Program nr. 47 saptamana: 29.11-05.12.2021

Campionat Mondial de senioare - Spania 01 - 19.12.2021, LIVE pe Digi Sport, Telekom Sport si Look Sport

Grupa C , sala Pabellon Ciutat de Castello 

03.12.2021, ora 19:00
Romania - Iran

05.12.2021, ora 19:00
Romania - Kazakhstan

07.12.2021, ora 21:30
Romania - Norvegia

Lot National Tineret feminin
2 meciuri amicale, sala Sporturilor Mioveni

02.12.2021, ora 17:05, TVR 1
Romania - Germania
Arbitri: Ghesoiu/Tita
Observator:Barbu Adrian-AG

03.12.2021, ora 16:00, TVR 2
Romania - Germania
Arbitri: Constantin/Enache-B
Observator: Calina Valeriu-AG

EHF CL - Masculin, Faza Grupelor / Digi Sport, Look Sport si Telekom 
02.12.2021, ora 19:45, Veszprem Arena (HUN)
Telekom Veszprem HC - C.S. Dinamo Bucuresti

EHF EC - Masculin, Runda a 3-a
04.12.2021, ora 18:00, Hafnarfjordur (ISL)
Haukar - CSM Focsani 2007

EHF EC - Masculin, Runda a 3-a
04.12.2021, ora 17:00, sala Lascar Pana
CSM Baia Mare - RK Partizan (SRB)

EHF EC - M, Runda a 3-a
05.12.2021, ora 18:00, sala Gh. Baritiu Turda
AHC Potaissa Turda - KH Besa Famgas (KOS)

 

 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 02.12 18:00 CSM Bacău vs AHC Potaissa Turda 47/1
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: I.Aldica(BN)
Mi 01.12 18:30 CSM Focșani 2007 vs CS Universitatea Cluj 47/2
Sala: Sala Sporturilor Vrancea Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator: V.Vicea(B)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 17:30 CSU din Suceava vs CS Universitatea Cluj 47/3
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 04.12 11:00 HC Dobrogea Sud vs CSM București Tvr 2 47/4
Sala: N/A Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: G.Nasturel(CS)
Du 05.12 17:30 CSM Alexandria vs ACS HC Buzău 2012 47/5
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/R.Harabagiu(DB) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 05.12 12:00 CSM Bacău vs CSA Steaua București 47/6
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: A.DIMA(GL)
Sb 11.12 11:00 CS Minaur Baia Mare vs CS Dinamo București Tvr 2 47/7
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: C.Potora(Cj)
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 02.12 14:00 CSM Focsani 2007 DivA vs CS Magnum Botosani 47/8
Sala: Sala Sporturilor Vrancea Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 04.12 14:00 AS HC Pietricica Neamt vs CSU Galati 47/9
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Sb 04.12 13:00 CSM Bacau DivA vs CSM Vaslui DivA 47/10
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 04.12 11:00 CSU din Suceava DivA vs CS Politehnica Iasi 47/11
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 02.12 16:30 ACS HC Buzau 2012 DivA vs CSM Bucuresti DivA 47/12
Sala: N/A Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Lu 06.12 14:30 CS Dinamo Bucuresti DivA vs CSA Steaua Bucuresti DivA 47/13
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 04.12 18:00 CS Medgidia vs HC Dobrogea Sud Constanta DivA 47/14
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Elisei Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 04.12 13:00 CSU Pitesti vs CSM Alexandria DivA 47/15
Sala: Sala Universitatii Ghe.Doja Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 12:00 CSM Oradea vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 47/16
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 04.12 14:00 SCM Politehnica Timisoara DivA vs CS Universitatea Craiova 47/17
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 04.12 16:00 CSU Politehnica Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 47/18
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 04.12 11:00 CSM Resita vs AHC Drobeta 47/19
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 03.12 17:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CSM Odorheiul Secuiesc 47/20
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Vi 03.12 18:00 CSM Sighisoara vs CS Minaur Baia Mare DivA 47/21
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Sb 04.12 16:30 CNE Sighisoara vs CS Universitatea Cluj DivA 47/22
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Sb 04.12 12:00 CSM Făgăraș vs CS Sporting Ghimbav 47/23
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 LPS Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 14:00 LPS Iasi vs CSS Tecuci 47/24
Sala: N/A Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Jo 02.12 16:00 LPS Piatra Neamt vs CSU din Suceava 47/25
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Du 05.12 11:00 LPS Suceava vs LPS Roman 47/26
Sala: N/A Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 16.12 16:30 ACS Fortuna Bucuresti vs CT Media Bucuresti 47/27
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 05.12 14:00 CSS Craiova vs CS Orasenesc Mizil 47/28
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Du 05.12 12:00 CS Brazi JI vs CSS 2 Bucuresti 47/29
Sala: Sala Tel George Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 29.11 16:00 CSS Fagaras vs CSS Sighisoara 47/30
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 13:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Fagaras 47/31
Sala: Sala Sacele Arbitri: M.Olteanu(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 05.12 14:00 CSS Sighisoara vs CSO Tricolorul Breaza 47/32
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator:
Du 05.12 13:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Sibiu 47/33
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 8

ACS Academica Cluj se retrage in data de 19 ianuarie 2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 30.11 11:00 LPS Tg Mures vs AHC Potaissa Turda 47/34
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 ACSH Academica Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 00:00 CSS 2 Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 47/35
Sala: N/A Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Mi 01.12 14:00 HC Dinamyc Zalau vs LPS Tg Mures 47/36
Sala: N/A Arbitri: N.ILLES(MM)/C.Lemnaru(MM) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 ACS ORASENESC COMANESTI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 12:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 47/37
Sala: N/A Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Du 05.12 11:00 LPS Vaslui vs CSS Unirea Iasi 47/38
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 05.12 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 12:30 ACS Tonus Bucuresti vs CSM Bucuresti 47/39
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.BUSUIOC(B)/M.Ungureanu(B) Observator:
Du 05.12 13:30 CSS 6 Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 47/40
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 05.12 11:00 LPS Pitesti vs CS Rapid Bucuresti 47/41
Sala: Sala Traian Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 12:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 47/42
Sala: Sala Metrom Arbitri: L.Juganaru(PH)/L.Toader(PH) Observator:
Du 05.12 11:00 CSS Dinamo Brasov vs CSM Corona Brasov 47/43
Sala: Sala Sacele Arbitri: C.Ilina(VL)/C.Campean(SB) Observator:
Du 05.12 11:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Sighisoara 47/44
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 7

CSS Petrosani nu se prezinta la jocul din data 23.01

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 13:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs ACS Leu Giarmata 47/45
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: C.Popescu(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Du 05.12 10:00 CSS Petrosani vs LPS Banatul Timisoara 47/46
Sala: Sala CSS Petrosani Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 05.12 00:00 AHCS Citu Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 14:00 CSS Dr. Tr. Severin vs Unirea Sannicolau Mare 47/47
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 11:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 47/48
Sala: N/A Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Vi 03.12 16:00 CSM Bacau vs LPS Piatra Neamt 47/49
Sala: N/A Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 04.12 13:30 CSU din Suceava vs LPS Suceava 47/50
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 12:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Targoviste 47/51
Sala: N/A Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Sb 04.12 15:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Galati 47/52
Sala: N/A Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 04.12 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 5

CS Agronomia Bucuresti s-a retras din campionat incepand cu data de 27.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 AHC Talentul este Cheia Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 24.11 19:00 CSM Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 47/53
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.BUSUIOC(B)/M.Ungureanu(B) Observator:
Sb 04.12 15:00 CSU Pitesti vs CS Concordia Chiajna 47/54
Sala: Sala Universitatii Ghe.Doja Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 00:00 CSM Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 13:30 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSM Ploiesti 47/55
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 5

CSS Sibiu nu se prezinta in 22.01 la jocul cu AVATAR Brasov

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 LPS Alba Iulia vs CSS Odorheiul Secuiesc 47/56
Sala: N/A Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Sb 04.12 12:00 CSS Sighisoara vs ACS Avatar Brasov 47/57
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Sb 04.12 13:00 CSS Sibiu vs ACS Sporting Ghimbav 47/58
Sala: Sala Sporturilor Transilvania Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 12:30 Academia Minaur Baia Mare vs Lic Liviu Rebreanu Turda 47/59
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 04.12 00:00 LPS Tg Mures vs LPS Bistrita 47/60
Sala: N/A Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 15:00 LPS Tg Jiu vs ACS Romanati Sport Caracal 47/61
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 04.12 12:00 ACS Enjoy Sport Craiova vs CSS Craiova 47/62
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: F.Melencu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 LPS Bihorul Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 13:00 CSM Resita vs LPS Banatul Timisoara 47/63
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 04.12 11:00 Unirea Sannicolau Mare vs SCM Politehnica Timisoara 47/64
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Mare Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 10:00 ACS ORASENESC COMANESTI vs LPS Suceava 47/65
Sala: Sala Polivalenta Comanesti Arbitri: E.Faur(MH)/D.Doban(IS) Observator:
Sb 04.12 10:00 CSS Bacau vs CS PRO SPORT Focsani 47/66
Sala: Sala Orizont Bacau Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 00:00 CSO Buhusi vs LPS Vaslui 47/67
Sala: N/A Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 10:00 ACS Viitorul Otelul Galati vs CSS Galati 47/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 12:00 ACS Lucian Bute 2 Galati vs CSM Galati 47/69
Sala: Sala Siderurgistrul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 04.12 14:00 ACS Lucian Bute 1 Galati vs CSS Tecuci 47/70
Sala: Sala Siderurgistrul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 11:30 CSM Fetesti vs HC Omer Constanta 47/71
Sala: Sala la Avion Arbitri: M.BUSUIOC(B)/M.Ungureanu(B) Observator:
Sb 04.12 11:00 HC Dunarea Braila vs CSS Tulcea 47/72
Sala: Sala Polivalenta Danubius Braila Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 04.12 14:00 CSS Medgidia vs CS Orasenesc Ovidiu 47/73
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 8

CSO Voluntari 2005 se retrage din campionat in 17.11.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 CSM Unirea Slobozia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 00:00 CSS Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 11:00 CSM Ploiesti vs LPS I. Balas Soter Buzau 47/74
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: N.Ionica(OT)/B.Sandor(BV) Observator:
Sb 04.12 14:30 ACS Tonus Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 47/75
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 11:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSS 2 Bucuresti 47/76
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 04.12 11:00 LPS Pitesti vs CS Rapid Bucuresti 47/77
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Sb 04.12 12:30 CS Concordia Chiajna vs CSU Stiinta Bucuresti 47/78
Sala: Sala Chiajna Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 8

ACS Sporting Ghimbav nu se prezinta la jocul din 22.01 cu CSM Corona Brasov

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 CSM Corona Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 11:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSO Tricolorul Breaza 47/79
Sala: Sala Tel George Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Sb 04.12 12:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 47/80
Sala: Sala Metrom Arbitri: L.Pop(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Sb 04.12 00:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Ploiesti 47/81
Sala: N/A Arbitri: G.Marin(DB)/C.Nicolae(DB) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 8

HC Univ FEFS Craiova nu se prezinta in 22.01 la jocul cu CSM Slatina

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 13:00 CS Novaci vs CSM Slatina 47/82
Sala: Sala Voievod Litovoi Tg. Jiu Arbitri: A.MARIN(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Sb 04.12 13:00 CSM Tg Jiu vs HCM Craiova 47/83
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 04.12 10:30 LPS Tg Jiu vs HC Univ. FEFS Craiova 47/84
Sala: Sala LPS Tg.Jiu Arbitri: A.Grecu(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 04.12 11:00 CSS Caracal vs CSS Craiova 47/85
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.STAN(OT)/S.Sutu(OT) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 8

CSS Petrosani nu se prezinta la jocul din data 22.01

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 Col.Nat. Sportiv Cetate Deva sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 12:00 CSS Petrosani vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 47/86
Sala: Sala CSS Petrosani Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 04.12 14:30 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 47/87
Sala: N/A Arbitri: D.Boica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Sb 04.12 12:00 CSS Sibiu vs CS Chimia Rm. Valcea 47/88
Sala: Sala Scoala 18 Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS Odorheiul Secuiesc 47/89
Sala: N/A Arbitri: P.Coroban(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Sb 04.12 13:00 LPS Tg Mures vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 47/90
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 04.12 13:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSM Tg. Mures 47/91
Sala: Sala Kati Szabo Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Du 05.12 13:00 CS UNIREA UNGHENI 2018 vs CSS Fagaras 47/92
Sala: N/A Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 13:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs CSS Zalau 47/93
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 04.12 11:00 ACS Atletik Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 47/94
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Sb 04.12 13:00 LPS Satu Mare vs AHC VM ZALĂU 47/95
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Sb 04.12 11:00 LPS Bistrita vs CS Marta Baia Mare 47/96
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 11:30 ACS Leu Giarmata vs CSS Dr. Tr. Severin 47/97
Sala: N/A Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Sb 04.12 14:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs ACS Golden Kids Bocsa 47/98
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) Observator:
Sb 04.12 12:00 LPS Banatul Timisoara vs ACS Baile Herculane 47/99
Sala: N/A Arbitri: M.Fiscu(TM)/R.Jurj(AR) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 00:00 HC Beldiman Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 04.12 11:00 CS Giroc Chisoda vs CS Avantul Periam Timis 47/100
Sala: Sala David Voniga Giroc Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 04.12 15:30 HC Jimbolia vs AHCS Citu Timisoara 47/101
Sala: Sala Wiesenmayer Arbitri: D.Ghiocel(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Jo 02.12 17:00 CSC Mosnita Noua vs ACS Unirea Sannicolau Mare 47/102
Sala: Sala Mosnita Noua Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 10:00 LPS Iasi vs CSO Negresti Vaslui 47/103
Sala: N/A Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Du 05.12 11:00 LPS Piatra Neamt vs CSU din Suceava 47/104
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: R.Anton(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Mi 01.12 12:00 LPS Suceava vs LPS Vaslui 47/105
Sala: N/A Arbitri: E.Faur(MH)/A.Savin(IS) Observator:
Du 05.12 14:45 LPS Roman vs Fortuna Chisinau (MD) 47/106
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 9

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu ACS FairPlay Cernavoda in data de 15.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 11:00 ACS Fairplay Cernavoda vs AS Arrubium Macin 47/107
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Elisei Medgidia Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Sb 04.12 16:00 CSS Medgidia vs AHC Dobrogea Sud Constanta 47/108
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 05.12 10:00 CSS Galati vs LPS Braila 47/109
Sala: N/A Arbitri: I.CONSTANTIN(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 05.12 12:00 HC Junior BB Buzau vs CSM Bacau 47/110
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzau Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Jo 02.12 11:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Focsani 47/111
Sala: N/A Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Du 05.12 11:00 LPS Focsani vs LPS I. Balas Soter Buzau 47/112
Sala: Sala Sporturilor Vrancea Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 11:00 CSM Bucuresti vs CSS Targoviste 47/113
Sala: Sala Elite Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 05.12 16:30 CSS 2 Bucuresti vs CSO Tricolorul Breaza 47/114
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 05.12 10:30 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 47/115
Sala: Sala Antilopa Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 05.12 14:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 47/116
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 29.11 14:00 CSS Fagaras vs ACS Sporting Ghimbav 47/117
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 04.12 11:30 LPS Alba Iulia vs CSS Fagaras 47/118
Sala: Sala Sporturilor Florin Fleseriu Sebes Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator:
Du 05.12 13:00 CSS Sibiu vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 47/119
Sala: Sala Sporturilor Transilvania Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 05.12 10:00 ACS Transilvania Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 47/120
Sala: Sala DP Colibasi Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Du 05.12 11:30 CSS Sighisoara vs Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin 47/121
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 14:30 CSS Adep Satu Mare vs CS Seini 47/122
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 05.12 12:30 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Tg Mures 47/123
Sala: Sala V. Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Vi 03.12 13:00 CSS 2 Baia Mare vs ACS Atletik Satu Mare 47/124
Sala: Sala Polivalenta L.Pana Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Sb 04.12 10:30 LPS Cluj vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 47/125
Sala: Sala LPS Cluj Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 12:00 ACS Enjoy Sport Craiova vs LPS Tg Jiu 47/126
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 05.12 12:00 CSM Progresul Bailesti vs ACS Romanati Sport Caracal 47/127
Sala: Sala Ada Nechita Bailesti Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Du 05.12 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 05.12 11:00 CSC Mosnita Noua vs HC Beldiman Arad 47/128
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Mare Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Du 05.12 13:00 CS Victoria Nadlac vs CS Giroc Chisoda 47/129
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Du 05.12 13:00 LPS Bihorul Oradea vs LPS Banatul Timisoara 47/130
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 05.12 13:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSM Resita 47/131
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: