Unde vedem handbal saptamana aceasta?

Lu, 02 decembrie
LPS Suceava
37:31
CSS Galati
CSM Ploiesti
24:27
CSU Pitesti
Ma, 03 decembrie
CSS Bacau
32:33
LPS Iasi
CS Comunal Sanmartin
41:23
LPS Tg Mures
CSS Dinamo Brasov
41:33
ACS Sporting Ghimbav
ACS HC FEFS Craiova
23:41
Chimia Rm Valcea
CSS Sibiu
19:45
CSS Odorheiul Secuiesc
LPS I. Balas Soter Buzau
34:31
CS Orasenesc Mizil
CSS Hunedoara
42:28
CS Novaci
CSM București
23:21
CSM Bacău
Mi, 04 decembrie
CSS Craiova
29:35
CSS Petrosani
CSS 3 Steaua Bucuresti
31:41
CT Media Bucuresti
HC Junior BB Buzau
27:32
CS Olimpic Mizil
LPS Vaslui
33:36
CSM Bacau
CSS 2 Bucuresti
44:26
ACSO Viitorul Pantelimon
HC 2003 Alesd
21:35
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
CSS Focsani
25:23
LPS Piatra Neamt
LPS Roman
35:37
LPS Iasi
CSS Caracal
24:54
CSM Bucuresti
ACS Alpha Oradea
34:23
LPS Bistrita
CSO Negresti Vaslui
21:25
LPS Suceava
CSU din Suceava
35:19
LPS Suceava
CSS Dinamo Brasov
44:38
LPS Tg Mures
AHC Dobrogea Sud Constanta JI
53:30
AS Arrubium Macin
LPS Vaslui
33:34
CS OK Sport Onesti
LPS Braila
33:17
CS Medgidia
CSS Ploiesti
24:32
CS Orasenesc Mizil
Academia Minaur Baia Mare
33:17
LPS CSS Bihorul Oradea
CSU Stiinta Bucuresti
41:36
CT Media Bucuresti
CSS Galati
38:32
LPS Vaslui
CSS Rm Valcea
17:39
CSM Ploiesti
CSO Buhusi
39:25
LPS Piatra Neamt
ACS Viitorul Vetel
24:43
LPS Banatul Timisoara
CSU din Suceava 2
18:42
CSU din Suceava
Sc. Gen. 7 Timisoara
34:20
LPS Banatul Timisoara
HC Arsenal Taureni
38:31
ACS Pegasus Tg Mures
CS Phoenix Baia Mare
20:35
CSS 2 Baia Mare
LPS Piatra Neamt
15:29
LPS Iasi
ACS Bute Galati
28:20
HC Dunarea Braila
CSS Tg Neamt
52:23
LPS Suceava
LPS I. Balas Soter Buzau
25:31
CSM Galati
CSS Medias
26:25
CSS Fagaras
LPS Bistrita
31:40
Lic. Liviu Rebreanu Turda
CSS Lugoj
40:32
HC Beldiman Arad
CSS Sighisoara
43:14
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
ACS Sporting Ghimbav
39:32
CSS Sibiu
CSM Bacau
32:26
LPS Roman
CSS Galati
34:36
CS Danubius Calarasi
Lic Teor Traian Vuia Resita
37:28
ACS Baile Herculane
CS Marta Baia Mare
32:25
LPS Satu Mare
ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL
15:32
CSS Zalau
CSH Academica Cluj-Napoca
24:23
LPS Cluj
CSS Odorheiul Secuiesc
20:40
ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe
ACS Olimpic Mizil
28:33
CSS 2 Bucuresti
CSS Medgidia
44:32
CSS Calarasi
ACS Unirea Dobroesti
29:32
CS Rapid Bucuresti
ACS Traian Lalescu Hunedoara
20:35
ACS Leu Giarmata
CS Giroc Chisoda
24:39
CS Unirea Sannicolau Mare
AHC Dobrogea Sud
31:31
CSA Steaua București
 
CS Dinamo Bucuresti
24:34
CSS Calarasi
CSM Ploiesti
23:29
ACS Academia Junior Ploiesti
Jo, 05 decembrie
Diniasanca Dinias
00:00
Sc. Gen. 7 Timisoara
CS Tectonic Bucuresti
26:80
CSM Bucuresti
Sport Club Curtea de Arges
18:24
CSU Stiinta Bucuresti
LPS Suceava
26:25
LPS Roman
CSS Dinamo Brasov
42:36
CSM Sf. Gheorghe
CS Fortuna Bucuresti
17:22
CSS Slobozia
HC Junior BB Buzau
18:18
CSS Tulcea
ACS Leu Giarmata
13:00
ACS Traian Lalescu Hunedoara
LPS Fl. Fleseriu Sebes
32:17
LPS Satu Mare
LPS Suceava
35:15
LPS Roman
LPS Banatul Timisoara
32:18
CSS Hunedoara
CSS Odorheiul Secuiesc
40:23
LPS Florin Fleseriu Sebes
CSM Bacau
45:25
LPS Vaslui
AHC Dobrogea Sud Constanta
34:31
CS Axiopolis Cernavoda
LPS Tg Jiu
31:42
CSS Corabia
LPS Botosani
23:16
LPS Piatra Neamt
CSM Fetesti
21:43
CS Danubius Calarasi
LPS Pitesti
12:38
CSS 6 Bucuresti
CS Fortuna Bucuresti
32:35
CS Brazi
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
29:40
LPS Banatul Timisoara
ACS Alpha Oradea
28:26
CS Extrem Baia Mare
CSS 2 Baia Mare
20:35
Lic Liviu Rebreanu Turda
LPS Iasi
19:21
CSS Bacau
ACS Kids Tampa 2015 Brasov
28:36
CSM Fagaras
CSS Viitorul Cluj
29:26
CSS 2 Baia Mare
CSS Sighisoara
48:24
LPS Brasov
CSS Sibiu
33:34
CSS Craiova
CS Chimia Rm. Valcea
35:14
HCM Torok Rm. Valcea
CS Unirea Sannicolau Mare
25:19
CSM Mihai Viteazul Vulcan
LPS Piatra Neamt
26:30
LPS Iasi
LPS Slatina
29:13
CSM Slatina
LPS Botosani
26:34
csu din Suceava
CSS Targoviste
29:38
CSS Ploiesti
CSS Hunedoara
42:33
Unirea Sannicolau Mare
Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc
27:23
CSS Sf. Gheorghe
CSS Dinamo Brasov
22:39
CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc
CT Media Bucuresti
35:42
CS Dinamo Bucuresti
SCM Politehnica Timisoara
57:34
CSM Resita
CS Universitatea Cluj
32:26
CNE Sighisoara
LPS Braila
29:28
CSS Galati
CSM Rm. Sarat
20:30
CSH Art Galati
CSS 1 Constanta
26:24
CSS Galati
CSS Sighisoara
23:36
CSM Corona
CSM Focșani 2007
29:33
CS Dinamo București
 
CSS Tecuci
42:35
CSO Tricolorul Breaza
CSM Galati
32:22
LPS Braila
ACSO Viitorul Pantelimon
23:34
CSM Bucuresti
CSS Dr. Tr. Severin
36:26
CSM Tg Jiu
AHC Dunărea Călărași
31:26
CSM Reșita
CSM Făgăraș
24:21
CS HC Buzău 2012
CSM Vaslui
32:35
AHC Potaissa Turda
CSO Buhusi
25:26
LPS Vaslui
Stiinta Miroslava Iasi
17:25
HC Comanesti
ACS Unirea Dobroesti
23:32
CS Tonus Bucuresti
CSS Caracal
37:30
CSS Craiova
ACS Olimpic Mizil
25:25
ACS Academia Junior Ploiesti
CSO Tricolorul Breaza
30:38
CSM Ploiesti
HC Activ CSO Plopeni
29:16
CSS Ploiesti
Astazi, Vi, 06 decembrie
URMEAZA SA SE DESFASOARE ASTAZI
LPS Roman
13:00
CSO Buhusi
LPS Piatra Neamt
13:30
LPS Roman
CS Victoria Nadlac
15:00
LT Traian Vuia Resita
SCM Politehnica Timișoara
16:00
CSM Bacău
CSM București
17:30
CS Minaur Baia Mare
HC Beldiman Arad
17:30
CSM Resita
CSS Odorheiul Secuiesc
18:00
CS Sporting Ghimbav
ACS Academia Junior Ploiesti
18:30
CSS Ploiesti
Sb, 07 decembrie
CSS Craiova
00:00
ACS Tonus Bucuresti
CSM Galati
00:00
CSS Galati
LPS CSS Bihorul Oradea
09:00
CSS 2 Baia Mare
CSM Ploiesti
09:30
CSS Targoviste
CSS 3 Steaua Bucuresti
09:30
CS Dinamo Bucuresti
LPS Suceava
10:00
CSM Bacau
LPS Satu Mare
10:00
CS Phoenix Baia Mare
LPS Iasi
10:30
CSS Tg Neamt
LPS Bistrita
10:30
CSS Viitorul Cluj
LPS Piatra Neamt
11:00
CSS Bacau
ACSO Viitorul Pantelimon
11:00
CSU Stiinta Bucuresti
CS Rapid Bucuresti
11:00
CSS 2 Bucuresti
CSS Fagaras
11:00
CSM Fagaras
CSM Bacau
11:00
LPS Piatra Neamt
AHC Dobrogea Sud Constanta
11:00
CSS Medgidia
CS Orasenesc Mizil
11:00
CSS Tecuci
Lic. Liviu Rebreanu Turda
11:00
Academia Minaur Baia Mare
ACS Pegasus Tg Mures
11:30
CSS Odorheiul Secuiesc
CSM Bucuresti
11:30
CS Concordia Chiajna
LPS Florin Fleseriu Sebes
12:00
ACS Sporting Ghimbav
CS OK Sport Onesti
12:00
CSM Bacau
LPS Suceava
12:00
LPS Vaslui
ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe
12:00
CSS Medias
CS Axiopolis Cernavoda
12:00
LPS Braila
CSS Galati
12:00
CSS Calarasi
CSS Sighisoara
12:00
ACS Transilvania Brasov
CSM Corona Brasov
12:30
HC Activ CSO Plopeni
LPS Iasi
12:30
CSU din Suceava 2
CSU Galati
13:00
CSU din Suceava DivA
LPS Vaslui
13:00
CSU din Suceava
CSS Calarasi
13:00
LPS I. Balas Soter Buzau
Academia Minaur Baia Mare
13:00
ACS Alpha Oradea
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
13:00
LPS Slatina
ACS Viitorul Nasaud
13:00
CS Marta Baia Mare
CS Olimpic Mizil
13:00
CSM Ploiesti
CS Medgidia
13:30
LPS Focsani
LPS Banatul Timisoara
13:30
HC Jimbolia
LPS Suceava
13:30
LPS Vaslui
ACS Fortuna Bucuresti
13:30
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
LPS Tg Mures
13:30
CS Szejke Odorheiu Secuiesc
LPS Iasi
14:00
CSS Galati
CSS Dinamo Brasov
14:00
CSS Ploiesti
CS Viitorul Pitesti
14:00
LPS Tg Jiu
CSS 2 Baia Mare
14:30
ACS Alpha Oradea
CS Danubius Calarasi
15:00
LPS Braila
CSS Drobeta Turnu Severin
15:00
CSS Craiova
LPS Satu Mare
15:00
CS Comunal Sanmartin
CSS 2 Bucuresti
15:30
CS Dinamo Bucuresti
CSU din Suceava
16:00
CSO Negresti Vaslui
CT Media Bucuresti
17:30
ACS Olimpic Mizil
CSM Sighisoara
18:00
CS HC Buzău 2012
CS Magnum Botosani
18:00
CSU Targoviste
CS Traian Craiova
18:00
CSM Progresul Bailesti
LPS Banatul Timisoara
19:00
CS Giroc Chisoda
CT Media Bucuresti
19:30
CSM Bucuresti
Du, 08 decembrie
CSS Ploiesti
00:00
LPS I. Balas Soter Buzau
CSS Tulcea
00:00
CSM Rm. Sarat
CSM Bucuresti
00:00
CS Fortuna Bucuresti
CSM Ploiesti
00:00
ACS Olimpic Mizil
LT Traian Vuia Resita
00:00
Diniasanca Dinias
CS Extrem Baia Mare
09:30
CSS 2 Baia Mare
csu din Suceava
10:00
LPS Suceava
CSS Bacau
10:00
Stiinta Miroslava Iasi
CSS Galati
10:00
AHC Olimpia Braila
CSH Art Galati
10:00
ACS Bute Galati
CSS 6 Bucuresti
10:00
Sport Club Curtea de Arges
CSM Mihai Viteazul Vulcan
10:00
LPS Banatul Timisoara
ACS Traian Lalescu Hunedoara
10:00
CS Victoria Nadlac
CSS Craiova
10:30
CSS Fagaras
CSM Alexandria
11:00
CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu
CS Dinamo București
11:00
AHC Dunărea Călărași
 
LPS Vaslui
11:00
LPS Botosani
CSS Calarasi
11:00
AHC Dobrogea Sud Constanta
CS Orasenesc Mizil
11:00
CSS Tecuci
CSS Corabia
11:00
CSS Sibiu
Lic Liviu Rebreanu Turda
11:00
CSH Academica Cluj-Napoca
HC Comanesti
11:00
CSS Unirea Iasi
LPS Braila
11:00
HC Junior BB Buzau
CS Axiopolis Cernavoda
11:00
ACS SC Piticu 2013 Fetesti
CSS Slobozia
11:00
CSM Fetesti
HCM Torok Rm. Valcea
11:00
LPS Slatina
CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00
ACS Kids Tampa 2015 Brasov
CSS 2 Baia Mare
11:00
CSS Zalau
CSU Stiinta Bucuresti
11:30
CSO Voluntari 2005
CSU Pitesti
12:00
SCM Politehnica Timișoara
AHC Dobrogea Sud
12:00
CSM Bucuresti DivA
CSS Galati
12:00
CSS Medgidia
CSO Tricolorul Breaza
12:00
CSM Focsani 2007
LPS Brasov
12:00
LPS Tg Mures
LPS Banatul Timisoara
12:00
CSS Hunedoara
LPS Piatra Neamt
12:00
LPS Suceava
CS Tonus Bucuresti
12:00
ACSO Viitorul Pantelimon
CSS Petrosani
12:00
CSS Dr. Tr. Severin
CSS Sf. Gheorghe
12:00
CSS Sighisoara
CSS Hunedoara
12:00
ACS Leu Giarmata
LPS Iasi
12:30
CSM Bacau
CSM Fagaras
12:30
Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc
CS Brazi
13:00
CT Media Bucuresti
LPS Vaslui
13:00
LPS Botosani
CSS Craiova
13:00
CS Chimia Rm. Valcea
LPS Fl. Fleseriu Sebes
13:00
ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL
CS Axiopolis Cernavoda
13:30
LPS Braila
CS Dinamo Bucuresti
13:30
CS Tectonic Bucuresti
CSM Oradea
14:00
CS Universitatea Craiova
AS Arrubium Macin
14:00
CSS 3 Steaua Bucuresti
CS Sporting Ghimbav
14:00
CSS Dinamo Brasov
ACS Baile Herculane
14:00
ACS Traian Lalescu Hunedoara
CSM Tg Jiu
14:00
HCM Craiova
CSM Corona
14:30
CSS Odorheiul Secuiesc
Sc. Gen. 7 Timisoara
14:30
HC Sportiv Citu Timisoara
CSM Resita
15:00
CSS Lugoj
ACS Academia Junior Ploiesti
15:00
LPS Pitesti
CSM Focșani 2007
15:30
AHC Potaissa Turda
 
CSM Bucuresti
15:30
CS Fortuna Bucuresti
HC Dunarea Braila
16:00
CSS 1 Constanta
CS Sporting Ghimbav
16:00
CSS Sibiu
LPS Tg Mures
16:00
CSS Viitorul Cluj
CSM Făgăraș
17:00
AHC Dobrogea Sud
CSS Ploiesti
17:00
CSO Tricolorul Breaza
CS Medgidia
18:00
CSA Steaua București
CNOPJ Timisoara
18:00
CSU Politehnica Timisoara
Lu, 09 decembrie
CS Universitatea Cluj
13:00
CS Magnum Botosani
LPS Roman
13:00
LPS Iasi
CSM Ploiesti
14:00
CSS Caracal
CS Unirea Sannicolau Mare
16:00
CSS Lugoj
AHC Potaissa Turda DivA
17:00
ACS Szejke Odorheiu Secuiesc
ACS Leu Giarmata
17:30
ACS Viitorul Vetel
CS Minaur Baia Mare
18:00
CSM Bacău
Ma, 10 decembrie
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
12:30
CSS Odorheiul Secuiesc
LPS Roman
13:00
LPS Piatra Neamt
CSM Sf. Gheorghe
15:30
CSS Sighisoara
Mi, 11 decembrie
CSS Sibiu
13:00
CS Sporting Ghimbav
CSS Sibiu
15:00
CSS Dinamo Brasov
LPS Tg Mures
16:00
CSS Sighisoara
Unirea Sannicolau Mare
18:00
SCM Politehnica Timisoara
Jo, 12 decembrie
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
15:00
LPS Bistrita