Romania Cadete Feminin

Program

Rezultate

20:26 10:15
Marþi, 12 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETE vs UNGARIA CADETE
Pregatire

Programul competitional anul 2017

# Data Actiune
1 05-14.01.2017 Pregatire (Sf.Gheorghe)
2 24-30.04.2017 Pregatire (Sf.Gheorghe)
3 21-30.07.2017 Pregatire (Navodari)
4 11-19.11.2017 Pregatire (Sf.Gheorghe)

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

AILINCAI ANDREEA
AS HCM TOROK RM VALCEA
2003
BICHIR MALINA
DANUBIUS GALATI
2002
BRANISTE COSMINA
C.S.S. CARACAL
2002
CERCEL ARIANA
CSS.DR.TR. SEVERIN
2002
COCIS TAMARA
ARENA TARGU MURES
2002
COSARCA TANIA
PEGASUS TARGU MURES
2003
CSAVAR SZOFIA
C.S.S. ODORHEIUL SECUIESC
2002
DARIE SARAH
ART GALATI
2002
DATCU CLAUDIA
C.S.S. 6 BUCURESTI
2002
DEMETER EVA
CSM BUCURESTI
2003
DESANTIS MARTINA
UNAITED GALATI
2002
DUMITRU DIANA
L.P.S. PITESTI
2003
EILER IULIA
UNAITED GALATI
2002
FLOREA CRISTINA
CLUB KIRA TARGOVISTE
2002
GHEORGHE ROBERTA
CSM BUCURESTI
2003
GHERGHICEANU MARIA
CSS 2 BUCURESTI
2002
GOGARLA ALICIA
C.S.CHIMIA RM VALCEA
2003
GOGOSANU FRANCESCA
UNIVERSITATEA FEFS CRAIOVA
2003
HARDAUT ROMINA
C.S UNIREA SANNICOLAU MARE
2002
IMRE SZENDE
CSS SF. GHEORGHE
2002
ION VALENTINA
HCM CRAIOVA
2002
ISAIA IRINA
CS SEINI
2002
LACATUS CARLA
OLIMPIC TARGU MURES
2002
LEU LARISA
CSM BUCURESTI
2003
LUPEI CORINA
ARENA TARGU MURES
2002
MACHIA MARA
CSS VIITORUL CLUJ
2002
MARICA ELENA
AS HCM TOROK RM VALCEA
2003
MARIN RAISA
ASC CORONA 2010 BRASOV
2003
MARINCEA ARINA
HC ACTIV PLOPENI
2002
MIU BIANCA
DANUBIUS GALATI
2003
NEAGU ANA MARIA
C.S.S. SLOBOZIA
2002
NICOLAU MIRUNA
ASC CORONA 2010 BRASOV
2003
OLARU ADELINA
C.S. TRANSILVANIA
2002
OPREA LARISA
ART GALATI
2002
PERIANU ALEXANDRA
L.P.S. BRAILA
2003
PETRE NICOLETA
L.P.S. BRAILA
2003
PETRESCU OANA
PHOENIX BAIA-MARE
2003
PIRVU DORINA
UNAITED GALATI
2002
POPEICA ELENA
CSS SF. GHEORGHE
2002
PRESCURA ANDREEA
LPS FOCSANI
2002
RADOI RALUCA
ASC CORONA 2010 BRASOV
2002
ROOSZ KARINA
C.S.UNIREA SINICOLAU MARE
2002
SAMSON ANA-MARIA
HC BUHUSI
2002
SANDU ANDREEA
L.P.S. IASI
2002
SMAU LIANA
LPS FOCSANI
2002
SOREANU VALENTINA
C.S.S. SLOBOZIA
2002
STANA ANA MARIA
CHIMIA RM VALCEA
2003
STOICA CRISTINA
C.S.S. 6 BUCURESTI
2002
STOICA STEFANIA
C.S.M. PLOIESTI
2003
TESLARIU MARIA
HC BUHUSI
2002
TONE STEFANIA
C.S.S. CARACAL
2002
TRANTEA DARIA
H.C.M. BAIA MARE (PHOENIX)
2002
TUCU RALUCA
CHIMIA RM VALCEA
2003
VOICA BIANCA
L.P.S. PITESTI
2002

Staff nationala

BUCESCHI CARMEN
antrenor principal
LARISA OLTEANU
antrenor secund
MARIA RADOI CONSTANTINESCU
antrenor secund
NITOI VLAD
maseur
FLORENTINA TONITA
psiholog