Contact


Presedinte, Alexandru Dedu
  • tel/fax: 021 231 84 04
  • email: alexandru.dedu@frh.ro
Secretar General, Mihail Bocan
  • tel/fax: 021 230 12 34
  • mobil: 0745 087 321
  • email: mihail.bocan@frh.ro
Secretar Federal activitati interne loturi nationale, Dan Arnautu
  • tel/fax: 021 231 89 86
  • mobil: 0743 276 559
  • email: dan.arnautu@frh.ro
Secretar Federal activitati international, Dana Bucsa
  • tel/fax: 021 231 89 85
  • mobil: 0745 168 571
  • email: frh@frh.ro
Departament Economic, Mariana Catuti
  • tel/fax: 021 231 83 43
  • mobil: 0745 087 320
  • email: mariana.catuti@frh.ro
Asistent Manager Presedinte, Dana Boros
  • tel/fax: 021 231 84 04
  • mobil: 0722 330 818
  • email: dana.boros@frh.ro

Departamentul Tehnic

Director Tehnic, Bogdan Macovei
  • mobil: 0745 936 369
  • email: bogdanmacovei2004@gmail.com
Antrenor Federal feminin senioare, Nicoleta Alexandrescu
  • tel/fax: 021 230 12 31
  • mobil: 0757 043 439
  • email: nicoleta.alexandrescu@frh.ro
Antrenor Federal masculin seniori, Sorin Toacsen
  • tel/fax: 021 230 12 31
  • mobil: 0745 168 572
  • email: sorin.toacsen@frh.ro
Antrenor Federal junioare/cadete, Steluta Luca
  • tel/fax: 021 230 12 31
  • mobil: 0749 217 878
  • email: steluta.luca@frh.ro
Antrenor Federal juniori/cadeti, Alexandru Dia
  • tel/fax: 021 230 12 31
  • mobil: 0741 580 440
  • email: alexandru.dia@frh.ro
Departamentul Competitii, Alexandru Jelescu
  • tel: 021 231 89 88; 021 231 89 87
  • fax: 021 231 82 62
  • email: alexandru.jelescu@frh.ro
Departamentul Administrativ, Costel Strat
  • mobil: 0735 177 579
  • email: costel.strat@frh.ro

Departamentul Marketing si Vanzari

Director Marketing si Vanzari, Doru Costica
  • mobil: 0724 848 586
  • email: doru.costica@frh.ro

Adresa: Strada Aviator Popa Marin nr. 2, Bucuresti, Cod postal: 011962