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 13:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSM Ploiesti 4/58
Sala: Sala Brazi Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Sb 28.01 15:00 CSM Bucuresti vs CS Brazi 4/59
Sala: Sala Apollo Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 28.01 13:00 CSU Pitesti vs CS Orasenesc Mizil 4/60
Sala: Sala Universitatii Arbitri: D.Gramnea(OT)/S.Sutu(OT) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 13:00 AS Arrubium Macin vs CSS Calarasi 4/61
Sala: Sala Ivan Patzaichin - Greci Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 28.01 13:00 HC Omer Constanta vs CSS Medgidia 4/62
Sala: Sala Hidrotehnica Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 14:30 CSS Steaua Bucuresti vs ACS Olympic RFH 4/63
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:
Sb 28.01 12:30 Acs Stefan Birtalan vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 4/64
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.Ciutacu(B)/B.Isdraila(B) Observator:
Sb 28.01 14:00 CS Concordia Chiajna vs CS Dinamo Bucuresti 4/65
Sala: Sala Chiajna Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 12:00 CSM Tg Jiu vs LPS Tg Jiu 4/66
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: D.Dumitru(GJ)/V.Pinisoara(GJ) Observator:
Sb 28.01 13:00 CSS Rm. Valcea vs CSM Progresul Bailesti 4/67
Sala: Sala Energetic Arbitri: T.Faur(GJ)/F.Papp(GJ) Observator:
Sb 28.01 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSS Caracal 4/68
Sala: Sala Sc. Gen. 15 Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Traistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 CSS Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.02 00:00 CSS Sibiu vs ACS Vipers Deva 4/69
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 14:00 CSS Sighisoara vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 4/70
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 CSM Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 13:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSO Tricolorul Breaza 4/71
Sala: Sala Scoala 11 Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/T.Margarit(B) Observator:
Sb 28.01 13:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs ACS Avatar Brasov 4/72
Sala: Sala Banyai Janos Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Juniori 3 Seria I Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 CSC Mosnita Noua sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 13:30 SCM Politehnica Timisoara vs CS Victoria Nadlac 4/73
Sala: Sala C. Jude Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 28.01 11:00 CSM Resita vs CS Giroc Chisoda 4/74
Sala: N/A Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 3 Seria J Masculin
Etapa 7

Echipa ACS ALPHA Oradea s-a retras in data de 15.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 14:00 LPS Banatul Timisoara vs LPS Bihor Oradea 4/75
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Sb 28.01 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 12:00 HC Beldiman Arad vs Sc. Gen. 7 Timisoara 4/76
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:
Juniori 3 Seria K Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.01 17:00 HC 2003 Alesd vs LPS Cluj 4/77
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: S.Hendrea(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 28.01 14:00 LPS Bistrita vs LPS Tg Mures 4/78
Sala: Sala LPS Dorin Morutan Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria L Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.01 00:00 CS Seini sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.01 10:00 Academia Minaur Baia Mare vs Academia Minaur Baia Mare II 4/79
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 28.01 13:30 CS Adep Satu Mare vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 4/80
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: S.Cosma(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 14

LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022
LPS Iasi se retrage in 13.09.2022
CSM Dorna retrasa

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 11:00 ACSO Comanesti vs CSS Bacau 4/81
Sala: Sala Polivalenta Comanesti Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Du 29.01 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.01 12:30 CSO Buhusi vs LPS Suceava 4/82
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Du 29.01 12:30 CS OK Sport Onesti vs LPS Vaslui 4/83
Sala: N/A Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 29.01 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 00:00 ACS Viitorul Otelul Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.01 09:00 ACS Bute Galati vs CSM Galati 4/84
Sala: Sala Danubius Braila Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Lu 30.01 14:00 LPS Braila vs CSS Buzau 4/85
Sala: Sala LPS Braila Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Mi 01.02 13:00 LPS Buzau vs CSS Galati 4/86
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Jo 02.02 15:00 HC Dunarea Braila vs CS PRO SPORT Focsani 4/87
Sala: N/A Arbitri: D.Basso(GL)/C.Popa(GL) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 00:00 CSC Mosnita Noua sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.01 14:00 CSC Millenium Giarmata vs HC Beldiman Arad 4/88
Sala: Sala Giarmata Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Du 29.01 13:00 ACS Golden Kids Bocsa vs HC Sportiv Citu Timisoara 4/89
Sala: Sala de Sport Bocsa Arbitri: M.Galgoczi(TM)/P.Filipoiu(TM) Observator:
Du 29.01 10:00 HC Jimbolia vs CS Unirea Sannicolau Mare 4/90
Sala: N/A Arbitri: A.Raducan(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Du 29.01 09:00 LPS Banatul Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 4/91
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Ivascu(TM)/D.Huzdup(TM) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 12:30 CSS Sighisoara vs ACS Viitorul Bistrita Nasaud 4/92
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Du 29.01 13:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CSM Tg. Mures 4/93
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: S.Macarie(AB)/A.Chirita(AB) Observator:
Sb 28.01 11:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs CSS Viitorul Cluj 4/94
Sala: Sala Livezeni Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Sb 28.01 14:00 LPS Tg Mures vs HC Arsenal Taureni 4/95
Sala: Sala LPS Tg. Mures Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 29.01 09:30 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs LPS Bistrita 4/96
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Nasaud Arbitri: D.Canta(CJ)/A.Canta(CJ) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.01 12:00 ACS KKS Camin Satu Mare vs CSM Satu Mare 4/97
Sala: Sala Clapeni Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 29.01 13:00 ACS HC Bizau vs CSS 2 Baia Mare 4/98
Sala: Sala Polivalenta Ocna Sugatag Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Du 29.01 16:00 ACS Atletik Satu Mare vs LPS Satu Mare 4/99
Sala: Sala Sporturilor C. Both Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 28.01 13:00 ACS Alpha Oradea vs CSS Zalau 4/100
Sala: Sala LPS Bihorul Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 29.01 11:00 AHC VM ZALĂU vs CS Marta Baia Mare 4/101
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator: