Program nr. 55 saptamana: 23.09-30.09.2019

Liga Zimbrilor
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 15:30 CSA Steaua București vs CS HC Buzău 2012 Tvr 1 55/1
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM Bacău 55/2
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 AHC Potaissa Turda vs CSM Reșita 55/3
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 15:30 CS Dinamo București vs AHC Dunărea Călărași Tvr 1 55/4
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSM Făgăraș vs SCM Politehnica Timișoara 55/5
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSM Focșani 2007 vs AHC Dobrogea Sud 55/6
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 18:30 CSM Vaslui vs CSM București 55/7
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs National Rm Valcea 55/8
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CSU din Suceava DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSU Targoviste vs CS Politehnica Iasi 55/9
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Magnum Botosani vs CSU Galati 55/10
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CSA Steaua București sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSM Bucuresti DivA vs CSM Alexandria 55/11
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 AHC Dobrogea Sud vs CSM Ploiesti 55/12
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Medgidia vs CSU Pitesti 55/13
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CNE Sighisoara 55/14
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 27.09 18:00 CSM Sighisoara vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 55/15
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Universitatea Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 HC Beldiman Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Universitatea Craiova vs CSU Politehnica Timisoara 55/16
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSM Oradea vs CS Unirea Sannicolau Mare 55/17
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CNOPJ Timisoara 55/18
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CSU din Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSM Bacau vs CSS Galati 55/19
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Suceava vs LPS Roman 55/20
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Vaslui vs CSS Focsani 55/21
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 55/22
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 LPS Tg Mures vs ACS Sporting Ghimbav 55/23
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 55/24
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS Sibiu vs CSS Sighisoara 55/25
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Florin Fleseriu Sebes vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 55/26
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CSS Craiova vs CSS Caracal 55/27
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 ACS Tectonic Bucuresti vs CSS Rm Valcea 55/28
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSM Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 55/29
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CS Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs ACS Olimpic Mizil 55/30
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS Calarasi vs CSS 3 Steaua Bucuresti 55/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS 2 Bucuresti vs AHC Dobrogea Sud Constanta JI 55/32
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CT Media Bucuresti vs AS Arrubium Macin 55/33
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 55/34
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Botosani 55/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Roman vs CSM Bacau 55/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 csu din Suceava vs LPS Vaslui 55/37
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 3

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CSS Calarasi vs CSS Galati 55/38
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Medgidia vs CS Axiopolis Cernavoda 55/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs LPS Braila 55/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CSS Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSM Focsani 2007 vs LPS I. Balas Soter Buzau 55/41
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Targoviste 55/42
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Ploiesti 55/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 3

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CS Dinamo Bucuresti vs CS Brazi 55/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CT Media Bucuresti vs CSM Bucuresti 55/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Tectonic Bucuresti vs CS Fortuna Bucuresti 55/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Tg Mures vs CSS Dinamo Brasov 55/47
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 55/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSM Sf. Gheorghe vs CS Sporting Ghimbav 55/49
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 3

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CSS Corabia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Tg Jiu vs CSS Craiova 55/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Sibiu vs CSS Fagaras 55/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 SCM Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Lugoj vs CSS Hunedoara 55/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSM Resita vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 55/53
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 Unirea Sannicolau Mare vs LPS Banatul Timisoara 55/54
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu ACS Alpha Oradea din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 Academia Minaur Baia Mare vs CSH Academica Cluj-Napoca 55/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Cluj vs ACS Alpha Oradea 55/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs CS Extrem Baia Mare 55/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CS OK Sport Onesti vs LPS Suceava 55/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 55/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Tg Neamt 55/60
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Roman vs CSS Bacau 55/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSM Bacau vs CSO Buhusi 55/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 HC Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CT Media Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 55/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSM Bucuresti 55/64
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CS Rapid Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 55/65
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSS 2 Bucuresti 55/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 55/67
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Piatra Neamt vs CSO Negresti Vaslui 55/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSM Bacau vs CSU din Suceava 2 55/69
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Suceava vs CSU din Suceava 55/70
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 3

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa LPS Braila nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 07.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Galati 55/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS Calarasi vs CS Axiopolis Cernavoda 55/72
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS Medgidia vs LPS Braila 55/73
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS Tecuci vs CSM Ploiesti 55/74
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CS Orasenesc Mizil vs HC Junior BB Buzau 55/75
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CS Olimpic Mizil 55/76
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 3

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 ACS Fortuna Bucuresti vs CSM Bucuresti 55/77
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CS Concordia Chiajna vs CSS 3 Steaua Bucuresti 55/78
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 55/79
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 3

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CSS Sibiu vs LPS Tg Mures 55/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CSS Sighisoara 55/81
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CS Sporting Ghimbav vs ACS Transilvania Brasov 55/82
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 3

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CS Viitorul Pitesti 55/83
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS Tg Jiu vs CS Traian Craiova 55/84
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS Craiova vs CSM Progresul Bailesti 55/85
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSS 2 Baia Mare vs LPS Bistrita 55/86
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 LPS CSS Bihorul Oradea vs HC 2003 Alesd 55/87
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 55/88
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 28.09 00:00 CSS Lugoj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CSM Resita vs CS Giroc Chisoda 55/89
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 HC Beldiman Arad vs Sc. Gen. 7 Timisoara 55/90
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 28.09 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs LPS Banatul Timisoara 55/91
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 LPS Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Suceava vs CSO Buhusi 55/92
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 55/93
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 Stiinta Miroslava Iasi vs LPS Piatra Neamt 55/94
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Unirea Iasi vs LPS Roman 55/95
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 HC Comanesti vs CSS Bacau 55/96
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 HC Junior BB Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSM Rm. Sarat vs CSM Galati 55/97
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 ACS Bute Galati vs LPS Braila 55/98
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS 1 Constanta vs CSS Tulcea 55/99
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 AHC Olimpia Braila vs CSH Art Galati 55/100
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Galati vs HC Dunarea Braila 55/101
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CS Axiopolis Cernavoda din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 ACSO Viitorul Pantelimon sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Fortuna Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 55/102
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSM Fetesti vs CS Tonus Bucuresti 55/103
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 HC Dinamo Bucuresti vs CSM Bucuresti 55/104
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti vs CSS Slobozia 55/105
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CS Danubius Calarasi 55/106
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CSO Tricolorul Breaza sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 ACS Olimpic Mizil vs HC Activ CSO Plopeni 55/107
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Pitesti vs CSS Ploiesti 55/108
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 13:00 Sport Club Curtea de Arges vs CSM Ploiesti 55/109
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSO Voluntari 2005 vs ACS Academia Junior Ploiesti 55/110
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 55/111
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 CS Chimia Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 LPS Slatina vs CSS Caracal 55/112
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Slatina vs CSS Craiova 55/113
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Dr. Tr. Severin vs HCM Torok Rm. Valcea 55/114
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 HCM Craiova vs CSM Slatina 55/115
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSM Tg Jiu vs CSS Petrosani 55/116
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 3

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 25.09 16:30 CSM Fagaras vs CSS Sighisoara 55/117
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CSS Dinamo Brasov 55/118
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Sighisoara vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 55/119
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM Fagaras 55/120
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CSS Sibiu vs CSS Sf. Gheorghe 55/121
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Sporting Ghimbav vs CSM Corona 55/122
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 29.09 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 ACS Leu Giarmata vs CS Unirea Sannicolau Mare 55/123
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 CS Victoria Nadlac vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 55/124
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 Diniasanca Dinias vs CSS Hunedoara 55/125
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 55/126
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 29.09 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs LT Traian Vuia Resita 55/127
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Liga Nationala de Test Masculin
Test
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 19.09 00:00 CS Dinamo București vs CSA Steaua București 55/128
Sala: N/A Arbitri: / Observator: A.Maracineanu(PH)