Program nr. 2 saptamana: 11.01-17.01.2021

DELO EHF Champions League  / Faza Grupelor
16.01.2021, ora 17:00, sala Polivalenta
CSM Bucuresti - Vipers Kristiansand (NOR)

DELO EHF Champions League / Faza Grupelor
17.01.2021, ora 17:00, sala Fran Galovic Koprivnica
HC Podravka Vegeta (CRO) - SCM Rm Valcea

EHF European League / Faza Grupelor
17.01.2021, ora 13:00, sala Olimp Krasnodar
Kuban (RUS) - HC Dunarea Braila
Arbitri: Serdiuc Victor / Sirbu Dorian (MDA)
Delegat: Tarasikov Oleg (RUS)


Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.01 16:00 SCM Gloria Buzău vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 2 2/1
Sala: Sala Sporturilor DP Colibasi Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: M.Barcan(DJ)
Ma 12.01 13:15 CS Activ Prahova Ploiesti vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 2/2
Sala: Sala Sporturilor DP Colibasi Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: N.Rusu(CT)
Ma 12.01 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.01 10:30 HC Zalău vs SCM Craiova frhtv 2/3
Sala: Sala Sporturilor DP Colibasi Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: I.Rapa(TM)
Ma 12.01 16:00 CS Rapid București vs CSU Cluj-Napoca frhtv 2/4
Sala: Sala Sporturilor DP Colibasi Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: I.Vizitiu(HD)
Ma 12.01 18:45 CSM Slatina vs CS Măgura Cisnadie frhtv 2/5
Sala: Sala Sporturilor DP Colibasi Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: R.Cojocaru(BV)
Mi 13.01 18:30 CS Minaur Baia Mare vs CSM București Tvr 1 2/6
Sala: Sala Sporturilor DP Colibasi Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: H.Belu(B)
Mi 13.01 13:15 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs HC Dunărea Brăila frhtv 2/7
Sala: Sala Sporturilor DP Colibasi Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: V.Calina(AG)

Etapa 1

Sala LPS Buzau
Sedinta tehnica in

Delegat FRH: BRUMARU Marius – VN - 0723170522
Arbitri: Stanciu/Bontea - Vs/Bz
           Chiritoiu/Neagu - IL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.01 12:40 CSO Buhusi vs CSS Ploiesti 2/8
Sala: N/A Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.01 10:00 CSM Galati vs CSO Buhusi 2/9
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.01 09:00 CSS Ploiesti vs CSM Galati 2/10
Sala: N/A Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 1

Sala LPS Buzau
Sedinta tehnica in

Delegat FRH: BRUMARU Marius – VN - 0723170522
Arbitri: Arsene/Bontea - Vs/Bz
           Chiritoiu/Neagu - IL

CSS Slobozia  retrasa in 15.02.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.01 15:20 CS Rapid Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti j1 2/11
Sala: N/A Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Vi 15.01 18:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.01 15:20 CSU Stiinta Bucuresti j1 sta
Sala: N/A Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Sb 16.01 18:00 CS Rapid Bucuresti vs CSM Bucuresti 2/12
Sala: N/A Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.01 11:40 CSM Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti j1 2/13
Sala: N/A Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Du 17.01 14:20 CS Rapid Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 1

Rm Valcea - Sala Colegiul Tehnic Energetic
Delegat FRH: CALINA Valentin - AG 0740.080.605
Arbitri: Ciobea/Dordea - Ag/Sb
           Cristea/Padeanu - DB/B
           Tataru/Vacariu - TM
            Samson/Trandafirescu - VL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.01 10:00 CS Chimia Rm Valcea vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 2/14
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) Observator: N.Popa(AG)
Vi 15.01 12:40 CSS Craiova vs ACS Unirea Dobroesti 2/15
Sala: N/A Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.01 10:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs ACS Unirea Dobroesti 2/16
Sala: N/A Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: N.Popa(AG)
Sb 16.01 12:40 CS Chimia Rm Valcea vs CSS Craiova 2/17
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.01 14:20 CSS Craiova vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 2/18
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: N.Popa(AG)
Du 17.01 17:00 ACS Unirea Dobroesti vs CS Chimia Rm Valcea 2/19
Sala: N/A Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)

Etapa 1

Sfantu Gheorghe - Sala Katy Szabo
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: ANTON Bogdan - IS 0722.898.906
Arbitri: Apostu/Chinde - MM
           Margarit/Pirciu - Ag

CSS Dinamo Brasov nu se prezinta la turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.01 15:30 CSM Corona Brasov vs CSS Medias 2/20
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: V.Sighicea(VL)
Vi 15.01 18:10 CSS Dinamo Brasov vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 2/21
Sala: N/A Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.01 15:30 CSS Medias vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 2/22
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 16.01 12:50 CSM Corona Brasov vs CSS Dinamo Brasov 2/23
Sala: N/A Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.01 09:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Medias 2/24
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: V.Sighicea(VL)
Du 17.01 11:40 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CSM Corona Brasov 2/25
Sala: N/A Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 1

Rm Valcea - Sala Colegiul Tehnic Energetic
Delegat FRH: CALINA Valentin - AG 0740.080.605
Arbitri: Ciobea/Dordea - Ag/Sb
           Cristea/Padeanu - DB/B
           Tataru/Vacariu - TM
            Samson/Trandafirescu - VL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.01 15:20 LPS Banatul Timisoara vs CS Arena Tg Mures 2/26
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: N.Popa(AG)
Vi 15.01 18:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CSS Viitorul Cluj 2/27
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.01 15:20 CS Arena Tg Mures vs CSS Viitorul Cluj 2/28
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: N.Popa(AG)
Sb 16.01 18:00 LPS Banatul Timisoara vs CSS Drobeta Turnu Severin 2/29
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.01 11:40 CSS Drobeta Turnu Severin vs CS Arena Tg Mures 2/30
Sala: N/A Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Du 17.01 09:00 CSS Viitorul Cluj vs LPS Banatul Timisoara 2/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)

Etapa 1

Baia Mare - Sala Vasile Alecsandri
Delegat FRH: MESAROS Zamfir – MM - 0740.002.78
Arbitri : Debreczeni/Hendrea- MM
            /Sabau - MM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.01 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.01 16:00 ACS Tonic 2012 Oradea vs CS Marta Baia Mare 2/32
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.01 00:00 CS Marta Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.01 16:00 CSS 2 Baia Mare vs ACS Tonic 2012 Oradea 2/33
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.01 00:00 ACS Tonic 2012 Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.01 11:00 CS Marta Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 2/34
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)