Program nr. 40 saptamana: 27.05-03.06.2019

Trofeul Carpati 2019 - feminin
31 mai-2 iunie
Sala Polivalenta, Braila

31.05.2019
ora 15:00

Japonia - Angola                TVR 3 in direct

Arbitri:Florescu/Stoia-AG/B
Delegat FRH: Serbu I.

ora 17:30
Romania A - Romania B   TVR 2 in direct

Arbitri:Nitisor/Stamatoiu-VL
Delegat FRH: Serbu I.

01.06.2019
ora 15:00

Romania B - Angola          TVR 3 in direct

Arbitri:Cazan/Suliman-CT
Delegat FRH: Pavel V.

ora 17:30
Romania A - Japonia         TVR 2 in direct

Arbitri:Georgescu/Moldoveanu-CT
Delegat FRH: Pavel V.

02.06.2019
ora 15:00

Romnia B - Japonia           TVR 3 in direct

Arbitri:Barbu/Manafu
Delegat FRH: Cirligeanu A.

ora 17:30
Romania A - Angola          TVR 2 in direct

Arbitri:Nastase/Stancu-B/BZ
Delegat FRH: Cirligeanu A.

 
Liga Zimbrilor
Locurile 7/8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.05 17:00 SCM Politehnica Timisoara vs CSM Focsani 2007 40/1
Sala: Sala C. Jude Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: A.Lupsa(CS)
Turneu de baraj Liga Nationala Masculin
Ziua 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 31.05 16:00 CSM Fagaras vs CSM Alexandria 40/2
Sala: Sala Polivalenta Turnu Severin Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: D.Manea(B)
Vi 31.05 18:00 CS HC Buzau 2012 vs CSM Sighisoara 40/3
Sala: Sala Polivalenta Turnu Severin Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: D.Manea(B)
Turneu de baraj Liga Nationala Masculin
Ziua 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 16:00 CSM Fagaras vs CSM Sighisoara 40/4
Sala: Sala Polivalenta Turnu Severin Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: O.Pripas(VL)
Sb 01.06 18:00 CS HC Buzau 2012 vs CSM Alexandria 40/5
Sala: Sala Polivalenta Turnu Severin Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: O.Pripas(VL)
Turneu de baraj Liga Nationala Masculin
Ziua 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.06 10:00 CSM Alexandria vs CSM Sighisoara 40/6
Sala: Sala Polivalenta Turnu Severin Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator: S.Ciurea(Dj)
Du 02.06 12:00 CSM Fagaras vs CS HC Buzau 2012 40/7
Sala: Sala Polivalenta Turnu Severin Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: S.Ciurea(Dj)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Etapa 1

Tg. Mures
Persoana de contact:  Claudiu Evi - 0720.540.346
Sedinta tehnica va avea loc in data de 28.05.2019 ora 20:00 Sala Polivalenta

Delegat FRH:       COJOCARU Remus - BV - 0744.879.766
Delegat CCA:        BEJINARIU Gheorghe - AG
Arbitri:                   Costache/Vasile-B/PH
                             Cruceru/Eremia-MH/GJ
                             Horoba/Pelin-BN
                             Iacob/Savu-BV/AG
                             Nacu/Rucoi-MS

Grupa B - Sala Liviu Rebreanu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.05 17:30 SCM Politehnica Timisoara vs AHC Potaissa Turda 40/8
Sala: N/A Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 29.05 19:30 CSM Bucuresti vs CSS Rm Valcea 40/9
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.05 17:30 AHC Potaissa Turda vs CSS Rm Valcea 40/10
Sala: N/A Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 30.05 19:30 SCM Politehnica Timisoara vs CSM Bucuresti 40/11
Sala: N/A Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 31.05 17:00 CSM Bucuresti vs AHC Potaissa Turda 40/12
Sala: N/A Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: G.Bejinariu(AG)
Vi 31.05 15:00 CSS Rm Valcea vs SCM Politehnica Timisoara 40/13
Sala: N/A Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Etapa 1

Grupa A - Sala LPS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.05 15:30 Academia Minaur Baia Mare vs AHC Dobrogea Sud Constanta 40/14
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 29.05 13:30 CSM Bacau vs LPS Piatra Neamt 40/15
Sala: N/A Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.05 15:30 AHC Dobrogea Sud Constanta vs LPS Piatra Neamt 40/16
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 30.05 13:30 Academia Minaur Baia Mare vs CSM Bacau 40/17
Sala: N/A Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 31.05 13:00 CSM Bacau vs AHC Dobrogea Sud Constanta 40/18
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Vi 31.05 11:00 LPS Piatra Neamt vs Academia Minaur Baia Mare 40/19
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Semifinala 1

Sala Polivalenta

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 16:00 Academia Minaur Baia Mare vs CSM Bucuresti 40/20
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 18:00 CSM Bacau vs SCM Politehnica Timisoara 40/21
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
7-8

Sala Polivalenta

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 10:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Rm Valcea 40/22
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 12:00 LPS Piatra Neamt vs AHC Potaissa Turda 40/23
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
3-4

Sala Polivalenta

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.06 10:00 Academia Minaur Baia Mare vs CSM Bacau 40/24
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Valoare Masculin
Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.06 12:00 CSM Bucuresti vs SCM Politehnica Timisoara 40/25
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator: G.Bejinariu(AG)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Etapa 1

Turda
Persoana de contact:  OROIAN Relu - 0748.027.550
Sedinta tehnica va avea loc in data de 28.05.2019, ora 20:00 - Sala Gh. Baritiu

Delegat FRH:     TOMESCU Gabriel - B - 0766.319.717
Delegat CCA:      BELU Horatiu
Arbitri:                  Agavriloaie/Bura-IS
                            Ciutacu/Tita-B/PH
                            Draganescu/Tache-DJ
                            Ghita/Topliceanu-CT
                            Tataru/Vacariu-TM

Grupa B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.05 11:30 CSS Fagaras vs LPS Tg Mures 40/26
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: H.Belu(B)
Mi 29.05 09:30 GSIP Moreni vs LPS Suceava 40/27
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.05 11:30 LPS Tg Mures vs LPS Suceava 40/28
Sala: N/A Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator: H.Belu(B)
Jo 30.05 09:30 CSS Fagaras vs GSIP Moreni 40/29
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 31.05 11:30 GSIP Moreni vs LPS Tg Mures 40/30
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator: H.Belu(B)
Vi 31.05 09:30 LPS Suceava vs CSS Fagaras 40/31
Sala: N/A Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Etapa 1

Grupa A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.05 13:30 CSS Focsani vs LPS Tg Jiu 40/32
Sala: N/A Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator: H.Belu(B)
Mi 29.05 15:30 HC Beldiman Arad vs CS Dinamo Bucuresti 40/33
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.05 15:30 HC Beldiman Arad vs CSS Focsani 40/34
Sala: N/A Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator: H.Belu(B)
Jo 30.05 13:30 CS Dinamo Bucuresti vs LPS Tg Jiu 40/35
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 31.05 15:30 LPS Tg Jiu vs HC Beldiman Arad 40/36
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: H.Belu(B)
Vi 31.05 13:30 CSS Focsani vs CS Dinamo Bucuresti 40/37
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Semifinala 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 13:30 CSS Focsani vs LPS Tg Mures 40/38
Sala: N/A Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 15:30 CS Dinamo Bucuresti vs LPS Suceava 40/39
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 09:30 HC Beldiman Arad vs CSS Fagaras 40/40
Sala: N/A Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.06 11:30 LPS Tg Jiu vs GSIP Moreni 40/41
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
3-4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.06 10:00 LPS Tg Mures vs CS Dinamo Bucuresti 40/42
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: H.Belu(B)
Juniori 2 - Turneu Final Speranta Masculin
Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.06 12:00 CSS Focsani vs LPS Suceava 40/43
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: H.Belu(B)