ACASA
FRH
STIRI
COMPETITII
LOTURI
DEZVOLTARE
CONTACT
BILETE
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Protecția datelor
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Program saptamanal
06.05-12.05
Documente utile
Loturi echipe
Lista substantelor interzise
Online
Raport de joc
Trimitere scor
Program saptamanal
Stiri
Comunicate
Documente utile
Nou
Liga Nationala '23-'24
Liga Zimbrilor
Liga Florilor MOL
Divizia A '23-'24
Feminin
Turneu de Promovare Liga Florilor
Seria A
Seria B
Seria C
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Seria A
Seria B
Campionatul National de Tineret '23-'24
Feminin
Final 8 Tineret
Seria A
Seria B
Masculin
Final 8 Tineret
Seria A
Seria B
Cupa României '23-'24
Masculin
Feminin
Supercupa Romaniei '23-'24
Masculin
Feminin
Juniori I
Masculin '23-'24
Turneu Final Valoare
Turneu Final Speranta
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin '23-'24
Turneu Final Valoare
Turneu Final Speranta
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Juniori II
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Juniori III
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Beach Handball
Masculin '22
Feminin '22
Juniori IV '22-'23 ACTIV
Turneu Final
Turneu Final
Masculin
Seniori
Tineret
Juniori
Cadeți
Feminin
Senioare
Tineret
Junioare
Cadete
Handbal pe plaja
Masculin
Seniori
Componenta
Program
U16
Program
Feminin
Senioare
Componenta
Program
U16
Program
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Rezistență specifică
Stretchingul static
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Model Pregatire Copii si Juniori FRH 2024
FRH - BAZA DE MASA A HANDBALULUI DE PERFORMANTA.pdf
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Toggle navigation
FRH.ro
Acasa
Program saptamanal
06.05-12.05
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Documente utile
Timp de Joc Jucători U21&U23
Lista substantelor interzise 2021
Dezvoltare
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Rezistență specifică
Stretchingul static
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Competitii Seniori '23-'24
Masculin
SuperCupa
Cupa Romaniei
Liga Zimbrilor
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
SuperCupa
Cupa Romaniei
Liga Florilor MOL
Turneu de Promovare Liga Florilor
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Divizia A Seria c
Competitii Tineret '23-'24
Masculin
Final 8 Tineret
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
Final 8 Tineret
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Campionatul J1 '23-'24
Masculin
Turneu Final Valoare
Turneu Final Speranta
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin
Turneu Final Valoare
Turneu Final Speranta
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Campionatul J2 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Campionatul J3 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Competitii J4 '22-'23 ACTIV
Masculin
Turneu final
Feminin
Turneu final
-->
Trimitere scor
Raport de joc
Contact
Unde imi duc copilul la handbal?
SHOP
Introducere in Handbal
Bilete
Cautare
LFM
STB
CSM
Mi, 16:00
LFM
RAP
SCM
Vi, 17:00
LFM
MIN
BUZ
Vi, 18:00
LFM
CSM
JIU
Sb, 16:00
LFM
MAG
ZAL
Sb, 17:30
Program
meciuri
VEZI LISTA
Accesează
SEI '22-'23
SEI.FRH.RO
Unde vedem handbal saptamana aceasta?
Lu, 19 martie
J3SC
N/A
CSS Galati
26:34
HC Dobrogea Sud
N/A
Ma, 20 martie
LN
Sala Sporturilor
CSM Focșani 2007
24:31
CS Dinamo București
Sala Sporturilor
Mi, 21 martie
J2SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
23:24
CS Stiinta Municipal Bacau
Sala Polivalenta
Jo, 22 martie
LN
N/A
AHC Potaissa Turda
10:0
CS Politehnica Iasi
N/A
LN
N/A
HC Odorhei
0:10
SCM Politehnica Timișoara
N/A
J2SB
N/A
CSS Calarasi
41:17
HC Dobrogea Sud
N/A
LN
N/A
CS Minaur Baia Mare
22:22
CSU din Suceava
N/A
LN
Sala Radu Negru
CSM Fagaras
23:28
CSM București
Sala Radu Negru
LN
N/A
CSA Steaua București
31:25
CSM Vaslui
N/A
DASB
Sala Radu Voina
CNE Sighisoara
28:30
HC Sibiu
Sala Radu Voina
Vi, 23 martie
J3SE
Sala Ion Constantinescu
HCM Craiova
32:21
CSS Craiova
Sala Ion Constantinescu
J3SF
Sala Olimpia
CSM Ploiesti
24:28
CSM Fagaras
Sala Olimpia
J3SG
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
20:16
LT Traian Vuia Resita
Sala Banu Sport
J3SA
Sala Ceahlaul
LPS Piatra Neamt
30:25
LPS Roman
Sala Ceahlaul
DASB
Sala Ion Constantinescu
CS Universitatea Craiova
30:29
CSM Sighisoara
Sala Ion Constantinescu
J3SA
N/A
HC Buhusi
26:34
CS OK Sport Onesti
N/A
DASA
Sala Sporturilor Romeo Iamandi
ACS HC Buzău 2012
29:24
CSU Galati
Sala Sporturilor Romeo Iamandi
Sb, 24 martie
J3SG
Sala Giarmata
Diniasanca Dinias
25:32
ACS Leu Giarmata
Sala Giarmata
J3SH
Sala LPS
CS Atletik Satu Mare
22:33
ACS Alpha Oradea
Sala LPS
DASB
N/A
ADEP Satu Mare
29:46
CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu
N/A
Du, 25 martie
DASB
N/A
CS Universitatea Cluj
37:26
CS Universitar Politehnica Timisoara
N/A
J3SB
N/A
LPS I. Balas Soter Buzau
10:0
CSS Medgidia
N/A
J3SE
N/A
CSM Mihai Viteazul Vulcan
10:0
CS HC Univ FEFS Craiova II
N/A
J3SG
N/A
CSS Hunedoara
0:10
HC Jimbolia
N/A
J3SH
N/A
HC Arsenal Taureni
20:17
ACS Pegasus Tg. Mures
N/A
J3SC
Sala Elite
CSS 2 Bucuresti
24:23
CSM Bucuresti II
Sala Elite
J3SD
Scoala 11
ACS Transilvania Brasov
13:30
ASC Corona 2010 Brasov
Scoala 11
J3SF
Sala Sporturilor Traian
CS Chimia Rm. Valcea
29:21
CSS Sibiu
Sala Sporturilor Traian
J3SH
Sala LPS
CSS Viitorul Cluj
14:38
CSS 2 Baia Mare
Sala LPS
DASA
Sala Iftimie Ilisei
CS Medgidia
25:25
HC Dobrogea Sud II
Sala Iftimie Ilisei
DASA
Sala Rapid
CSM Bucuresti DivA
20:27
CSM Alexandria
Sala Rapid
J3SA
Sala Polivalenta
CSS Tg. Neamt
26:17
LPS Focsani
Sala Polivalenta
J3SB
Sala CSS
CSS Galati
23:21
CS Danubius Calarasi
Sala CSS
J3SC
Sala CSS 6
CSS 6 Bucuresti
20:30
CSM Bucuresti
Sala CSS 6
J3SC
Sala Iris
ACS Vulturii Bucuresti
26:18
CSO Pantelimon
Sala Iris
J3SD
Sala Jozsef Attila
CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc
28:24
CSO Tricolorul Breaza
Sala Jozsef Attila
J3SD
N/A
CSS Sf. Gheorghe
23:32
Bastya Lazarea
N/A
J3SD
Sala Doamna Stanca
CSS Fagaras
36:35
LPS Fl. Fleseriu Sebes
Sala Doamna Stanca
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Vaslui
27:20
CSS Bacau
Sala Polivalenta
J3SE
Sala Polivalenta
CSS Dr. Tr. Severin
29:21
CSS Petrosani
Sala Polivalenta
J3SF
Sala Energetic
CSS Rm. Valcea
17:34
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
Sala Energetic
J3SG
Sala Banu Sport
Sc. Gen. 7 Timisoara
21:18
ACS Traian Lalescu Hunedoara
Sala Banu Sport
J3SC
Sala Sporturilor Andreea Nica
CSS Slobozia
20:31
CS Rapid Bucuresti
Sala Sporturilor Andreea Nica
J3SA
Sala LPS
LPS Iasi
33:21
CSH Art Galati
Sala LPS
J3SB
Sala Liceului de Industrie Alimentara
ACS SC Piticu 2013 Fetesti
14:32
CS United Galati
Sala Liceului de Industrie Alimentara
J3SG
Sala Duicu Alexandru
ACS Baile Herculane
17:8
CS Unirea Sannicolau Mare
Sala Duicu Alexandru
J3SH
Sala LPS
CSS Viitorul Cluj II
26:30
CS Phoenix Baia Mare
Sala LPS
J3SC
Sala Dobroesti
ACS Unirea Dobroesti
28:12
HC Activ CSO Plopeni
Sala Dobroesti
J3SD
Sala Sporturilor
CSS Odorheiul Secuiesc
25:39
CSS Dinamo Brasov
Sala Sporturilor
Lu, 26 martie
J3SF
Sala CSS
CSS Targoviste
38:20
LPS Viitorul Pitesti
Sala CSS
Ma, 27 martie
J3SE
Sala Polivalenta
CSS Corabia
21:29
LPS Slatina
Sala Polivalenta
DASA
Sala Sporturilor
CSM Bacău
32:18
CSU CNOT Brasov
Sala Sporturilor
Mi, 28 martie
DASB
Sala Lascar Pana
CS Minaur Baia Mare DivA
29:28
CSM Reșita
Sala Lascar Pana
Du, 01 aprilie
DASA
N/A
CSM Botosani
0:10
CSU Targoviste
N/A
Parteneri oficiali
Parteneri oficiali ai Ligii Florilor MOL
Parteneri tehnici
LIVETICKER
Actualizare automata | 20 secunde
powered by
Urmărește toate meciurile live pe tv.frh.ro