EHF CL - M, Faza Grupelor
24.11.2022, ora 19:45, Sala Polivalenta Bucuresti
CS Dinamo Bucuresti - Orlen Wisla Plock (Polonia)
EHF EL - M / Faza Grupelor
22.11.2022, ora 21:45, Montpellier (Franta)
Montpellier HB (FRA) vs. Frisch Auf Göppingen (GER)
Arbitri EHF: Mihai PIRVU / Mihai POTIRNICHE
Liga Zimbrilor Masculin Etapa 13 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sb 26.11 | 18:00 | ACS HC Buzău 2012 | vs | CSU din Suceava | 97/1 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: P.Suica(TR) | ||||
Du 27.11 | 12:30 | CS Dinamo București | vs | AHC Potaissa Turda | Pro Arena | 97/2 |
Sala: Sala Dinamo Bucuresti | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Vi 25.11 | 16:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSM Bacău | 97/3 | |
Sala: Sala C Jude | Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Sb 26.11 | 18:00 | CSM Odorheiul Secuiesc | vs | CSM Constanta | 97/4 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Sb 26.11 | 18:30 | CSM Focșani 2007 | vs | CSM Vaslui | 97/5 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Lu 28.11 | 17:30 | CSA Steaua București | vs | CSM București | Pro Arena | 97/6 |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Sb 26.11 | 18:00 | CSM Oradea | vs | CS Minaur Baia Mare | 97/7 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Liga Florilor MOL Feminin Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 30.11 | 17:00 | CSM București | vs | CSM Galati | 97/8 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: A.Stoia(B) | ||||
Lu 28.11 | 19:15 | SCM Gloria Buzău | vs | CS Minaur Baia Mare | Pro Arena | 97/9 |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Du 27.11 | 17:00 | CS Rapid București | vs | SCM Universitatea Craiova | Pro Arena | 97/10 |
Sala: N/A | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: D.Ciulei(BV) | ||||
Ma 29.11 | 18:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | HC Zalău | 97/11 | |
Sala: Sala Sporturilor Magura | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Divizia A Seria A Feminin Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 23.11 | 00:00 | CSU Neptun Constanta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 23.11 | 17:00 | CSM Unirea Slobozia | vs | HC Dunarea Braila DivA | 97/12 | |
Sala: Sala Andreea Nica | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Mi 23.11 | 17:30 | ACS SC 181 SSP Bucuresti | vs | SCM Gloria Buzau DivA | 97/13 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: | ||||
Mi 23.11 | 15:30 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CS Activ Prahova Ploiesti | 97/14 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Mi 23.11 | 14:00 | CS Rapid Bucuresti DivA | vs | CSM Bucuresti DivA | 97/15 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Mi 23.11 | 18:00 | ACS Spartac Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 97/16 | |
Sala: Sala Unirea Dobroesti | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Divizia A Seria A Feminin Etapa 9 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | ACS Unirea Dobroesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 16:00 | CSM Bucuresti DivA | vs | ACS Spartac Bucuresti | 97/17 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 12:30 | CS Activ Prahova Ploiesti | vs | CS Rapid Bucuresti DivA | 97/18 | |
Sala: Sala Olimpia Ploiesti | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | SCM Gloria Buzau DivA | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 97/19 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | HC Dunarea Braila DivA | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 97/20 | |
Sala: Sala Danubius Braila | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | CSU Neptun Constanta | vs | CSM Unirea Slobozia | 97/21 | |
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: | ||||
Divizia A Seria B Feminin Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 23.11 | 17:00 | CSM Galati DivA | vs | CSM Corona Brașov | 97/22 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: M.Stuparu(CT)/A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Divizia A Seria B Feminin Etapa 7 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 11:00 | CSM Roman | vs | CSM Galati DivA | 97/23 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 14:30 | HCF Piatra Neamt | vs | CS Stiinta Bacau | 97/24 | |
Sala: Sala Polivalenta Mica | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 14:00 | CSM Iasi 2020 | vs | CSM Bacau | 97/25 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Vi 25.11 | 17:00 | CNE Sf. Gheorghe | vs | CS Handbal Club Harghita | 97/26 | |
Sala: Sala Kati Szabo | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | CSM Corona Brașov | vs | CSM Fagaras | 97/27 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Divizia A Seria C Feminin Etapa 7 |
||||||
Echipa CNOPJ Baia Mare nu se prezinta la jocul din 26.04 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 24.11 | 15:00 | ACS Liviu Rebreanu Turda DivAF | vs | CNE Rm. Valcea | 97/28 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 12:00 | CSU Cluj-Napoca | vs | CSM Deva | 97/29 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 17:00 | CS Arena Tg. Mures | vs | CSU Universitatea de Vest Timisoara | 97/30 | |
Sala: Sala LPS Szasz Adalbert | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 11:00 | CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA | vs | CSU Resita | 97/31 | |
Sala: Sala Polivalenta Bistrita | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 15:30 | CNOPJ Baia Mare | vs | CSU Oradea | 97/32 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Divizia A Seria A Masculin Etapa 11 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 24.11 | 00:00 | CSU din Suceava DivA sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 14:00 | CSM Focsani 2007 DivA | vs | CSM Bacau DivA | 97/33 | |
Sala: Sala Polivalenta Alin Moldoveanu | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 13:00 | CSM Vaslui DivA | vs | CS Politehnica Iasi | 97/34 | |
Sala: Sala Polivalenta Vaslui | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 14:00 | AS HC Pietricica Neamt | vs | CSU Galati | 97/35 | |
Sala: Sala Polivalenta Mica | Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) | Observator: | ||||
Divizia A Seria A Masculin Etapa 12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | AS HC Pietricica Neamt sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | CSU Galati | vs | CSM Vaslui DivA | 97/36 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:00 | CS Politehnica Iasi | vs | CSM Focsani 2007 DivA | 97/37 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | CSM Bacau DivA | vs | CSU din Suceava DivA | 97/38 | |
Sala: Sala Ion Creanga Suceava | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Divizia A Seria B Masculin Etapa 10 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 22.11 | 15:30 | CSM Bucuresti DivA | vs | CSA Steaua București | 97/39 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Divizia A Seria B Masculin Etapa 11 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 24.11 | 17:00 | CSM Bucuresti DivA | vs | CS Medgidia | 97/40 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 15:00 | CSA Steaua București | vs | CSM Constanta DivA | 97/41 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 14:30 | CS Dinamo Bucuresti DivA | vs | ACS HC Buzau 2012 DivA | 97/42 | |
Sala: Sala Dinamo Bucuresti | Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 18:00 | CSM Alexandria | vs | CSU Pitesti | 97/43 | |
Sala: Sala Polivalenta Alexandria | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: | ||||
Divizia A Seria B Masculin Etapa 12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 18:00 | CS Medgidia | vs | CSM Alexandria | 97/44 | |
Sala: Sala Iftimie Ilisei | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:00 | CSU Pitesti | vs | CS Dinamo Bucuresti DivA | 97/45 | |
Sala: Sala Gheorghe Doja | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Lu 28.11 | 13:00 | ACS HC Buzau 2012 DivA | vs | CSA Steaua București | 97/46 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:30 | CSM Constanta DivA | vs | CSM Bucuresti DivA | 97/47 | |
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar | Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) | Observator: | ||||
Divizia A Seria C Masculin Etapa 11 |
||||||
AHC Drobeta retrasa in data de 09.09.2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 24.11 | 00:00 | CSM Oradea DivA sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 15:00 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | vs | SCM Politehnica Timisoara DivA | 97/48 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 17:00 | CS Universitatea Craiova | vs | CSM Resita | 97/49 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 19:00 | ACS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSU Politehnica Timisoara | 97/50 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Divizia A Seria C Masculin Etapa 12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | ACS Unirea Sannicolau Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | CSU Politehnica Timisoara | vs | CS Universitatea Craiova | 97/51 | |
Sala: Sala Mosnita | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 16:00 | CSM Resita | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 97/52 | |
Sala: Sala Lic Teor Traian Vuia | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Lu 28.11 | 14:30 | SCM Politehnica Timisoara DivA | vs | CSM Oradea DivA | 97/53 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Divizia A Seria D Masculin Etapa 11 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 24.11 | 12:00 | CS Minaur Baia Mare DivA | vs | CS Sporting Ghimbav | 97/54 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Mi 23.11 | 15:00 | AHC Potaissa Turda DivA | vs | CSM Odorheiu-Secuiesc DivA | 97/55 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 17:00 | CS Universitatea Cluj | vs | CSM Sighisoara | 97/56 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 18:00 | CNE Sighisoara | vs | CSM Fagaras | 97/57 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Divizia A Seria D Masculin Etapa 12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 18:00 | CS Sporting Ghimbav | vs | CNE Sighisoara | 97/58 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 14:00 | CSM Fagaras | vs | CS Universitatea Cluj | 97/59 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 18:00 | CSM Sighisoara | vs | AHC Potaissa Turda DivA | 97/60 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:00 | CSM Odorheiu-Secuiesc DivA | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 97/61 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Juniori 1 Seria D Masculin Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 25.11 | 15:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Craiova | 97/62 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Juniori 1 Seria E Masculin Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 17:30 | CSU Pitesti | vs | CSS 2 Bucuresti | 97/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Juniori 1 Seria F Masculin Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 12:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 97/64 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Juniori 1 Seria H Masculin Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 14:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | Academia Minaur Baia Mare | 97/65 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Ma 29.11 | 17:00 | LPS Cluj | vs | HC Dinamyc Zalau | 97/66 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Juniori 1 Seria C Feminin Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 16:30 | GSIP Moreni | vs | ACS Gloria Dobroesti | 97/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 20:00 | CT Media Bucuresti | vs | CS Rapid Bucuresti | 97/68 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 16:00 | ACSO Viitorul Pantelimon | vs | CSM Bucuresti | 97/69 | |
Sala: Sala Pantelimon | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:30 | CSU Stiinta Bucuresti j1 | vs | CSS 2 Bucuresti | 97/70 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Juniori 1 Seria D Feminin Etapa 8 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures nu se prezinta la jocul din data de 19.02. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | ACS Sporting Ghimbav sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:30 | LPS Tg.Mures | vs | CSM Corona Brasov | 97/71 | |
Sala: Sala LPS Tg Mures | Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | CSS Medias | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 97/72 | |
Sala: Sala Sc. Gen 5 | Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 15:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe | 97/73 | |
Sala: Sala Metrom Brasov | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: | ||||
Juniori 1 Seria E Feminin Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | LPS Slatina | vs | Lic.Teo.T. Vuia Resita | 97/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 97/75 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Vi 25.11 | 14:00 | CS Chimia Rm Valcea | vs | CSS Caracal | 97/76 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Juniori 1 Seria F Feminin Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | CSS Zalau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:00 | CSM Satu Mare | vs | CS L.Rebreanu Turda | 97/77 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:00 | CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud | vs | CS Marta Baia Mare | 97/78 | |
Sala: Sala Polivalenta Bistrita | Arbitri: B.Sandor(MS)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Vi 25.11 | 14:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 97/79 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria A Masculin Etapa 7 |
||||||
Echipa LPS Iasi nu se prezinta la jocul cu LPS Suceava |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | Fortuna Chisinau (MD) | vs | CSS Bacau | 97/80 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Vaslui | 97/81 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:00 | LPS Iasi | vs | LPS Suceava | 97/82 | |
Sala: Sala LPS Iasi | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 14:00 | CSU din Suceava | vs | CSM Bacau | 97/83 | |
Sala: Sala Ion Creanga | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria B Masculin Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 14:30 | ACS HC Buzău 2012 | vs | Clubul Elevilor Sportivi Adjud | 97/84 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria D Masculin Etapa 7 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | CSS Steaua Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 14:30 | CSS Steaua II Bucuresti | vs | CSS Targoviste | 97/85 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:30 | CT Media Bucuresti | vs | CS Concordia Chiajna | 97/86 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 16:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 97/87 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria A Feminin Etapa 6 |
||||||
CSS Tecuci se retrage in data de 14.09.2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | LPS Vaslui sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 10:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Roman | 97/88 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 12:00 | LPS Iasi | vs | LPS Suceava | 97/89 | |
Sala: Sala LPS Iasi | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria B Feminin Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 12:30 | CS Rapid Bucuresti | vs | ACS Lucian Bute Galati | 97/90 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 11:00 | CSM Unirea Slobozia | vs | HC Omer Constanta | 97/91 | |
Sala: Sala Andreea Nica | Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 10:30 | CSS Buzau | vs | CSS Galati | 97/92 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Vi 25.11 | 14:00 | LPS Braila | vs | CSS 1 Constanta | 97/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria C Feminin Etapa 8 |
||||||
ACS Unirea Dobroesti nu se prezinta la jocul din 11.03.2023 cu ACS Olympic RFH |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 14:30 | CT Media Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 97/94 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 10:00 | ACS Olympic RFH | vs | ACSO Viitorul Pantelimon | 97/95 | |
Sala: Sala Judecatorie Buftea | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 10:30 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 97/96 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria D Feminin Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | CSM Corona Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 16:00 | ACS Sporting Ghimbav | vs | LPS Viitorul Pitesti | 97/97 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 10:00 | ACS Kids Tampa 2015 Brasov | vs | CS Activ Prahova Ploiesti | 97/98 | |
Sala: Sala Metrom Brasov | Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 16:00 | CSS Ploiesti | vs | CSM Ploiesti | 97/99 | |
Sala: Sala Brazi | Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria E Feminin Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS Odoheiul Secuiesc retrasa din data de 22.11.2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 25.11 | 13:00 | LPS Tg. Mures | vs | CSS Sibiu | 97/100 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: B.Iancu(CJ)/C.Salajan(CJ) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 97/101 | |
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe | Arbitri: A.Baltat(BV)/N.Ionica(BV) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 00:00 | CSM Tg. Mures sta | ||||
Sala: Sala Sc Gimn L. Rebreanu | Arbitri: / | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria F Feminin Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 11:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CSM Tg Jiu | 97/102 | |
Sala: Sala Ion Milovan | Arbitri: D.Gavrila(DJ)/P.Marin(DJ) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 10:00 | ACS Hercules Baile Herculane | vs | CSS Caracal | 97/103 | |
Sala: Sala Duicu Alexandru | Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 11:00 | HCM Craiova | vs | LPS Slatina | 97/104 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria G Feminin Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | CS Avantul Periam Timis sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 11:30 | LPS Cetate Deva | vs | LPS Banatul Timisoara | 97/105 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | CSS Hunedoara | vs | AHCS Citu Timisoara | 97/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Jo 24.11 | 16:00 | CSS Petrosani | vs | Lic Teor Traian Vuia Resita | 97/107 | |
Sala: Sala CSS Petrosani | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria H Feminin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 21.11 | 13:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | 97/108 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Mi 23.11 | 16:30 | CSS Zalau | vs | CSM Satu Mare | 97/109 | |
Sala: Sala Avram Iancu | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/N.ILLES(MM) | Observator: | ||||
Juniori 2 Seria H Feminin Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 11:00 | AHC VM Zalau | vs | CSM Satu Mare | 97/110 | |
Sala: Sala Avram Iancu | Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 00:00 | CSS Zalau | vs | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | 97/111 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 11:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 97/112 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria A Masculin Etapa 5 |
||||||
LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 10:00 | LPS Iasi | vs | CSU din Suceava | 97/113 | |
Sala: Sala LPS Iasi | Arbitri: A.Costache(IS)/T.Maniga(IS) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 12:00 | LPS Vaslui | vs | LPS Suceava | 97/114 | |
Sala: Sala Polivalenta Vaslui | Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 11:00 | CSO Negresti Vaslui | vs | LPS Roman | 97/115 | |
Sala: Sala Maria Paduraru | Arbitri: E.Faur(IS)/M.Hutanu(IS) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria B Masculin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 11:00 | LPS Focsani | vs | ACS HC Buzău 2012 | 97/116 | |
Sala: Sala Alin Moldoveanu | Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 12:00 | CSS Galati | vs | LPS Buzau | 97/117 | |
Sala: Sala CSS Galati | Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria C Masculin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 16:30 | CSM Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 97/118 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 11:30 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | CSU Pitesti | 97/119 | |
Sala: Sala Brazi | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:30 | CS Brazi | vs | CS Orasenesc Mizil | 97/120 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria D Masculin Etapa 4 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 11:00 | CSS Calarasi | vs | CSS Medgidia | 97/121 | |
Sala: Sala Polivalenta Calarasi | Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 16:00 | AS Arrubium Macin | vs | HC Omer Constanta | 97/122 | |
Sala: Sala Ivan Patzaichin din Greci | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria E Masculin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.11 | 13:30 | Acs Stefan Birtalan | vs | ACS Olympic RFH | 97/123 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: M.Ciutacu(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 12:30 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CS Concordia Chiajna | 97/124 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | HC "Talentul este Cheia" Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 97/125 | |
Sala: Scoala 205 | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria F Masculin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 13:00 | CSS Rm. Valcea | vs | LPS Tg Jiu | 97/126 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 14:30 | CSM Tg Jiu | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 97/127 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 00:00 | CSM Progresul Bailesti | vs | CSS Caracal | 97/128 | |
Sala: N/A | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria G Masculin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 12:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Sighisoara | 97/129 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 15:00 | ACS Vipers Deva | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 97/130 | |
Sala: Sala Sporturilor Deva | Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria H Masculin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | ACS Sporting Ghimbav sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 10:30 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CS Szejke Odorheiu Secuiesc | 97/131 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: A.Baltat(BV)/N.Ionica(BV) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | CSO Tricolorul Breaza | vs | ACS Avatar Brasov | 97/132 | |
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza | Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria I Masculin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | SCM Politehnica Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 14:00 | CSC Mosnita Noua | vs | CSM Resita | 97/133 | |
Sala: Sala Mosnita | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | CS Victoria Nadlac | vs | CS Giroc Chisoda | 97/134 | |
Sala: Sala de Sport Nadlac | Arbitri: S.Dragan(CS)/B.Vuita(CS) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria J Masculin Etapa 5 |
||||||
Echipa ACS ALPHA Oradea s-a retras in data de 15.09.2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 16:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | HC Beldiman Arad | 97/135 | |
Sala: Sala Mosnita | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 00:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria K Masculin Etapa 4 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 13:00 | LPS Cluj | vs | LPS Tg Mures | 97/136 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Dordea(B)/C.Salajan(CJ) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 14:00 | HC 2003 Alesd | vs | LPS Bistrita | 97/137 | |
Sala: Sala de Sport Alesd | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria L Masculin Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 00:00 | Academia Minaur Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 15:00 | CS Seini | vs | CS Adep Satu Mare | 97/138 | |
Sala: Sala Gelu Carabut | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 26.11 | 13:00 | Academia Minaur Baia Mare II | vs | Lic. Liviu Rebreanu Turda | 97/139 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria A Feminin Etapa 10 |
||||||
LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 17:00 | ACSO Comanesti | vs | CSO Buhusi | 97/140 | |
Sala: Sala Polivalenta Comanesti | Arbitri: E.Faur(IS)/M.Hutanu(IS) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 00:00 | CS OK Sport Onesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 00:00 | CSS Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 00:00 | LPS Roman sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:30 | LPS Vaslui | vs | LPS Suceava | 97/141 | |
Sala: Sala Polivalenta Vaslui | Arbitri: A.Grosu(IS)/M.MOISIUC(IS) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria B Feminin Etapa 10 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | LPS Buzau | vs | ACS Bute Galati | 97/142 | |
Sala: Sala LPS Buzau | Arbitri: C.Holban(BR)/M.Nistor(BR) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | HC Dunarea Braila | vs | ACS Viitorul Otelul Galati | 97/143 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | CS PRO SPORT Focsani | vs | CSM Galati | 97/144 | |
Sala: Sala Alin Moldoveanu | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:00 | CSS Galati | vs | CSS Buzau | 97/145 | |
Sala: Sala CSS Galati | Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria B Feminin Etapa 11 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 15:30 | ACS Viitorul Otelul Galati | vs | LPS Buzau | 97/146 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria C Feminin Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 14:00 | CSS Targoviste | vs | ASC Tonus Calarasi | 97/147 | |
Sala: Sala Aninoasa | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 18:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | ACS Stefan Birtalan | 97/148 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:30 | CSM Bucuresti | vs | CS Danubius Calarasi | 97/149 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: I.Mocanu(B)/P.ZAINEA(B) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 14:30 | CS Rapid Bucuresti | vs | ACS Tonus Bucuresti | 97/150 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Carpiuc(Bz)/A.Georgescu(B) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria D Feminin Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | CSM Fetesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:30 | Asociatia CS KIR Constanta | vs | CSS Medgidia | 97/151 | |
Sala: Sala Callatis Mangalia | Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:30 | HC Omer Constanta | vs | CSS Tulcea | 97/152 | |
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar | Arbitri: C.Nedelcu(CT)/D.Matei(CT) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:00 | CS Orasenesc Ovidiu | vs | CSS 1 Constanta | 97/153 | |
Sala: Sala Ovidiu | Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria E Feminin Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 12:30 | CS Concordia Chiajna | vs | CSS 6 Bucuresti | 97/154 | |
Sala: Sala Chiajna | Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | ACS Olympic RFH | vs | ACSO Viitorul Pantelimon | 97/155 | |
Sala: Sala Judecatorie Buftea | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 97/156 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | CS Tunari | vs | SCM Dunarea 2020 Giurgiu | 97/157 | |
Sala: Sala Tunari | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria F Feminin Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 12:00 | CS Brazi | vs | CS Activ Prahova Ploiesti | 97/158 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Nica(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:00 | ACS Victoria Olteni | vs | CSO Tricolorul Breaza | 97/159 | |
Sala: Sala Brazi | Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 16:30 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | CS Campina | 97/160 | |
Sala: Sala Brazi | Arbitri: O.Nica(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | CS Orasenesc Mizil | vs | CSM Ploiesti | 97/161 | |
Sala: Sala Mizil | Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria G Feminin Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 14:30 | CS Chimia Rm. Valcea | vs | LPS Slatina | 97/162 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:00 | HCM Craiova | vs | LPS Viitorul Pitesti | 97/163 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: D.Gramnea(OT)/S.Sutu(OT) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | CSS Craiova | vs | CSS Caracal | 97/164 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: C.Ilina(VL)/O.Samson(VL) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria H Feminin Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 13:30 | CSM Corona Brasov | vs | CSS Sf. Gheorghe | 97/165 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: I.PARASCHIV(BV)/A.SPINU(BV) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:00 | ACS Sporting Ghimbav | vs | ACS Kids Tampa 2015 Brasov | 97/166 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: J.Karda(HR)/A.Lazar(HR) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:30 | ACS Transilvania Brasov II | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 97/167 | |
Sala: Sala Metrom Brasov | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSS Fagaras | 97/168 | |
Sala: Sala Metrom Brasov | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria I Feminin Etapa 10 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 00:00 | ACS Golden Kids Bocsa sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | HC Jimbolia | vs | CSC Millenium Giarmata | 97/169 | |
Sala: Sala Wiesenmayer | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 09:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CSC Mosnita Noua | 97/170 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 15:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | HC Beldiman Arad | 97/171 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 16:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | HC Sportiv Citu Timisoara | 97/172 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria I Feminin Etapa 11 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 15:00 | HC Sportiv Citu Timisoara | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 97/173 | |
Sala: Sala Polivalenta Dumbravita | Arbitri: C.Banfi(TM)/C.Nicoara(TM) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria J Feminin Etapa 7 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 10:30 | CSS Petrosani | vs | CSS Sibiu | 97/174 | |
Sala: Sala CSS Petrosani | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | CSM Mihai Viteazul Vulcan | vs | CS Novaci | 97/175 | |
Sala: Sala de Sport | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | CSM Tg Jiu | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 97/176 | |
Sala: Sala Voivod Litovoi | Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria K Feminin Etapa 10 |
||||||
Echipa ACS Viitorul Bistrita Nasaud nu se prezinta la jocul din 22.02. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 26.11 | 10:00 | CSS Sighisoara | vs | ACS Pegasus Tg. Mures | 97/177 | |
Sala: Sala Zaharia Boiu | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | LPS Tg Mures | vs | ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL | 97/178 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | vs | ACS Viitorul Bistrita Nasaud | 97/179 | |
Sala: Sala Polivalenta Bistrita | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 15:00 | LPS Bistrita | vs | CSM Tg. Mures | 97/180 | |
Sala: Sala Dorin Morutan | Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 12:00 | HC Arsenal Taureni | vs | CSS Viitorul Cluj | 97/181 | |
Sala: Sala Arsenal Arena Taureni | Arbitri: D.MAN(MS)/P.Popeanu(MS) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria L Feminin Etapa 10 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 27.11 | 16:00 | ACS KKS Camin Satu Mare | vs | ACS Atletik Satu Mare | 97/182 | |
Sala: Sala Clapeni | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 10:00 | ACS Alpha Oradea | vs | ACS HC Bizau Ocna Sugatag | 97/183 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 11:00 | AHC VM ZALĂU | vs | CSM Satu Mare | 97/184 | |
Sala: Sala Avram Iancu | Arbitri: A.Canta(CJ)/D.Canta(CJ) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 09:30 | CS Marta Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 97/185 | |
Sala: N/A | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Du 27.11 | 13:00 | CSS Zalau | vs | LPS Satu Mare | 97/186 | |
Sala: Sala Avram Iancu | Arbitri: A.Canta(CJ)/D.Canta(CJ) | Observator: | ||||
Juniori 3 Seria L Feminin Etapa 11 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 29.11 | 12:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | AHC VM ZALĂU | 97/187 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde