Program nr. 16 saptamana: 19.04-25.04.2021

Play off Campionat Mondial Senioare 2021
21.04.2021, ora 18:00, Sport Center Jane Sandanski

Macedonia de Nord - Romania                TVR 2 direct
Arbitri: Prastali/Balvan-BIH
Observator: S. Obucina-SRB

Play off Campionat Mondial Senioare 2021
21.04.2021, ora 19:10

Suedia - Ucraina
Arbitri: Ciulei Diana/Stoia Anamaria (ROU)


 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 26
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 20.04 16:00 CSM Focșani 2007 vs SCM Politehnica Timișoara frhtv 16/1
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Ma 20.04 15:50 CS Minaur Baia Mare vs CSA Steaua București Tvr 2 16/2
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: C.Potora(Cj)
Ma 20.04 00:00 CSM Făgăraș sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 20.04 18:25 AHC Dobrogea Sud vs CS Dinamo București Tvr 1 16/3
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Ma 20.04 13:15 CSM București vs CSU din Suceava frhtv 16/4
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Serbu(B)
Ma 20.04 10:15 CSM Reșita vs AHC Potaissa Turda frhtv 16/5
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Enache(BV)
Ma 20.04 10:30 CS Magnum Botosani vs CSM Vaslui frhtv 16/6
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Pavel(BZ)
Ma 20.04 13:00 CSM Bacău vs ACS HC Buzău 2012 frhtv 16/7
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: C.Milcu(MH)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 27
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 21.04 16:00 CSM Bacău vs CSM Focșani 2007 frhtv 16/8
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 21.04 10:15 ACS HC Buzău 2012 vs CS Magnum Botosani frhtv 16/9
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Enache(BV)
Mi 21.04 10:30 CSM Vaslui vs CSM Reșita frhtv 16/10
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: C.Potora(Cj)
Mi 21.04 15:50 AHC Potaissa Turda vs CSM București Tvr 2 16/11
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: C.Milcu(MH)
Mi 21.04 13:00 CSU din Suceava vs AHC Dobrogea Sud frhtv 16/12
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 21.04 00:00 CS Dinamo București sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 21.04 13:15 CSM Făgăraș vs CS Minaur Baia Mare frhtv 16/13
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Serbu(B)
Mi 21.04 18:25 CSA Steaua București vs SCM Politehnica Timișoara frhtv 16/14
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Juniori 1 Grupa Valoare 1 Feminin
Etapa 4

BUHUSI
Delegat: CIOBANU Ioan (BC) - 0744.199.869
Arbitri: CHICUS / OLTEANU (BV)
BARGAUAN / NICOLAEVICI (SV)

Echipa CSS Ploiesti nu se prezinta la Turneu.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.04 15:00 CSO Buhusi vs CSM Bucuresti 16/15
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: I.Ciobanu(BC)
Vi 23.04 17:40 CS Rapid Bucuresti vs CSM Galati 16/16
Sala: N/A Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator: I.Ciobanu(BC)
Juniori 1 Grupa Valoare 1 Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.04 14:00 CSU Stiinta Bucuresti j1 vs CSO Buhusi 16/17
Sala: N/A Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator: I.Ciobanu(BC)
Sb 24.04 16:40 CSM Galati vs CSM Bucuresti 16/18
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: I.Ciobanu(BC)
Juniori 1 Grupa Valoare 1 Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.04 10:00 CSU Stiinta Bucuresti j1 vs CSM Galati 16/19
Sala: N/A Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator: I.Ciobanu(BC)
Du 25.04 12:40 CSO Buhusi vs CS Rapid Bucuresti 16/20
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: I.Ciobanu(BC)
Juniori 1 Grupa Valoare 2 Feminin
Etapa 4

Sfantu Gheorghe - Sala Katy Szabo
Delegat:
ANTONESCU Gigi (AG) -  0723359932
Arbitri: AGLICERIU / TURDEAN (PH/MS)
BADEA / UNGUREANU (PH / B)


Gr. Sc. Energetic Rm Valcea nu se prezinta la turneu.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.04 14:40 ACS Unirea Dobroesti vs CSM Corona Brasov 16/21
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: G.Antonescu(AG)
Vi 23.04 17:20 CS Chimia Rm Valcea vs CSS Medias 16/22
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Juniori 1 Grupa Valoare 2 Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.04 10:30 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs ACS Unirea Dobroesti 16/23
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Sb 24.04 13:10 CS Chimia Rm Valcea vs CSM Corona Brasov 16/24
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: G.Antonescu(AG)
Juniori 1 Grupa Valoare 2 Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.04 10:00 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CS Chimia Rm Valcea 16/25
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 25.04 12:40 ACS Unirea Dobroesti vs CSS Medias 16/26
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Juniori 1 Grupa Valoare 3 Feminin
Etapa 4

Targu Mures - Sala Sporturilor
Delegat
BRUMARU Marius – VN - 0723170522
Arbitri:  CONSTANTIN / ENACHE (B)
LUNGU / PARASCHIV (NT)
CIATI / LUPU (CS)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.04 12:00 CSS Viitorul Cluj vs ACS Tonic 2012 Oradea 16/27
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Vi 23.04 14:40 CSS Drobeta Turnu Severin vs CSS 2 Baia Mare 16/28
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Vi 23.04 17:20 CS Arena Tg Mures vs CS Marta Baia Mare 16/29
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Lupu(CS)/A.Ciati(CS) Observator: M.Brumaru(Vn)
Juniori 1 Grupa Valoare 3 Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.04 10:00 ACS Tonic 2012 Oradea vs CSS Drobeta Turnu Severin 16/30
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Lupu(CS)/A.Ciati(CS) Observator: M.Brumaru(Vn)
Sb 24.04 12:40 CSS Viitorul Cluj vs CS Marta Baia Mare 16/31
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Sb 24.04 15:20 CS Arena Tg Mures vs CSS 2 Baia Mare 16/32
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Juniori 1 Grupa Valoare 3 Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.04 11:40 CSS 2 Baia Mare vs CSS Viitorul Cluj 16/33
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Du 25.04 14:20 ACS Tonic 2012 Oradea vs CS Arena Tg Mures 16/34
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Paraschiv(NT)/G.Lungu(NT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Du 25.04 09:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CS Marta Baia Mare 16/35
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Lupu(CS)/A.Ciati(CS) Observator: M.Brumaru(Vn)