Program nr. 94 saptamana: 26.10-03.11.2020

EHF European League – masculin
Faza Grupelor

27.10.2020, ora 21:45
Sala Kristianstad

IFK Kristianstad (SWE) - CS Dinamo Bucuresti  DIGI Sport 4 direct 

Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 29.10 11:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CSM Slatina frhtv 94/1
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: I.Serbu(B)
Jo 29.10 18:30 CS Minaur Baia Mare vs CS Rapid București Tvr 1 94/2
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 29.10 16:30 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs HC Zalău Tvr 2 94/3
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Jo 29.10 13:45 HC Dunărea Brăila vs CSM Galati frhtv 94/4
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: G.Covaci(B)
Jo 29.10 16:30 CSM București vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 94/5
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) Observator: I.Enache(BV)
Jo 29.10 13:45 CS Măgura Cisnadie vs SCM Gloria Buzău frhtv 94/6
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 29.10 11:00 CSU Cluj-Napoca vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 94/7
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Jo 29.10 19:15 SCM Craiova vs ACS Crisul Chisineu-Cris frhtv 94/8
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: G.Candea(SB)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 30.10 16:30 ACS Crisul Chisineu-Cris vs SCM Râmnicu Vâlcea frhtv 94/9
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) Observator: G.Covaci(B)
Vi 30.10 13:45 CS Dacia Mioveni 2012 vs SCM Craiova frhtv 94/10
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: I.Enache(BV)
Vi 30.10 11:00 SCM Gloria Buzău vs CSU Cluj-Napoca frhtv 94/11
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: G.Candea(SB)
Vi 30.10 11:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs CS Măgura Cisnadie frhtv 94/12
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: G.Antonescu(AG)
Vi 30.10 13:45 CSM Galati vs CSM București frhtv 94/13
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 30.10 16:30 HC Zalău vs HC Dunărea Brăila Tvr 2 94/14
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: I.Serbu(B)
Vi 30.10 18:30 CS Rapid București vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 1 94/15
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: M.Brumaru(Vn)
Vi 30.10 19:15 CSM Slatina vs CS Minaur Baia Mare frhtv 94/16
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: G.Bejinariu(AG)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.11 11:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 94/17
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: C.Din(B)
Du 01.11 13:45 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSM Slatina frhtv 94/18
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: G.Nasturel(CS)
Du 01.11 19:15 HC Dunărea Brăila vs CS Rapid București frhtv 94/19
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 01.11 16:30 CSM București vs HC Zalău Tvr 1 94/20
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: S.Ciurea(Dj)
Du 01.11 11:00 CS Măgura Cisnadie vs CSM Galati frhtv 94/21
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Vicea(B)
Du 01.11 13:45 CSU Cluj-Napoca vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 94/22
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: A.DIMA(GL)
Du 01.11 19:15 SCM Craiova vs SCM Gloria Buzău frhtv 94/23
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Bejinariu(AG)
Du 01.11 16:30 ACS Crisul Chisineu-Cris vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 94/24
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: V.Pavel(BZ)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 03.11 11:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs SCM Râmnicu Vâlcea frhtv 94/25
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: S.Ciurea(Dj)
Ma 03.11 13:45 SCM Gloria Buzău vs ACS Crisul Chisineu-Cris frhtv 94/26
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: V.Vicea(B)
Ma 03.11 11:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs SCM Craiova frhtv 94/27
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: R.Cojocaru(BV)
Ma 03.11 19:15 CSM Galati vs CSU Cluj-Napoca frhtv 94/28
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: C.Din(B)
Ma 03.11 13:45 HC Zalău vs CS Măgura Cisnadie frhtv 94/29
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Ma 03.11 16:30 CS Rapid București vs CSM București Tvr 2 94/30
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: G.Nasturel(CS)
Ma 03.11 16:30 CSM Slatina vs HC Dunărea Brăila frhtv 94/31
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: A.DIMA(GL)
Ma 03.11 18:30 CS Minaur Baia Mare vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 1 94/32
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: V.Dragut(VN)/M.Draghici(VN) Observator: V.Pavel(BZ)