Program nr. 63 saptamana: 18.11-25.11.2019

Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.

Turneu amical - Lot National de tineret - feminin
Siofok - Ungaria

21.11.2019, ora 19:00
Romania - Ungaria

22.11.2019, ora 17:00
Romania - Norvegia

23.11.2019, ora 17:00
Romania - Danemarca

VELUX Liga Campionilor - masculin
20.11.2019, ora 19:00 
Sala Dinamo

CS Dinamo Bucuresti - Chekovskie Medvedi (RUS)            Digi Sport  
Arbitri: Budzak/Zahradnik-SVK
Delegat Ayberk Dilmen-TUR

Cupa Challenge - masculin
24.11.2019, ora 18:00
Sala Gh. Baritiu - Turda

AHC Potaissa Turda - ZRHK TENAX Dobele
Arbitri: Jovchev/Yonchev-BUL
Delegat EHF:Antonia Hadjinikolau-GRE

Cupa Challenge - masculin
22.11.2019, ora 17:00
Mogilev

CSM Bucuresti - HC Masheva (BLR)
Arbitri: Barysas/Petrusia-LTU
Delegat EHF:Levan Gelashvill-GEO

Cupa Challenge - masculin
23.11.2019, ora 16:00
Mogilev

HC Masheva (BLR) - CSM Bucuresti
Arbitri: Barysas/Petrusia-LTU
Delegat EHF:Levan Gelashvill-GEO



Delegari EHF:

Cupa EHF - masculin
24.11.2019, ora 18:00

Rentis Melina Merkouri
Bjerringbro-Silkeborg (DEN) - Pfadi Winterthur Handball (SUI)
Arbitri EHF: STARK Bogdan/STEFAN Romeo

Cupa EHF - masculin
24.11.2019, ora 18:00

Rentis Melina Merkouri
Olympiacos SPF (GRE)  - MT Melsungen (GER)
Arbitri EHF: PIRVU Mihai/ POTIRNICHE Mihai

Cupa Challenge- masculin
23.11.2019, ora 16:00

Estrad Alingsas
Alingsas HK (SWE) - JD Techniek Hurry-up (NED)
Arbitri EHF: HARABAGIU Robert / STANESCU Silviu

Velux EHF Champions League - masculin
24.11.2019, ora 17:00

Celje
RK Celje Pivovarna Lasko  (SLO)   - MOL Pick Szeged (HUN)
Delegat EHF: CIRLIGEANU Alin

Cupa EHF - masculin
23.11.2019, ora 15:00

Bocholt
Achilles Bocholt (BEL)   - BM Logrono La Roja (ESP)
Delegat EHF: SERBU Ion

 

Liga Zimbrilor
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 16:15 CS Dinamo București vs CS HC Buzău 2012 Tvr 1 63/1
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: V.Sighicea(VL)
Jo 21.11 18:00 CSM Făgăraș vs AHC Potaissa Turda 63/2
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: G.Nasturel(CS)
Jo 21.11 18:30 CSM Focșani 2007 vs CS Minaur Baia Mare 63/3
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: G.Antonescu(AG)
Jo 21.11 18:00 CSM Vaslui vs CSA Steaua București 63/4
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: M.Margarit(PH)
Jo 21.11 18:00 AHC Dobrogea Sud vs CSM Reșita 63/5
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: M.Brumaru(Vn)
Mi 20.11 18:25 SCM Politehnica Timișoara vs AHC Dunărea Călărași TVR Timisoara 63/6
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: C.Milcu(MH)
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 00:00 CSU Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 22.11 18:00 CS Magnum Botosani vs CS Politehnica Iasi 63/7
Sala: Sala Polivalenta E. Lipa Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 24.11 11:00 CSU Targoviste vs CSU din Suceava DivA 63/8
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 00:00 CSU Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.11 18:00 CS Medgidia vs CSM Ploiesti 63/9
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Du 24.11 11:00 AHC Dobrogea Sud vs CSM Alexandria 63/10
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 24.11 12:00 CSM Bucuresti DivA vs CSA Steaua București 63/11
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 17:00 CNE Sighisoara vs AHC Potaissa Turda DivA 63/12
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: L.Gal(HR)/A.Rucoi(MS) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 25.11 17:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CS Universitatea Cluj 63/13
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 24.11 00:00 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 22.11 18:00 CSM Sighisoara vs CNE Sighisoara 63/14
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 00:00 CNOPJ Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 22.11 18:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CS Unirea Sannicolau Mare 63/15
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 24.11 14:00 CSM Oradea vs CSU Politehnica Timisoara 63/16
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 24.11 16:00 CS Universitatea Craiova vs HC Beldiman Arad 63/17
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu LPS Vaslui din data de 09.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 20.11 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 20.11 12:30 LPS Roman vs CSU din Suceava 63/18
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Mi 20.11 13:00 CSS Focsani vs CSM Bacau 63/19
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Mi 20.11 12:30 LPS Piatra Neamt vs LPS Suceava 63/20
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Mi 20.11 15:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 63/21
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.11 12:30 LPS Vaslui vs LPS Piatra Neamt 63/22
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Sb 23.11 11:00 LPS Suceava vs CSS Focsani 63/23
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Vi 22.11 14:00 CSM Bacau vs LPS Roman 63/24
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 23.11 13:30 CSU din Suceava vs CSS Galati 63/25
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 16:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Odorheiul Secuiesc 63/26
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 13:00 ACS Sporting Ghimbav vs LPS Tg Mures 63/27
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Sb 23.11 12:30 CSS Sighisoara vs CSS Sibiu 63/28
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 23.11 12:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs LPS Florin Fleseriu Sebes 63/29
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

ACS Tectonic Bucuresti s-a retras din campionat incepand cu data de 01.11.2019.

Echipa CSS Rm. Valcea nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 30.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 12:00 CSS Craiova vs CSM Ploiesti 63/30
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/A.Draganescu(GJ) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 11:00 CSS Caracal vs CSS Craiova 63/31
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 23.11 00:00 CSS Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.11 13:30 ACS Tonus Bucuresti vs CSM Bucuresti 63/32
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 23.11 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Bucuresti nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 27.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 20.11 00:00 ACS Olimpic Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 20.11 12:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 63/33
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Mi 20.11 14:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs LPS I. Balas Soter Buzau 63/34
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Mi 20.11 15:00 AS Arrubium Macin vs CSS Calarasi 63/35
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Mi 20.11 14:30 CT Media Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 63/36
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.11 15:30 CSS 2 Bucuresti vs AS Arrubium Macin 63/37
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 23.11 12:00 CSS Calarasi vs AHC Dobrogea Sud Constanta JI 63/38
Sala: Sala Stadion Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Sb 23.11 11:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS 3 Steaua Bucuresti 63/39
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 23.11 14:00 CS Dinamo Bucuresti vs ACS Olimpic Mizil 63/40
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 13:00 LPS Tg Jiu vs CSS Hunedoara 63/41
Sala: Sala Polivalenta Tg. Jiu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 23.11 14:00 CS Muncitoresc Resita vs HC Beldiman Arad 63/42
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Mi 20.11 11:00 CS Novaci vs LPS Banatul Timisoara 63/43
Sala: Liceul Teoretic Novaci Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 13:00 CSS 2 Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 63/44
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 23.11 11:30 CS Extrem Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 63/45
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 23.11 11:45 CS ADEP Satu Mare vs LPS Cluj 63/46
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 10:30 LPS Iasi vs LPS Vaslui 63/47
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Du 24.11 11:30 csu din Suceava vs CSM Bacau 63/48
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Du 24.11 11:00 LPS Roman vs LPS Botosani 63/49
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: N.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) Observator:
Du 24.11 11:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Suceava 63/50
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 11:00 CSS Galati vs CSS Calarasi 63/51
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 24.11 12:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Medgidia 63/52
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 24.11 13:00 LPS Braila vs AHC Dobrogea Sud Constanta 63/53
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Antohi(GL)/A.Tonita(GL) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.11 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Targoviste 63/54
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 24.11 12:00 CSO Tricolorul Breaza vs LPS I. Balas Soter Buzau 63/55
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Vi 22.11 13:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Tecuci 63/56
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 13:00 CS Brazi vs CS Dinamo Bucuresti 63/57
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Du 24.11 11:30 CSM Bucuresti vs CT Media Bucuresti 63/58
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 24.11 13:30 CS Fortuna Bucuresti vs CS Tectonic Bucuresti 63/59
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Finaru(B)/I.Mocanu() Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 00:00 CS Sporting Ghimbav sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.11 12:00 CSM Sf. Gheorghe vs CSS Odorheiul Secuiesc 63/60
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator:
Du 24.11 10:00 LPS Brasov vs CSS Dinamo Brasov 63/61
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Du 24.11 12:00 LPS Tg Mures vs CSS Sighisoara 63/62
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 00:00 CSS Corabia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.11 13:00 CSS Craiova vs LPS Tg Jiu 63/63
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Mi 20.11 16:30 CSS Fagaras vs CSS Sibiu 63/64
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.11 11:00 Unirea Sannicolau Mare vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 63/65
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 24.11 12:00 CSM Resita vs CSS Hunedoara 63/66
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: R.Chiriac(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Ma 19.11 17:00 CSS Lugoj vs SCM Politehnica Timisoara 63/67
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: A.Otelea(HD)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu ACS Alpha Oradea din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.11 11:00 Academia Minaur Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 63/68
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: S.Cosma(MM)/A.Sabau(MM) Observator:
Vi 22.11 15:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs ACS Alpha Oradea 63/69
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 24.11 12:00 LPS Cluj vs CSS 2 Baia Mare 63/70
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 24.11 00:00 CSH Academica Cluj-Napoca sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 16:00 CS OK Sport Onesti vs LPS Roman 63/71
Sala: Sala Municipala Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 14:00 CS Medgidia vs CSS Galati 63/72
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 11:00 LPS Vaslui vs LPS Iasi 63/73
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 23.11 11:00 CSO Negresti Vaslui vs LPS Piatra Neamt 63/74
Sala: Sala Oraseneasca Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 23.11 15:00 CSU din Suceava 2 vs CSM Bacau 63/75
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 23.11 10:00 CSU din Suceava vs LPS Suceava 63/76
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa LPS Braila nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 07.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 12:00 CSS Galati vs AHC Dobrogea Sud Constanta 63/77
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Sb 23.11 12:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Calarasi 63/78
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Ma 26.11 14:00 LPS Braila vs CSS Medgidia 63/79
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.11 17:00 CSM Ploiesti vs CSS Tecuci 63/80
Sala: Sala Olimpia Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Vi 22.11 18:00 HC Junior BB Buzau vs CS Orasenesc Mizil 63/81
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: C.Bontea(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Sb 23.11 10:00 CS Olimpic Mizil vs ACS Academia Junior Ploiesti 63/82
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 11:30 CSM Bucuresti vs ACS Fortuna Bucuresti 63/83
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Sb 23.11 09:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 63/84
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Finaru(B)/I.Mocanu() Observator:
Sb 23.11 16:00 CS Dinamo Bucuresti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 63/85
Sala: Scoala 205 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 12:30 LPS Tg Mures vs CSS Sibiu 63/86
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Sb 23.11 10:30 CSS Sighisoara vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 63/87
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 23.11 13:30 ACS Transilvania Brasov vs CS Sporting Ghimbav 63/88
Sala: Scoala 11 Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 12:00 CS Viitorul Pitesti vs CSS Drobeta Turnu Severin 63/89
Sala: Sala Sporturilor Pitesti Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 23.11 15:00 CS Traian Craiova vs LPS Tg Jiu 63/90
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: G.Spaloghe(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 23.11 13:00 CSM Progresul Bailesti vs CSS Craiova 63/91
Sala: Sala Ada Nechita Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.11 11:00 LPS Bistrita vs CSS 2 Baia Mare 63/92
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 23.11 13:00 HC 2003 Alesd vs LPS CSS Bihorul Oradea 63/93
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 23.11 10:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 63/94
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 20.11 18:00 CSS Lugoj vs CS Giroc Chisoda 63/95
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.11 00:00 CSS Lugoj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.11 18:00 CS Giroc Chisoda vs CSM Resita 63/96
Sala: Sala David Voniga Arbitri: C.Rapa(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Mi 20.11 12:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs HC Beldiman Arad 63/97
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Sb 23.11 11:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 63/98
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.11 18:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSM Ploiesti 63/99
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:
Jo 21.11 19:00 CSO Tricolorul Breaza vs ACS Academia Junior Ploiesti 63/100
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator: