Program nr. 51 saptamana: 26.08-01.09.2019

HacKeD by #x_v



Hacked by #X_v
1. Vrem o Romanie mare, libera si curata !
2. #DEMISIA, MUIE PSD.
3. lasati si voi o donatie aici pentru o samanta BTC: 1LBZRkc9nXBoEE7c6ghsW8yaMdFiSqd7R
cheers
muie psd/viorica dancila/liviu dragnea ● hacked ## ● #x_v
Liga Zimbrilor
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 29.08 17:00 CSM Reșita vs CS HC Buzău 2012 51/1
Sala: Sala Sporturilor Resita Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: M.Barcan(DJ)
Jo 29.08 18:00 CSM Bacău vs AHC Dunărea Călărași 51/2
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator: D.Manea(B)
Mi 28.08 18:00 CSA Steaua București vs SCM Politehnica Timișoara Tvr HD 51/3
Sala: Sala Sporturilor Concordia Chiajna Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: M.Brumaru(Vn)
Ma 27.08 18:00 CS Minaur Baia Mare vs AHC Dobrogea Sud 51/4
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: C.Potora(Cj)
Jo 29.08 18:00 AHC Potaissa Turda vs CSM București Tvr HD 51/5
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: Z.Mesaros(MM)
Jo 29.08 18:00 CS Dinamo București vs CSM Vaslui 51/6
Sala: Sala Dinamo Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: G.Antonescu(AG)
Jo 29.08 18:00 CSM Făgăraș vs CSM Focșani 2007 51/7
Sala: Sala Col. Radu Negru Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: M.Margarit(PH)
Liga Florilor
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 31.08 12:30 CS Rapid București vs CSM Corona Brașov 51/8
Sala: Sala Rapid Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: N.Rusu(CT)
Du 01.09 11:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs SCM Craiova Tvr HD 51/9
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: I.Ciobanu(BC)
Du 01.09 15:30 HC Zalău vs CSM București Tvr 1 51/10
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: P.Anton(IS)
Sb 31.08 18:00 SCM Gloria Buzău vs CSU Cluj-Napoca 51/11
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Dancescu(B)
Sb 31.08 11:00 CS Minaur Baia Mare vs CS Măgura Cisnadie 51/12
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 31.08 12:00 AHCM Slobozia vs CSM Slatina 51/13
Sala: Sala A. Nica Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 31.08 12:30 SCM Râmnicu Vâlcea vs HC Dunărea Brăila Tvr 1 51/14
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: V.Vicea(B)

MUIE PSD