Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin



Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Fagaras 10 9 0 1 373 331 42 5 0 4 0 10 8 27
2 LPS Tg Mures 10 7 0 3 358 320 38 3 0 4 0 6 8 24
3 CSS Odorhei 10 7 0 3 326 277 49 4 0 3 0 8 6 22
4 LPS Bistrita 10 3 0 7 284 294 -10 2 0 1 0 4 2 13 *
5 CSS Ploiesti 10 3 0 7 287 331 -44 2 0 1 0 4 2 9
6 CS Olimpic Mizil 10 1 0 9 229 304 -75 1 0 0 0 2 0 4 *
Penalizari

* LPS Bistrita (-2pts neprezentare)

* CS Olimpic Mizil (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSS Fagaras (9pts respectare cerinte talie)

* LPS Tg Mures (10pts respectare cerinte talie)

* LPS Bistrita (9pts respectare cerinte talie)

* CSS Odorhei (8pts respectare cerinte talie)

* CS Olimpic Mizil (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Ploiesti (3pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 HC Beldiman Arad 6 6 0 0 132 91 41 3 0 3 0 6 6 18
2 LPS Tg Jiu 6 4 0 2 147 126 21 2 0 2 0 4 4 11 *
3 Unirea Sannicolau Mare 6 1 1 4 181 205 -24 1 0 0 1 2 1 8
4 CSS Sibiu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CSS Drobeta Turnu Severin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LPS Banatul I Timisoara 6 0 1 5 112 150 -38 0 1 0 0 1 0 -2 *
Penalizari

* LPS Banatul I Timisoara (-1pts nerespectare cerinte varsta)

* LPS Banatul I Timisoara (-2pts neprezentare)

* LPS Tg Jiu (-2pts neprezentare)

Bonus

* LPS Tg Jiu (5pts respectare cerinte talie)

* HC Beldiman Arad (6pts respectare cerinte talie)

* Unirea Sannicolau Mare (5pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 GSIP Moreni 10 8 0 2 353 295 58 5 0 3 0 10 6 26
2 CS Dinamo Bucuresti 10 6 0 4 298 280 18 3 0 3 0 6 6 22
3 CT Media Bucuresti 10 6 0 4 288 273 15 3 0 3 0 6 6 22
4 CS Axiopolis Cernavoda 10 4 0 6 288 314 -26 3 0 1 0 6 2 18
5 LPS Braila 10 4 0 6 241 251 -10 3 0 1 0 6 2 9 *
6 Arrubium 2008 Macin 10 1 0 9 322 397 -75 1 0 0 0 2 0 9 *
Penalizari

* LPS Braila (-2pts conform art. 3.1 regulament jun. ii masc.)

* Arrubium 2008 Macin (-2pts conform art. 3.1 regulament jun. ii masc.)

Bonus

* CS Axiopolis Cernavoda (10pts respectare cerinte talie)

* CS Dinamo Bucuresti (10pts respectare cerinte talie)

* CT Media Bucuresti (10pts respectare cerinte talie)

* GSIP Moreni (10pts respectare cerinte talie)

* Arrubium 2008 Macin (9pts respectare cerinte talie)

* LPS Braila (3pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Focsani 8 6 1 1 258 203 55 3 1 3 0 7 6 21
2 LPS Suceava 8 5 1 2 260 226 34 4 0 1 1 8 3 19
3 LPS Buzau 8 5 0 3 273 252 21 3 0 2 0 6 4 18
4 CSS Tecuci 8 3 0 5 226 258 -32 2 0 1 0 4 2 14
5 LPS Botosani 8 0 0 8 239 317 -78 0 0 0 0 0 0 0
Bonus

* CSS Focsani (8pts respectare cerinte talie)

* LPS Buzau (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Tecuci (8pts respectare cerinte talie)

* LPS Suceava (8pts respectare cerinte talie)

Generated in: 40 ms; Memory is 0.632 Mb; Peak is 1.089 Mb;