Program nr. 69 saptamana: 09.05-16.05.2022

EHF EL - feminin / Semifinale 

14.05.2022, ora 19:00
Viborg (Danemarca) - Vibocold Arena

Viborg HK - CS Minaur Baia Mare

15.05.2022, ora 16:30
Viborg (Danemarca) - Vibocold Arena

Loc. 3 - 4

15.05.2022, ora 19:00
Viborg (Danemarca) - Vibocold Arena

Loc. 1 - 2 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 25
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.05 18:30 CSM Focșani 2007 vs CSU din Suceava 69/1
Sala: Sala Sporturilor Vrancea Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 11.05 18:00 HC Dobrogea Sud vs CS Universitatea Cluj 69/2
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator: I.Enache(BV)
Mi 11.05 16:00 CSM Alexandria vs SCM Politehnica Timișoara 69/3
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: V.Sighicea(VL)
Mi 11.05 18:00 CSM Vaslui vs CSM București 69/4
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: I.Aldica(BN)
Mi 11.05 18:00 CSM Bacău vs ACS HC Buzău 2012 69/5
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/R.Harabagiu(DB) Observator: I.Chira(MM)
Mi 11.05 16:00 CS Minaur Baia Mare vs AHC Potaissa Turda Tvr 2 69/6
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: S.Ciurea(Dj)
Mi 11.05 18:00 CS Dinamo București vs CSA Steaua București Tvr 1 69/7
Sala: Sala Dinamo Arbitri: P.Manea(B)/R.Iliescu(B) Observator: V.Dobre(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 23
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 12.05 17:00 CSM Slatina vs CSM București 69/8
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: A.Ion(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 24
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 18.05 18:30 SCM Craiova vs HC Dunărea Brăila 69/9
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator: C.Potora(Cj)
Sb 14.05 11:00 SCM Gloria Buzău vs HC Zalău 69/10
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) Observator: A.DIMA(GL)
Vi 20.05 18:00 CSM Deva vs CS Minaur Baia Mare 69/11
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: G.Nasturel(CS)
Sb 14.05 18:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CSU Stiinta Bucuresti 69/12
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: I.Vizitiu(HD)
Mi 18.05 18:00 CS Rapid București vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 1 69/13
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: A.Stoia(B)
Du 15.05 16:30 CS Măgura Cisnadie vs CSM Slatina 69/14
Sala: SLATINA - Sala LPS Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: A.Lupsa(CS)
Cupa României Fan Courier Feminin
Tur 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 15:30 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSM București Tvr 1 69/15
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: D.Manea(B)
Cupa României Fan Courier Masculin
Semifinale
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 11:00 CS Minaur Baia Mare vs CS Dinamo București Tvr 2 69/16
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator: M.Barcan(DJ)
Sb 14.05 15:30 HC Dobrogea Sud vs CSA Steaua București Tvr 1 69/17
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Dancescu(B)
Cupa României Fan Courier Masculin
Finala mica
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 11:00 CS Minaur Baia Mare vs HC Dobrogea Sud Tvr 2 69/18
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: I.Serbu(B)
Cupa României Fan Courier Masculin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 18:00 CS Dinamo București vs CSA Steaua București Tvr 1 69/19
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: A.Stoia(B)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 24
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 13.05 17:00 CSM Roman vs CSM Galati 69/20
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 23

ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021
ACS Tonic 2012 Oradea se retrage conform adresei nr 1 din 17.01.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 10.05 15:00 CNE Rm. Valcea vs CS L.Rebreanu Turda 69/21
Sala: Sala Energetic Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 2 Grupa Valoare 1 Feminin
Etapa 4

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 10.05 14:00 HC Dunarea Braila vs LPS Iasi 69/22
Sala: Sala Polivalenta Danubius Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 2 Grupa Valoare 1 Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 12:00 LPS Vaslui vs HC Dunarea Braila 69/23
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 15.05 11:00 LPS Suceava vs CSM Galati 69/24
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 15.05 00:00 ACS Lucian Bute Galati vs LPS Iasi 69/25
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Grupa Valoare 2 Feminin
Etapa 5

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.
Echipa CSS Slobozia nu se prezinta la jocul cu CSU Stiinta Bucuresti.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 11:00 CSM Ploiesti vs CSU Stiinta Bucuresti 69/26
Sala: Sala Olimpia Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 15.05 11:30 CSS Slobozia vs CSM Bucuresti 69/27
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Du 15.05 13:30 CSS 6 Bucuresti vs CSS 1 Constanta 69/28
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Juniori 2 Grupa Valoare 3 Feminin
Etapa 5

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.
ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe  nu se prezinta la jocul cu CSS Caracal din 22.05

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 09:00 CS Chimia Rm Valcea vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 69/29
Sala: N/A Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(B) Observator:
Sb 14.05 12:00 CSM Tg Jiu vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 69/30
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 15.05 12:00 CSM Corona Brasov vs CSS Caracal 69/31
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 2 Grupa Valoare 4 Feminin
Etapa 5

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

CS HCM Oradea -  se retrage conform adresei 3/23.03.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 00:00 AHCS Citu Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 12.05 12:00 LPS Banatul Timisoara vs CSS 2 Baia Mare 69/32
Sala: N/A Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Jo 12.05 15:00 LT Liviu Rebreanu Turda vs Lic Teor Traian Vuia Resita 69/33
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Juniori 2 Grupa Valoare 4 Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 16.05 14:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs CSS 2 Baia Mare 69/34
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Juniori 2 Grupa Speranta 1 Feminin
Etapa 5

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

CSM Rm. Sarat se retrage in 25.03.2022 prin adresa nr 102
 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 00:00 CSS Unirea Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.05 00:00 LPS Roman vs CSS Galati 69/35
Sala: N/A Arbitri: A.Dinescu(IS)/D.Doban(IS) Observator:
Du 15.05 00:00 LPS Braila vs ACS ORASENESC COMANESTI 69/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Grupa Speranta 1 Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 11:00 CSS Unirea Iasi vs LPS Braila 69/37
Sala: N/A Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Juniori 2 Grupa Speranta 3 Feminin
Etapa 5

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale,

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 12:30 CSS Hunedoara vs CSS Sighisoara 69/38
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 15.05 14:00 ACS Sporting Ghimbav vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 69/39
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Juniori 2 Grupa Speranta 4 Feminin
Etapa 5

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale,
Echipa LPS Satu Mare se retrage incepand cu data de 28.03.2022.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 00:00 ACS Leu Giarmata sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.05 11:00 CSS Dr. Tr. Severin vs LPS Tg. Mures 69/40
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 15.05 10:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs CSS Petrosani 69/41
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 2 Grupa Speranta 2 Feminin
Etapa 5

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.
Echipa CSS Tulcea nu se prezinta la jocul cu LPS Pitesti din 22.05.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 00:00 CS Orasenesc Mizil vs LPS Pitesti 69/42
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: / Observator:
Du 15.05 11:00 CSS Tulcea vs ACSO Viitorul Pantelimon 69/43
Sala: Sala CSS Tulcea Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 15.05 10:00 CS Rapid Bucuresti vs CSS Ploiesti 69/44
Sala: Sala Rapid Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Juniori 3 Valoare 1 Feminin
Etapa 10

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale,

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 11:00 CS Orasenesc Ovidiu vs ACS Lucian Bute Galati 69/45
Sala: Sala Ovidiu Arbitri: D.Bida(CT)/A.Georgescu(CT) Observator:
Sb 14.05 11:00 LPS Suceava vs CSS Galati 69/46
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cristea(IS)/E.Faur(IS) Observator:
Sb 14.05 10:30 CSS Bacau vs HC Omer Constanta 69/47
Sala: Sala Orizont Bacau Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 3 Valoare 2 Feminin
Etapa 10

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 14:30 ACS Sporting Ghimbav vs CSM Bucuresti 69/48
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Sb 14.05 15:00 CSS Buzau vs CSU Stiinta Bucuresti 69/49
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Mi 11.05 17:00 CSM Ploiesti vs CSM Corona Brasov 69/50
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 3 Valoare 3 Feminin
Etapa 9

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 09.05 15:30 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CSM Slatina 69/51
Sala: Sala Energetic Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 3 Valoare 3 Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 14:00 CSM Tg. Mures vs CS Chimia Rm. Valcea 69/52
Sala: Sala Sc. Gimn. Liviu Rebreanu Arbitri: R.Voica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Sb 14.05 10:30 CSS Caracal vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 69/53
Sala: Sala Caracal Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 14.05 11:00 CSM Slatina vs CSS Fagaras 69/54
Sala: LPS Slatina Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Juniori 3 Valoare 4 Feminin
Etapa 10

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.
Echipa CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN nu se prezinta la jocul cu CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 11:00 CSC Mosnita Noua vs LPS Banatul Timisoara 69/55
Sala: Sala Mosnita Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 14.05 00:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN 69/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.05 10:00 CS Marta Baia Mare vs AHCS Citu Timisoara 69/57
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Juniori 3 Speranta 1 Feminin
Etapa 9

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.05 17:00 HC Dunarea Braila vs CSM Fetesti 69/58
Sala: Sala Danubius Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Juniori 3 Speranta 1 Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 12:00 CSM Fetesti vs CSM Galati 69/59
Sala: Sala Lic Tehn Ind Alim. Fetesti Arbitri: M.Agliceriu(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Sb 14.05 12:00 CSO Buhusi vs CSS Tecuci 69/60
Sala: N/A Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 14.05 11:00 LPS Vaslui vs HC Dunarea Braila 69/61
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Juniori 3 Speranta 2 Feminin
Etapa 10

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 16.05 00:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS 2 Bucuresti 69/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.05 00:00 CSM Unirea Slobozia vs LPS Pitesti 69/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 13.05 17:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs ACS Academia Junior Ploiesti 69/64
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Juniori 3 Speranta 3 Feminin
Etapa 10

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.
Echipa CSS Odorheiu Secuiesc nu se prezinta la jocul cu CSM Tg. Jiu.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 13:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS Sibiu 69/65
Sala: Sala LPS Cluj Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Sb 14.05 10:00 HCM Craiova vs CSS Petrosani 69/66
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 14.05 00:00 CSM Tg Jiu vs CSS Odorheiul Secuiesc 69/67
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Speranta 4 Feminin
Etapa 9

Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 09.05 11:00 ACS Baile Herculane vs LPS Satu Mare 69/68
Sala: N/A Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 3 Speranta 4 Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 16:00 HC Jimbolia vs Sc. Gen. 7 Timisoara 69/69
Sala: Sala Jimbolia Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 14.05 10:00 LPS Bistrita vs ACS Baile Herculane 69/70
Sala: Sala LPS Dorin Morutan Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 14.05 11:00 LPS Satu Mare vs ACS Unirea Sannicolau Mare 69/71
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: R.Pentea(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Etapa 1

Sala Polivalenta Traian Râmnicu Vâlcea
Ședinta Tehnică va avea loc Marți -  10.05.2022 ora 20:30 sala Traian

Grupa A
DELEGAT FRH : SUICA Paul - TR - 0768.327.700
                          EREMIA Adrian - GJ

Arbitri: AVADANII/POPOVICI/BC
            MOLDOVAN/PIPA/MS/BH
            BAGHIU/FASCU/TM
            BONTEA/STOIAN/BZ/VS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.05 09:00 CSU din Suceava vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 69/72
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: P.Suica(TR)
Mi 11.05 10:45 ACS Sporting Ghimbav vs AHC Dobrogea Sud Constanta 69/73
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 12.05 09:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs AHC Dobrogea Sud Constanta 69/74
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator: P.Suica(TR)
Jo 12.05 10:45 CSU din Suceava vs ACS Sporting Ghimbav 69/75
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Pipa(BH)/A.Moldovan(MS) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 13.05 09:00 ACS Sporting Ghimbav vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 69/76
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator: P.Suica(TR)
Vi 13.05 10:45 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSU din Suceava 69/77
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Etapa 1

Grupa B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.05 12:30 CSM Progresul Bailesti vs ACS Romanati Sport Caracal 69/78
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator: P.Suica(TR)
Mi 11.05 14:15 CSM Bucuresti vs CSM Ploiesti 69/79
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 12.05 12:30 ACS Romanati Sport Caracal vs CSM Ploiesti 69/80
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: P.Suica(TR)
Jo 12.05 14:15 CSM Progresul Bailesti vs CSM Bucuresti 69/81
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 13.05 12:30 CSM Bucuresti vs ACS Romanati Sport Caracal 69/82
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Baghiu(TM) Observator: P.Suica(TR)
Vi 13.05 14:15 CSM Ploiesti vs CSM Progresul Bailesti 69/83
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Etapa 1

Râmnicu Vâlcea – Sala Colegiului Energetic
Ședința Tehnică  va avea loc Marți -  10.05.2022 ora 20:30 - sala Traian

Grupa A
Delegat FRH: COJOCARU Remus - BV - 0744.879.766
                       ZAHARIA Attila - IL

Arbitri: DUDAU / DUDAU -  BV
            ARMANU/STANESCU - BC/DB
            RADU/VISAN - B
            GEABURU/MITRAN - DJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.05 10:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS 2 Bucuresti 69/84
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: R.Cojocaru(BV)
Mi 11.05 11:45 CSO Negresti Vaslui vs Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin 69/85
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 12.05 10:00 CSS 2 Bucuresti vs Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin 69/86
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 12.05 11:45 CSO Tricolorul Breaza vs CSO Negresti Vaslui 69/87
Sala: Sala Energetic Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 13.05 10:00 CSO Negresti Vaslui vs CSS 2 Bucuresti 69/88
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 13.05 11:45 Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin vs CSO Tricolorul Breaza 69/89
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Etapa 1

Grupa B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.05 13:30 HC Beldiman Arad vs CS Giroc Chisoda 69/90
Sala: Sala Energetic Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: R.Cojocaru(BV)
Mi 11.05 15:15 LPS Tg Mures vs LPS Braila 69/91
Sala: Sala Energetic Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 12.05 13:30 CS Giroc Chisoda vs LPS Braila 69/92
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 12.05 15:15 HC Beldiman Arad vs LPS Tg Mures 69/93
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 13.05 13:30 LPS Tg Mures vs CS Giroc Chisoda 69/94
Sala: Sala Energetic Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 13.05 15:15 LPS Braila vs HC Beldiman Arad 69/95
Sala: Sala Energetic Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Locurile 7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 10:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSM Ploiesti 69/96
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Locurile 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 09:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Romanati Sport Caracal 69/97
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 10:45 CSU din Suceava vs CSM Progresul Bailesti 69/98
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 12:30 CSM Bucuresti vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 69/99
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 11:00 CSM Progresul Bailesti vs CSM Bucuresti 69/100
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Valoare Masculin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 13:00 CSU din Suceava vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 69/101
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: P.Suica(TR)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Locurile 7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 11:45 Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin vs LPS Braila 69/102
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Locurile 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 13:30 CSO Negresti Vaslui vs CS Giroc Chisoda 69/103
Sala: Sala Energetic Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 15:15 CSO Tricolorul Breaza vs HC Beldiman Arad 69/104
Sala: Sala Energetic Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.05 17:00 CSS 2 Bucuresti vs LPS Tg Mures 69/105
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 10:00 CSS 2 Bucuresti vs HC Beldiman Arad 69/106
Sala: Sala Energetic Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator: R.Cojocaru(BV)
Turneu Final Juniori 3 Speranta Masculin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.05 12:00 LPS Tg Mures vs CSO Tricolorul Breaza 69/107
Sala: Sala Energetic Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: R.Cojocaru(BV)