Romania Cadete Feminin

Program

Rezultate

20:26 10:15
Marþi, 12 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETE vs UNGARIA CADETE
Pregatire

Programul competitional anul 2019

# Data Actiune
1 01 - 09.02.2019 Pregătire - Sfantu Gheorghe
2 11 – 14.04.2019 Pregătire - Timisoara
3 14 – 22.04.2019 Jocurile Mediteraneene - Budva/Muntenegru
4 24.06 – 04.07.2019 Pregătire - Predeal - Izvorani
5 04 – 08.07.2019 Trofeul Carpati Cadete feminin U15 - Izvorani
6 21 – 31.08.2019 Pregătire - Izvorani
7 27.10 - 03.11.2019 Pregătire - Predeal
8 23 - 28.11.2019 Pregătire - Izvorani
9 28.11.2019 – 01.12.2019 Jocuri bilaterale Romania - Elvetia - Izvorani

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

ABABEI TEODORA
HC Buhusi
2004
ADAM ALEXANDRA
CSS Drobeta Tr. Severin/CNE Rm Valcea
2004
ALBU ALEXANDRA
ACS OK Sport Onesti/CNE Brasov
2004
ANTON ALEXIA
ACS OK Sport Onesti
2004
BANU ANDRA
CSS Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2005
BARLA RIANA
ACS Ghimbav/CNE Brasov
2004
BIROU RUANA
ACS Atletik Satu Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
BOICIUC ALISIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2005
BRANDUSA SORINA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
BUTALIU AMALIA
CSS Drobeta Tr. Severin/CNE Rm Valcea
2004
CAMPEAN TEA
CSS Viitorul Cluj Napoca
2004
CANTEA LORENA
ASC Corona 2010 Brasov
2004
CARAIMAN ANASTASIA
ACS Baile Herculane
2004
CAZAN ALEXANDRA
CSS Ploiesti
2004
CHIRCA ALEXANDRA
CSS Targoviste/CNE Rm.Valcea
2004
CIUBOTARIU ALEXANDRA
ACS Transilvania Brasov
2005
CIUCA GIULIA
CSM Bucuresti
2004
COJOCARU ANA
HC Buhusi
2004
CRISTE ANA
CSS Fagaras/CNE Brasov
2004
DANCIU CRISTINA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
DANIELESCU IOANA
Liceul Teoretic Traian Vuia Resita
2005
DAVID ADRIANA
LPS Florin Fleseriu Sebes
2004
DEMETER MARIA
ACS Ghimbav/CNE Brasov
2004
DRAGOMIR BIANCA
CSS Galati
2005
DRAGULESCU DENISA
ACS Baile Herculane
2004
EMILI PAULA
HC CITU Timisoara/CNE Rm.Valcea
2004
ENACHE BIANCA
CSS 6 Bucuresti/CNE Rm Valcea
2004
FLOREA LAVINIA
ACS Ghimbav/CNE Brasov
2004
FUMURESCU ELENA
F.E.F.S Craiova
2005
GERMAN DARIA
ACS Pegasus Targu Mures
2005
GHEORGHE VIORICA
CSM Ploiesti/CNE Brasov
2004
GHINEA KARINA
CSS Zalau/CNE Brasov
2004
GHIRDA IOANA
ASC Corona 2010 Brasov
2005
GHIURCA MARIA
LPS Iasi
2004
GINJU IZABELA
ACS Ghimbav/ CNE Brasov
2004
GRIGORE ANAMARIA
ACS Ghimbav/CNE Brasov
2004
GROSAN MARIA
CS Phoenix Baia Mare
2004
IRIMIA CRISTINA
LPS Vaslui/CNE Brasov
2004
KIBEDI SARAH
ACS Atletik Satu Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
LECU VALENTINA
LPS Slatina
2005
LICSANDROIU DIANA
LPS Slatina
2005
MAXIM IRINA
CSS Targu Neamt
2005
MEZEI NOEMI
LPS Banatul Timisoara/Rm Valcea
2004
MIHAI MIHAELA
CSM Bucuresti
2004
MIHAILA IOANA
CSS 2 Bucuresti
2004
MLECOV PATRICIA
CS Unirea Sannicolau Mare/CNE Rm Valcea
2004
MOCUT STEFANIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
MOHAMED MARIEM
CSM Bucuresti
2004
MOZES ORSOLYA
HC Arsenal Taureni/CNE Brasov
2004
MUSAT ALINA
CSS 6 Bucuresti/CNE Rm Valcea
2005
NEAGU DIANA
ACS Pegasus Targu Mures/CNOPJ Baia Mare
2004
PAVEL DENISA
ACS OK Sport Onesti/CNE Brasov
2004
POP ALEXANDRA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
POP MARA EMILIA
CSS Zalau
2004
POPESCU BIANCA
CSM Ploiesti
2004
POSTELNICU MAIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2005
PREDESCU VANESSA
HC CITU Timisoara/CNE Rm.Valcea
2004
ROMANIUC DENISA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
RUSCAL DENISA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
RUSNEAC MIHAELA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
SASZU VANESSA
HC CITU Timisoara/CNE Rm.Valcea
2005
SEMEREAN SIMONA
CSS Viitorul Cluj Napoca/CNOPJ Baia Mare
2004
SORESCU DENISA
Liceul Teoretic Traian Vuia Resita
2004
STANCU IOANA
LPS Buzau/ CNE Rm Valcea
2004
STAVARIU ELENA
ACS Pegasus Targu Mures/CNOPJ Baia Mare
2005
STROIE ANAMARIA
Gr. Sc.Energetic Rm Vl/CNE Rm Valcea
2005
SZAKACS ANA MARIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
SZOLOSI ANA MARIA
CSS Petrosani/CNE Rm Valcea
2004
UNGUREANU MALINA
LPS Roman
2004
VALEAN ANDREEA
ACS Ghimbav/CNE Brasov
2004
VLAD NICOLETA
CS Handbal ART Galati
2004
VOINA ROXANA
Liceul Teoretic Traian Vuia Resita
2005
ZAH RENATA
CSS Viitorul Cluj Napoca
2004
ZAMFIRESCU BIANCA
Gr. Sc. Energetic/CNE Rm Valcea
2004

Staff nationala

BUCESCHI Carmen
antrenor principal
RADOI CONSTANTINESCU Maria Elena
antrenor secund
STEFAN Liliana
antrenor portari
NITOI Vlad
maseur
TONITA Florentina
psiholog