DELO Women's Champions League / Faza Grupelor
30.01.2021, ora 17:00, Sala Polivalenta
CSM Bucuresti - SG BBM Bietigheim (GER)
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Jo 28.01 | 16:30 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | HC Dunărea Brăila | Tvr 2 | 4/1 |
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: I.Barbu(B) | ||||
Mi 27.01 | 18:30 | CSM București | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Tvr 1 | 4/2 |
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: G.Covaci(B) | ||||
Jo 28.01 | 13:15 | CS Măgura Cisnadie | vs | CS Minaur Baia Mare | frhtv | 4/3 |
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: P.Suica(TR) | ||||
Mi 27.01 | 15:45 | CSU Cluj-Napoca | vs | CSM Slatina | frhtv | 4/4 |
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Jo 28.01 | 19:15 | SCM Universitatea Craiova | vs | CS Rapid București | frhtv | 4/5 |
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti | Arbitri: V.Dragut(VN)/M.Draghici(VN) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Mi 27.01 | 00:00 | HC Zalău sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 27.01 | 13:00 | CS Dacia Mioveni 2012 | vs | CSM Galati | frhtv | 4/6 |
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Jo 28.01 | 10:30 | SCM Gloria Buzău | vs | CS Activ Prahova Ploiesti | frhtv | 4/7 |
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: A.Cirligeanu(B) | ||||
Etapa 9 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 12:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | CSU Cluj-Napoca | frhtv | 4/8 |
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: V.Vicea(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Roman - Sala Sporturilor Delegat : ENACHE Iulian – BV - 0752.397.250 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 27.01 | 00:00 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 27.01 | 12:50 | LPS Suceava | vs | CSM Bacau | 4/9 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Mi 27.01 | 15:30 | CSM Galati | vs | CSS Bacau | 4/10 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 28.01 | 00:00 | CSS Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 28.01 | 14:40 | CSM Bacau | vs | CSM Galati | 4/11 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Jo 28.01 | 12:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Suceava | 4/12 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 00:00 | LPS Suceava sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 29.01 | 17:20 | CSM Galati | vs | LPS Piatra Neamt | 4/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Vi 29.01 | 14:40 | CSS Bacau | vs | CSM Bacau | 4/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 30.01 | 00:00 | CSM Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 30.01 | 12:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Bacau | 4/15 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Sb 30.01 | 14:40 | LPS Suceava | vs | CSM Galati | 4/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 31.01 | 00:00 | CSM Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 31.01 | 09:00 | CSS Bacau | vs | LPS Suceava | 4/17 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Du 31.01 | 11:40 | CSM Bacau | vs | LPS Piatra Neamt | 4/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Buzau - Sala Iolanda Balas Soter Delegat : PAVEL Vasile (Bz) - 0722.570.729 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 27.01 | 10:30 | ACS Olimpic Mizil | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 4/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Mi 27.01 | 13:00 | CSM Ploiesti | vs | CSM Ramnicu Sarat | 4/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Mi 27.01 | 15:30 | CSS Ploiesti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 4/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 28.01 | 15:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | HC Activ CSO Plopeni | 4/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Jo 28.01 | 10:30 | CSM Ramnicu Sarat | vs | CSS Ploiesti | 4/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Jo 28.01 | 13:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | CSM Ploiesti | 4/24 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 10:30 | CSM Ploiesti | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 4/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Vi 29.01 | 15:30 | CSS Ploiesti | vs | ACS Olimpic Mizil | 4/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Vi 29.01 | 13:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSM Ramnicu Sarat | 4/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 30.01 | 10:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSM Ramnicu Sarat | 4/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Sb 30.01 | 13:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | HC Activ CSO Plopeni | 4/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Onofrei(VS)/M.Gradinaru(VS) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Sb 30.01 | 15:30 | CSM Ploiesti | vs | CSS Ploiesti | 4/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 31.01 | 14:00 | CSS Ploiesti | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 4/31 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Onofrei(VS)/M.Gradinaru(VS) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Du 31.01 | 09:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSM Ploiesti | 4/32 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Du 31.01 | 11:30 | CSM Ramnicu Sarat | vs | ACS Olimpic Mizil | 4/33 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Slobozia - Sala Andreea Nica Delegat : DIMA Adrian – GL - 0751.064.601 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 13:10 | CS Medgidia | vs | CSM Bucuresti | 4/34 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Vi 29.01 | 15:50 | CS Navodari | vs | ACSO Viitorul Pantelimon | 4/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 30.01 | 12:40 | CSM Bucuresti | vs | ACSO Viitorul Pantelimon | 4/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Sb 30.01 | 10:00 | CS Medgidia | vs | CS Navodari | 4/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 31.01 | 09:00 | CS Navodari | vs | CSM Bucuresti | 4/38 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Du 31.01 | 11:40 | ACSO Viitorul Pantelimon | vs | CS Medgidia | 4/39 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Dobroesti/Ilfov - Sala de Sport Dobroesti Delegat : SUICA Paul - 0768327700 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 27.01 | 14:45 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CSS Targoviste | 4/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Mi 27.01 | 17:15 | ACS Tonus Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 4/41 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Mi 27.01 | 19:45 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSS 6 Bucuresti | 4/42 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 28.01 | 10:30 | CSS Targoviste | vs | CSS 6 Bucuresti | 4/43 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 28.01 | 15:50 | CSS 2 Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 4/44 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 28.01 | 13:10 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | ACS Tonus Bucuresti | 4/45 | |
Sala: N/A | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 10:30 | ACS Tonus Bucuresti | vs | CSS Targoviste | 4/46 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 29.01 | 15:50 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 4/47 | |
Sala: N/A | Arbitri: P.Caunei(B)/E.Andrei(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 29.01 | 13:10 | CSS 6 Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 4/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 30.01 | 10:30 | CSS Targoviste | vs | CSS 2 Bucuresti | 4/49 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 30.01 | 13:10 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 4/50 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 30.01 | 15:50 | ACS Tonus Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 4/51 | |
Sala: N/A | Arbitri: P.Caunei(B)/E.Andrei(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 31.01 | 14:20 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSS Targoviste | 4/52 | |
Sala: N/A | Arbitri: P.Caunei(B)/E.Andrei(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Du 31.01 | 09:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | ACS Tonus Bucuresti | 4/53 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Du 31.01 | 11:40 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 4/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Odorheiul Secuiesc - Sala Sporturilor Delegat : Vizitiu Ilie - HD - 0744556513 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 27.01 | 10:30 | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | vs | CSM Corona Brasov | 4/55 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Mi 27.01 | 13:00 | CSS Sighisoara | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 4/56 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Mi 27.01 | 15:30 | CSS Fagaras | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 4/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 28.01 | 10:30 | CSM Corona Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 4/58 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Jo 28.01 | 15:30 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | CSS Fagaras | 4/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Jo 28.01 | 13:00 | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | vs | CSS Sighisoara | 4/60 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 10:30 | CSS Sighisoara | vs | CSM Corona Brasov | 4/61 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Vi 29.01 | 15:30 | CSS Fagaras | vs | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | 4/62 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Vi 29.01 | 13:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 4/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: V.Murariu(NT)/I.Cristea(IS) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 30.01 | 10:30 | CSM Corona Brasov | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 4/64 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Sb 30.01 | 13:00 | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 4/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Sb 30.01 | 15:30 | CSS Sighisoara | vs | CSS Fagaras | 4/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 31.01 | 14:00 | CSS Fagaras | vs | CSM Corona Brasov | 4/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Du 31.01 | 09:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Sighisoara | 4/68 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Du 31.01 | 11:30 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | 4/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: V.Amarandei(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Fagaras - Colegiul National Radu Negru Delegat: POPA Nicolae (AG) - 0722.562.963 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 27.01 | 10:30 | CSM Fagaras | vs | ACS Baile Herculane | 4/70 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Mi 27.01 | 13:10 | ACS Sporting Ghimbav | vs | LPS Banatul Timisoara | 4/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/ | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Mi 27.01 | 15:50 | ACS Traian Lalescu Hunedoara | vs | AHCS Citu Timisoara | 4/72 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 28.01 | 10:30 | ACS Baile Herculane | vs | AHCS Citu Timisoara | 4/73 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/ | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Jo 28.01 | 15:50 | LPS Banatul Timisoara | vs | ACS Traian Lalescu Hunedoara | 4/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Jo 28.01 | 13:10 | CSM Fagaras | vs | ACS Sporting Ghimbav | 4/75 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 10:30 | ACS Sporting Ghimbav | vs | ACS Baile Herculane | 4/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 29.01 | 15:50 | ACS Traian Lalescu Hunedoara | vs | CSM Fagaras | 4/77 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 29.01 | 13:10 | AHCS Citu Timisoara | vs | LPS Banatul Timisoara | 4/78 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 30.01 | 10:30 | ACS Baile Herculane | vs | LPS Banatul Timisoara | 4/79 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 30.01 | 13:10 | CSM Fagaras | vs | AHCS Citu Timisoara | 4/80 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 30.01 | 15:50 | ACS Sporting Ghimbav | vs | ACS Traian Lalescu Hunedoara | 4/81 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 31.01 | 14:20 | ACS Traian Lalescu Hunedoara | vs | ACS Baile Herculane | 4/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 31.01 | 11:40 | AHCS Citu Timisoara | vs | ACS Sporting Ghimbav | 4/83 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 31.01 | 09:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CSM Fagaras | 4/84 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Baia Mare - Sala Sporturilor Lascar Pana Delegat : CANDEA Gheorghe (SB) - 0753.076.275 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 27.01 | 14:15 | CSS Viitorul Cluj | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 4/85 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Mi 27.01 | 00:00 | CSS 2 Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 27.01 | 16:55 | Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda | vs | CSS Zalau | 4/86 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 28.01 | 10:45 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | CSS Zalau | 4/87 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Jo 28.01 | 00:00 | Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 28.01 | 13:25 | CSS Viitorul Cluj | vs | CSS 2 Baia Mare | 4/88 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 12:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 4/89 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Vi 29.01 | 14:40 | Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda | vs | CSS Viitorul Cluj | 4/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Vi 29.01 | 00:00 | CSS Zalau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 30.01 | 00:00 | LPS Fl. Fleseriu Sebes sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 30.01 | 12:30 | CSS Viitorul Cluj | vs | CSS Zalau | 4/91 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Sb 30.01 | 15:10 | CSS 2 Baia Mare | vs | Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda | 4/92 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 31.01 | 12:40 | Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 4/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Du 31.01 | 10:00 | CSS Zalau | vs | CSS 2 Baia Mare | 4/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Du 31.01 | 00:00 | CSS Viitorul Cluj sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Caracal - Sala Municipiului Caracal Delegat : ANTONESCU Gigi - AG- 0723359932 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 27.01 | 18:20 | LPS Slatina | vs | LPS Tg. Mures | 4/95 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Mi 27.01 | 15:40 | CS Chimia Ramnicu Valcea | vs | LPS Tg Jiu | 4/96 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Mi 27.01 | 13:00 | ACS HC FEFS Craiova | vs | CSS Caracal | 4/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 28.01 | 10:30 | LPS Tg. Mures | vs | CSS Caracal | 4/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Jo 28.01 | 15:30 | LPS Tg Jiu | vs | ACS HC FEFS Craiova | 4/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Jo 28.01 | 13:00 | LPS Slatina | vs | CS Chimia Ramnicu Valcea | 4/100 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 29.01 | 10:30 | CS Chimia Ramnicu Valcea | vs | LPS Tg. Mures | 4/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Vi 29.01 | 15:30 | ACS HC FEFS Craiova | vs | LPS Slatina | 4/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Vi 29.01 | 13:00 | CSS Caracal | vs | LPS Tg Jiu | 4/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 30.01 | 10:30 | LPS Tg. Mures | vs | LPS Tg Jiu | 4/104 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Sb 30.01 | 13:00 | LPS Slatina | vs | CSS Caracal | 4/105 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Sb 30.01 | 15:30 | CS Chimia Ramnicu Valcea | vs | ACS HC FEFS Craiova | 4/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 31.01 | 09:00 | ACS HC FEFS Craiova | vs | LPS Tg. Mures | 4/107 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Du 31.01 | 14:00 | CSS Caracal | vs | CS Chimia Ramnicu Valcea | 4/108 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Du 31.01 | 11:30 | LPS Tg Jiu | vs | LPS Slatina | 4/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: C.Cazacu(B) |
Actualizare automata | 20 secunde