Program nr. 97 saptamana: 21.11-30.11.2022

EHF CL - M, Faza Grupelor
24.11.2022, ora 19:45, Sala Polivalenta Bucuresti
CS Dinamo Bucuresti - Orlen Wisla Plock (Polonia)

EHF EL - M / Faza Grupelor
22.11.2022, ora 21:45, Montpellier (Franta)
Montpellier HB (FRA) vs. Frisch Auf Göppingen (GER)
Arbitri EHF: Mihai PIRVU / Mihai POTIRNICHE

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 18:00 ACS HC Buzău 2012 vs CSU din Suceava 97/1
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: P.Suica(TR)
Du 27.11 12:30 CS Dinamo București vs AHC Potaissa Turda Pro Arena 97/2
Sala: Sala Dinamo Bucuresti Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Vi 25.11 16:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSM Bacău 97/3
Sala: Sala C Jude Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) Observator: G.Antonescu(AG)
Sb 26.11 18:00 CSM Odorheiul Secuiesc vs CSM Constanta 97/4
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Bud(MM)
Sb 26.11 18:30 CSM Focșani 2007 vs CSM Vaslui 97/5
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: V.Ciucan(B)
Lu 28.11 17:30 CSA Steaua București vs CSM București Pro Arena 97/6
Sala: Sala Apollo Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 26.11 18:00 CSM Oradea vs CS Minaur Baia Mare 97/7
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: V.Sighicea(VL)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 30.11 17:00 CSM București vs CSM Galati 97/8
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: A.Stoia(B)
Lu 28.11 19:15 SCM Gloria Buzău vs CS Minaur Baia Mare Pro Arena 97/9
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: I.Serbu(B)
Du 27.11 17:00 CS Rapid București vs SCM Universitatea Craiova Pro Arena 97/10
Sala: N/A Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) Observator: D.Ciulei(BV)
Ma 29.11 18:00 CS Măgura Cisnadie vs HC Zalău 97/11
Sala: Sala Sporturilor Magura Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: Z.Mesaros(MM)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 23.11 00:00 CSU Neptun Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 23.11 17:00 CSM Unirea Slobozia vs HC Dunarea Braila DivA 97/12
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Mi 23.11 17:30 ACS SC 181 SSP Bucuresti vs SCM Gloria Buzau DivA 97/13
Sala: Sala Iris Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Mi 23.11 15:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Activ Prahova Ploiesti 97/14
Sala: Sala Elite Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Mi 23.11 14:00 CS Rapid Bucuresti DivA vs CSM Bucuresti DivA 97/15
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Mi 23.11 18:00 ACS Spartac Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 97/16
Sala: Sala Unirea Dobroesti Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 16:00 CSM Bucuresti DivA vs ACS Spartac Bucuresti 97/17
Sala: Sala Elite Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 26.11 12:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs CS Rapid Bucuresti DivA 97/18
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 26.11 13:00 SCM Gloria Buzau DivA vs CSU Stiinta Bucuresti 97/19
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Sb 26.11 13:00 HC Dunarea Braila DivA vs ACS SC 181 SSP Bucuresti 97/20
Sala: Sala Danubius Braila Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 26.11 13:00 CSU Neptun Constanta vs CSM Unirea Slobozia 97/21
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 23.11 17:00 CSM Galati DivA vs CSM Corona Brașov 97/22
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: M.Stuparu(CT)/A.Valcu(TL) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 11:00 CSM Roman vs CSM Galati DivA 97/23
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 26.11 14:30 HCF Piatra Neamt vs CS Stiinta Bacau 97/24
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 26.11 14:00 CSM Iasi 2020 vs CSM Bacau 97/25
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Vi 25.11 17:00 CNE Sf. Gheorghe vs CS Handbal Club Harghita 97/26
Sala: Sala Kati Szabo Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 26.11 13:00 CSM Corona Brașov vs CSM Fagaras 97/27
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.11 15:00 ACS Liviu Rebreanu Turda DivAF vs CNE Rm. Valcea 97/28
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 26.11 12:00 CSU Cluj-Napoca vs CSM Deva 97/29
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Sb 26.11 17:00 CS Arena Tg. Mures vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 97/30
Sala: Sala LPS Szasz Adalbert Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Sb 26.11 11:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA vs CSU Resita 97/31
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Jo 24.11 15:30 CNOPJ Baia Mare vs CSU Oradea 97/32
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.11 00:00 CSU din Suceava DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 24.11 14:00 CSM Focsani 2007 DivA vs CSM Bacau DivA 97/33
Sala: Sala Polivalenta Alin Moldoveanu Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Jo 24.11 13:00 CSM Vaslui DivA vs CS Politehnica Iasi 97/34
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Jo 24.11 14:00 AS HC Pietricica Neamt vs CSU Galati 97/35
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: C.Balan(VS)/I.Savin(VS) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 AS HC Pietricica Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 12:00 CSU Galati vs CSM Vaslui DivA 97/36
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Du 27.11 13:00 CS Politehnica Iasi vs CSM Focsani 2007 DivA 97/37
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 27.11 12:00 CSM Bacau DivA vs CSU din Suceava DivA 97/38
Sala: Sala Ion Creanga Suceava Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 22.11 15:30 CSM Bucuresti DivA vs CSA Steaua București 97/39
Sala: Sala Apollo Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.11 17:00 CSM Bucuresti DivA vs CS Medgidia 97/40
Sala: Sala Apollo Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Jo 24.11 15:00 CSA Steaua București vs CSM Constanta DivA 97/41
Sala: Sala Apollo Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) Observator:
Jo 24.11 14:30 CS Dinamo Bucuresti DivA vs ACS HC Buzau 2012 DivA 97/42
Sala: Sala Dinamo Bucuresti Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Jo 24.11 18:00 CSM Alexandria vs CSU Pitesti 97/43
Sala: Sala Polivalenta Alexandria Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 18:00 CS Medgidia vs CSM Alexandria 97/44
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) Observator:
Du 27.11 13:00 CSU Pitesti vs CS Dinamo Bucuresti DivA 97/45
Sala: Sala Gheorghe Doja Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Lu 28.11 13:00 ACS HC Buzau 2012 DivA vs CSA Steaua București 97/46
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 27.11 13:30 CSM Constanta DivA vs CSM Bucuresti DivA 97/47
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 11

AHC Drobeta retrasa in data de 09.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.11 00:00 CSM Oradea DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 24.11 15:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs SCM Politehnica Timisoara DivA 97/48
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Jo 24.11 17:00 CS Universitatea Craiova vs CSM Resita 97/49
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Jo 24.11 19:00 ACS Unirea Sannicolau Mare vs CSU Politehnica Timisoara 97/50
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 ACS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 12:00 CSU Politehnica Timisoara vs CS Universitatea Craiova 97/51
Sala: Sala Mosnita Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 27.11 16:00 CSM Resita vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 97/52
Sala: Sala Lic Teor Traian Vuia Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Lu 28.11 14:30 SCM Politehnica Timisoara DivA vs CSM Oradea DivA 97/53
Sala: Sala C. Jude Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.11 12:00 CS Minaur Baia Mare DivA vs CS Sporting Ghimbav 97/54
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Mi 23.11 15:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CSM Odorheiu-Secuiesc DivA 97/55
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Jo 24.11 17:00 CS Universitatea Cluj vs CSM Sighisoara 97/56
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Jo 24.11 18:00 CNE Sighisoara vs CSM Fagaras 97/57
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 18:00 CS Sporting Ghimbav vs CNE Sighisoara 97/58
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Du 27.11 14:00 CSM Fagaras vs CS Universitatea Cluj 97/59
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 27.11 18:00 CSM Sighisoara vs AHC Potaissa Turda DivA 97/60
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 27.11 13:00 CSM Odorheiu-Secuiesc DivA vs CS Minaur Baia Mare DivA 97/61
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.11 15:00 CSM Bucuresti vs CSS Craiova 97/62
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 17:30 CSU Pitesti vs CSS 2 Bucuresti 97/63
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 97/64
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Juniori 1 Seria H Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 14:00 CSS 2 Baia Mare vs Academia Minaur Baia Mare 97/65
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Ma 29.11 17:00 LPS Cluj vs HC Dinamyc Zalau 97/66
Sala: Sala LPS Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 16:30 GSIP Moreni vs ACS Gloria Dobroesti 97/67
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Du 27.11 20:00 CT Media Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 97/68
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Du 27.11 16:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSM Bucuresti 97/69
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Du 27.11 10:30 CSU Stiinta Bucuresti j1 vs CSS 2 Bucuresti 97/70
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 ACS Sporting Ghimbav sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 13:30 LPS Tg.Mures vs CSM Corona Brasov 97/71
Sala: Sala LPS Tg Mures Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 27.11 12:00 CSS Medias vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 97/72
Sala: Sala Sc. Gen 5 Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Moldovan(MS) Observator:
Du 27.11 15:30 CSS Dinamo Brasov vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 97/73
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 11:00 LPS Slatina vs Lic.Teo.T. Vuia Resita 97/74
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Voicu(AG) Observator:
Du 27.11 13:30 LPS Banatul Timisoara vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 97/75
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Vi 25.11 14:00 CS Chimia Rm Valcea vs CSS Caracal 97/76
Sala: Sala Traian Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 CSS Zalau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 13:00 CSM Satu Mare vs CS L.Rebreanu Turda 97/77
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Du 27.11 13:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud vs CS Marta Baia Mare 97/78
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: B.Sandor(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Vi 25.11 14:30 CSS 2 Baia Mare vs CSS Viitorul Cluj 97/79
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 7

Echipa CSS Bacau nu se prezinta la jocul cu Fortuna Chisinau

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 Fortuna Chisinau (MD) vs CSS Bacau 97/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 12:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 97/81
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 27.11 10:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 97/82
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 27.11 14:00 CSU din Suceava vs CSM Bacau 97/83
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 14:30 ACS HC Buzău 2012 vs Clubul Elevilor Sportivi Adjud 97/84
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 CSS Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 14:30 CSS Steaua II Bucuresti vs CSS Targoviste 97/85
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Du 27.11 12:30 CT Media Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 97/86
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Du 27.11 16:30 CSS 2 Bucuresti vs CSM Bucuresti 97/87
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 6

CSS Tecuci se retrage in data de 14.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 LPS Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 10:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 97/88
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Sb 26.11 12:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 97/89
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 12:30 CS Rapid Bucuresti vs ACS Lucian Bute Galati 97/90
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Sb 26.11 11:00 CSM Unirea Slobozia vs HC Omer Constanta 97/91
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Sb 26.11 10:30 CSS Buzau vs CSS Galati 97/92
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Vi 25.11 14:00 LPS Braila vs CSS 1 Constanta 97/93
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 14:30 CT Media Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 97/94
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 26.11 10:00 ACS Olympic RFH vs ACSO Viitorul Pantelimon 97/95
Sala: Sala Judecatorie Buftea Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 26.11 10:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CSM Bucuresti 97/96
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 CSM Corona Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 16:00 ACS Sporting Ghimbav vs LPS Viitorul Pitesti 97/97
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Sb 26.11 10:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CS Activ Prahova Ploiesti 97/98
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) Observator:
Sb 26.11 16:00 CSS Ploiesti vs CSM Ploiesti 97/99
Sala: Sala Brazi Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 6

Echipa CSS Odoheiul Secuiesc retrasa din data de 22.11.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.11 13:00 LPS Tg. Mures vs CSS Sibiu 97/100
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Iancu(CJ)/C.Salajan(CJ) Observator:
Sb 26.11 13:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 97/101
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: A.Dragan(BV)/N.Ionica(BV) Observator:
Sb 26.11 00:00 CSM Tg. Mures vs CSS Odorheiul Secuiesc 97/102
Sala: Sala Sc Gimn L. Rebreanu Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 11:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSM Tg Jiu 97/103
Sala: Sala Ion Milovan Arbitri: D.Gavrila(DJ)/P.Marin(DJ) Observator:
Sb 26.11 10:00 ACS Hercules Baile Herculane vs CSS Caracal 97/104
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Sb 26.11 11:00 HCM Craiova vs LPS Slatina 97/105
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 CS Avantul Periam Timis sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 11:30 LPS Cetate Deva vs LPS Banatul Timisoara 97/106
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:
Sb 26.11 13:00 CSS Hunedoara vs AHCS Citu Timisoara 97/107
Sala: N/A Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Jo 24.11 16:00 CSS Petrosani vs Lic Teor Traian Vuia Resita 97/108
Sala: Sala CSS Petrosani Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 21.11 13:00 CSS 2 Baia Mare vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 97/109
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Mi 23.11 16:30 CSS Zalau vs CSM Satu Mare 97/110
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: J.Debreczeni(MM)/N.ILLES(MM) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 11:00 AHC VM Zalau vs CSM Satu Mare 97/111
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 26.11 00:00 CSS Zalau vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 97/112
Sala: N/A Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 26.11 11:00 CSS 2 Baia Mare vs CS Marta Baia Mare 97/113
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 5

LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 10:00 LPS Iasi vs CSU din Suceava 97/114
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: A.Costache(IS)/T.Maniga(IS) Observator:
Sb 26.11 12:00 LPS Vaslui vs LPS Suceava 97/115
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: N.Foca(IS)/S.Horopciuc(IS) Observator:
Sb 26.11 11:00 CSO Negresti Vaslui vs LPS Roman 97/116
Sala: Sala Maria Paduraru Arbitri: E.Faur(IS)/M.Hutanu(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 11:00 LPS Focsani vs ACS HC Buzău 2012 97/117
Sala: Sala Alin Moldoveanu Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Sb 26.11 12:00 CSS Galati vs LPS Buzau 97/118
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 16:30 CSM Bucuresti vs CSM Ploiesti 97/119
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Sb 26.11 11:30 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSU Pitesti 97/120
Sala: Sala Brazi Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 26.11 13:30 CS Brazi vs CS Orasenesc Mizil 97/121
Sala: N/A Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 11:00 CSS Calarasi vs CSS Medgidia 97/122
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: E.Andrei(B)/P.Caunei(B) Observator:
Sb 26.11 16:00 AS Arrubium Macin vs HC Omer Constanta 97/123
Sala: Sala Ivan Patzaichin din Greci Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 19.11 13:30 Acs Stefan Birtalan vs ACS Olympic RFH 97/124
Sala: Sala Antilopa Arbitri: M.Ciutacu(B)/C.Constantin(B) Observator:
Sb 26.11 12:30 CSS Steaua Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 97/125
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Sb 26.11 13:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 97/126
Sala: Scoala 205 Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 13:00 CSS Rm. Valcea vs LPS Tg Jiu 97/127
Sala: Sala Energetic Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 26.11 14:30 CSM Tg Jiu vs CSS Dr. Tr. Severin 97/128
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 26.11 00:00 CSM Progresul Bailesti vs CSS Caracal 97/129
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Voicu(AG) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 12:00 CSS Fagaras vs CSS Sighisoara 97/130
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 27.11 15:00 ACS Vipers Deva vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 97/131
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: S.Crac(CS)/C.Mitru(CS) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 ACS Sporting Ghimbav sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 10:30 CSM Sf. Gheorghe vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 97/132
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: A.Dragan(BV)/N.Ionica(BV) Observator:
Sb 26.11 13:00 CSO Tricolorul Breaza vs ACS Avatar Brasov 97/133
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) Observator:
Juniori 3 Seria I Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 SCM Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 14:00 CSC Mosnita Noua vs CSM Resita 97/134
Sala: Sala Mosnita Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 26.11 13:00 CS Victoria Nadlac vs CS Giroc Chisoda 97/135
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: S.Dragan(CS)/B.Vuita(CS) Observator:
Juniori 3 Seria J Masculin
Etapa 5

Echipa ACS ALPHA Oradea s-a retras in data de 15.09.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 16:30 LPS Banatul Timisoara vs HC Beldiman Arad 97/136
Sala: Sala Mosnita Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 26.11 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria K Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 13:00 LPS Cluj vs LPS Tg Mures 97/137
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Dordea(MS)/C.Salajan(CJ) Observator:
Sb 26.11 14:00 HC 2003 Alesd vs LPS Bistrita 97/138
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria L Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.11 15:00 CS Seini vs CS Adep Satu Mare 97/139
Sala: Sala Gelu Carabut Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 26.11 13:00 Academia Minaur Baia Mare II vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 97/140
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 10

LPS Piatra Neamt se retrage in 12.09.2022
LPS Iasi se retrage in 13.09.2022
CSM Dorna retrasa

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 17:00 ACSO Comanesti vs CSO Buhusi 97/141
Sala: Sala Polivalenta Comanesti Arbitri: E.Faur(IS)/M.Hutanu(IS) Observator:
Du 27.11 00:00 CS OK Sport Onesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 00:00 CSS Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 12:30 LPS Vaslui vs LPS Suceava 97/142
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: A.Grosu(IS)/M.MOISIUC(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 12:00 LPS Buzau vs ACS Bute Galati 97/143
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: C.Holban(BR)/M.Nistor(BR) Observator:
Du 27.11 11:00 HC Dunarea Braila vs ACS Viitorul Otelul Galati 97/144
Sala: N/A Arbitri: A.Caloian(Bz)/L.Juganaru(PH) Observator:
Du 27.11 11:00 CS PRO SPORT Focsani vs CSM Galati 97/145
Sala: Sala Alin Moldoveanu Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Du 27.11 10:00 CSS Galati vs CSS Buzau 97/146
Sala: Sala CSS Galati Arbitri: R.Armanu(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 15:30 ACS Viitorul Otelul Galati vs LPS Buzau 97/147
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 14:00 CSS Targoviste vs ASC Tonus Calarasi 97/148
Sala: Sala Aninoasa Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Du 27.11 18:30 CSS 2 Bucuresti vs ACS Stefan Birtalan 97/149
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 27.11 13:30 CSM Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 97/150
Sala: Sala Apollo Arbitri: I.Mocanu(B)/P.ZAINEA(B) Observator:
Du 27.11 14:30 CS Rapid Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 97/151
Sala: N/A Arbitri: A.Carpiuc(Bz)/A.Georgescu(B) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 CSM Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 13:30 Asociatia CS KIR Constanta vs CSS Medgidia 97/152
Sala: Sala Callatis Mangalia Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 27.11 11:30 HC Omer Constanta vs CSS Tulcea 97/153
Sala: Sala Sporturilor Simona Amanar Arbitri: C.Nedelcu(CT)/D.Matei(CT) Observator:
Du 27.11 10:00 CS Orasenesc Ovidiu vs CSS 1 Constanta 97/154
Sala: Sala Ovidiu Arbitri: I.Constantin(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 12:30 CS Concordia Chiajna vs CSS 6 Bucuresti 97/155
Sala: Sala Chiajna Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 27.11 12:00 ACS Olympic RFH vs ACSO Viitorul Pantelimon 97/156
Sala: Sala Judecatorie Buftea Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 27.11 10:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSU Stiinta Bucuresti 97/157
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 27.11 12:00 CS Tunari vs SCM Dunarea 2020 Giurgiu 97/158
Sala: Sala Tunari Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 12:00 CS Brazi vs CS Activ Prahova Ploiesti 97/159
Sala: N/A Arbitri: O.Nica(PH)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 27.11 10:00 ACS Victoria Olteni vs CSO Tricolorul Breaza 97/160
Sala: Sala Brazi Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Du 27.11 16:30 ACS Academia Junior Ploiesti vs CS Campina 97/161
Sala: Sala Brazi Arbitri: O.Nica(PH)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 27.11 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CSM Ploiesti 97/162
Sala: Sala Mizil Arbitri: G.Enache(PH)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 14:30 CS Chimia Rm. Valcea vs LPS Slatina 97/163
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Florea(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Du 27.11 13:00 HCM Craiova vs LPS Viitorul Pitesti 97/164
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: D.Gramnea(OT)/S.Sutu(OT) Observator:
Du 27.11 11:00 CSS Craiova vs CSS Caracal 97/165
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Ilina(VL)/O.Samson(VL) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 13:30 CSM Corona Brasov vs CSS Sf. Gheorghe 97/166
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: I.PARASCHIV(BV)/A.SPINU(BV) Observator:
Du 27.11 10:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 97/167
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: J.Karda(HR)/A.Lazar(HR) Observator:
Du 27.11 12:30 ACS Transilvania Brasov II vs CSS Odorheiul Secuiesc 97/168
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 27.11 10:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Fagaras 97/169
Sala: Sala Metrom Brasov Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 00:00 ACS Golden Kids Bocsa sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 27.11 11:00 HC Jimbolia vs CSC Millenium Giarmata 97/170
Sala: Sala Wiesenmayer Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 27.11 09:00 LPS Banatul Timisoara vs CSC Mosnita Noua 97/171
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 27.11 15:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs HC Beldiman Arad 97/172
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Du 27.11 16:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs HC Sportiv Citu Timisoara 97/173
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 15:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 97/174
Sala: Sala Polivalenta Dumbravita Arbitri: C.Banfi(TM)/C.Nicoara(TM) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 10:30 CSS Petrosani vs CSS Sibiu 97/175
Sala: Sala CSS Petrosani Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 27.11 12:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs CS Novaci 97/176
Sala: Sala de Sport Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Du 27.11 12:00 CSM Tg Jiu vs CSS Dr. Tr. Severin 97/177
Sala: Sala Voivod Litovoi Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.11 10:00 CSS Sighisoara vs ACS Pegasus Tg. Mures 97/178
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 27.11 11:00 LPS Tg Mures vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 97/179
Sala: Sala LPS Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 27.11 11:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs ACS Viitorul Bistrita Nasaud 97/180
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 27.11 15:00 LPS Bistrita vs CSM Tg. Mures 97/181
Sala: Sala Dorin Morutan Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 27.11 12:00 HC Arsenal Taureni vs CSS Viitorul Cluj 97/182
Sala: Sala Arsenal Arena Taureni Arbitri: D.MAN(MS)/P.Popeanu(MS) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.11 16:00 ACS KKS Camin Satu Mare vs ACS Atletik Satu Mare 97/183
Sala: Sala Clapeni Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Du 27.11 10:00 ACS Alpha Oradea vs ACS HC Bizau 97/184
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 27.11 11:00 AHC VM ZALĂU vs CSM Satu Mare 97/185
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: A.Canta(CJ)/D.Canta(CJ) Observator:
Du 27.11 09:30 CS Marta Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 97/186
Sala: N/A Arbitri: J.Debreczeni(MM)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 27.11 13:00 CSS Zalau vs LPS Satu Mare 97/187
Sala: Sala Avram Iancu Arbitri: A.Canta(CJ)/D.Canta(CJ) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 29.11 12:30 CSS 2 Baia Mare vs AHC VM ZALĂU 97/188
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator: