Program nr. 89 saptamana: 26.09-02.10.2022

Trofeul Carpati / Lot National Senioare
Complexul Sportiv si de Agrement Unirea Bistrita 
Live pe Pro Arena

Arbitri:  Lungu/Paraschiv-NT
            Iliescu/Manea-B
            Serbu/Vasilescu-B
Observatori:  Stoia A. - B
                   Pripas O..-VL


29.09.2022
17:30 /
Serbia - Spania
20:00 / Romania - Austria

30.09.2022
17:30 /
Austria - Spania
20:00 / Romania - Serbia

01.10.2022
17:30 /
Serbia - Austria
20:00 / Romania - Spania

EHF CL - M / Faza Grupelor

28.09.2022, ora 19:45, Vesprez Arena (Ungaria)
Telekom Veszprem HC - Dinamo Bucuresti
 
EHF EL - M / Calificari Runda 2
27.09.2022, ora 19:45 , sala Polivalenta Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti - FTC (Ungaria)
 
 
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 17:00 CSU din Suceava vs CSM Odorheiul Secuiesc 89/1
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: V.Vicea(B)
Sb 01.10 18:30 CSM Focșani 2007 vs SCM Politehnica Timișoara 89/2
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) Observator: P.Suica(TR)
Ma 15.11 17:30 CSA Steaua București vs CS Dinamo București Pro Arena 89/3
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: V.Vicea(B)
Sb 01.10 16:00 CSM Oradea vs ACS HC Buzău 2012 89/4
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Calina(AG)
Mi 28.09 17:30 CS Minaur Baia Mare vs AHC Potaissa Turda Pro Arena 89/5
Sala: N/A Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: I.Serbu(B)
Vi 30.09 17:00 CSM București vs CSM Bacău 89/6
Sala: Sala Apollo Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: O.Yuksel(CT)
Sb 01.10 18:00 CSM Vaslui vs CSM Constanta 89/7
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: V.Ciucan(B)
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 27.09 17:00 ACS Liviu Rebreanu Turda DivAF vs CSU Oradea 89/8
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 00:00 CSU Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.10 12:00 AS HC Pietricica Neamt vs CS Politehnica Iasi 89/9
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Vi 30.09 14:00 CSM Vaslui DivA vs CSM Bacau DivA 89/10
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Vi 30.09 14:00 CSM Focsani 2007 DivA vs CSU din Suceava DivA 89/11
Sala: Sala Polivalenta Alin Moldoveanu Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 11:00 CSU Pitesti vs CS Medgidia 89/12
Sala: Sala Universitatii Gheorghe Doja Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Du 02.10 11:30 CSM Alexandria vs ACS HC Buzau 2012 DivA 89/13
Sala: Sala Polivalenta Alexandria Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Du 02.10 14:30 CS Dinamo Bucuresti DivA vs CSM Constanta DivA 89/14
Sala: Sala Dinamo Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 02.10 11:00 CSA Steaua București vs CSM Bucuresti DivA 89/15
Sala: Sala Apollo Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 3

AHC Drobeta retrasa in data de 09.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 00:00 CSU Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.10 13:00 ACS Unirea Sannicolau Mare vs CSM Resita 89/16
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Du 02.10 11:00 CS Universitatea Craiova vs SCM Politehnica Timisoara DivA 89/17
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Du 02.10 11:30 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CSM Oradea DivA 89/18
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 28.09 14:30 CS Minaur Baia Mare DivA vs CS Universitatea Cluj 89/19
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Lu 26.09 17:00 CSM Odorheiu-Secuiesc DivA vs CNE Sighisoara 89/20
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 16:00 CSM Fagaras vs CS Sporting Ghimbav 89/21
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Vi 30.09 18:00 CNE Sighisoara vs CSM Sighisoara 89/22
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) Observator:
Du 02.10 17:00 CS Universitatea Cluj vs CSM Odorheiu-Secuiesc DivA 89/23
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 01.10 13:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CS Minaur Baia Mare DivA 89/24
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 15:00 CSS Targoviste vs CSS Craiova 89/25
Sala: Sala de Sport din Razvad Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) Observator:
Juniori 1 Seria H Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 28.09 12:30 CSS 2 Baia Mare vs LPS Cluj 89/26
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Ma 27.09 15:00 Academia Minaur Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 89/27
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 28.09 16:00 CSS Medias vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 89/28
Sala: N/A Arbitri: L.Pop(MS)/A.Pogaceanu(MS) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 28.09 11:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS Targoviste 89/29
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 3

CSS Tecuci se retrage in data de 14.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 11:00 LPS Roman vs LPS Vaslui 89/30
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Sb 01.10 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.10 11:00 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 89/31
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 13:00 HC Omer Constanta vs CS Rapid Bucuresti 89/32
Sala: Sala Sporturilor Medgidia Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Sb 01.10 10:00 CSS Galati vs ACS Lucian Bute Galati 89/33
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Vi 30.09 12:30 CSS 1 Constanta vs CSM Unirea Slobozia 89/34
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 01.10 10:00 LPS Braila vs CSS Buzau 89/35
Sala: N/A Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.10 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSS 2 Bucuresti 89/36
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 01.10 14:00 CSM Bucuresti vs CT Media Bucuresti 89/37
Sala: Sala Elite Arbitri: D.Grigoriev(B)/V.Miulescu(B) Observator:
Sb 01.10 10:30 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Olympic RFH 89/38
Sala: Sala Floreasca Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 00:00 LPS Viitorul Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.10 14:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSM Corona Brasov 89/39
Sala: Sala Brazi Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Jo 29.09 14:30 CSM Ploiesti vs ACS Sporting Ghimbav 89/40
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Sb 01.10 16:30 CSS Ploiesti vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 89/41
Sala: Sala Brazi Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 3

Echipa CSS Odoheiul Secuiesc retrasa din data de 22.11.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 11:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs LPS Tg. Mures 89/42
Sala: Sala Col. Marton Aron Arbitri: D.Balate(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 01.10 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sibiu 89/43
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: A.Dragan(BV)/N.Ionica(BV) Observator:
Sb 01.10 13:00 CSM Tg. Mures vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 89/44
Sala: Sala Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 11:00 CSS Caracal vs CSS Dr. Tr. Severin 89/45
Sala: N/A Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Sb 01.10 11:00 LPS Slatina vs CSM Tg Jiu 89/46
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Vi 30.09 15:30 HCM Craiova vs ACS Hercules Baile Herculane 89/47
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.10 15:00 AHCS Citu Timisoara vs CS Avantul Periam Timis 89/48
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: D.Ivascu(TM)/D.Huzdup(TM) Observator:
Sb 01.10 13:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs LPS Cetate Deva 89/49
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 01.10 12:00 CSS Petrosani vs CSS Hunedoara 89/50
Sala: Sala CSS Petrosani Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 12:30 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs AHC VM Zalau 89/51
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Nasaud Arbitri: L.Pop(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Jo 06.10 14:00 CS Marta Baia Mare vs CSM Satu Mare 89/52
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Sechel(MM)/N.ILLES(MM) Observator:
Mi 05.10 14:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Zalau 89/53
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Sechel(MM)/N.ILLES(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 3

LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022
LPS Iasi se retrage in 13.09.2022
CSM Dorna retrasa

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 00:00 ACSO Comanesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.10 10:00 CSS Bacau vs CSO Buhusi 89/54
Sala: Sala Orizont Bacau Arbitri: D.Doban(IS)/E.Faur(IS) Observator:
Du 02.10 11:00 LPS Roman vs CS OK Sport Onesti 89/55
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: A.Costache(IS)/T.Maniga(IS) Observator:
Du 02.10 12:00 LPS Suceava sta
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: D.Hariton(SV)/I.Hariton(SV) Observator:
Du 02.10 00:00 LPS Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 00:00 ACS Bute Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.10 12:00 ACS Viitorul Otelul Galati vs LPS Braila 89/56
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Pavel(BZ)/M.Stanciu(Bz) Observator:
Du 02.10 14:00 CSM Galati vs LPS Buzau 89/57
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Holban(BR)/M.Nistor(BR) Observator:
Du 02.10 12:00 CSS Buzau vs HC Dunarea Braila 89/58
Sala: Sala Romeo Iamandi Buzau Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Du 02.10 10:00 CSS Galati vs CS PRO SPORT Focsani 89/59
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 14:30 CS Rapid Bucuresti vs ASC Tonus Calarasi 89/60
Sala: N/A Arbitri: I.Mocanu(B)/P.ZAINEA(B) Observator:
Du 02.10 14:30 CSM Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 89/61
Sala: Sala Apollo Arbitri: A.Constantin(B)/O.Grigoriev(B) Observator:
Du 02.10 10:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 89/62
Sala: Sala Floreasca Arbitri: I.Mocanu(B)/P.ZAINEA(B) Observator:
Du 02.10 12:00 CSS Targoviste vs ACS Stefan Birtalan 89/63
Sala: Sala GSI Petrol Moreni Arbitri: P.Albu(PH)/O.Nica(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 00:00 CS Orasenesc Ovidiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.10 13:00 HC Omer Constanta vs CSS 1 Constanta 89/64
Sala: Sala Sporturilor Medgidia Arbitri: C.Nedelcu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Du 02.10 14:00 Asociatia CS KIR Constanta vs CSS Tulcea 89/65
Sala: Sala Callatis Mangalia Arbitri: A.Valcu(TL)/M.Stuparu(CT) Observator:
Du 02.10 12:00 CSM Fetesti vs CSS Medgidia 89/66
Sala: Sala Lic Tehn de Ind Alimentara Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 12:00 CS Tunari vs CSS 6 Bucuresti 89/67
Sala: Sala Tunari Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 02.10 10:30 ACS Unirea Dobroesti vs SCM Dunarea 2020 Giurgiu 89/68
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Du 02.10 12:00 ACS Olympic RFH vs CSU Stiinta Bucuresti 89/69
Sala: Sala Buftea Judecatorie Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 02.10 12:00 CS Concordia Chiajna vs ACSO Viitorul Pantelimon 89/70
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CS Activ Prahova Ploiesti 89/71
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 02.10 10:30 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSM Ploiesti 89/72
Sala: Sala Brazi Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Du 02.10 10:00 ACS Victoria Olteni vs CS Campina 89/73
Sala: Sala Moreni Arbitri: P.Albu(PH)/O.Nica(PH) Observator:
Du 02.10 12:30 CS Brazi vs CSO Tricolorul Breaza 89/74
Sala: Sala Brazi Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.10 13:30 HCM Craiova vs CSS Caracal 89/75
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Ilina(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 01.10 11:00 CS Chimia Rm. Valcea vs LPS Viitorul Pitesti 89/76
Sala: Sala Traian Arbitri: D.Gavrila(DJ)/P.Marin(DJ) Observator:
Du 02.10 12:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Slatina 89/77
Sala: Sala Energetic Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.10 10:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Sf. Gheorghe 89/78
Sala: Sala Scoala nr. 11 Brasov Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Sb 01.10 12:00 ACS Transilvania Brasov II vs CSS Fagaras 89/79
Sala: Sala Scoala nr. 11 Brasov Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Du 02.10 11:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Odorheiul Secuiesc 89/80
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Du 02.10 11:00 CSM Corona Brasov vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 89/81
Sala: Sala Colibasi Arbitri: J.Karda(HR)/A.Lazar(HR) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 00:00 CSC Millenium Giarmata sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.10 11:00 CSC Mosnita Noua vs ACS Golden Kids Bocsa 89/82
Sala: Sala Mosnita Noua Arbitri: M.Botez(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 02.10 11:00 HC Beldiman Arad vs HC Jimbolia 89/83
Sala: Sala Jimbolia Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 02.10 11:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 89/84
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: A.Raducan(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Vi 30.09 17:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs Sc. Gen. 7 Timisoara 89/85
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 13:30 CSM Tg Jiu vs CSS Sibiu 89/86
Sala: N/A Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 02.10 13:30 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs CSS Dr. Tr. Severin 89/87
Sala: Sala Vulcan Arbitri: R.Cinciulescu(GJ)/F.Papp(GJ) Observator:
Du 02.10 12:00 CSS Petrosani vs CS Novaci 89/88
Sala: Sala CSS Petrosani Arbitri: D.Dumitru(GJ)/V.Pinisoara(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 28.09 00:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 89/89
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 12:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CSS Sighisoara 89/90
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 02.10 11:00 ACS Viitorul Bistrita Nasaud vs ACS Pegasus Tg. Mures 89/91
Sala: N/A Arbitri: B.Iancu(CJ)/C.Salajan(CJ) Observator:
Du 02.10 12:00 CSM Tg. Mures vs LPS Tg Mures 89/92
Sala: Sala Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 02.10 11:00 CSS Viitorul Cluj vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 89/93
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Dordea(MS)/D.MAN(MS) Observator:
Du 02.10 13:00 HC Arsenal Taureni vs LPS Bistrita 89/94
Sala: Sala Arsenal Arena Taureni Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 27.09 13:00 CS Marta Baia Mare vs LPS Satu Mare 89/95
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.10 13:00 ACS HC Bizau vs ACS KKS Camin Satu Mare 89/96
Sala: Sala Polivalenta Ocna Sugatag Arbitri: D.Sechel(MM)/N.ILLES(MM) Observator:
Du 02.10 10:00 CSM Satu Mare vs ACS Atletik Satu Mare 89/97
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: S.Cosma(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Mi 05.10 12:00 CSS 2 Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 89/98
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Mi 05.10 12:00 LPS Satu Mare vs AHC VM ZALĂU 89/99
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 02.10 11:00 CSS Zalau vs CS Marta Baia Mare 89/100
Sala: Sala LPS Avram Iancu Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator: