ACASA
FRH
STIRI
COMPETITII
LOTURI
DEZVOLTARE
CONTACT
BILETE
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Protecția datelor
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Program saptamanal
25.03-31.03
Documente utile
Loturi echipe
Lista substantelor interzise
Online
Raport de joc
Trimitere scor
Program saptamanal
Stiri
Comunicate
Documente utile
Nou
Liga Nationala '23-'24
Liga Zimbrilor
Liga Florilor MOL
Divizia A '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Seria C
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Seria A
Seria B
Campionatul National de Tineret '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Masculin
Seria A
Seria B
Cupa României Râureni '23-'24
Masculin
Feminin
Supercupa Romaniei '23-'24
Masculin
Feminin
Juniori I
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Juniori II
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Juniori III
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Beach Handball
Masculin '22
Feminin '22
Juniori IV '22-'23 ACTIV
Turneu Final
Turneu Final
Masculin
Seniori
Tineret
Juniori
Cadeți
Feminin
Senioare
Tineret
Junioare
Cadete
Handbal pe plaja
Masculin
Seniori
Componenta
Program
U16
Program
Feminin
Senioare
Componenta
Program
U16
Program
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Rezistență specifică
Stretchingul static
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Toggle navigation
FRH.ro
Acasa
Program saptamanal
25.03-31.03
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Documente utile
Timp de Joc Jucători U21&U23
Lista substantelor interzise 2021
Dezvoltare
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Rezistență specifică
Stretchingul static
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Competitii Seniori '23-'24
Masculin
SuperCupa
Cupa Romaniei Raureni
Liga Zimbrilor
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
SuperCupa
Cupa Romaniei Raureni
Liga Florilor MOL
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Divizia A Seria c
Competitii Tineret '23-'24
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Campionatul J1 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Campionatul J2 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Campionatul J3 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Competitii J4 '22-'23 ACTIV
Masculin
Turneu final
Feminin
Turneu final
-->
Trimitere scor
Raport de joc
Contact
Unde imi duc copilul la handbal?
SHOP
Introducere in Handbal
Bilete
Cautare
LFM
STB
RAP
Sb, 13:00
LFM
RMV
MIN
Sb, 17:30
LZ
VAS
UCJ
Sb, 18:00
LZ
CTA
BAC
Sb, 18:00
LFM
JIU
MAG
Sb, 18:00
LFM
SCM
COR
Sb, 18:00
LFM
BUZ
ZAL
Sb, 18:00
LFM
DUN
DAC
Du, 17:00
LZ
CSM
FOC
Du, 17:30
LZ
TUR
SUC
Du, 18:00
Program
meciuri
VEZI LISTA
Accesează
SEI '22-'23
SEI.FRH.RO
Program nr. 51 saptamana: 26.08-01.09.2019
HacKeD by #x_v
Hacked by #X_v
1. Vrem o Romanie mare, libera si curata !
2. #DEMISIA, MUIE PSD.
3. lasati si voi o donatie aici pentru o samanta BTC: 1LBZRkc9nXBoEE7c6ghsW8yaMdFiSqd7R
cheers
muie psd/viorica dancila/liviu dragnea ● hacked ## ● #x_v
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data
Ora
Meci
TV
Nr.Meci
Jo 29.08
17:00
CSM Reșita
vs
ACS HC Buzău 2012
51/1
Sala:
Sala Sporturilor Resita
Arbitri:
O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM)
Observator:
M.Barcan(DJ)
Jo 29.08
18:00
CSM Bacău
vs
AHC Dunărea Călărași
51/2
Sala:
Sala Sporturilor Bacau
Arbitri:
M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT)
Observator:
D.Manea(B)
Mi 28.08
18:00
CSA Steaua București
vs
SCM Politehnica Timișoara
Tvr HD
51/3
Sala:
Sala Sporturilor Concordia Chiajna
Arbitri:
A.Constantin(B)/L.Gal(HR)
Observator:
M.Brumaru(Vn)
Ma 27.08
18:00
CS Minaur Baia Mare
vs
HC Dobrogea Sud
51/4
Sala:
Sala Lascar Pana
Arbitri:
C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ)
Observator:
C.Potora(Cj)
Jo 29.08
18:00
AHC Potaissa Turda
vs
CSM București
Tvr HD
51/5
Sala:
Sala Gh. Baritiu
Arbitri:
A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS)
Observator:
Z.Mesaros(MM)
Jo 29.08
18:00
CS Dinamo București
vs
CSM Vaslui
51/6
Sala:
Sala Dinamo
Arbitri:
I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT)
Observator:
G.Antonescu(AG)
Jo 29.08
18:00
CSM Fagaras
vs
CSM Focșani 2007
51/7
Sala:
Sala Col. Radu Negru
Arbitri:
G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ)
Observator:
M.Margarit(PH)
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data
Ora
Meci
TV
Nr.Meci
Sb 31.08
12:30
CS Rapid București sta
Sala:
Sala Rapid
Arbitri:
S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ)
Observator:
N.Rusu(CT)
Du 01.09
11:00
CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud
vs
SCM Universitatea Craiova
Tvr HD
51/8
Sala:
Sala Sporturilor
Arbitri:
R.Iliescu(B)/P.Manea(B)
Observator:
I.Ciobanu(BC)
Du 01.09
15:30
HC Zalău
vs
CSM București
Tvr 1
51/9
Sala:
Sala Sporturilor Gheorghe Tadici
Arbitri:
P.Iacob(BV)/S.Savu(AG)
Observator:
P.Anton(IS)
Sb 31.08
18:00
SCM Gloria Buzău
vs
CSU Cluj-Napoca
51/10
Sala:
Sala Sporturilor Romeo Iamandi
Arbitri:
B.Stark(B)/R.Stefan(PH)
Observator:
V.Dancescu(B)
Sb 31.08
11:00
CS Minaur Baia Mare
vs
CS Măgura Cisnadie
51/11
Sala:
Sala Sporturilor Lascar Pana
Arbitri:
C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ)
Observator:
V.Sighicea(VL)
Sb 31.08
12:00
AHCM Slobozia
vs
CSM Slatina
51/12
Sala:
Sala A. Nica
Arbitri:
M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ)
Observator:
G.Bejinariu(AG)
Sb 31.08
12:30
SCM Râmnicu Vâlcea
vs
HC Dunărea Brăila
Tvr 1
51/13
Sala:
Sala Sporturilor Traian
Arbitri:
D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS)
Observator:
V.Vicea(B)
MUIE PSD
Parteneri oficiali
Parteneri oficiali ai Ligii Florilor MOL
Parteneri tehnici
Partener de mobilitate
LIVETICKER
Actualizare automata | 20 secunde
powered by
Urmărește toate meciurile live pe tv.frh.ro