Program nr. 42 saptamana: 25.10-31.10.2021

EHF CL - M / Faza Grupelor

28.10.2021, 19:45, sala Dinamo

CS Dinamo Bucuresti - Telekom Veszprem HC (HUN)                  Digisport 3

 

DELO EHF CL / Faza Grupelor

30.10.2021, ora 17:00, sala Polivalenta

CSM Bucuresti - Brest Bretagne Handball (FRA)               Digisport 1

 

 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 18:00 CS Universitatea Cluj vs CS Minaur Baia Mare 42/1
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator: V.Sighicea(VL)
Lu 25.10 15:00 CSM București vs CSA Steaua București Tvr 2 42/2
Sala: N/A Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: V.Ionescu(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 18:00 CSM Deva vs CS Măgura Cisnadie 42/3
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: P.Manea(B)/R.Iliescu(B) Observator: Z.Mesaros(MM)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 18:00 CSM București vs SCM Craiova Tvr 1 42/4
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: C.Din(B)
Sb 30.10 18:00 CS Măgura Cisnadie vs SCM Gloria Buzău 42/5
Sala: Sala sporturilor Magura Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: C.Potora(Cj)
Sb 30.10 13:00 HC Dunărea Brăila vs CSM Deva 42/6
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: V.Dancescu(B)
Sb 30.10 11:00 CSM Slatina vs SCM Râmnicu Vâlcea 42/7
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/R.Harabagiu(DB) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 30.10 11:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CS Rapid București 42/8
Sala: Sala Sporturilor Mioveni Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: P.Suica(TR)
Sb 30.10 11:00 HC Zalău vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 2 42/9
Sala: N/A Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: I.Barbu(B)
Sb 30.10 11:00 CS Minaur Baia Mare vs CSU Stiinta Bucuresti 42/10
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: I.Aldica(BN)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 25.10 17:00 CSM Roman vs CS Activ Prahova Ploiesti 42/11
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.10 00:00 CSU Neptun Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 31.10 12:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSM Bucuresti DivA 42/12
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 31.10 12:00 CNE Sf. Gheorghe vs CSM Roman 42/13
Sala: Sala Kati Szabo Arbitri: P.Iacob(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 31.10 11:00 HCF Piatra Neamt vs CSM Unirea Slobozia 42/14
Sala: N/A Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: P.Anton(IS)
Du 31.10 12:00 CS Stiinta Bacau vs ACS Spartac Bucuresti 42/15
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 31.10 00:00 CSM Corona Brașov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 31.10 11:00 CSM Galati vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 42/16
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Galati Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 7

ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.10 00:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 31.10 17:00 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA vs CS Arena Tg. Mures 42/17
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 31.10 12:00 CSU Oradea vs CSU Cluj-Napoca 42/18
Sala: Sala de jocuri a Universitatii Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 31.10 00:00 CSM Tg. Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 31.10 11:00 CNE Rm. Valcea vs CNOPJ Baia Mare 42/19
Sala: N/A Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Sb 30.10 14:00 CS Handbal Club Harghita vs ACS Tonic Oradea 42/20
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Mi 27.10 15:30 CSU Resita vs CS L.Rebreanu Turda 42/21
Sala: N/A Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 26.10 16:00 CSM Focsani 2007 DivA vs CSU din Suceava DivA 42/22
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.10 12:00 CSU Galati vs CSM Focsani 2007 DivA 42/23
Sala: Sala Siderurgistrul Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Sb 30.10 18:30 CSM Vaslui DivA vs CS Magnum Botosani 42/24
Sala: Sala Sporfturilor Vaslui Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Sb 30.10 12:00 CS Politehnica Iasi vs AS HC Pietricica Neamt 42/25
Sala: Sala Polivalenta Iasi Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Vi 29.10 14:00 CSU din Suceava DivA vs CSM Bacau DivA 42/26
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.10 13:00 CSA Steaua Bucuresti DivA vs ACS HC Buzau 2012 DivA 42/27
Sala: Sala Iris Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Mi 27.10 14:00 HC Dobrogea Sud Constanta DivA vs CSM Bucuresti DivA 42/28
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Vi 29.10 14:00 CSM Alexandria DivA vs CS Dinamo Bucuresti DivA 42/29
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Sb 30.10 13:00 CSU Pitesti vs CS Medgidia 42/30
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.10 12:00 CS Universitatea Craiova vs AHC Drobeta 42/31
Sala: Sala I. Constantinescu Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 30.10 16:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSM Oradea 42/32
Sala: N/A Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator:
Sb 30.10 13:30 CSU Politehnica Timisoara vs SCM Politehnica Timisoara DivA 42/33
Sala: Sala Sporturilor C. Jude Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Sb 30.10 14:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CSM Resita 42/34
Sala: Sala Lic. Tehn. Constantin Sandru Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.10 17:30 CS Minaur Baia Mare DivA vs AHC Potaissa Turda DivA 42/35
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Ma 26.10 00:00 CS Universitatea Cluj DivA vs CSM Odorheiul Secuiesc 42/36
Sala: Sala H. Demian Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Vi 29.10 18:00 CS Sporting Ghimbav vs CSM Sighisoara 42/37
Sala: N/A Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 30.10 12:00 CSM Făgăraș vs CNE Sighisoara 42/38
Sala: Sala R. Negru Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.10 11:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 42/39
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Jo 28.10 12:00 LPS Botosani vs LPS Roman 42/40
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Mi 27.10 12:00 CSS Tecuci vs CSU din Suceava 42/41
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 4

LPS Iolanda Balas Soter Buzau nu se prezinta la meciul cu CSS Calarasi.

LPS Braila s-a retras din campionat in data de 29.09.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 14:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs LPS I. Balas Soter Buzau 42/42
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Mi 27.10 16:00 CS Medgidia vs CSM Focsani 2007 42/43
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Jo 28.10 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.10 14:30 ACS Fortuna Bucuresti vs CS Brazi JI 42/44
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Jo 28.10 18:30 CSM Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 42/45
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Jo 28.10 12:30 CT Media Bucuresti vs CS Orasenesc Mizil 42/46
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.10 18:00 CSS Dinamo Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 42/47
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Jo 28.10 14:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sibiu 42/48
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Albert(CV)/A.Gherman(MM) Observator:
Ma 26.10 16:00 CSS Fagaras vs CSO Tricolorul Breaza 42/49
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 00:00 HC Dinamyc Zalau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 29.10 12:00 CSS 2 Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 42/50
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) Observator:
Jo 28.10 12:30 ACSH Academica Cluj vs LPS Cluj 42/51
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: B.Iancu(CJ)/C.Salajan(CJ) Observator:
Jo 28.10 12:30 CS Extrem Baia Mare vs LPS Tg Mures 42/52
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 00:00 LPS Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.10 14:30 SCM Politehnica Timisoara vs ACS Unirea Sannicolau Mare 42/53
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Jo 28.10 12:30 LPS Banatul Timisoara vs CSM Resita 42/54
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 26.10 14:00 LPS Roman vs ACS ORASENESC COMANESTI 42/55
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 16:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 42/56
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Mi 27.10 13:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 42/57
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Mi 27.10 15:30 CSM Bacau vs CSU din Suceava 42/58
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 15:00 CSS Galati vs CSS Targoviste 42/59
Sala: Sala CSS Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Mi 27.10 00:00 CSM Focsani 2007 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.10 17:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Ploiesti 42/60
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: I.Burdun(BV)/P.Iacob(BV) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 3

CS Agronomia Bucuresti s-a retras din campionat incepand cu data de 27.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.10 00:00 CSS 3 Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.10 17:30 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 42/61
Sala: Sala Antilopa Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Mi 27.10 16:30 CSM Bucuresti vs CSU Pitesti 42/62
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Oprea(IL)/ Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 00:00 CSM Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.10 15:00 CSS Calarasi vs CSM Ploiesti 42/63
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cazan(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Mi 27.10 12:00 AHC Dobrogea Sud Constanta sta
Sala: Sala Sporturilor Navodari Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 17:00 ACS Avatar Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 42/64
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Mi 27.10 15:45 LPS Alba Iulia vs ACS Sporting Ghimbav 42/65
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: C.Campean(SB)/C.Ilina(VL) Observator:
Mi 27.10 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Sibiu 42/66
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: G.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 00:00 Lic Liviu Rebreanu Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.10 17:00 CSS 2 Baia Mare vs LPS Bistrita 42/67
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Mi 27.10 15:30 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Tg Mures 42/68
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 00:00 ACS Romanati Sport Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.10 14:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSS Craiova 42/69
Sala: Sala Ion Milovan Arbitri: A.Baghiu(TM)/L.Tataru(TM) Observator:
Mi 27.10 14:00 LPS Tg Jiu vs ACS Enjoy Sport Craiova 42/70
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.10 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.10 13:30 LPS Bihorul Oradea vs SCM Politehnica Timisoara 42/71
Sala: Sala LPS Arbitri: N.ILLES(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Mi 27.10 13:00 CSM Resita vs Unirea Sannicolau Mare 42/72
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 25.10 16:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 42/73
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Dumitru(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 12:00 LPS Suceava vs CSO Negresti Vaslui 42/74
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Ma 26.10 16:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 42/75
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 30.10 14:00 LPS Iasi vs Fortuna Chisinau (MD) 42/76
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Jo 28.10 13:00 CSU din Suceava vs LPS Vaslui 42/77
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 5

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu ACS FairPlay Cernavoda in data de 15.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 00:00 CSS Medgidia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.10 14:00 ACS Fairplay Cernavoda vs CSS Galati 42/78
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Jo 28.10 15:00 CSS Calarasi vs LPS Braila 42/79
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Vi 29.10 17:00 AS Arrubium Macin vs AHC Dobrogea Sud Constanta 42/80
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 00:00 CSM Focsani 2007 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.10 14:00 HC Junior BB Buzau vs LPS Focsani 42/81
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Jo 28.10 13:30 CSM Ploiesti vs LPS I. Balas Soter Buzau 42/82
Sala: Sala Olimpia Arbitri: P.Iacob(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Jo 28.10 16:30 CSM Bacau vs CSS Focsani 42/83
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 17:30 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CSS Targoviste 42/84
Sala: Sala Antilopa Arbitri: G.Dumitru(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Jo 28.10 16:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 42/85
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Jo 28.10 14:30 CSM Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 42/86
Sala: Sala Elite Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Jo 28.10 14:00 CSO Tricolorul Breaza vs CS Dinamo Bucuresti 42/87
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 15:00 CSS Sibiu vs CSS Fagaras 42/88
Sala: Sala Transilvania Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Sb 30.10 12:00 CSS Sighisoara vs ACS Transilvania Brasov 42/89
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Mi 27.10 14:00 LPS Alba Iulia vs ACS Sporting Ghimbav 42/90
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: C.Campean(SB)/C.Ilina(VL) Observator:
Sb 30.10 17:00 Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 42/91
Sala: Sala Florea Bogdan Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 13:00 CSS 2 Baia Mare vs CS Seini 42/92
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Jo 28.10 15:30 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Cluj 42/93
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Jo 28.10 16:30 CSS Adep Satu Mare vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 42/94
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 30.10 10:00 LPS Tg Mures vs ACS Atletik Satu Mare 42/95
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.10 11:00 CSM Progresul Bailesti vs CSS Dr. Tr. Severin 42/96
Sala: Sala Ada Nechita Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Du 31.10 13:00 ACS Enjoy Sport Craiova vs ACS Romanati Sport Caracal 42/97
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.10 17:30 CSC Mosnita Noua vs LPS Bihorul Oradea 42/98
Sala: Sala Mosnita Noua Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator:
Sb 30.10 16:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 42/99
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Jo 28.10 14:00 HC Beldiman Arad vs CS Giroc Chisoda 42/100
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Jo 28.10 16:00 CS Victoria Nadlac vs CSM Resita 42/101
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator: