Program nr. 40 saptamana: 11.10-17.10.2021

Liga Campionilor – masculin - Faza Grupelor
14.10.2021, ora 21:45
Barca (ESP) - CS Dinamo Bucuresti

Liga Campionilor  - feminin - Faza Grupelor
17.10.2021, ora 17:00
BV Borussia 09 Dortmund (GER) - CSM Bucuresti

Liga Europeana – feminin - Calificare Runda 2
16.10.2021, ora 19:00
DHK Banik Most (CZE) - Magura Cisnadie

 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 18:00 HC Dobrogea Sud vs CSA Steaua București 40/1
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 17:30 ACS HC Buzău 2012 vs CSU din Suceava 40/2
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: A.DIMA(GL)
Du 17.10 11:00 AHC Potaissa Turda vs CSM București Tvr 2 40/3
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: G.Bejinariu(AG)
Du 17.10 15:30 CSA Steaua București vs SCM Politehnica Timișoara Tvr 1 40/4
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: C.Din(B)
Sb 16.10 11:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM Focșani 2007 40/5
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: G.Nasturel(CS)
Du 17.10 12:00 CSM Bacău vs HC Dobrogea Sud 40/6
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Ciucan(B)
Du 17.10 18:00 CSM Vaslui vs CSM Alexandria 40/7
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: N.Popa(AG)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 18:00 SCM Gloria Buzău vs SCM Craiova 40/8
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Mi 13.10 17:00 CSM București vs CSM Deva 40/9
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: V.Dobre(B)
Sb 16.10 17:00 HC Dunărea Brăila vs CS Rapid București 40/10
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: V.Vicea(B)
Sb 16.10 11:00 CSM Slatina vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud 40/11
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: V.Dancescu(B)
Sb 16.10 11:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSU Stiinta Bucuresti 40/12
Sala: Sala Sporturilor Mioveni Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 16.10 15:30 HC Zalău vs CS Minaur Baia Mare Tvr 1 40/13
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Vizitiu(HD)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 5

ACS Sc. 181 SSP Bucuresti nu se prezinta la jocul cu CS Stiinta Bacau

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 00:00 CSM Bucuresti DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.10 14:00 CSU Neptun Constanta vs CSM Roman 40/14
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 17.10 11:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSM Unirea Slobozia 40/15
Sala: Sala Olimpia Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Du 17.10 13:30 CNE Sf. Gheorghe vs ACS Spartac Bucuresti 40/16
Sala: Sala K. Szabo Arbitri: I.Burdun(BV)/P.Iacob(BV) Observator:
Du 17.10 11:00 HCF Piatra Neamt vs CSM Corona Brașov 40/17
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 17.10 12:00 CS Stiinta Bacau vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 40/18
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator:
Du 17.10 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 5

ACS Amy Slatina nu se prezinta la jocul cu CSU Resita din 17.10

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 00:00 CS Arena Tg. Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.10 13:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CS L.Rebreanu Turda 40/19
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 17.10 17:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA vs CSU Cluj-Napoca 40/20
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 17.10 00:00 CSU Resita vs ACS AMY Slatina 40/21
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.10 15:00 CSU Oradea vs CNOPJ Baia Mare 40/22
Sala: Sala Universitatii din Oradea Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 16.10 12:00 CSM Tg. Jiu vs ACS Tonic Oradea 40/23
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Ma 19.10 15:00 CNE Rm. Valcea vs CS Handbal Club Harghita 40/24
Sala: Sala Energetic Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 17:00 CS Magnum Botosani vs CSM Focsani 2007 DivA 40/25
Sala: Sala Polivalenta G. Lipa Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 16.10 13:30 CSU Galati vs AS HC Pietricica Neamt 40/26
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Jo 14.10 14:00 CSM Vaslui DivA vs CSM Bacau DivA 40/27
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 16.10 17:00 CS Politehnica Iasi vs CSU din Suceava DivA 40/28
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.10 14:30 CSM Bucuresti DivA vs ACS HC Buzau 2012 DivA 40/29
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Ghita(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Sb 16.10 12:00 CSA Steaua Bucuresti DivA vs CS Dinamo Bucuresti DivA 40/30
Sala: Sala Iris Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 16.10 12:30 HC Dobrogea Sud Constanta DivA vs CS Medgidia 40/31
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 16.10 10:00 CSM Alexandria DivA vs CSU Pitesti 40/32
Sala: Sala Polivalenta Alexandria Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CSM Oradea 40/33
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Sb 16.10 15:30 CS Universitatea Craiova vs SCM Politehnica Timisoara DivA 40/34
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator:
Jo 14.10 18:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSU Politehnica Timisoara 40/35
Sala: N/A Arbitri: A.Baghiu(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 16.10 12:00 AHC Drobeta vs CSM Resita 40/36
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.10 17:30 CSM Odorheiul Secuiesc vs AHC Potaissa Turda DivA 40/37
Sala: Sala Sporturilor Odorhei Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 16.10 13:30 CS Minaur Baia Mare DivA vs CSM Sighisoara 40/38
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Lu 18.10 15:00 CS Universitatea Cluj DivA vs CNE Sighisoara 40/39
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 16.10 18:00 CS Sporting Ghimbav vs CSM Făgăraș 40/40
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 3

LPS Piatra Neamt nu se prezinta la meciul cu LPS Roman din data de 19.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 12:30 LPS Vaslui vs LPS Focsani 40/41
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 16.10 12:30 LPS Botosani vs LPS Iasi 40/42
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 16.10 11:00 LPS Suceava vs CSM Bacau 40/43
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Ma 19.10 00:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 40/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 13:00 LPS Braila vs CS Rapid Bucuresti 40/45
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Sb 16.10 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Galati 40/46
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Sb 16.10 13:30 HC Activ CSO Plopeni vs ACS Unirea Dobroesti 40/47
Sala: Sala Sporturilor Dobroesti Arbitri: M.Ciutacu(B)/ Observator:
Sb 16.10 13:00 CS Medgidia vs CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti 40/48
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 10:30 CSU Stiinta Bucuresti j1 vs CT Media Bucuresti 40/49
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 16.10 10:00 CSS 6 Bucuresti vs CSM Bucuresti 40/50
Sala: Sala CSS Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 16.10 14:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS Targoviste 40/51
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Sb 16.10 13:00 GSIP Moreni vs LPS Slatina 40/52
Sala: Sala de Sport Moreni Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 10:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Fagaras 40/53
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Albert(CV)/A.Gherman(MM) Observator:
Sb 16.10 14:30 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSM Corona Brasov 40/54
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 16.10 11:30 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CSS Dinamo Brasov 40/55
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: C.Badea(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Sb 16.10 11:30 CSS Medias vs CSM Fagaras 40/56
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 12:00 Lic Teor Traian Vuia vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 40/57
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 16.10 11:30 LPS Banatul Timisoara vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 40/58
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 16.10 16:00 ACS Baile Herculane vs HC Univ. FEFS Craiova 40/59
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 16.10 00:00 HC Jimbolia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 00:00 CS Arena Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.10 11:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Viitorul Cluj 40/60
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Ma 19.10 15:30 CS Marta Baia Mare vs LPS Satu Mare 40/61
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 16.10 14:00 ACS Viitorul Nasaud vs CSS Zalau 40/62
Sala: Sala Nasaud Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 00:00 CSS Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 14.10 13:00 CSU din Suceava vs LPS Botosani 40/63
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Jo 14.10 16:30 LPS Roman vs LPS Iasi 40/64
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Jo 14.10 11:00 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 40/65
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 14.10 18:30 CS Orasenesc Mizil vs CSM Bucuresti 40/66
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Jo 14.10 15:30 CSS 2 Bucuresti vs ACS Fortuna Bucuresti 40/67
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Sb 16.10 14:30 CS Brazi JI vs CSS Craiova 40/68
Sala: Sala TEL GEORGE Arbitri: I.Burdun(BV)/P.Iacob(BV) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 00:00 CSS Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 14.10 12:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Odorheiul Secuiesc 40/69
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: D.Cristea(DB)/C.Nicolae(DB) Observator:
Du 10.10 13:00 CSS Sibiu vs CSS Dinamo Brasov 40/70
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Jo 14.10 18:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Sighisoara 40/71
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 4

HC Dinamyc Zalau nu se prezinta la meciul cu AHC Potaissa Turda din 14.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 00:00 CS Extrem Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 14.10 14:30 LPS Tg Mures vs ACSH Academica Cluj 40/72
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Jo 14.10 17:00 LPS Cluj vs CSS 2 Baia Mare 40/73
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Jo 14.10 00:00 AHC Potaissa Turda vs HC Dinamyc Zalau 40/74
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 00:00 CSS Unirea Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.10 11:00 LPS Suceava vs LPS Roman 40/75
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 17.10 00:00 ACS ORASENESC COMANESTI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.10 11:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 40/76
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 14:00 CSS Galati vs CSM Ramnicu Sarat 40/77
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Du 17.10 12:00 ACS Lucian Bute Galati vs CSM Galati 40/78
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Du 17.10 10:00 LPS Braila vs HC Dunarea Braila 40/79
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 12:00 CSS 1 Constanta vs CS Orasenesc Mizil 40/80
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 17.10 13:30 CSS Ploiesti vs CSS Slobozia 40/81
Sala: Sala Olimpia Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Du 17.10 13:00 CSS Tulcea vs CSM Ploiesti 40/82
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 00:00 ACSO Viitorul Pantelimon sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.10 09:15 CSM Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 40/83
Sala: Sala Elite Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Du 17.10 12:30 CSU Stiinta Bucuresti vs LPS Pitesti 40/84
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 17.10 14:00 ACS Tonus Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 40/85
Sala: Sala Antilopa Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 00:00 CSM Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.10 16:00 CSS Caracal vs CS Chimia Rm Valcea 40/86
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 17.10 13:30 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS Hunedoara 40/87
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 00:00 CSM Corona Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.10 11:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Sighisoara 40/88
Sala: Sala Marton Aron Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Du 17.10 11:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs ACS Sporting Ghimbav 40/89
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Du 17.10 10:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Dinamo Brasov 40/90
Sala: Scoala 11 Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 11:00 AHCS Citu Timisoara vs ACS Leu Giarmata 40/91
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 17.10 11:30 LPS Banatul Timisoara vs Unirea Sannicolau Mare 40/92
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Du 17.10 13:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs CSS Dr. Tr. Severin 40/93
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Du 17.10 00:00 CSS Petrosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 3

LPS Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu LPS Satu Mare.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 11:00 CS HCM Oradea vs LPS Satu Mare 40/94
Sala: Sala Santandrei Arbitri: N.ILLES(MM)/C.Lemnaru(MM) Observator:
Vi 15.10 14:00 LT Liviu Rebreanu Turda vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 40/95
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 17.10 14:00 LPS Tg. Mures vs CSS 2 Baia Mare 40/96
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 11:00 CS PRO SPORT Focsani vs ACS ORASENESC COMANESTI 40/97
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 16.10 10:00 LPS Vaslui vs LPS Suceava 40/98
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 16.10 11:00 CSO Buhusi vs CSS Bacau 40/99
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 09:00 CSM Galati vs ACS Viitorul Otelul Galati 40/100
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:
Sb 16.10 11:00 CSS Tecuci vs CSS Galati 40/101
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: D.Basso(GL)/C.Popa(GL) Observator:
Sb 16.10 11:00 ACS Lucian Bute 1 Galati vs ACS Lucian Bute 2 Galati 40/102
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 14:30 CSS Tulcea vs CSM Fetesti 40/103
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Sb 16.10 10:00 CS Orasenesc Ovidiu vs HC Omer Constanta 40/104
Sala: Sala de Sport Ovidiu Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 16.10 16:00 CSS Medgidia vs HC Dunarea Braila 40/105
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 00:00 CSS Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.10 13:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Unirea Slobozia 40/106
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Sb 16.10 14:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSO Voluntari 2005 40/107
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 16.10 11:00 ACS Tonus Bucuresti vs CSM Ploiesti 40/108
Sala: Sala Antilopa Arbitri: C.Oprea(IL)/ Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.10 15:00 CS Rapid Bucuresti vs CSM Bucuresti 40/109
Sala: Sala Rapid Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Sb 16.10 12:30 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 40/110
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 16.10 11:00 CS Concordia Chiajna vs LPS Pitesti 40/111
Sala: Sala Sporturilor Chiajna Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 00:00 CSO Tricolorul Breaza sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.10 10:30 ACS Sporting Ghimbav vs CSM Corona Brasov 40/112
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 16.10 13:00 CSS Ploiesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 40/113
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 16.10 11:00 ACS Transilvania Brasov vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 40/114
Sala: Scoala 11 Arbitri: I.PARASCHIV(BV)/A.SPINU(BV) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 12:30 HCM Craiova vs CS Novaci 40/115
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: B.BARBU(OT)/L.STAN(OT) Observator:
Sb 16.10 10:30 HC Univ. FEFS Craiova vs CSM Slatina 40/116
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 16.10 17:30 CSS Craiova vs CSM Tg Jiu 40/117
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Dodu(HD)/A.Otelea(HD) Observator:
Sb 16.10 12:00 CSS Caracal vs LPS Tg Jiu 40/118
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 00:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.10 13:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs Col.Nat. Sportiv Cetate Deva 40/119
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 16.10 12:30 CS Chimia Rm. Valcea vs CSS Petrosani 40/120
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Popescu(GJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Sb 16.10 12:00 CSS Sibiu vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 40/121
Sala: Scoala Generala 18 Arbitri: N.Ionica(OT)/B.Sandor(BV) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.10 16:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CSS Viitorul Cluj 40/122
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 16.10 12:00 CSM Tg. Mures vs CSS Odorheiul Secuiesc 40/123
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Sb 16.10 11:00 CSS Fagaras vs LPS Tg Mures 40/124
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Nitu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Sb 16.10 11:00 CS UNIREA UNGHENI 2018 vs CSS Sf. Gheorghe 40/125
Sala: Sala Emil Dragan Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 12:30 CSS 2 Baia Mare vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 40/126
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Canta(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Du 17.10 10:00 AHC VM ZALĂU vs CSS Zalau 40/127
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 16.10 09:30 CS Marta Baia Mare vs ACS Atletik Satu Mare 40/128
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 16.10 11:00 LPS Bistrita vs LPS Satu Mare 40/129
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Salajan(CJ)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.10 15:00 ACS Golden Kids Bocsa vs CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN 40/130
Sala: Sala de Sport Bocsa Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 16.10 14:00 ACS Baile Herculane vs ACS Leu Giarmata 40/131
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 16.10 13:30 LPS Banatul Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 40/132
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 00:00 CS Avantul Periam Timis sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.10 12:00 AHCS Citu Timisoara vs HC Beldiman Arad 40/133
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 16.10 11:00 ACS Unirea Sannicolau Mare vs CS Giroc Chisoda 40/134
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 16.10 11:00 CSC Mosnita Noua vs HC Jimbolia 40/135
Sala: Sala de Sport Mosnita Noua Arbitri: R.Rica(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 14:00 CSO Negresti Vaslui vs CSU din Suceava 40/136
Sala: Sala Maria Padurariu Arbitri: D.Doban(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Jo 14.10 12:30 LPS Vaslui vs LPS Iasi 40/137
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Jo 14.10 14:00 LPS Roman vs LPS Suceava 40/138
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Jo 14.10 16:00 LPS Piatra Neamt vs Fortuna Chisinau (MD) 40/139
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 4

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu ACS FairPlay Cernavoda in data de 15.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 00:00 AS Arrubium Macin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 14.10 12:30 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Calarasi 40/140
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: C.Oprea(IL)/ Observator:
Vi 15.10 00:00 LPS Braila vs ACS Fairplay Cernavoda 40/141
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 14.10 16:00 CSS Galati vs CSS Medgidia 40/142
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 00:00 CSM Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 14.10 17:00 CSS Focsani vs CSM Ploiesti 40/143
Sala: Sala Municipala Adjud Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Jo 14.10 14:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs HC Junior BB Buzau 40/144
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: D.Pavel(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator:
Jo 14.10 14:00 LPS Focsani vs CSM Focsani 2007 40/145
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 16:00 CSS Targoviste vs CSO Tricolorul Breaza 40/146
Sala: N/A Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Du 17.10 14:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSM Bucuresti 40/147
Sala: Sala Dinamo Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Jo 14.10 16:00 CS Concordia Chiajna vs CSS 2 Bucuresti 40/148
Sala: Sala Chiajna Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Jo 14.10 17:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 40/149
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.10 13:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs LPS Alba Iulia 40/150
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(BZ) Observator:
Jo 14.10 16:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Sighisoara 40/151
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Jo 14.10 16:00 CSS Fagaras vs Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin 40/152
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Ilina(VL)/O.Samson(VL) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 15:30 CS Seini vs LPS Tg Mures 40/153
Sala: Sala Seini Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Jo 14.10 16:00 ACS Atletik Satu Mare vs CSS Adep Satu Mare 40/154
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Jo 14.10 14:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs Academia Minaur Baia Mare 40/155
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Jo 14.10 15:00 LPS Cluj vs CSS 2 Baia Mare 40/156
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.10 15:00 LPS Tg Jiu vs ACS Enjoy Sport Craiova 40/157
Sala: Sala LPS Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Jo 14.10 17:30 ACS Romanati Sport Caracal vs CSM Progresul Bailesti 40/158
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Jo 14.10 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.10 18:30 CS Giroc Chisoda vs Sc. Gen. 7 Timisoara 40/159
Sala: Sala David Voniga Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Jo 14.10 13:30 LPS Banatul Timisoara vs CSC Mosnita Noua 40/160
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Jo 14.10 13:30 LPS Bihorul Oradea vs CS Victoria Nadlac 40/161
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Gherman(BZ)/C.Salajan(CJ) Observator:
Jo 14.10 15:00 CSM Resita vs HC Beldiman Arad 40/162
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: