Program nr. 98 saptamana: 28.11-04.12.2022

EHF CL - M, Faza Grupelor
01.12.2022, ora 19:45, Orlen Arena, Polonia
Orlen Wisla Plock - CS Dinamo Bucuresti

EHF CL - W
03.12.2022, ora 19:00, Audi Arena Gyor Ungaria
Gyori Audi ETO KC - CS Rapid Bucuresti

EHF CL - W
04.12.2022, ora 17:00, Sala Polivalenta Bucuresti
CSM Bucuresti - FTC Rail Cargo Ungaria

EHF European League - Women
03-04.12.2022,  Vac - HUN
Praktiker - Vac - LC Bruhl Handball
LC Bruhl Handball - Praktiker - Vac
Observator EHF: Remus COJOCARU

 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 28.11 17:30 CSA Steaua București vs CSM București Pro Arena 98/1
Sala: Sala Apollo Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: G.Bejinariu(AG)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 03.12 19:15 CSU din Suceava vs CS Minaur Baia Mare Pro Arena 98/2
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) Observator: I.Barbu(B)
Vi 02.12 17:00 CSM Oradea vs CSM București 98/3
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: M.Barcan(DJ)
Vi 02.12 17:00 CSA Steaua București vs CSM Vaslui 98/4
Sala: Sala Apollo Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: V.Ionescu(B)
Du 04.12 19:15 CSM Focșani 2007 vs CSM Constanta Pro Arena 98/5
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: C.Potora(Cj)
Sb 03.12 18:00 CSM Odorheiul Secuiesc vs CSM Bacău 98/6
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: A.Lupsa(CS)
Sb 03.12 17:00 SCM Politehnica Timișoara vs AHC Potaissa Turda 98/7
Sala: Sala C Jude Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: D.Manea(B)
Du 04.12 12:00 CS Dinamo București vs ACS HC Buzău 2012 98/8
Sala: Sala Dinamo Bucuresti Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: S.Ciurea(Dj)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 11:00 CSM Slatina vs HC Dunărea Brăila 98/9
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: A.Eremia(GJ)
Du 04.12 17:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud 98/10
Sala: Sala Sporturilor Mioveni Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) Observator: M.Margarit(PH)
Mi 30.11 17:00 CSM București vs CSM Galati 98/11
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: A.Stoia(B)
Lu 28.11 19:15 SCM Gloria Buzău vs CS Minaur Baia Mare Pro Arena 98/12
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: I.Serbu(B)
Mi 07.12 18:00 CSM Tg. Jiu vs SCM Râmnicu Vâlcea 98/13
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: M.State(BZ)
Ma 29.11 18:00 CS Măgura Cisnadie vs HC Zalău 98/14
Sala: Sala Sporturilor Magura Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: Z.Mesaros(MM)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 14:30 ACS Spartac Bucuresti vs CS Activ Prahova Ploiesti 98/15
Sala: Sala Elite Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 28.11 13:00 ACS HC Buzau 2012 DivA vs CSA Steaua București 98/16
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 12

AHC Drobeta retrasa in data de 09.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 28.11 14:30 SCM Politehnica Timisoara DivA vs CSM Oradea DivA 98/17
Sala: Sala C. Jude Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 18:00 CS Sporting Ghimbav vs CNE Sighisoara 98/18
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 03.12 00:00 CSM Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 03.12 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CS Medgidia 98/19
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 03.12 13:00 CSM Ploiesti vs CSS Calarasi 98/20
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 03.12 00:00 CS Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 03.12 15:00 CSS Targoviste vs CSS Steaua Bucuresti 98/21
Sala: Sala Razvad Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Vi 25.11 15:00 CSM Bucuresti vs CSS Craiova 98/22
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 03.12 12:30 CT Media Bucuresti vs AHC Talentul este Cheia Bucuresti 98/23
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.BARBU(B)/M.Goleanu(B) Observator:
Sb 03.12 13:00 CS Brazi JI vs ACS Tonus Bucuresti 98/24
Sala: Sala Brazi Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Ma 29.11 17:30 CSU Pitesti vs CSS 2 Bucuresti 98/25
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 03.12 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 29.11 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 98/26
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Mi 07.12 16:00 CSS Fagaras vs ACS Avatar Brasov 98/27
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: I.Dordea(MS)/D.MAN(MS) Observator: G.Candea(SB)
Juniori 1 Seria G Masculin
Etapa 6

Echipa CS Unirea Sannicolau se retrage in 15.09.2022
Echipa 
CSS Lugoj se retrage in 03.10.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 03.12 15:30 LPS Tg Jiu vs LPS Banatul Timisoara 98/28
Sala: Sala Polivalenta Targu Jiu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 03.12 00:00 SCM Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 03.12 00:00 CSM Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria H Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 14:00 CSS 2 Baia Mare vs Academia Minaur Baia Mare 98/29
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 03.12 13:00 LPS Bistrita vs AHC Potaissa Turda 98/30
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Ma 29.11 17:00 LPS Cluj vs HC Dinamyc Zalau 98/31
Sala: Sala LPS Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 10:00 CSS Bacau vs CSM Bacau 98/32
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Vi 02.12 12:30 CSU din Suceava vs LPS Suceava 98/33
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: E.Faur(IS)/M.Hutanu(IS) Observator:
Lu 05.12 12:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 98/34
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Sb 03.12 13:30 LPS Piatra Neamt vs Fortuna Chisinau (MD) 98/35
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: A.Grosu(IS)/M.MOISIUC(IS) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 10:30 CSS Tecuci vs CSM Focsani 2007 98/36
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Du 04.12 13:00 CSO Tricolorul Breaza vs LPS Braila 98/37
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Ma 29.11 14:30 ACS HC Buzău 2012 vs Clubul Elevilor Sportivi Adjud 98/38
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 12:30 CSM Ploiesti vs CSS Medgidia 98/39
Sala: Sala Olimpia Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Du 04.12 13:00 CSS Calarasi vs CSS Galati 98/40
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 04.12 14:30 ACS Fairplay Cernavoda vs CSM Constanta 98/41
Sala: Sala Avion Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 04.12 16:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 98/42
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 04.12 18:30 CT Media Bucuresti vs CSS Targoviste 98/43
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 04.12 12:30 CSS Steaua II Bucuresti vs CSS Steaua Bucuresti 98/44
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 13:00 LPS Tg Mures vs ACS Avatar Brasov 98/45
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) Observator: I.Aldica(BN)
Vi 02.12 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs ACS Sporting Ghimbav 98/46
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Du 04.12 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Sibiu 98/47
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 10

LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022
LPS Iasi se retrage in 13.09.2022
CSM Dorna retrasa

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 17:00 ACSO Comanesti vs CSO Buhusi 98/48
Sala: Sala Polivalenta Comanesti Arbitri: E.Faur(IS)/M.Hutanu(IS) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 12:30 LPS Vaslui vs ACSO Comanesti 98/49
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/C.Murariu(NT) Observator:
Du 04.12 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 04.12 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 04.12 12:00 CSS Bacau vs CS OK Sport Onesti 98/50
Sala: Sala Orizont Bacau Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Du 04.12 00:00 CSO Buhusi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 03.12 11:00 CSS Buzau vs CS PRO SPORT Focsani 98/51
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Du 04.12 12:00 CSM Galati vs HC Dunarea Braila 98/52
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Carpiuc(Bz)/A.Georgescu(B) Observator:
Ma 29.11 15:30 ACS Viitorul Otelul Galati vs LPS Buzau 98/53
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 04.12 10:00 ACS Bute Galati vs LPS Braila 98/54
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Carpiuc(Bz)/A.Georgescu(B) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 12:00 ASC Tonus Calarasi vs CS Rapid Bucuresti 98/55
Sala: Sala Sc Gimn Tudor Vladimiresci Arbitri: C.Nedelcu(CT)/D.Matei(CT) Observator:
Du 04.12 14:30 ACS Tonus Bucuresti vs CSM Bucuresti 98/56
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Mocanu(B)/P.ZAINEA(B) Observator:
Du 04.12 11:00 CS Danubius Calarasi vs CSS 2 Bucuresti 98/57
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 04.12 13:30 ACS Stefan Birtalan vs CSS Targoviste 98/58
Sala: Sala Antilopa Arbitri: A.Constantin(B)/I.NEAGU(B) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 00:00 CS Orasenesc Ovidiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 04.12 13:30 CSS 1 Constanta vs HC Omer Constanta 98/59
Sala: Sala Hidrotehnica Constanta Arbitri: A.Hornet(CT)/A.Muresan(CT) Observator:
Du 04.12 12:00 CSS Tulcea vs Asociatia CS KIR Constanta 98/60
Sala: Sala CSS Tulcea Arbitri: C.Holban(BR)/M.Nistor(BR) Observator:
Du 04.12 11:00 CSS Medgidia vs CSM Fetesti 98/61
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 11:00 CSS 6 Bucuresti vs CS Tunari 98/62
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 04.12 10:00 SCM Dunarea 2020 Giurgiu vs ACS Unirea Dobroesti 98/63
Sala: Sala Polivalenta Giurgiu Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 04.12 10:30 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Olympic RFH 98/64
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Du 04.12 12:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CS Concordia Chiajna 98/65
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 11:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs CS Orasenesc Mizil 98/66
Sala: Sala Tel George Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) Observator:
Du 04.12 14:30 CSM Ploiesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 98/67
Sala: Sala Olimpia Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) Observator:
Du 04.12 10:30 CS Campina vs ACS Victoria Olteni 98/68
Sala: Sala Col Nat Nicolae Grigorescu Arbitri: P.Albu(PH)/O.Nica(PH) Observator:
Du 04.12 15:00 CSO Tricolorul Breaza vs CS Brazi 98/69
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 04.12 11:30 CSS Caracal vs HCM Craiova 98/70
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Jo 01.12 11:00 LPS Viitorul Pitesti vs CS Chimia Rm. Valcea 98/71
Sala: Sala Sc Gimnaziala Traian Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 04.12 14:00 LPS Slatina vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 98/72
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 16:00 CSS Sf. Gheorghe vs ACS Transilvania Brasov 98/73
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: A.Albert(CV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 04.12 13:00 CSS Fagaras vs ACS Transilvania Brasov II 98/74
Sala: N/A Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Mi 30.11 14:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs ACS Sporting Ghimbav 98/75
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 04.12 14:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSM Corona Brasov 98/76
Sala: Sala DP Colibasi Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(MS) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 29.11 15:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 98/77
Sala: Sala Polivalenta Dumbravita Arbitri: C.Banfi(TM)/C.Nicoara(TM) Observator:
Du 04.12 12:00 HC Beldiman Arad vs LPS Banatul Timisoara 98/78
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 04.12 11:00 CSC Mosnita Noua vs HC Jimbolia 98/79
Sala: Sala Mosnita Arbitri: M.Galgoczi(TM)/P.Filipoiu(TM) Observator:
Du 04.12 12:00 CSC Millenium Giarmata vs ACS Golden Kids Bocsa 98/80
Sala: Sala Giarmata Arbitri: D.Chiscar (TM)/C.Conia(TM) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 13:00 CSS Sibiu vs CSM Tg Jiu 98/81
Sala: Sala Sc Gimn 18 Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 04.12 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 98/82
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Mi 07.12 17:00 CS Novaci vs CSS Petrosani 98/83
Sala: N/A Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Traistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 02.12 12:00 HC Arsenal Taureni vs CSS Sighisoara 98/84
Sala: Sala Arsenal Arena Taureni Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Vi 02.12 12:00 CSS Viitorul Cluj vs LPS Bistrita 98/85
Sala: Sala Colegiului Teh. Ana Aslan Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Mi 30.11 12:00 CSM Tg. Mures vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 98/86
Sala: Sala Sc. Gimn. Liviu Rebreanu Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 04.12 12:00 ACS Viitorul Bistrita Nasaud vs LPS Tg Mures 98/87
Sala: Sala Liceul Ec. Nasaud Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 04.12 12:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs ACS Pegasus Tg. Mures 98/88
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.12 11:00 CSS Zalau vs ACS KKS Camin Satu Mare 98/89
Sala: Sala LPS Avram Iancu Arbitri: B.Iancu(CJ)/P.Popeanu(MS) Observator:
Du 04.12 12:30 LPS Satu Mare vs CS Marta Baia Mare 98/90
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Ma 29.11 12:30 CSS 2 Baia Mare vs AHC VM ZALĂU 98/91
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 04.12 10:30 CSM Satu Mare vs ACS Alpha Oradea 98/92
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 03.12 13:00 ACS HC Bizau vs ACS Atletik Satu Mare 98/93
Sala: Sala Ocna Sugatag Arbitri: F.Chinde(MM)/S.Cosma(MM) Observator: