Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Feminin



Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Pegasus Tg. Mures 10 8 0 2 368 329 39 5 0 3 0 10 6 26
2 ACS Baile Herculane 10 8 0 2 293 232 61 4 0 4 0 8 8 26
3 CSS Viitorul Cluj 10 5 0 5 312 296 16 3 0 2 0 6 4 17 *
4 CSS Zalau 10 3 0 7 272 304 -32 1 0 2 0 2 4 16
5 CSS Dr. Tr. Severin 10 5 0 5 330 328 2 3 0 2 0 6 4 13
6 CS Unirea Sannicolau Mare 10 1 0 9 298 384 -86 0 0 1 0 0 2 9
Penalizari

* CSS Viitorul Cluj (-2pts neprezentare)

Bonus

* CS Unirea Sannicolau Mare (7pts respectare cerinte talie)

* ACS Pegasus Tg. Mures (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Viitorul Cluj (9pts respectare cerinte talie)

* ACS Baile Herculane (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Zalau (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Dr. Tr. Severin (3pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Fagaras 8 7 0 1 289 219 70 4 0 3 0 8 6 22
2 CSS Caracal 8 5 1 2 234 214 20 3 1 2 0 7 4 19
3 ACS Traian Lalescu Hunedoara 8 3 1 4 233 240 -7 1 0 2 1 2 5 15
4 CSS Petrosani 8 3 0 5 201 222 -21 1 0 2 0 2 4 11 *
5 LPS Viitorul Pitesti 8 1 0 7 235 297 -62 0 0 1 0 0 2 10
6 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 *
Penalizari

* Gr. Sc. Energetic Rm Valcea (-2pts neprezentare)

* CSS Petrosani (-1pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* LPS Viitorul Pitesti (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Fagaras (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Caracal (8pts respectare cerinte talie)

* ACS Traian Lalescu Hunedoara (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Petrosani (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ASC Corona 2010 Brasov 10 8 0 2 332 283 49 4 0 4 0 8 8 26
2 ACS Vulturii Bucuresti 10 5 0 5 315 314 1 3 0 2 0 6 4 20
3 CSS 6 Bucuresti 10 6 0 4 365 358 7 4 0 2 0 8 4 20
4 LPS I. Balas Soter Buzau 10 3 0 7 332 352 -20 3 0 0 0 6 0 16
5 CSO Tricolorul Breaza 10 2 0 8 321 366 -45 1 0 1 0 2 2 14
6 CS Viitorul Pantelimon 10 6 0 4 346 338 8 3 0 3 0 6 6 12
Bonus

* ASC Corona 2010 Brasov (10pts respectare cerinte talie)

* LPS I. Balas Soter Buzau (10pts respectare cerinte talie)

* ACS Vulturii Bucuresti (10pts respectare cerinte talie)

* CSS 6 Bucuresti (8pts respectare cerinte talie)

* CSO Tricolorul Breaza (10pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 HC Buhusi 8 8 0 0 307 212 95 4 0 4 0 8 8 24
2 CS Axiopolis Cernavoda 8 4 1 3 242 215 27 3 0 1 1 6 3 17
3 LPS Braila 8 4 0 4 265 247 18 2 0 2 0 4 4 16
4 LPS Roman 8 2 1 5 146 250 -104 1 1 1 0 3 2 8 *
5 CSH Art Galati 8 1 0 7 188 224 -36 1 0 0 0 2 0 7 *
6 CSS Tg. Neamt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Penalizari

* LPS Roman (-2pts neprezentare)

* CSH Art Galati (-2pts neprezentare)

Bonus

* LPS Roman (5pts respectare cerinte talie)

* CS Axiopolis Cernavoda (8pts respectare cerinte talie)

* HC Buhusi (8pts respectare cerinte talie)

* CSH Art Galati (7pts respectare cerinte talie)

* LPS Braila (8pts respectare cerinte talie)

Generated in: 46 ms; Memory is 0.639 Mb; Peak is 1.094 Mb;