Program nr. 71 saptamana: 23.05-29.05.2022

EHF EC - M / Finale
28.05.2022, ora 16:00, sala Polivalenta Lascar Pana, Baia Mare
CS Minaur Baia Mare - Naerbo IL (Norvegia)

Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 25
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 18:00 CS Rapid București vs SCM Craiova Tvr 3 71/1
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 26.05 18:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs SCM Râmnicu Vâlcea 71/2
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: Z.Mesaros(MM)
Jo 26.05 14:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSM Deva 71/3
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: A.Ion(B)
Jo 26.05 18:00 CS Minaur Baia Mare vs SCM Gloria Buzău 71/4
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/R.Harabagiu(DB) Observator: V.Calina(AG)
Jo 26.05 18:00 HC Zalău vs CSM București Tvr 2 71/5
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: M.Barcan(DJ)
Jo 26.05 18:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CS Măgura Cisnadie 71/6
Sala: Sala Sporturilor Mioveni Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator: C.Milcu(MH)
Jo 26.05 18:00 CSM Slatina vs HC Dunărea Brăila 71/7
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: V.Sighicea(VL)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 26
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 15:30 SCM Craiova vs CSM Slatina 71/8
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: M.Margarit(PH)
Du 29.05 15:30 HC Dunărea Brăila vs CS Dacia Mioveni 2012 71/9
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Du 29.05 15:30 CS Măgura Cisnadie vs HC Zalău 71/10
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) Observator: I.Barbu(B)
Du 29.05 15:30 CSM București vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 71/11
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Dancescu(B)
Du 29.05 15:30 SCM Gloria Buzău vs CSU Stiinta Bucuresti 71/12
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 29.05 18:00 CSM Deva vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud 71/13
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: N.Popa(AG)
Du 29.05 15:30 SCM Râmnicu Vâlcea vs CS Rapid București Tvr 1 71/14
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: A.Stoia(B)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 25
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 00:00 ACS Spartac Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 25.05 18:30 CSM Corona Brașov vs CSM Unirea Slobozia 71/15
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Mi 25.05 18:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSM Roman 71/16
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Mi 25.05 17:00 CSM Galati vs CSM Bucuresti DivA 71/17
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Galati Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Mi 25.05 00:00 CSU Neptun Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 25.05 14:00 CS Stiinta Bacau vs CS Activ Prahova Ploiesti 71/18
Sala: Sala Sporturilor Narcisa Lecusanu Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Mi 25.05 14:30 HCF Piatra Neamt vs CNE Sf. Gheorghe 71/19
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 26
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 00:00 HCF Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.05 12:30 CNE Sf. Gheorghe vs CS Stiinta Bacau 71/20
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: C.Badea(PH)/B.Sandor(BV) Observator:
Du 29.05 00:00 CS Activ Prahova Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.05 12:00 CSU Neptun Constanta vs CSM Galati 71/21
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 29.05 00:00 CSM Bucuresti DivA vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 71/22
Sala: N/A Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 29.05 11:00 CSM Roman vs CSM Corona Brașov 71/23
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 29.05 11:00 CSM Unirea Slobozia vs ACS Spartac Bucuresti 71/24
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 25

ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021
ACS Tonic 2012 Oradea se retrage conform adresei nr 1 din 17.01.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 25.05 14:30 CNOPJ Baia Mare vs CSU Cluj-Napoca 71/25
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Mi 25.05 11:00 CNE Rm. Valcea vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 71/26
Sala: Sala Energetic Arbitri: C.Ilina(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Mi 25.05 17:00 CSM Tg. Jiu vs CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA 71/27
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Mi 25.05 00:00 CS L.Rebreanu Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 26
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 00:00 CSU Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 27.05 12:00 CSU Resita vs CSM Tg. Jiu 71/28
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 28.05 11:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA vs CNE Rm. Valcea 71/29
Sala: N/A Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Du 29.05 10:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CS Handbal Club Harghita 71/30
Sala: Sala Olimpia Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Du 29.05 00:00 CS Arena Tg. Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.05 00:00 CSU Cluj-Napoca sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.05 13:00 CS L.Rebreanu Turda vs CNOPJ Baia Mare 71/31
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Etapa 1

Ședinta Tehnică va avea loc Marți -  24.05.2022 ora 20:30
Sala Sporturilor Bacau

Delegat FRH: BEJINARIU Gheorghe - AG - 0722314384
                        SERBU Ion - B - 0722405327

Arbitri: DRAGHICI/DRAGUT - VN
           COSTACHE/VASILE - B/PH
           PAVEL/PENTEA - SJ
           IACOB/SAVU - AG/BV



Grupa 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 09:45 CSU din Suceava vs CS Medgidia 71/32
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 25.05 11:45 AHC Potaissa Turda vs CSM Focsani 2007 71/33
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: G.Bejinariu(AG)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 10:00 CS Medgidia vs CSM Focsani 2007 71/34
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 26.05 12:00 CSU din Suceava vs AHC Potaissa Turda 71/35
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.05 10:00 AHC Potaissa Turda vs CS Medgidia 71/36
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Vi 27.05 12:00 CSM Focsani 2007 vs CSU din Suceava 71/37
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Etapa 1

Ședinta Tehnică va avea loc Marți -  24.05.2022 ora 20:30
Sala Sporturilor Bacau

Grupa 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 16:45 SCM Politehnica Timisoara vs CSS 2 Baia Mare 71/38
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: I.Serbu(B)
Mi 25.05 18:45 CSM Bucuresti vs CSS Odorheiul Secuiesc 71/39
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: I.Serbu(B)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 16:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Odorheiul Secuiesc 71/40
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: I.Serbu(B)
Jo 26.05 18:00 SCM Politehnica Timisoara vs CSM Bucuresti 71/41
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: I.Serbu(B)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.05 16:00 CSM Bucuresti vs CSS 2 Baia Mare 71/42
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: I.Serbu(B)
Vi 27.05 18:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs SCM Politehnica Timisoara 71/43
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: I.Serbu(B)
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Etapa 1

Ședinta Tehnică va avea loc Marți -  24.05.2022 ora 20:30
Sala Sporturilor Radu Voina, Sighisoara

Delegat FRH: DOBRE Viorel - B - 0744501300
                        ALDICA Ion - BN - 0747990637

Arbitri: POPESCU/TRICA - BR
           APOSTU/CHINDE - MM
           ARDELEAN/BOTEZ - BH/AR
           TATARU/VACARIU - TM


CSS Tecuci nu se prezinta la turneu (adresa 295 / 23.05.2022)

Grupa 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 00:00 LPS Cluj sta
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: / Observator:
Mi 25.05 12:00 ACS Unirea Sannicolau Mare vs LPS Piatra Neamt 71/44
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: V.Dobre(B)
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: / Observator:
Jo 26.05 10:00 LPS Cluj vs ACS Unirea Sannicolau Mare 71/45
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator: V.Dobre(B)
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.05 00:00 ACS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: / Observator:
Vi 27.05 10:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Cluj 71/46
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: V.Dobre(B)
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Etapa 1

Ședinta Tehnică va avea loc Marți -  24.05.2022 ora 20:30
Sala Sporturilor Radu Voina, Sighisoara

Grupa 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 14:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Sibiu 71/47
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: V.Dobre(B)
Mi 25.05 16:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Fagaras 71/48
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator: V.Dobre(B)
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 12:00 CSS Sibiu vs CSS Fagaras 71/49
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: M.Tabacariu(NT)/A.Vacariu(TM) Observator: V.Dobre(B)
Jo 26.05 14:00 CSS Dinamo Brasov vs LPS I. Balas Soter Buzau 71/50
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: V.Dobre(B)
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.05 12:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Sibiu 71/51
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: V.Dobre(B)
Vi 27.05 14:00 CSS Fagaras vs CSS Dinamo Brasov 71/52
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: V.Dobre(B)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Locurile 7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 10:00 CS Medgidia vs CSS 2 Baia Mare 71/53
Sala: N/A Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Locurile 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 12:00 AHC Potaissa Turda vs CSS Odorheiul Secuiesc 71/54
Sala: N/A Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: G.Bejinariu(AG)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 16:00 CSU din Suceava vs CSM Bucuresti 71/55
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: I.Serbu(B)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 18:00 SCM Politehnica Timisoara vs CSM Focsani 2007 71/56
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: I.Serbu(B)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 11:00 CSM Bucuresti vs CSM Focsani 2007 71/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator: I.Serbu(B)
Turneu Final Juniori 1 Valoare Masculin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 13:00 CSU din Suceava vs SCM Politehnica Timisoara 71/58
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: / Observator: G.Bejinariu(AG)
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Locurile 5-6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 00:00 ACS Unirea Sannicolau Mare vs CSS Fagaras 71/59
Sala: N/A Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 00:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Sibiu 71/60
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs LPS Cluj 71/61
Sala: N/A Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 10:00 CSS Sibiu vs LPS Cluj 71/62
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: I.Aldica(BN)
Turneu Final Juniori 1 Speranta Masculin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 12:00 LPS Piatra Neamt vs LPS I. Balas Soter Buzau 71/63
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: V.Dobre(B)
Juniori 2 Grupa Valoare 1 Feminin
Etapa 6

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 24.05 15:00 LPS Iasi vs CSM Galati 71/64
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Etapa 1

Sala Danubius Braila
Delegat FRH: BRUMARU Marius - VN - 0723170522
                        CAZACU Carmen - B - 0773982091

Arbitri: MARGARIT/PIRCIU - AG
           BALAN/SAVIN - VS
           MARII/STEGARU - GJ
           URSU/VALCU - TL/CT

Ședinta Tehnică va avea loc Marți -  24.05.2022 ora 20:00 sala Polivalenta
Grupa A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 12:00 ACS Lucian Bute 1 Galati vs CSM Corona Brasov 71/65
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 25.05 10:00 AHCS Citu Timisoara vs CSM Ploiesti 71/66
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: C.Cazacu(B)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 12:00 CSM Corona Brasov vs CSM Ploiesti 71/67
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 26.05 10:00 ACS Lucian Bute 1 Galati vs AHCS Citu Timisoara 71/68
Sala: N/A Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.05 12:00 AHCS Citu Timisoara vs CSM Corona Brasov 71/69
Sala: N/A Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 27.05 10:00 CSM Ploiesti vs ACS Lucian Bute 1 Galati 71/70
Sala: N/A Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: C.Cazacu(B)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Etapa 1

Sala Danubius Braila
Grupa B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 16:00 CSM Slatina vs CSS Fagaras 71/71
Sala: N/A Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator: M.Brumaru(Vn)
Mi 25.05 18:00 CS Marta Baia Mare vs CSS Bacau 71/72
Sala: N/A Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 16:00 CSS Fagaras vs CSS Bacau 71/73
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator: M.Brumaru(Vn)
Jo 26.05 18:00 CSM Slatina vs CS Marta Baia Mare 71/74
Sala: N/A Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.05 16:00 CS Marta Baia Mare vs CSS Fagaras 71/75
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator: M.Brumaru(Vn)
Vi 27.05 18:00 CSS Bacau vs CSM Slatina 71/76
Sala: N/A Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Etapa 1

Grupa A
Sala Polivalenta Ionut Iftimoaie, Comanesti

Delegat FRH: ANTON Bogdan - IS - 0722898906
                        ENACHE Iulian - BV - 0752397250

Arbitri: DAMIAN/HODOROGEA - CT
           GRECU/ZAPCIROIU - OT
           ALBERT/GHERMAN - CV/MS
           BEICA /DODU - HD

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 10:00 CSS Petrosani vs ACSO Viitorul Pantelimon 71/77
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator: P.Anton(IS)
Mi 25.05 12:00 LPS Satu Mare vs LPS Bistrita 71/78
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator: P.Anton(IS)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 10:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs LPS Bistrita 71/79
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: P.Anton(IS)
Jo 26.05 12:00 CSS Petrosani vs LPS Satu Mare 71/80
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator: P.Anton(IS)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.05 10:00 LPS Satu Mare vs ACSO Viitorul Pantelimon 71/81
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: P.Anton(IS)
Vi 27.05 12:00 LPS Bistrita vs CSS Petrosani 71/82
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator: P.Anton(IS)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Etapa 1

Grupa B
Sala Polivalenta Ionut Iftimoaie, Comanesti

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.05 16:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSM Galati 71/83
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: I.Enache(BV)
Mi 25.05 18:00 CSS Sibiu vs HC Dunarea Braila 71/84
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator: I.Enache(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 26.05 16:00 CSM Galati vs HC Dunarea Braila 71/85
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator: I.Enache(BV)
Jo 26.05 18:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSS Sibiu 71/86
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: I.Enache(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 27.05 16:00 CSS Sibiu vs CSM Galati 71/87
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator: I.Enache(BV)
Vi 27.05 18:00 HC Dunarea Braila vs ACS Academia Junior Ploiesti 71/88
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: I.Enache(BV)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Locurile 7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 00:00 AHCS Citu Timisoara vs CSS Fagaras 71/89
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: C.Cazacu(B)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Locurile 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 00:00 CSM Ploiesti vs CS Marta Baia Mare 71/90
Sala: N/A Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 16:30 CSM Corona Brasov vs CSS Bacau 71/91
Sala: N/A Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: C.Cazacu(B)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 18:30 CSM Slatina vs ACS Lucian Bute Galati 71/92
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: C.Cazacu(B)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 10:00 CSS Bacau vs ACS Lucian Bute Galati 71/93
Sala: N/A Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: C.Cazacu(B)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Feminin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 12:00 CSM Corona Brasov vs CSM Slatina 71/94
Sala: N/A Arbitri: A.Pirciu(AG)/T.Margarit(AG) Observator: M.Brumaru(Vn)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Locurile 7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 10:00 LPS Satu Mare vs CSM Galati 1 71/95
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: P.Anton(IS)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Locurile 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 12:00 CSS Petrosani vs CSS Sibiu 71/96
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator: P.Anton(IS)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 16:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs HC Dunarea Braila 71/97
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: P.Anton(IS)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.05 18:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs LPS Bistrita 71/98
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator: P.Anton(IS)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs LPS Bistrita 71/99
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: I.Enache(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Feminin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.05 13:00 HC Dunarea Braila vs ACS Academia Junior Ploiesti 71/100
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator: P.Anton(IS)