Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin



Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS 2 Baia Mare 8 6 1 1 221 216 5 3 1 3 0 7 6 20
2 CSS Sighisoara 8 6 0 2 251 201 50 4 0 2 0 8 4 19
3 ACS Alpha Oradea 8 4 0 4 210 196 14 3 0 1 0 6 2 14
4 CS Olimpic Tg Mures 8 3 0 5 207 206 1 2 0 1 0 4 2 14
5 LPS Satu Mare 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LPS Tg Mures 8 0 1 7 31 101 -70 0 0 0 1 0 1 -6 *
Penalizari

* LPS Tg Mures (-7pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* CSS 2 Baia Mare (7pts respectare cerinte talie)

* CS Olimpic Tg Mures (8pts respectare cerinte talie)

* ACS Alpha Oradea (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Sighisoara (7pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Sc. Gen. 7 Timisoara 9 8 0 1 351 292 59 4 0 4 0 8 8 25
2 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 10 7 1 2 363 320 43 4 1 3 0 9 6 25
3 LPS Tg Jiu 10 6 0 4 337 329 8 4 0 2 0 8 4 22
4 LPS Brasov 9 2 1 6 313 312 1 2 0 0 1 4 1 14
5 CSS Lugoj 10 4 1 5 344 343 1 2 0 2 1 4 5 12
6 CS Dinamo Brasov 10 0 1 9 263 375 -112 0 1 0 0 1 0 8 *
Penalizari

* CS Dinamo Brasov (-2pts neprezentare)

Bonus

* CS Dinamo Brasov (9pts respectare cerinte talie)

* LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia (10pts respectare cerinte talie)

* LPS Brasov (9pts respectare cerinte talie)

* CSS Lugoj (3pts respectare cerinte talie)

* LPS Tg Jiu (10pts respectare cerinte talie)

* Sc. Gen. 7 Timisoara (9pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Craiova 10 9 0 1 351 281 70 5 0 4 0 10 8 28
2 CSS Ploiesti 10 8 0 2 347 333 14 5 0 3 0 10 6 26
3 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 10 5 0 5 319 292 27 3 0 2 0 6 4 20
4 ACS Fortuna Bucuresti 10 5 0 5 312 298 14 3 0 2 0 6 4 18
5 CSO Tricolorul Breaza 10 3 0 7 341 388 -47 2 0 1 0 4 2 11
6 CSM Ploiesti 10 0 0 10 284 362 -78 0 0 0 0 0 0 -1 *
Penalizari

* CSM Ploiesti (-1pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* HC "Talentul este Cheia" Bucuresti (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Ploiesti (10pts respectare cerinte talie)

* ACS Fortuna Bucuresti (8pts respectare cerinte talie)

* CSO Tricolorul Breaza (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (10pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Calarasi 5 4 1 0 122 56 66 3 0 1 1 6 3 11
2 LPS Vaslui I 5 4 0 1 154 97 57 2 0 2 0 4 4 10 *
3 LPS Suceava 6 2 1 3 154 142 12 1 1 1 0 3 2 8 *
4 CSS Galati 6 0 0 6 81 216 -135 0 0 0 0 0 0 6
5 LPS Piatra Neamt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ACS Piticu Fetesti 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Penalizari

* LPS Vaslui I (-2pts neprezentare)

* LPS Suceava (-2pts neprezentare)

Bonus

* LPS Vaslui I (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Suceava (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Galati (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Calarasi (2pts respectare cerinte talie)

Generated in: 44 ms; Memory is 0.661 Mb; Peak is 1.129 Mb;