Program nr. 67 saptamana: 16.12-23.12.2019

Jocuri pregatire Lot National de Tineret - masculin

Sala Agronomia
20.12.2019, ora 16:15

Romania - Polonia
Arbitri: Ghita/Topliceanu

21.12.2019, ora 18:30
Romania - Polonia
Arbitri: Cazan/Suliman

Jocuri pregatire Lot National de Tineret - feminin

Sala Agronomia
20.12.2019, ora 20:00

Romania - Cehia
Arbitri: Constantin/Enache

21.12.2019, ora 16:00
Romania - Cehia
Arbitri: Georgescu/Moldoveanu

Divizia A Seria B Masculin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 17.12 17:00 CSM Alexandria vs CSM Ploiesti 67/1
Sala: Sala Polivalenta Alexandria Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 18.12 00:00 CS Universitatea Craiova vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 67/2
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS Tg. Neamt s-a retras din campionat incepand cu data de 29.01.2020.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu CSO Buhusi din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 22.12 16:30 LPS Suceava vs CS OK Sport Onesti 67/3
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) Observator:
Sb 21.12 11:00 LPS Vaslui vs LPS Iasi 67/4
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Sb 21.12 11:00 CSS Tg Neamt vs LPS Piatra Neamt 67/5
Sala: Sala Polivalenta Tg. Neamt Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Avadani(BC) Observator:
Sb 21.12 12:00 CSS Bacau vs LPS Roman 67/6
Sala: Sala Orizont Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 21.12 11:00 CSO Buhusi vs CSM Bacau 67/7
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 21.12 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 21.12 10:30 CSS 6 Bucuresti vs CT Media Bucuresti 67/8
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Sb 21.12 09:30 CSM Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 67/9
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator:
Sb 21.12 11:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 67/10
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Sb 21.12 13:30 CSS 2 Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 67/11
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Constantin(B)/C.Constantin(B) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 22.12 00:00 HC Comanesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 20.12 13:00 CSS Unirea Iasi vs CSS Bacau 67/12
Sala: N/A Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator:
Du 22.12 11:00 Stiinta Miroslava Iasi vs LPS Roman 67/13
Sala: Sala Polivalenta Miroslava Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Jo 19.12 14:30 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 67/14
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Vi 20.12 12:00 LPS Suceava vs LPS Vaslui 67/15
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Vi 20.12 16:00 LPS Botosani vs CSO Buhusi 67/16
Sala: Sala LPS Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 22.12 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 22.12 14:00 AHC Olimpia Braila vs HC Dunarea Braila 67/17
Sala: N/A Arbitri: G.Stefan(GL)/A.Tonita(GL) Observator:
Du 22.12 00:00 CSS 1 Constanta vs CSH Art Galati 67/18
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 22.12 11:00 ACS Bute Galati vs CSS Tulcea 67/19
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Vi 20.12 16:00 CSM Rm. Sarat vs LPS Braila 67/20
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 22.12 12:00 HC Junior BB Buzau vs CSM Galati 67/21
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 22.12 00:00 CS Axiopolis Cernavoda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 19.12 17:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti vs CS Danubius Calarasi 67/22
Sala: Sala Fetesti Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Du 22.12 00:00 CSS Slobozia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 22.12 12:00 CSM Fetesti vs CSM Bucuresti 67/23
Sala: Sala Fetesti Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 22.12 11:30 CS Fortuna Bucuresti vs CS Tonus Bucuresti 67/24
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 22.12 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs ACS Unirea Dobroesti 67/25
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 22.12 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 22.12 13:30 CSO Voluntari 2005 vs CSS 6 Bucuresti 67/26
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Du 22.12 13:00 Sport Club Curtea de Arges vs ACS Academia Junior Ploiesti 67/27
Sala: Sala De Sport Curtea de Arges Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Vi 20.12 12:00 LPS Pitesti vs CSM Ploiesti 67/28
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Du 22.12 11:00 ACS Olimpic Mizil vs CSS Ploiesti 67/29
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Du 22.12 11:00 CSO Tricolorul Breaza vs HC Activ CSO Plopeni 67/30
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 22.12 00:00 CSM Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 20.12 12:00 HCM Craiova vs CSS Petrosani 67/31
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Vi 20.12 14:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSM Slatina 67/32
Sala: Sala Polivalenta Dr. Tr. Severin Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Du 22.12 00:00 HCM Torok Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 22.12 11:00 LPS Slatina vs CSS Craiova 67/33
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 22.12 10:30 CS Chimia Rm. Valcea vs CSS Caracal 67/34
Sala: Sala Traian Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice
 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 22.12 00:00 CS Sporting Ghimbav sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 22.12 13:00 CSS Sibiu vs CSM Corona 67/35
Sala: Scoala 18 Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Mi 18.12 17:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sf. Gheorghe 67/36
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: D.Balate(BV)/A.Chicus(BV) Observator:
Lu 23.12 16:00 CSS Sighisoara vs CSM Fagaras 67/37
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Nitu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Du 22.12 11:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 67/38
Sala: Sala Polivalenta Tg. Secuiesc Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 22.12 10:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Dinamo Brasov 67/39
Sala: Scoala 11 Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019.

ACS Traian Lalescu a fost exclusa in data de 31.01.2020 in urma a 2 neprezentari. 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 22.12 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 18.12 17:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs LT Traian Vuia Resita 67/40
Sala: Sala de Sport Dumbravita Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 22.12 00:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 19.12 15:00 CS Victoria Nadlac vs CSS Hunedoara 67/41
Sala: Sala Periam Arbitri: S.Crac(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Jo 19.12 17:00 ACS Leu Giarmata vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 67/42
Sala: Sala Giarmata Arbitri: A.Enache(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Jo 19.12 12:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 67/43
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) Observator: