Program nr. 42 saptamana: 10.06-16.06.2019

Jocuri de calificare la Campionatul European de seniori - Euro 2020
Sala Dinamo
13.06.2019, ora 18:00

Romania - Portugalia                   TVR 1 direct

Arbitri EHF: Opava/Valek-CZE
Delegat EHF: Pavicevic-MNE

Nantes
16.06.2019, ora 19:00

Franta - Romania                      TVR 2 direct 

Arbitri EHF:  Baranowski/Lemanowicz-POL
Delegat EHF: Donven-LUX

 

Turneu Final Juniori IV masculin
 

Turneu Final JUNIOARE IV feminin

 

Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 1

Turneul Final Junioare 4, va avea loc la Ramnicu Valcea.  
Persoana de contact : Stamatoiu Alin - AJH Valcea - (0758) 567 059
Sedinta tehnica va avea loc in data de 12.06.2019, ora 19:00 Sala Sporturilor Traian

Delegat CCC:Tomescu Gabriel - B - 0766.319.717
Delegat CCA:Bejinariu Gheorghe

Arbitri:Badescu/Savu-AG
Chiriac/Cordescu-GJ
Ciocos/Mitran-DJ
Ghita/Stoica-AG/DB
Ilina/Padeanu-VL
Samson/Trandafirescu-VL

 

La sedinta tehnica ce va avea loc miercuri 12.06.2019 se va face validarea sportivelor participante. Se vor prezenta urmatoarele documente:

      * Tabel nominal cu toti sportivele participante, data nasterii, numarul de legitimatie si numarul de pe tricoul sportivielor.

      * Legitimatie tip FRH cu poza, viza anuala si viza medicala.

      * Certificat de nastere (original sau copie legalizata).

LA SEDINTA TEHNICA PREZENTA TUTUROR REPREZENTANTILOR DE ECHIPA ESTE OBLIGATORIE

Grupa Preliminara A
SALA Traian

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 09:00 LPS Vaslui vs Tg. Secuiesc 42/1
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 13.06 10:00 CSM Bucuresti vs CSS Petrosani 42/2
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 16:00 Tg. Secuiesc vs CSS Petrosani 42/3
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 13.06 17:00 LPS Vaslui vs CSM Bucuresti 42/4
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 09:00 CSM Bucuresti vs Tg. Secuiesc 42/5
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 14.06 10:00 CSS Petrosani vs LPS Vaslui 42/6
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 1

Grupa Preliminara B
SALA Energetic

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 11:00 HC Comanesti vs ASC Corona 2010 Brasov 42/7
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 13.06 12:00 CSM Ploiesti vs ACS Infinit 2013 Tg. Jiu 42/8
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 18:00 ASC Corona 2010 Brasov vs ACS Infinit 2013 Tg. Jiu 42/9
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 13.06 19:00 HC Comanesti vs CSM Ploiesti 42/10
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 11:00 CSM Ploiesti vs ASC Corona 2010 Brasov 42/11
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 14.06 12:00 ACS Infinit 2013 Tg. Jiu vs HC Comanesti 42/12
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 1

Grupa Preliminara C
SALA Traian

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 11:00 CSS Bacau vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 42/13
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 13.06 12:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSS Caracal 42/14
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 18:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Caracal 42/15
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 13.06 19:00 CSS Bacau vs ACS Academia Junior Ploiesti 42/16
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 11:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 42/17
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 14.06 12:00 CSS Caracal vs CSS Bacau 42/18
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 1

Grupa Preliminara D
SALA Energetic

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 09:00 HC Buhusi vs ACS Pegasus Tg. Mures 42/19
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 13.06 10:00 CSS 6 Bucuresti vs Lic Teor Traian Vuia Resita 42/20
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 16:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs Lic Teor Traian Vuia Resita 42/21
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 13.06 17:00 HC Buhusi vs CSS 6 Bucuresti 42/22
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 09:00 CSS 6 Bucuresti vs ACS Pegasus Tg. Mures 42/23
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 14.06 10:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs HC Buhusi 42/24
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 2

Grupa Principala 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 16:00 CSM Ploiesti vs CSS Petrosani 42/25
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 14.06 1700 HC Comanesti vs CSM Bucuresti 42/26
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 09:00 CSS Petrosani vs HC Comanesti 42/27
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 15.06 10:00 CSM Bucuresti vs CSM Ploiesti 42/28
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 2

Grupa Principala 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 18:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs CSS Bacau 42/29
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 14.06 19:00 CSS 6 Bucuresti vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 42/30
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 11:00 CSS Bacau vs CSS 6 Bucuresti 42/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 15.06 12:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs Lic Teor Traian Vuia Resita 42/32
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 2

Grupa Secundara 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 18:00 ASC Corona 2010 Brasov vs LPS Vaslui 42/33
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 14.06 19:00 ACS Infinit 2013 Tg. Jiu vs Tg. Secuiesc 42/34
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 11:00 LPS Vaslui vs ACS Infinit 2013 Tg. Jiu 42/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 15.06 12:00 Tg. Secuiesc vs ASC Corona 2010 Brasov 42/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 2

Grupa Secundara 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 16:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs ACS Academia Junior Ploiesti 42/37
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 14.06 17:00 HC Buhusi vs CSS Caracal 42/38
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 09:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs HC Buhusi 42/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 15.06 10:00 CSS Caracal vs ACS Pegasus Tg. Mures 42/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Semifinale
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 18:00 HC Comanesti vs CSS Bacau 42/41
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.06 19:00 CSS 6 Bucuresti vs CSM Ploiesti 42/42
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
5-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 16:00 CSM Bucuresti vs Lic Teor Traian Vuia Resita 42/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.06 17:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Petrosani 42/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
9-12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 18:00 LPS Vaslui vs ACS Pegasus Tg. Mures 42/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.06 19:00 ACS Infinit 2013 Tg. Jiu vs CSS Caracal 42/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
13-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 16:00 ASC Corona 2010 Brasov vs ACS Academia Junior Ploiesti 42/47
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.06 17:00 HC Buhusi vs Tg. Secuiesc 42/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
15-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 09:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs Tg. Secuiesc 42/49
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
13-14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 10:00 ASC Corona 2010 Brasov vs HC Buhusi 42/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
11-12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 11:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs ACS Infinit 2013 Tg. Jiu 42/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
9-10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 12:00 LPS Vaslui vs CSS Caracal 42/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
7-8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 10:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 42/53
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 11:00 CSM Bucuresti vs CSS Petrosani 42/54
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
3-4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 12:00 HC Comanesti vs CSM Ploiesti 42/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Feminin
Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 13:00 CSS Bacau vs CSS 6 Bucuresti 42/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 1

Turneul Final Juniori 4 masculin va avea loc la Brasov.
Persoana de contact: Petre Ovidiu - AJH Brasov - (0721) 892 869
Sedinta tehnica va avea loc in data de 12.06.2019, ora 19:00 la Sala Sporturilor D.P. Colibasi

Delegat CCC:BANCIU Constantin - B - 0744.628.594
Delegat CCA:Belu Horatiu
Arbitri:Avadanii/Popovici-BC
Baltat/Rusu-BV
Chicus/Olteanu-BV
Cristea/Murariu-IS
Gal/Kardo-HG
Maciornea/Savin-IS


La sedinta tehnica ce va avea loc miercuri 12.06.2019 se va face validarea sportivilor participanti. Se vor prezenta urmatoarele documente:

      * Tabel nominal cu toti sportivii participanti, data nasterii, numarul de legitimatie si numarul de pe tricoul sportivilor.

      * Legitimatie tip FRH cu poza, viza anuala si viza medicala.

      * Certificat de nastere (original sau copie legalizata).

LA SEDINTA TEHNICA PREZENTA TUTUROR REPREZENTANTILOR DE ECHIPA ESTE OBLIGATORIE

Grupa Preliminara A
SALA D.P.Colibasi

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 90:00 CSU Suceava vs Sporting Ghimbav 42/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Jo 13.06 10:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs LPS Tg Jiu 42/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 16:00 Sporting Ghimbav vs LPS Tg Jiu 42/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Jo 13.06 17:00 CSU Suceava vs ACS Academia Junior Ploiesti 42/60
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 09:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs Sporting Ghimbav 42/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Vi 14.06 10:00 LPS Tg Jiu vs CSU Suceava 42/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 1

Grupa Preliminara B
SALA Scoala 11

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 11:00 LPS Vaslui vs ACS Szejke Odorheiul Secuiesc 42/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Jo 13.06 12:00 CSS Ploiesti vs Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 42/64
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 18:00 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc vs Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 42/65
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Jo 13.06 19:00 LPS Vaslui vs CSS Ploiesti 42/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 11:00 CSS Ploiesti vs ACS Szejke Odorheiul Secuiesc 42/67
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Vi 14.06 12:00 Sc. Gen. nr. 7 Timisoara vs LPS Vaslui 42/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 1

Grupa Preliminara C
SALA D.P.Colibasi

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 11:00 AHC Dobrogea Sud vs AH Minaur Baia Mare 42/69
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Jo 13.06 12:00 CSS Alexandria vs CSM Progresul Bailesti 42/70
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 18:00 AH Minaur Baia Mare vs CSM Progresul Bailesti 42/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Jo 13.06 19:00 AHC Dobrogea Sud vs CSS Alexandria 42/72
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 11:00 CSS Alexandria vs AH Minaur Baia Mare 42/73
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Vi 14.06 12:00 CSM Progresul Bailesti vs AHC Dobrogea Sud 42/74
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 1

Grupa Preliminara D
SALA Scoala 11

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 09:00 CSS Medgidia vs ACS Transilvania Brasov 42/75
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Jo 13.06 10:00 CSM Bucuresti vs DSCL Sport Caracal 42/76
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.06 16:00 ACS Transilvania Brasov vs DSCL Sport Caracal 42/77
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Jo 13.06 17:00 CSS Medgidia vs CSM Bucuresti 42/78
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 09:00 CSM Bucuresti vs ACS Transilvania Brasov 42/79
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Vi 14.06 10:00 DSCL Sport Caracal vs CSS Medgidia 42/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 2

Grupa Principala 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 16:00 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc vs CSU din Suceava 42/81
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Vi 14.06 17:00 LPS Vaslui vs Sporting Ghimbav 42/82
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 09:00 CSU din Suceava vs LPS Vaslui 42/83
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Sb 15.06 10:00 Sporting Ghimbav vs ACS Szejke Odorheiul Secuiesc 42/84
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 2

Grupa Principala 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 18:00 ACS Transilvania Brasov vs AH Minaur Baia Mare 42/85
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Vi 14.06 19:00 CSM Bucuresti vs CSM Progresul Bailesti 42/86
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 11:00 AH Minaur Baia Mare vs CSM Bucuresti 42/87
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Sb 15.06 12:00 CSM Progresul Bailesti vs ACS Transilvania Brasov 42/88
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 2

Grupa Secundara 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 16:00 Sc. Gen. nr. 7 Timisoara vs LPS Tg Jiu 42/89
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Vi 14.06 17:00 CSS Ploiesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 42/90
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 09:00 LPS Tg Jiu vs CSS Ploiesti 42/91
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Sb 15.06 10:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 42/92
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 2

Grupa Secundara 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.06 18:00 CSS Medgidia vs AHC Dobrogea Sud 42/93
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Vi 14.06 19:00 DSCL Sport Caracal vs CSS Alexandria 42/94
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 11:00 AHC Dobrogea Sud vs DSCL Sport Caracal 42/95
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Sb 15.06 12:00 CSS Alexandria vs CSS Medgidia 42/96
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Semifinale
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 18:00 CSU din Suceava vs AH Minaur Baia Mare 42/97
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Sb 15.06 19:00 CSM Bucuresti vs LPS Vaslui 42/98
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
5-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 16:00 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc vs ACS Transilvania Brasov 42/99
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Sb 15.06 1700 CSM Progresul Bailesti vs Sporting Ghimbav 42/100
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
9-14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 18:00 LPS Tg Jiu vs CSS Medgidia 42/101
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Sb 15.06 19:00 AHC Dobrogea Sud vs ACS Academia Junior Ploiesti 42/102
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
13-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.06 16:00 CSS Ploiesti vs CSS Alexandria 42/103
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Sb 15.06 17:00 DSCL Sport Caracal vs Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 42/104
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
15-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 08:00 CSS Alexandria vs Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 42/105
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
13-14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 09:00 CSS Ploiesti vs DSCL Sport Caracal 42/106
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
11-12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 10:00 CSS Medgidia vs ACS Academia Junior Ploiesti 42/107
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
9-10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 11:00 LPS Tg Jiu vs AHC Dobrogea Sud 42/108
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
7-8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 09:00 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc vs Sporting Ghimbav 42/109
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 10:00 ACS Transilvania Brasov vs CSM Progresul Bailesti 42/110
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
3-4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 11:00 AH Minaur Baia Mare vs LPS Vaslui 42/111
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)
Juniori 4 Turneu Final Masculin
Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.06 12:00 CSU din Suceava vs CSM Bucuresti 42/112
Sala: N/A Arbitri: / Observator: H.Belu(B)