Program nr. 45 saptamana: 15.11-21.11.2021

EHF CL - M, Faza Grupelor
17.11.2021, ora 21.45, Flesburg (GER) - Fleus Arena
SG Flensburg - Handewitt - CS Dinamo Bucuresti

DELO EHF CL - W, Faza Grupelor
20.11.2021, ora 17:00, Sala Polivalenta Bucuresti
CSM Bucuresti - FTC Rail Cargo Humgary

EHF EL - W, Calificare Runda a 3-a
20.11.2021, ora 17:00, Polideportivo Jose A. Gasca, Sam Sebastian (ESP)
Super Amara Bera Bera - SCM Rm Valcea

EHF EL - W, Calificare Runda a 3-a
21.11.2021, 11:00, sala Romeo Iamandi Buzau
SCM Gloria Buzau - Storhamar Handball Elite (NOR)

EHF EL - Calificare Runda a 3-a
21.11.2021, ora 18:00, Sala Polivalenta Magura Cisnadie
Magura Cisnadie - DVSC Schaeffler (HUN)

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 19.11 18:00 CSA Steaua București vs CSU din Suceava Tvr 1 45/1
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: M.Brumaru(Vn)
Sb 20.11 15:30 CS Dinamo București vs AHC Potaissa Turda Tvr 1 45/2
Sala: Sala Dinamo Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: V.Vicea(B)
Sb 20.11 18:30 CS Minaur Baia Mare vs ACS HC Buzău 2012 45/3
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: S.Ciurea(Dj)
Sb 20.11 12:00 CSM Bacău vs CSM București 45/4
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: I.Aldica(BN)
Du 21.11 18:00 CSM Vaslui vs SCM Politehnica Timișoara 45/5
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 21.11 17:30 CSM Alexandria vs CS Universitatea Cluj 45/6
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 18.11 18:00 HC Dobrogea Sud vs CSM Focșani 2007 45/7
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/R.Harabagiu(DB) Observator: V.Sighicea(VL)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 09.11 16:30 CSM Slatina vs SCM Gloria Buzău 45/8
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: D.Manea(B)
Sb 20.11 11:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSM Deva 45/9
Sala: Sala Sporturilor Mioveni Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: I.Serbu(B)
Jo 18.11 16:00 HC Zalău vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 2 45/10
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: H.Belu(B)
Sb 20.11 11:00 CS Minaur Baia Mare vs CS Rapid București 45/11
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: C.Potora(Cj)
Sb 20.11 11:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 2 45/12
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator: G.Covaci(B)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 CSM Corona Brașov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 11:00 ACS Spartac Bucuresti vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 45/13
Sala: Sala Iris Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 21.11 12:00 CSM Unirea Slobozia vs CSM Galati 45/14
Sala: Sala Sporturilor Andreea Nica Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: N.Popa(AG)
Du 21.11 00:00 CSM Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 18.11 15:00 CSM Bucuresti DivA vs CS Stiinta Bacau 45/15
Sala: Sala Elite Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Du 21.11 13:00 CSU Neptun Constanta vs HCF Piatra Neamt 45/16
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 21.11 13:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs CNE Sf. Gheorghe 45/17
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 10

ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021
ACS Tonic 2012 Oradea se retrage conform adresei nr 1 din 17.01.2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 CNOPJ Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 00:00 ACS Tonic Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 18.11 16:00 CSU Cluj-Napoca vs CS Handbal Club Harghita 45/18
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 21.11 11:00 CS Arena Tg. Mures vs CSM Tg. Jiu 45/19
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 21.11 16:15 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CSU Oradea 45/20
Sala: Sala Sporturilor C. Jude Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Du 21.11 12:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA vs CSU Resita 45/21
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Jo 18.11 15:00 CS L.Rebreanu Turda vs CNE Rm. Valcea 45/22
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: S.Hendrea(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 17.11 16:00 CSM Vaslui DivA vs CSM Focsani 2007 DivA 45/23
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Mi 17.11 15:00 CSU Galati vs CS Politehnica Iasi 45/24
Sala: Sala Sporturilor Siderurgistrul Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Mi 17.11 17:00 CS Magnum Botosani vs CSU din Suceava DivA 45/25
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Mi 17.11 17:30 AS HC Pietricica Neamt vs CSM Bacau DivA 45/26
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 13:00 CSM Focsani 2007 DivA vs AS HC Pietricica Neamt 45/27
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Vi 19.11 13:00 CSM Bacau DivA vs CS Magnum Botosani 45/28
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 20.11 13:00 CSU din Suceava DivA vs CSU Galati 45/29
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 20.11 17:00 CS Politehnica Iasi vs CSM Vaslui DivA 45/30
Sala: Sala Polivalenta Iasi Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 15.11 14:00 HC Dobrogea Sud Constanta DivA vs CSA Steaua Bucuresti DivA 45/31
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 17.11 16:00 HC Dobrogea Sud Constanta DivA vs ACS HC Buzau 2012 DivA 45/32
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Mi 17.11 16:00 CSA Steaua Bucuresti DivA vs CSM Alexandria DivA 45/33
Sala: Sala Iris Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Mi 17.11 14:00 CSM Bucuresti DivA vs CSU Pitesti 45/34
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: D.Ciulei(BV)/S.Stanescu(DB) Observator:
Mi 17.11 14:30 CS Dinamo Bucuresti DivA vs CS Medgidia 45/35
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 22.11 16:00 ACS HC Buzau 2012 DivA vs CS Dinamo Bucuresti DivA 45/36
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzau Arbitri: S.Hagiu(VS)/M.Gradinaru(VS) Observator:
Sb 20.11 17:00 CS Medgidia vs CSM Bucuresti DivA 45/37
Sala: Sala Sporturilor E. Ilisei Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 20.11 11:00 CSU Pitesti vs CSA Steaua Bucuresti DivA 45/38
Sala: Sala Universitatii Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Sb 20.11 12:00 CSM Alexandria DivA vs HC Dobrogea Sud Constanta DivA 45/39
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 17.11 17:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CS Unirea Sannicolau Mare 45/40
Sala: Sala de sport a Liceului Tehnologic "General Constantin ?andru" din Bilta, comuna Runcu Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Mi 17.11 16:00 AHC Drobeta vs CSU Politehnica Timisoara 45/41
Sala: Sala Polivalenta Drobeta Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Lu 15.11 16:30 CSM Oradea vs SCM Politehnica Timisoara DivA 45/42
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Mi 17.11 16:00 CS Universitatea Craiova vs CSM Resita 45/43
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 19.11 14:30 SCM Politehnica Timisoara DivA vs AHC Drobeta 45/44
Sala: Sala Sporturilor C. Jude Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 20.11 14:30 CSU Politehnica Timisoara vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 45/45
Sala: Sala C. Jude Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 20.11 13:30 CS Unirea Sannicolau Mare vs CS Universitatea Craiova 45/46
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Mare Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 20.11 12:00 CSM Resita vs CSM Oradea 45/47
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 15.11 12:30 AHC Potaissa Turda DivA vs CNE Sighisoara 45/48
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 17.11 18:00 CS Universitatea Cluj DivA vs AHC Potaissa Turda DivA 45/49
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Mi 17.11 13:30 CS Minaur Baia Mare DivA vs CS Sporting Ghimbav 45/50
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Mi 17.11 18:00 CSM Odorheiul Secuiesc vs CSM Făgăraș 45/51
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Mi 17.11 18:00 CSM Sighisoara vs CNE Sighisoara 45/52
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 12:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CSM Sighisoara 45/53
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 20.11 17:00 CNE Sighisoara vs CSM Odorheiul Secuiesc 45/54
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator:
Vi 19.11 16:00 CSM Făgăraș vs CS Minaur Baia Mare DivA 45/55
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Mi 08.12 12:00 CS Sporting Ghimbav vs CS Universitatea Cluj DivA 45/56
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 6

LPS Piatra Neamt nu se prezinta la meciul cu LPS Roman din data de 19.10.2021.

LPS Piatra Neamt s-a retras din campionat incepand cu data de 21.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 16.11 12:00 LPS Iasi vs LPS Roman 45/57
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 10:30 LPS Suceava vs LPS Focsani 45/58
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 20.11 00:00 LPS Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 12:00 LPS Roman vs LPS Vaslui 45/59
Sala: N/A Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 20.11 12:00 CSM Bacau vs LPS Iasi 45/60
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 00:00 HC Activ CSO Plopeni vs CS Rapid Bucuresti 45/61
Sala: N/A Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 20.11 13:30 CS Medgidia vs LPS I. Balas Soter Buzau 45/62
Sala: Sala Sporturilor I. Elisei Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Vi 19.11 16:30 CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti vs LPS Braila 45/63
Sala: Sala Olimpia Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Sb 20.11 10:30 ACS Unirea Dobroesti vs CSM Galati 45/64
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Badea(PH) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 12:30 CSS 2 Bucuresti vs CT Media Bucuresti 45/65
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.BUSUIOC(B)/M.Ungureanu(B) Observator:
Sb 20.11 11:00 GSIP Moreni vs CSS 6 Bucuresti 45/66
Sala: Sala Moreni Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 20.11 11:00 LPS Slatina vs CSU Stiinta Bucuresti j1 45/67
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Vi 19.11 14:00 CSS Targoviste vs CSM Bucuresti 45/68
Sala: Sala Polivalenta Targoviste Arbitri: G.Dumitru(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 18.11 16:30 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CSS Fagaras 45/69
Sala: Sala Kati Szabo Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 20.11 12:00 CSS Medias vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 45/70
Sala: Sala Magura Cisnadie Arbitri: M.Olteanu(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 20.11 11:00 CSM Fagaras vs CSS Odorheiul Secuiesc 45/71
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 20.11 00:00 CSS Dinamo Brasov vs CSM Corona Brasov 45/72
Sala: N/A Arbitri: D.Boica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 16:00 ACS Baile Herculane vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 45/73
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 20.11 12:00 HC Jimbolia vs LPS Banatul Timisoara 45/74
Sala: N/A Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 20.11 00:00 Lic Teor Traian Vuia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 14:00 HC Univ. FEFS Craiova vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 45/75
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 7

CS Arena Tg. Mures nu se prezinta la jocul din 22.01 (LPS Satu Mare)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 00:00 CS Marta Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 17.11 13:30 CSS Zalau vs CS Arena Tg Mures 45/76
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 20.11 13:30 LPS Satu Mare vs CSS Viitorul Cluj 45/77
Sala: Sala Polivalenta Satu Mare Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 00:00 LPS Botosani vs LPS Piatra Neamt 45/78
Sala: N/A Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 21.11 11:00 CSS Tecuci vs LPS Suceava 45/79
Sala: Sala Tecuci Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Du 21.11 10:00 CSU din Suceava vs LPS Roman 45/80
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 ACS Fortuna Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 14:30 CSM Bucuresti vs CSS Craiova 45/81
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Du 21.11 12:30 CT Media Bucuresti vs CS Brazi JI 45/82
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Du 21.11 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS 2 Bucuresti 45/83
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 11:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 45/84
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Lu 22.11 16:00 CSS Fagaras vs ACS Sporting Ghimbav 45/85
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator:
Du 21.11 13:30 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Sibiu 45/86
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 7

ACS Academica Cluj se retrage in data de 19 ianuarie 2022

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 16:00 ACSH Academica Cluj vs HC Dinamyc Zalau 45/87
Sala: Sala Gh Baritiu Turda Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Lu 22.11 12:00 CS Extrem Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 45/88
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Du 21.11 12:00 LPS Tg Mures vs LPS Cluj 45/89
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 11:00 LPS Roman vs LPS Vaslui 45/90
Sala: N/A Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Du 21.11 00:00 CSS Unirea Iasi vs LPS Iasi 45/91
Sala: N/A Arbitri: E.Faur(MH)/ Observator:
Du 21.11 11:00 LPS Suceava vs ACS ORASENESC COMANESTI 45/92
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 12:00 ACS Lucian Bute Galati vs CSM Ramnicu Sarat 45/93
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Jo 18.11 16:00 LPS Braila vs CSS Galati 45/94
Sala: Sala LPS Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 21.11 11:00 HC Dunarea Braila vs CSM Galati 45/95
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 10:00 CSS Ploiesti vs CS Orasenesc Mizil 45/96
Sala: Sala Liceului Brancoveanu Voda Urlati Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Du 21.11 15:00 CSS Tulcea vs CSS 1 Constanta 45/97
Sala: Sala CSS Tulcea Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Du 21.11 17:00 CSM Ploiesti vs CSS Slobozia 45/98
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: I.Burdun(BV)/P.Iacob(BV) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 LPS Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 14:00 CS Rapid Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 45/99
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Du 21.11 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs ACS Tonus Bucuresti 45/100
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 21.11 10:00 CSM Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 45/101
Sala: Sala Elite Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 CSS Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 18.11 13:30 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSM Tg Jiu 45/102
Sala: N/A Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Jo 18.11 16:00 CSS Hunedoara vs CS Chimia Rm Valcea 45/103
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 ACS Sporting Ghimbav sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Dinamo Brasov 45/104
Sala: Sala Sporturilor Radu Voina Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 21.11 12:00 CSM Corona Brasov vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 45/105
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 21.11 12:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 45/106
Sala: Sala Colegiul National Marton Aron Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 6

CSS Petrosani nu se prezinta la jocul din data 23.01

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 11:00 ACS Leu Giarmata vs CSS Dr. Tr. Severin 45/107
Sala: Sala Sport Giarmata Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Du 21.11 00:00 Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 13:00 AHCS Citu Timisoara vs CSS Petrosani 45/108
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 21.11 13:30 LPS Banatul Timisoara vs Lic Teor Traian Vuia Resita 45/109
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 5

LPS Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu LPS Satu Mare.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 14:00 LT Liviu Rebreanu Turda vs LPS Satu Mare 45/110
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Vi 19.11 14:00 LPS Tg. Mures vs CS HCM Oradea 45/111
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Pop(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Vi 19.11 14:30 CSS 2 Baia Mare vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 45/112
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 12:30 LPS Vaslui vs ACS ORASENESC COMANESTI 45/113
Sala: N/A Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.SAVIN(IS) Observator:
Sb 20.11 11:00 CSO Buhusi vs CS PRO SPORT Focsani 45/114
Sala: N/A Arbitri: E.Faur(MH)/P.Gheorghiu(IS) Observator:
Sb 20.11 10:00 CSS Bacau vs LPS Suceava 45/115
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 11:00 CSS Tecuci vs ACS Viitorul Otelul Galati 45/116
Sala: Sala Tecuci Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 20.11 10:00 ACS Lucian Bute 1 Galati vs CSM Galati 45/117
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Sb 20.11 12:00 ACS Lucian Bute 2 Galati vs CSS Galati 45/118
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 10:00 CS Orasenesc Ovidiu vs CSM Fetesti 45/119
Sala: Sala Ovidiu Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Vi 19.11 13:00 CSS Medgidia vs CSS Tulcea 45/120
Sala: Sala E. Ilisei Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Sb 20.11 17:30 HC Dunarea Braila vs HC Omer Constanta 45/121
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 7

CSO Voluntari 2005 se retrage din campionat in 17.11.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 00:00 ACSO Viitorul Pantelimon sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 14:30 ACS Tonus Bucuresti vs LPS I. Balas Soter Buzau 45/122
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Sb 20.11 14:00 CSM Ploiesti vs CSS Buzau 45/123
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 20.11 00:00 CSM Unirea Slobozia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 10:30 CS Concordia Chiajna vs CS Rapid Bucuresti 45/124
Sala: Sala Chiajna Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Sb 20.11 10:30 LPS Pitesti vs CSS 2 Bucuresti 45/125
Sala: Sala Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 20.11 12:30 ACS Unirea Dobroesti vs CSM Bucuresti 45/126
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: C.Oprea(IL)/ Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 7

ACS Sporting Ghimbav nu se prezinta la jocul din 22.01 cu CSM Corona Brasov

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 00:00 ACS Transilvania Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 45/127
Sala: N/A Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Sb 20.11 12:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSO Tricolorul Breaza 45/128
Sala: Sala Metrom Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Sb 20.11 12:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSM Corona Brasov 45/129
Sala: Sala Tel George Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 7

HC Univ FEFS Craiova nu se prezinta in 22.01 la jocul cu CSM Slatina

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 12:00 CSS Craiova vs CS Novaci 45/130
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: /S.Sutu(OT) Observator:
Sb 20.11 11:00 CSS Caracal vs HC Univ. FEFS Craiova 45/131
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Sb 20.11 14:30 LPS Tg Jiu vs HCM Craiova 45/132
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 20.11 12:00 CSM Tg Jiu vs CSM Slatina 45/133
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 7

CSS Petrosani nu se prezinta la jocul din data 22.01

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 00:00 CS Chimia Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 10:30 CSS Sibiu vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 45/134
Sala: Sala Sporturilor Transilvania Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Sb 20.11 12:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 45/135
Sala: N/A Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator:
Sb 20.11 12:00 CSS Petrosani vs Col.Nat. Sportiv Cetate Deva 45/136
Sala: Sala CSS Petrosani Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 13:30 CSS Fagaras vs CSS Viitorul Cluj 45/137
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 20.11 12:00 CS UNIREA UNGHENI 2018 vs CSM Tg. Mures 45/138
Sala: N/A Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Sb 20.11 13:00 CSS Sf. Gheorghe vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 45/139
Sala: Sala Sporturilor Kati Szabo Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Sb 20.11 11:00 LPS Tg Mures vs CSS Odorheiul Secuiesc 45/140
Sala: N/A Arbitri: F.Horoba(BN)/C.Salajan(CJ) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 19.11 16:00 CS Marta Baia Mare vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 45/141
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 20.11 11:00 LPS Bistrita vs AHC VM ZALĂU 45/142
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 20.11 11:00 LPS Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 45/143
Sala: Sala Polivalenta Satu Mare Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Sb 20.11 15:30 ACS Atletik Satu Mare vs CSS Zalau 45/144
Sala: Sala Sporturilor Satu Mare Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 00:00 ACS Baile Herculane sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 13:30 LPS Banatul Timisoara vs ACS Golden Kids Bocsa 45/145
Sala: N/A Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 20.11 15:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS Dr. Tr. Severin 45/146
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 20.11 10:00 ACS Leu Giarmata vs CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN 45/147
Sala: Sala Giarmata Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 00:00 ACS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 10:00 CSC Mosnita Noua vs AHCS Citu Timisoara 45/148
Sala: Sala Mosnita Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 20.11 10:00 HC Jimbolia vs CS Avantul Periam Timis 45/149
Sala: Sala Wiesenmayer Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 20.11 11:00 CS Giroc Chisoda vs HC Beldiman Arad 45/150
Sala: Sala Giroc Arbitri: D.RICU(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 12:00 LPS Piatra Neamt vs CSO Negresti Vaslui 45/151
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Du 21.11 11:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 45/152
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 21.11 12:00 CSU din Suceava vs LPS Roman 45/153
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Du 12.12 12:12 LPS Vaslui vs Fortuna Chisinau (MD) 45/154
Sala: N/A Arbitri: R.Anton(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 7

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu ACS FairPlay Cernavoda in data de 15.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 ACS Fairplay Cernavoda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.11 11:00 CSS Calarasi vs CSS Medgidia 45/155
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Du 21.11 10:30 AS Arrubium Macin vs CSS Galati 45/156
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Du 21.11 15:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs LPS Braila 45/157
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 00:00 HC Junior BB Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 10:30 CSM Ploiesti vs CSM Focsani 2007 45/158
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: I.Burdun(BV)/P.Iacob(BV) Observator:
Du 21.11 12:00 CSM Bacau vs LPS Focsani 45/159
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Olteanu(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Vi 19.11 17:00 CSS Focsani vs LPS I. Balas Soter Buzau 45/160
Sala: Sala Municipiului Adjud Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 16:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS Targoviste 45/161
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: R.Hordila(B)/ Observator:
Du 21.11 15:30 CSM Bucuresti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 45/162
Sala: Sala Elite Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 21.11 11:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS 3 Steaua Bucuresti 45/163
Sala: Sala Virgil Dudau Breaza Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Du 21.11 11:30 CS Dinamo Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 45/164
Sala: Sala Polivalenta Dinamo Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.11 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Fagaras 45/165
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Albert(CV)/B.Gherman(MS) Observator:
Du 21.11 11:00 LPS Alba Iulia vs CSS Sibiu 45/166
Sala: Sala de Sport Arbitri: F.Horoba(BN)/B.Iancu(CJ) Observator:
Du 21.11 13:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs ACS Sporting Ghimbav 45/167
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 21.11 13:00 Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin vs ACS Transilvania Brasov 45/168
Sala: Sala Florea Bogdan Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 10:00 Academia Minaur Baia Mare vs CS Seini 45/169
Sala: Sala V. Alecsandri Arbitri: N.ILLES(MM)/C.Lemnaru(MM) Observator:
Du 21.11 15:30 CSS Adep Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 45/170
Sala: Sala Polivalenta Satu Mare Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 21.11 00:00 LPS Tg Mures vs LPS Cluj 45/171
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 21.11 13:00 ACS Atletik Satu Mare vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 45/172
Sala: Sala Polivalenta Satu Mare Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 13:00 CSM Progresul Bailesti vs LPS Tg Jiu 45/173
Sala: Sala Ada Nechita Bailesti Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 21.11 00:00 ACS Enjoy Sport Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.11 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs ACS Romanati Sport Caracal 45/174
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.11 10:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CS Victoria Nadlac 45/175
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Du 21.11 12:00 HC Beldiman Arad vs LPS Bihorul Oradea 45/176
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 21.11 14:00 CS Giroc Chisoda vs LPS Banatul Timisoara 45/177
Sala: Sala Giroc Arbitri: D.RICU(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Du 21.11 16:30 CSC Mosnita Noua vs CSM Resita 45/178
Sala: Sala Mosnita Noua Arbitri: L.Marii(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator: