Program nr. 12 saptamana: 20.11-27.11.2017

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Precizari privind echipamentului de protectie si accesoriile din Regulamentul jocului de Handbal - IHF

In atentia antrenorilor

Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA  A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport  sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa o trimita o copie la adresa sus mentionata.

In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL

20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).

          Echipa care organizeaza turnee de pregatire,  este obligata sa informeze FR Handbal.

Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul  ( competitia) la care au participat.

Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).

Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)

In atentia echipelor participante: 
Conform Art. 22.7 din 
Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7.  De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor. 

Trofeul Carpați - feminin 
Craiova, Sala Polivalenta
24-26.11.2017


Vineri, 24 noiembrie
Macedonia - Brazilia, ora 17:00
Arbitri:Gorina/Melencu
Romania – Polonia, ora 19:00
Arbitri: P. Horvath/B. Marton

Sâmbătă, 25 noiembrie
Brazilia - Polonia,  ora 14:00
Arbitri:Florescu/Stoia
Romania - Macedonia, ora 16:00
Arbitri:P. Horvath/B. Marton
 
Duminică, 26 noiembrie

Macedonia - Polonia, ora 14:00
Arbitri:Nastase/Stancu
Romania - Brazilia, ora 16:30
Arbitri:P. Horvath/B. Marton

 

Liga Campionilor – masculin
26.11.2017, ora 18:00
Sala Dinamo

Dinamo Bucuresti - Elverum Handball (NOR)

Cupa EHF – masculin
26.11.2017, ora 18:00
Sala Sporturilor Constanta

HC Dobrogea Sud Constanta - SC Magdeburg (GER)

Cupa Challenge – masculin
25.11.2017, ora 19:00
Mitrovica (KOS)

KH Trepca (KOS) - AHC Potaissa Turda

Cupa Challenge – masculin
26.11.2017, ora 13:00

Mitrovica (KOS)
AHC Potaissa Turda - KH Trepca (KOS)

 

 


Etapa 12

Echipa HC Odorhei s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 29.01.2018.
Echipa CS Politehnica Iasi s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 07.03.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 17:30 CSA Steaua Bucuresti vs CSM Focsani 2007 Tvr HD 12/1
Sala: Sala Chiajna Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: V.Sighicea(VL)
Mi 22.11 19:00 AHC Potaissa Turda vs CS Dinamo Bucuresti Digi / Telekom 12/2
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) Observator: P.Anton(IS)
Jo 23.11 18:30 HC Odorhei vs CS Politehnica Iasi 12/3
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator: A.Lupsa(CS)
Jo 23.11 18:00 CSM Fagaras vs SCM Politehnica Timisoara 12/4
Sala: N/A Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: S.Ciurea(Dj)
Jo 23.11 18:15 CS Minaur Baia Mare vs CSM Bucuresti Digi / Telekom 12/5
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Ciobanu(Bc)
Jo 23.11 18:00 AHC Dunarea Calarasi vs CSU din Suceava 12/6
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: V.Ciucan(B)
Mi 22.11 17:30 CSM Vaslui vs AHC Dobrogea Sud Tvr HD 12/7
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 10:30 CSM Bacau vs AHC Dobrogea Sud Constanta II 12/8
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 26.11 15:00 CSM Botosani vs CSM Bucuresti DivA 12/9
Sala: N/A Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 26.11 14:00 CS Medgidia vs CS HC Buzau 2012 12/10
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Du 26.11 11:00 CSU Targoviste vs CSU Galati 12/11
Sala: Sala CSS Targoviste Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 26.11 12:00 CSU CNOT Brasov vs CSM Alexandria 12/12
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.11 18:00 CNE Sighisoara vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 12/13
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.11 18:00 CNE Sighisoara vs HCM Sighisoara 12/14
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 20.11 17:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CS Universitar Politehnica Timisoara 12/15
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 ADEP Satu Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 14:00 CNE Sighisoara vs CS Minaur Baia Mare DivA 12/16
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 26.11 13:00 CS Universitatea Cluj vs CS Universitatea Craiova 12/17
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Lu 27.11 16:00 CSM Oradea vs HCM Sighisoara 12/18
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 26.11 14:00 CS Universitar Politehnica Timisoara vs CSM Scolar Resita 12/19
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 26.11 16:00 HC Sibiu vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 12/20
Sala: Sala Cisnadie Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:

Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 19:00 ADEP Satu Mare vs CNE Sighisoara 12/21
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Apostu(MM)/S.Cosma(MM) Observator:

Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 20.11 17:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS Tulcea 12/22
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) Observator:

Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.11 00:00 HC Dinamo Bitcoin Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 27.11 18:30 ACS Spartac UNEFS Bucuresti vs CS Stiinta Bacau 12/23
Sala: Sala Iris Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Lu 27.11 16:30 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSU Targoviste 12/24
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Lu 27.11 14:30 HCF Piatra Neamt vs CSA Steaua Bucuresti 12/25
Sala: Sala Polivalenta Mare Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Lu 27.11 14:00 ACS UAIC CNOT Iasi vs SCM Gloria Buzau 12/26
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Lu 27.11 15:00 CS Danubius Calarasi vs CSU Stiinta Bucuresti 12/27
Sala: Sala Sc. T. Vladimirescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Lu 27.11 18:00 CSS Tulcea vs CSM Bucuresti DivA 12/28
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Lu 27.11 14:00 CSU Neptun Constanta vs HC Activ CSO Plopeni 12/29
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Basso(GL)/ Observator:

Etapa 11

Echipa SC Muresul Tg. Mures retrasa din campionat in data de 18.01.2018
Echipa KSE Tg. Secuiesc retrasa din campionat in data de 19.01.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.11 15:00 ASC Corona 2010 Brasov vs ACS Odorheiu Secuiesc 12/30
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Sb 25.11 14:00 ACS Olimpic Tg. Mures sta
Sala: N/A Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:

Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.11 16:00 ACS Odorheiu Secuiesc vs SCM Timisoara 12/31
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 26.11 12:00 CSU Resita vs CS Dacia Mioveni 2012 12/32
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Lu 27.11 00:00 ACS Crisul Chisineu-Cris sta
Sala: N/A Arbitri: B.Gherman(BZ)/F.Horoba(BN) Observator:
Lu 27.11 17:00 National Rm Valcea vs ACS Olimpic Tg. Mures 12/33
Sala: N/A Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Du 26.11 14:00 CS Minaur Baia Mare vs CSU Oradea 12/34
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 26.11 11:00 FC Arges sta
Sala: N/A Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Vi 24.11 14:00 ASC Corona 2010 Brasov vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 12/35
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) Observator:

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Tg. Neamt

Persoana de contact: Prof. Bursuc Cristinel – 0742.555.741
Delegat FRH:Pankler Rudolf, 0723162408
Arbitri:Agavriloaie/Bura-IS
           Bargauan/Nicolaevici-SV
           Ifrim/Ilisei-NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 14:30 LPS Iasi vs LPS Botosani 12/36
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 23.11 17:30 LPS Vaslui vs LPS Suceava 12/37
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 23.11 16:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 12/38
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 14:30 LPS Botosani vs LPS Roman 12/39
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 24.11 17:30 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 12/40
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 24.11 16:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 12/41
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 18:00 LPS Vaslui vs LPS Botosani 12/42
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 25.11 11:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 12/43
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 25.11 09:30 LPS Roman vs LPS Suceava 12/44
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Calarasi

Persoana de contact: Prof. Gavrila Cristian-0732.065.705
Delegat FRH:Dinca Valerica, 0724395106
Arbitri:Doana/Vasilescu-B
           Mara/Stanciu-B/CL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 16:45 CSS Tulcea vs LPS Braila 12/45
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Jo 23.11 15.10 CSS 1 Constanta vs CSS Galati 12/46
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Jo 23.11 00:00 Danubius 2010 Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 15:40 CSS Galati vs Danubius 2010 Galati 12/47
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Vi 24.11 14:05 CSS Tulcea vs CSS 1 Constanta 12/48
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 12:50 CSS 1 Constanta vs LPS Braila 12/49
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Sb 25.11 11:15 Danubius 2010 Galati vs CSS Tulcea 12/50
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Sb 25.11 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Plopeni

Persoana de contact: Prof. Iancu Cristian-0754.288.788
Delegat FRH:Burca Mariana, 0745010675
Arbitri:Ghita/Stoica-AG
           Margarit/Pirciu-AG
           Mihai/Petre-BV

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.11 00:00 ASC Sc. 181 SSP Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 22.11 15:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Calarasi 12/51
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Mi 22.11 18:30 CSM Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 12/52
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Mi 22.11 20:15 CT Media Bucuresti vs HC Activ CSO Plopeni 12/53
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 15:00 CSS 2 Bucuresti vs CT Media Bucuresti 12/54
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 23.11 16:45 CSS Calarasi vs CSM Bucuresti 12/55
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 23.11 18:30 ASC Sc. 181 SSP Bucuresti vs LPS I. Balas Soter Buzau 12/56
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 15:00 CSM Bucuresti vs ASC Sc. 181 SSP Bucuresti 12/57
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 24.11 16:45 CT Media Bucuresti vs CSS Calarasi 12/58
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 24.11 18:30 HC Activ CSO Plopeni vs CSS 2 Bucuresti 12/59
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 10:00 CSS Calarasi vs HC Activ CSO Plopeni 12/60
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 25.11 11:45 ASC Sc. 181 SSP Bucuresti vs CT Media Bucuresti 12/61
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 25.11 13:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Bucuresti 12/62
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Rm. Valcea

Persoana de contact: Prof. Gheorghe Ionel – 0745.080.218
Delegat FRH:Tomescu Gabriel, 0766319717
Arbitri:Brebu/Savu-AG
          Cristea/Marin-DB
          Onogea/Padeanu-VL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 18:30 LPS Slatina vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 12/63
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 23.11 16:45 CSS Caracal vs National Rm Valcea 12/64
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 23.11 15:00 HCM Craiova vs LPS Tg Jiu 12/65
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 18:30 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Tg Jiu 12/66
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 24.11 16:45 National Rm Valcea vs HCM Craiova 12/67
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 24.11 15:00 LPS Slatina vs CSS Caracal 12/68
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 13:30 CSS Caracal vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 12/69
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 25.11 11:45 HCM Craiova vs LPS Slatina 12/70
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 25.11 10:00 LPS Tg Jiu vs National Rm Valcea 12/71
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Sf. Gheorghe

Persoana de contact: Prof. Chira Ovidiu – 0736.396.970
DelegatFRH:Tanasescu Vasile, 0747432028
Arbitri:Agliceriu/Turdean-PH/MS
          Balate/Szabo-BV
          Cristea/Murariu-IS/NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 14:00 CNE Brasov vs CSM Ploiesti 12/72
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Jo 23.11 15:30 CSS Medias vs CSS Dinamo Brasov 12/73
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Jo 23.11 17:00 CSS Fagaras vs ACS Transilvania Brasov 12/74
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 09:00 CSM Ploiesti vs ACS Transilvania Brasov 12/75
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Vi 24.11 10:30 CSS Dinamo Brasov vs CSS Fagaras 12/76
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Vi 24.11 12:00 CNE Brasov vs CSS Medias 12/77
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 09:00 CSS Medias vs CSM Ploiesti 12/78
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Sb 25.11 10:30 CSS Fagaras vs CNE Brasov 12/79
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Sb 25.11 12:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Dinamo Brasov 12/80
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Sebes

Persoana de contact: Prof. Achimescu Octavian – 0741.790.928
Delegat FRH:Boldea Bogdan, 0723427617
Arbitri:Moldovan/Nacu - MS
          Baghiu/Fiscu-CS/TM
          Tataru/Vacariu-TM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 15:00 CSS Viitorul Cluj vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 12/81
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Jo 23.11 16:30 CSS Zalau vs CSS Odorheiul Secuiesc 12/82
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Jo 23.11 18:00 Marta Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 12/83
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 10:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS 2 Baia Mare 12/84
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Vi 24.11 11:30 CSS Odorheiul Secuiesc vs Marta Baia Mare 12/85
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Vi 24.11 13:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS Zalau 12/86
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 10:00 CSS Zalau vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 12/87
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Sb 25.11 11:30 Marta Baia Mare vs CSS Viitorul Cluj 12/88
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Sb 25.11 13:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Odorheiul Secuiesc 12/89
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Bacau
Persoana de contact: Prof. Oprea Costel - 0745638084
Delegat FRH:Ursu Valentin, 0744387989
Arbitri:Draghici/Dragut-VN
           Dusa/Manea-BV
           Lungu/Paraschiv-NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 15:00 LPS Piatra Neamt vs CSU Suceava 12/90
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Vi 24.11 13:30 LPS Roman vs LPS Suceava 12/91
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Vi 24.11 12:00 LPS Botosani vs LPS Iasi 12/92
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 15:00 CSU Suceava vs LPS Iasi 12/93
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Sb 25.11 13:30 LPS Suceava vs LPS Botosani 12/94
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Sb 25.11 12:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 12/95
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 13:00 LPS Roman vs CSU Suceava 12/96
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Du 26.11 11:30 LPS Botosani vs LPS Piatra Neamt 12/97
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Du 26.11 10:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 12/98
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Focsani

Persoana de contact: Prof. Ciubotaru Viorel – 0723.003.075
Delegat FRH:Baicu Mihai, 0744751641
Arbitri:Curtuia/Curtuia-BV
          Gogolinca/Roibu-IS
          Maciornea/Savin-IS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 14:00 CSS Tecuci vs LPS Vaslui I 12/99
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Jo 23.11 11:00 CSM Focsani 2007 vs CS OK Sport Onesti 12/100
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 CS OK Sport Onesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 12:30 LPS Vaslui I vs CSM Focsani 2007 12/101
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Vi 24.11 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CS Stiinta Municipal Bacau 12/102
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 CS Stiinta Municipal Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 11:00 CSS Tecuci vs LPS I. Balas Soter Buzau 12/103
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Sb 25.11 14:00 CS OK Sport Onesti vs LPS Vaslui I 12/104
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 LPS Vaslui I sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Focsani 2007 12/105
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Du 26.11 12:30 CS Stiinta Municipal Bacau vs CSS Tecuci 12/106
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Buzau

Persoana de contact: Prof. Baducu Georgian– 0740.156.650
Delegat FRH:Teodorescu Emilian, 0727455667
Arbitri:Arsene/Bontea-VS/BZ
          Botezatu/Constantin-BC/IS
          Cojocaru/Ghiorghiu-GL
          Stanciu/Velisca-BZ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 12:30 CS Olimpic Mizil sta
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Jo 23.11 14:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CS Orasenesc Mizil 12/107
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Jo 23.11 15:30 CSS Galati vs CSS Medgidia 12/108
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Jo 23.11 17:00 CSS Calarasi vs AHC Dobrogea Sud Constanta 12/109
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 10:00 CS Olimpic Mizil vs AHC Dobrogea Sud Constanta 12/110
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Vi 24.11 11:30 CSS Medgidia vs CSS Calarasi 12/111
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Vi 24.11 13:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Galati 12/112
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Vi 24.11 14:30 CS Axiopolis Cernavoda sta
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 10:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CS Olimpic Mizil 12/113
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Sb 25.11 11:30 CSS Galati sta
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Sb 25.11 13:00 CSS Calarasi vs CS Orasenesc Mizil 12/114
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Sb 25.11 14:30 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Medgidia 12/115
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 09:00 CS Olimpic Mizil vs CSS Medgidia 12/116
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Du 26.11 10:30 CS Orasenesc Mizil vs AHC Dobrogea Sud Constanta 12/117
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Du 26.11 12:00 CSS Calarasi sta
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Du 26.11 13:30 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Galati 12/118
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Moreni

Persoana de contact: Prof.Harabagiu Robert-0721616981
Delegat FRH:Zaharia Atilla, 0721291141
Arbitri:Babau/Roibu-PH
          Badescu/Matei-AG

          Marii/Tache-GJ
          Mihordea/Pandalache-DB

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 14:00 CT Media Bucuresti vs CSS Ploiesti 12/119
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 23.11 15:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSM Ploiesti 12/120
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 23.11 17:00 CSS 2 Bucuresti vs CSA Steaua Bucuresti 12/121
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 23.11 18:30 CS Brazi vs CSM Bucuresti 12/122
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 14:00 CSS Ploiesti vs CSM Bucuresti 12/123
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 24.11 15:30 CSA Steaua Bucuresti vs CS Brazi 12/124
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 24.11 17:00 CSM Ploiesti vs CSS 2 Bucuresti 12/125
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 24.11 18:30 CT Media Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 12/126
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 10:00 CS Dinamo Bucuresti vs CSS Ploiesti 12/127
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 25.11 11:30 CSS 2 Bucuresti vs CT Media Bucuresti 12/128
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 25.11 14:30 CS Brazi vs CSM Ploiesti 12/129
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 25.11 13:00 CSM Bucuresti vs CSA Steaua Bucuresti 12/130
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 10:00 CSS Ploiesti vs CSA Steaua Bucuresti 12/131
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 26.11 14:30 CSM Ploiesti vs CSM Bucuresti 12/132
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 26.11 13:00 CT Media Bucuresti vs CS Brazi 12/133
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 26.11 11:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 12/134
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Topoloveni

Persoana de contact: Nicu Cristinel – 0724.093.979
Delegat FRH:Banciu Constantin, 0744628594
Arbitri:Costache/Vasile-B/PH
          Diba/Duminicioiu-AG
          Fugaru/Radu-GJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 15:00 CSS Corabia vs CSS Drobeta Turnu Severin 12/135
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Jo 23.11 18:00 CS Top Arena Topoloveni vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 12/136
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Jo 23.11 16:30 HC Torok Rm. Valcea vs CSS Sibiu 12/137
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 16:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs HC Torok Rm. Valcea 12/138
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Vi 24.11 15:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CS Top Arena Topoloveni 12/139
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Vi 24.11 18:00 CSS Craiova vs CSS Corabia 12/140
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 CSS Corabia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 18:00 CS Top Arena Topoloveni vs CSS Craiova 12/141
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Sb 25.11 16:30 HC Torok Rm. Valcea vs CSS Drobeta Turnu Severin 12/142
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Sb 25.11 15:00 CSS Sibiu vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 12/143
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 09:30 CSS Drobeta Turnu Severin vs CSS Sibiu 12/144
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Du 26.11 12:30 CSS Craiova vs HC Torok Rm. Valcea 12/145
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Du 26.11 11:00 CSS Corabia vs CS Top Arena Topoloveni 12/146
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Ghimbav

Persoana de contact: Prof. Irimie Marin – 0728.446.507
Delegat FRH:Bud Vasile, 0744548582
Arbitri:Avadanii/Popovici-BC
          Chicus/Olteanu-BV
          Dinu/Vovec-PH
          Sirbu/Stuparu-PH/BZ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 17:00 CSS Sighisoara vs LPS Tg Mures 12/147
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Jo 23.11 16:00 CS Dinamo Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 12/148
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Jo 23.11 14:30 CS Sporting Ghimbav vs CSS Fagaras 12/149
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Jo 23.11 13:00 LPS Brasov vs CSM Sf. Gheorghe 12/150
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 17:30 LPS Tg Mures vs CSM Sf. Gheorghe 12/151
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Vi 24.11 16:00 CSS Fagaras vs LPS Brasov 12/152
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Vi 24.11 14:30 CSS Odorheiul Secuiesc vs CS Sporting Ghimbav 12/153
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Vi 24.11 13:00 CSS Sighisoara vs CS Dinamo Brasov 12/154
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 14:30 CS Dinamo Brasov vs LPS Tg Mures 12/155
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Sb 25.11 13:00 CS Sporting Ghimbav vs CSS Sighisoara 12/156
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Sb 25.11 11:30 LPS Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 12/157
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Sb 25.11 10:00 CSM Sf. Gheorghe vs CSS Fagaras 12/158
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 14:30 LPS Tg Mures vs CSS Fagaras 12/159
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Du 26.11 13:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM Sf. Gheorghe 12/160
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Du 26.11 11:30 CSS Sighisoara vs LPS Brasov 12/161
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Du 26.11 10:00 CS Dinamo Brasov vs CS Sporting Ghimbav 12/162
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Resita

Persoana de contact: Prof. Ionescu Cristian – 0729.859.909
Delegat FRH:Candea Gheorghe, 0753076275
Arbitri:Ciati/Lupu-CS
           Cruceru/Radulescu-MH
           Lupu/Serban-MH
           Scrieciu-Treistaru-DJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.11 00:00 ACS Unirea Santana sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 22.11 16:45 HC Beldiman Arad vs SCM Timisoara 12/163
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Mi 22.11 15:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS Lugoj 12/164
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Mi 22.11 14:15 CSS Hunedoara I vs CS Unirea Sannicolau Mare 12/165
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Mi 22.11 13:00 CSM Scolar Resita vs LPS Banatul Timisoara 12/166
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 15:45 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSM Scolar Resita 12/167
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Jo 23.11 14:30 CSS Lugoj vs CSS Hunedoara I 12/168
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Jo 23.11 13:15 SCM Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 12/169
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Jo 23.11 12:00 ACS Unirea Santana vs HC Beldiman Arad 12/170
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 HC Beldiman Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 15:45 Sc. Gen. 7 Timisoara vs ACS Unirea Santana 12/171
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 24.11 14:30 CSS Hunedoara I vs SCM Timisoara 12/172
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 24.11 13:15 CSM Scolar Resita vs CSS Lugoj 12/173
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 24.11 12:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 12/174
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 13:45 CSS Lugoj vs LPS Banatul Timisoara 12/175
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 25.11 12:30 SCM Timisoara vs CSM Scolar Resita 12/176
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 25.11 11:15 ACS Unirea Santana vs CSS Hunedoara I 12/177
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 25.11 10:00 HC Beldiman Arad vs Sc. Gen. 7 Timisoara 12/178
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 10:15 CSS Hunedoara I vs HC Beldiman Arad 12/179
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 26.11 13:45 CSM Scolar Resita vs ACS Unirea Santana 12/180
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 26.11 15:00 LPS Banatul Timisoara vs SCM Timisoara 12/181
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 26.11 09:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSS Lugoj 12/182
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)

Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Turda

Persoana de contact: Prof. Oroian Aurel – 0748.027.550
Delegat FRH:Popa Nicolae, 0722562963
Arbitri:Coroian/Iancu-CJ
          Dan/Macarie-HD/AB
          Draganescu/Eremia-GJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 AHC Potaissa Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 19:00 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Satu Mare 12/183
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Jo 23.11 17:30 CSS 2 Baia Mare vs Academica Cluj-Napoca 12/184
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Jo 23.11 16:00 CS Extrem Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 12/185
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 ACS Alpha Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 10:00 Academica Cluj-Napoca vs CS Extrem Baia Mare 12/186
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Vi 24.11 11:30 LPS Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 12/187
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Vi 24.11 13:00 AHC Potaissa Turda vs Academia Minaur Baia Mare 12/188
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 19:30 CSS 2 Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 12/189
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Sb 25.11 18:00 CS Extrem Baia Mare vs LPS Satu Mare 12/190
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Sb 25.11 16:30 ACS Alpha Oradea vs Academica Cluj-Napoca 12/191
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 Academica Cluj-Napoca sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 13:00 LPS Satu Mare vs ACS Alpha Oradea 12/192
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Du 26.11 11:30 AHC Potaissa Turda vs CS Extrem Baia Mare 12/193
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Du 26.11 10:00 Academia Minaur Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 12/194
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)