Program nr. 91 saptamana: 28.09-11.10.2020

LIGA CAMPIONILOR – feminin
Faza Grupelor

10.10.2020, ora 19:00
Sala Kristiansand

Vipers Kristiansand (NOR) - CSM Bucuresti               Digi Sport direct

EUROPEAN LEAGUE – feminin
Runda 2 Calificari

10.10.2020, ora 15:00
Sala Danubius Braila

HC Dunarea Braila - Tertnes Bergen (NOR)
Arbitri EHF: Vanja Antic/Jelena Jakovljevic-SRB
Delegat EHF: Vizitiu, Nicolae-MDA

EUROPEAN LEAGUE – feminin
Runda 2 Calificari
11.10.2020, ora 13:00
Sala Danubius Bralia

Tertnes Bergen - HC Dunarea Bralia
Arbitri EHF: Vanja Antic/Jelena Jakovljevic-SRB
Delegat EHF: Vizitiu, Nicolae-MDA

 
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 04.10 19:15 CSM Focșani 2007 vs CSU din Suceava 91/1
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: C.Milcu(MH)
Du 04.10 11:00 AHC Potaissa Turda vs CS Dinamo București Tvr 2 91/2
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Bejinariu(AG)
Du 04.10 16:30 CSM Vaslui vs CSM Făgăraș 91/3
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: D.Manea(B)
Du 04.10 13:45 CS HC Buzău 2012 vs CSA Steaua București 91/4
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 04.10 19:15 CSM Reșita vs AHC Dunărea Călărași 91/5
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: M.Margarit(PH)
Du 04.10 16:30 CSM București vs AHC Dobrogea Sud Tvr 1 91/6
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: V.Pavel(BZ)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 05.10 18:25 AHC Dunărea Călărași vs CSM București Tvr 1 91/7
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: G.Bejinariu(AG)
Lu 05.10 16:30 CS Minaur Baia Mare vs CSM Reșita Tvr 2 91/8
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: D.Manea(B)
Lu 05.10 13:45 CSM Făgăraș vs CS HC Buzău 2012 91/9
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: V.Vicea(B)
Lu 05.10 19:15 CS Dinamo București vs CSM Vaslui 91/10
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Lu 05.10 13:45 CSU din Suceava vs AHC Potaissa Turda 91/11
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: I.Chira(MM)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 07.10 11:00 CSM Vaslui vs CSU din Suceava 91/12
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: M.Margarit(PH)
Mi 07.10 16:30 CS HC Buzău 2012 vs CS Dinamo București Tvr 2 91/13
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: C.Milcu(MH)
Mi 07.10 13:45 CSM Reșita vs SCM Politehnica Timișoara 91/14
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: V.Vicea(B)
Mi 07.10 18:25 CSM București vs CS Minaur Baia Mare Tvr 1 91/15
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: G.Antonescu(AG)
Mi 07.10 19:15 AHC Dobrogea Sud vs AHC Dunărea Călărași 91/16
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: I.Chira(MM)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 08.10 18:25 CS Minaur Baia Mare vs AHC Dobrogea Sud Tvr 1 91/17
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Sighicea(VL)
Jo 08.10 16:30 SCM Politehnica Timișoara vs CSM București Tvr 2 91/18
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 08.10 11:00 CSA Steaua București vs CSM Reșita 91/19
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: P.Suica(TR)
Jo 08.10 13:45 CSU din Suceava vs CS HC Buzău 2012 91/20
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: A.Lupsa(CS)
Jo 08.10 13:45 AHC Potaissa Turda vs CSM Vaslui 91/21
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.10 13:45 CS HC Buzău 2012 vs AHC Potaissa Turda 91/22
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: Z.Mesaros(MM)
Sb 10.10 11:00 CSM Bacău vs CSU din Suceava 91/23
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: N.Rusu(CT)
Sb 10.10 19:15 CSM Reșita vs CSM Făgăraș 91/24
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: I.Vizitiu(HD)
Sb 10.10 15:30 CSM București vs CSA Steaua București Tvr 1 91/25
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 10.10 11:00 AHC Dobrogea Sud vs SCM Politehnica Timișoara Tvr 2 91/26
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: P.Suica(TR)
Sb 10.10 16:30 AHC Dunărea Călărași vs CS Minaur Baia Mare 91/27
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: V.Pavel(BZ)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.10 11:00 SCM Politehnica Timișoara vs AHC Dunărea Călărași Tvr 2 91/28
Sala: Sepsi Arena Sf Gheorghe Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: N.Rusu(CT)
Du 11.10 16:30 CSA Steaua București vs AHC Dobrogea Sud Tvr 1 91/29
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 11.10 13:45 CSM Făgăraș vs CSM București frhtv 91/30
Sala: Sepsi Arena Sf. Gheorghe Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: A.Lupsa(CS)
Du 11.10 13:15 CS Dinamo București vs CSM Reșita frhtv 91/31
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: Z.Mesaros(MM)
Du 11.10 10:30 AHC Potaissa Turda vs CSM Bacău frhtv 91/32
Sala: Sala Kati Szabo Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: I.Vizitiu(HD)
Du 11.10 16:00 CSM Vaslui vs CS HC Buzău 2012 frhtv 91/33
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: V.Sighicea(VL)