Program nr. 35 saptamana: 06.09-12.09.2021

EHF European Cup - masculin - Runda 1
11.09.2021, ora 17:00 , sala Polivalenta Lascar Pana
CS Minaur Baia Mare - HC Lokomotiv G. Oryahovitsa (BUL)

DELO EHF Liga Campionilor – feminin - Faza Grupelor
12.09.2021, ora 15:00, sala Blue Water Dokken
Team Esbjerg (DEN) - CSM Bucuresti

 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 12.09 15:30 HC Dobrogea Sud vs ACS HC Buzău 2012 Tvr 1 35/1
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: V.Dancescu(B)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 10.09 18:00 CS Dinamo București vs CS Universitatea Cluj 35/2
Sala: Sala Dinamo Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: N.Rusu(CT)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 11.09 19:00 SCM Craiova vs CS Dacia Mioveni 2012 35/3
Sala: N/A Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Ciucan(B)
Sb 11.09 11:00 HC Zalău vs CSM Slatina 35/4
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: G.Candea(SB)
Sb 11.09 11:00 CS Minaur Baia Mare vs HC Dunărea Brăila 35/5
Sala: N/A Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: H.Belu(B)
Sb 11.09 14:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Măgura Cisnadie 35/6
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: D.Manea(B)
Lu 06.09 18:30 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSM București Tvr 2 35/7
Sala: Sala Sporturilor Bistrita Nasaud Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: C.Potora(Cj)
Sb 11.09 11:00 CS Rapid București vs SCM Gloria Buzău Tvr 1 35/8
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator: I.Serbu(B)
Sb 11.09 18:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CSM Deva 35/9
Sala: Sala Traian Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: N.Popa(AG)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 1

ACS Sc. 181 SSP Bucuresti nu se prezinta la jocul cu CS Stiinta Bacau

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 12.09 11:00 CSM Unirea Slobozia sta
Sala: Sala Sporturilor A. Nica Arbitri: / Observator:
Du 12.09 12:00 CSM Roman vs ACS Spartac Bucuresti 35/10
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Du 12.09 11:00 CSM Bucuresti DivA vs CSM Corona Brașov 35/11
Sala: Sala Elite Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 12.09 12:00 CSU Neptun Constanta vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 35/12
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 12.09 11:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSM Galati 35/13
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator:
Du 12.09 00:00 HCF Piatra Neamt vs CS Stiinta Bacau 35/14
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: R.Popovici(BC)/A.Avadani(BC) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 1

ACS Amy Slatina nu se prezinta la jocul cu CSU Resita din 17.10

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 12.09 00:00 CSU Cluj-Napoca sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 11.09 17:00 CS L.Rebreanu Turda vs ACS AMY Slatina 35/15
Sala: N/A Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 12.09 14:00 CS Arena Tg. Mures vs CNOPJ Baia Mare 35/16
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator:
Du 12.09 12:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs ACS Tonic Oradea 35/17
Sala: Sala UVT - strada Popa Sapca Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Du 12.09 13:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA vs CS Handbal Club Harghita 35/18
Sala: Sala Sporturilor Bistrita Nasaud Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 12.09 11:00 CSU Resita vs CNE Rm. Valcea 35/19
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 12.09 12:00 CSU Oradea vs CSM Tg. Jiu 35/20
Sala: Sala Universitatii Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: