DELO European Champions League - Faza Grupelor
20.01.2021, ora 17:00, sala Traian Rm. Valcea
SCM Rm Valcea - ZRK Buducnost (MNE)
Arbitri: Covalciuc I. - Covalciuc A. (MDA)
Delegat: Vizitiu N. (MDA)
DELO European Champions League - Faza Grupelor
24.01.2021, ora 17:00, sala Traian Rm. Valcea
SCM Rm Valcea - CSKA (RUS)
Arbitri: Prastalo T. - Balvan V. (BIH)
Delegat: Cirligeanu A. (ROU)
Women EHF European League - Faza Grupelor
24.01.2021, ora 15:00, sala Zvezdny
Astrakhanochka - CS Minaur Baia Mare
Arbitri: Nachevski V. - Bozhinovski D. (MKD)
Delegat: Tarasikov O. (RUS)
Women EHF European League - Faza Grupelor
23.01.2021, ora 15:00, sala Danubius
HC Dunarea Braila - Siofok KC (HUN)
Arbitri: Ivanovic S. - Vujisic M. (MNE)
Delegat: Belu H. (ROU)
Etapa 4 |
||||||
Sala Sporturilor - Galati |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Jo 21.01 | 00:00 | CNE Sighisoara sta | ||||
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 21.01 | 10:00 | CSM Ploiesti | vs | CSU Pitesti | 3/1 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Jo 21.01 | 12:40 | CS Politehnica Iasi | vs | CSU Galati | 3/2 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Jo 21.01 | 15:20 | CSU din Suceava | vs | CSM Bacău | 3/3 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 22.01 | 15:20 | CSM Bacău | vs | CNE Sighisoara | 3/4 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Vi 22.01 | 12:40 | CSU Galati | vs | CSU din Suceava | 3/5 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Vi 22.01 | 10:00 | CSU Pitesti | vs | CS Politehnica Iasi | 3/6 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Vi 22.01 | 00:00 | CSM Ploiesti sta | ||||
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 23.01 | 15:20 | CNE Sighisoara | vs | CSM Ploiesti | 3/7 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Sb 23.01 | 00:00 | CS Politehnica Iasi sta | ||||
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: / | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Sb 23.01 | 10:00 | CSU din Suceava | vs | CSU Pitesti | 3/8 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Sb 23.01 | 12:40 | CSM Bacău | vs | CSU Galati | 3/9 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 7 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 24.01 | 12:10 | CSU Galati | vs | CNE Sighisoara | 3/10 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Du 24.01 | 09:30 | CSU Pitesti | vs | CSM Bacău | 3/11 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Du 24.01 | 00:00 | CSU din Suceava sta | ||||
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: / | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Du 24.01 | 14:50 | CSM Ploiesti | vs | CS Politehnica Iasi | 3/12 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Sala Romeo Iamandi- Buzău |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 21.01 | 15:20 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | vs | CS Universitatea Craiova | 3/13 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Jo 21.01 | 12:40 | CNOPJ Bucuresti | vs | CSM București | 3/14 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Jo 21.01 | 10:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSM Alexandria | 3/15 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Jo 21.01 | 18:00 | CS Medgidia | vs | CS Dinamo București | 3/16 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 22.01 | 18:00 | CS Dinamo București | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 3/17 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Vi 22.01 | 15:20 | CSM Alexandria | vs | CS Medgidia | 3/18 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Vi 22.01 | 10:00 | CSM București | vs | HC Dobrogea Sud | 3/19 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Vi 22.01 | 12:40 | CS Universitatea Craiova | vs | CNOPJ Bucuresti | 3/20 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 23.01 | 15:20 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | vs | CNOPJ Bucuresti | 3/21 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Sb 23.01 | 10:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CS Universitatea Craiova | 3/22 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Sb 23.01 | 12:40 | CS Medgidia | vs | CSM București | 3/23 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Sb 23.01 | 18:00 | CS Dinamo București | vs | CSM Alexandria | 3/24 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Etapa 7 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 24.01 | 18:00 | CSM Alexandria | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 3/25 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Du 24.01 | 15:20 | CSM București | vs | CS Dinamo București | 3/26 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Du 24.01 | 10:00 | CS Universitatea Craiova | vs | CS Medgidia | 3/27 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Du 24.01 | 12:40 | CNOPJ Bucuresti | vs | HC Dobrogea Sud | 3/28 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman | Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Echipa Academia Minaur Baia Mare nu se prezinta la Turneu |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 21.01 | 15:00 | CS Universitatea Cluj | vs | CSU Politehnica Timisoara | 3/29 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Jo 21.01 | 17:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | 3/30 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Jo 21.01 | 12:30 | CSM Sighisoara | vs | AHC Potaissa Turda | 3/31 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Jo 21.01 | 10:00 | CNOPJ Timisoara | vs | CSM Oradea | 3/32 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 22.01 | 12:30 | CSM Oradea | vs | CS Universitatea Cluj | 3/33 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 22.01 | 10:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CNOPJ Timisoara | 3/34 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 22.01 | 15:00 | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | vs | CSM Sighisoara | 3/35 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 22.01 | 17:30 | CSU Politehnica Timisoara | vs | Academia Minaur Baia Mare | 3/36 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 23.01 | 20:00 | CS Universitatea Cluj | vs | Academia Minaur Baia Mare | 3/37 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 23.01 | 17:20 | CSM Sighisoara | vs | CSU Politehnica Timisoara | 3/38 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 23.01 | 14:40 | CNOPJ Timisoara | vs | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | 3/39 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 23.01 | 12:00 | CSM Oradea | vs | AHC Potaissa Turda | 3/40 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 7 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 24.01 | 12:10 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Universitatea Cluj | 3/41 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 24.01 | 09:30 | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | vs | CSM Oradea | 3/42 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 24.01 | 14:50 | CSU Politehnica Timisoara | vs | CNOPJ Timisoara | 3/43 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 24.01 | 17:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSM Sighisoara | 3/44 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: N.Popa(AG) |
Actualizare automata | 20 secunde