Program nr. 41 saptamana: 18.10-24.10.2021

EHF CL - M, Faza Grupelor
21.10.2021, ora 19:45, Zaporozhye
HC Motor (UKR) - CS Dinamo Bucuresti

EHF EC - M, Runda 2
23.10.2021, ora 18:30, sala Vrancea / Focsani
Handball Kaerjeng (LUX) - CSM Focsani 2007

EHF EC - M, Runda 2
24.10.2021, ORA 18:30, sala Vrancea / Focsani
CSM Focsani 2007 - Handball Kaerjeng (LUX)

EHF EC - M, Runda 2
22.10.2021, ora 16:00, sala Lascar Pana / Baia Mare
CS Minaur Baia Mare - Hapoel SP Ashdod (ISR)

EHF EC - M, Runda 2
23.10.2021, ora 16:00, sala Lascar Pana / Baia Mare
Hapoel SP Ashdod (ISR) - CS Minaur Baia

DELO EHF CL, Faza Grupelor
24.10.2021, ora 15:00, Sala Polivalenta Bucuresti
CSM Bucuresti - Buducnost BEMAX (MNE)

EHF EL - W, Runda 2
23.10.2021, ora 18:00, sala Polivalenta Magura Cisnadie
Magura Cisnadie - DHK Banik Most (CZE)

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 17:30 CSU din Suceava vs CSM Alexandria 41/1
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: D.Manea(B)
Du 24.10 18:00 HC Dobrogea Sud vs CSM Vaslui 41/2
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: G.Antonescu(AG)
Mi 20.10 18:30 CSM Focșani 2007 vs CSM Bacău 41/3
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: S.Ciurea(Dj)
Mi 27.10 18:00 CS Universitatea Cluj vs CS Minaur Baia Mare 41/4
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 23.10 11:00 SCM Politehnica Timișoara vs CS Dinamo București Tvr 2 41/5
Sala: Sala C Jude Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Bud(MM)
Du 24.10 17:30 ACS HC Buzău 2012 vs AHC Potaissa Turda 41/6
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Serbu(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 20.10 16:00 CS Măgura Cisnadie vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 2 41/7
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: A.Stoia(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 17:30 SCM Craiova vs CS Minaur Baia Mare 41/8
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: V.Calina(AG)
Du 24.10 12:00 CSU Stiinta Bucuresti vs HC Zalău 41/9
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: A.Barbu(AG)
Vi 22.10 17:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CS Dacia Mioveni 2012 41/10
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: M.State(BZ)
Sb 23.10 13:30 CS Rapid București vs CSM Slatina 41/11
Sala: Sala Rapid Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: G.Covaci(B)
Sb 23.10 15:30 SCM Râmnicu Vâlcea vs HC Dunărea Brăila Tvr 1 41/12
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator: M.Barcan(DJ)
Jo 21.10 18:00 SCM Gloria Buzău vs CSM București Tvr 1 41/13
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: D.Ciulei(BV)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Bejinariu(AG)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.10 00:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 22.10 12:00 CSM Corona Brașov vs CS Stiinta Bacau 41/14
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 24.10 15:00 ACS Spartac Bucuresti vs HCF Piatra Neamt 41/15
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Du 24.10 11:00 CSM Unirea Slobozia vs CNE Sf. Gheorghe 41/16
Sala: Sala A. Nica Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Lu 25.10 17:00 CSM Roman vs CS Activ Prahova Ploiesti 41/17
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Du 24.10 11:00 CSM Bucuresti DivA vs CSU Neptun Constanta 41/18
Sala: Sala Elite Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 5

ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 19.10 15:00 CNE Rm. Valcea vs CS Handbal Club Harghita 41/19
Sala: Sala Energetic Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 00:00 CS Handbal Club Harghita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 21.10 13:00 ACS Tonic Oradea vs CNE Rm. Valcea 41/20
Sala: Sala Santandrei Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 24.10 00:00 CNOPJ Baia Mare vs CSM Tg. Jiu 41/21
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 24.10 00:00 CSU Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.10 12:00 CSU Cluj-Napoca vs CSU Resita 41/22
Sala: Sala H. Demian Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 24.10 11:00 CS Arena Tg. Mures vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 41/23
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Du 24.10 12:00 CS L.Rebreanu Turda vs CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA 41/24
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 26.10 16:00 CSM Focsani 2007 DivA vs CSU din Suceava DivA 41/25
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 23.10 11:00 CSM Bacau DivA vs CS Politehnica Iasi 41/26
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Jo 21.10 18:00 AS HC Pietricica Neamt vs CSM Vaslui DivA 41/27
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 23.10 17:00 CS Magnum Botosani vs CSU Galati 41/28
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 12:30 ACS HC Buzau 2012 DivA vs CSU Pitesti 41/29
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 23.10 16:00 CS Medgidia vs CSM Alexandria DivA 41/30
Sala: Sala Sporturilor E. Ilisei Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 23.10 13:00 CS Dinamo Bucuresti DivA vs HC Dobrogea Sud Constanta DivA 41/31
Sala: N/A Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Vi 22.10 14:00 CSM Bucuresti DivA vs CSA Steaua Bucuresti DivA 41/32
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 17:00 SCM Politehnica Timisoara DivA vs CS Unirea Sannicolau Mare 41/33
Sala: Sala C. Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 23.10 12:30 CSM Oradea vs CS Universitatea Craiova 41/34
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Sb 23.10 11:00 AHC Drobeta vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 41/35
Sala: Sala Sporturilor Drobeta Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Vi 22.10 18:30 CSM Resita vs CSU Politehnica Timisoara 41/36
Sala: N/A Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.10 15:00 CS Universitatea Cluj DivA vs CNE Sighisoara 41/37
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 21.10 15:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CSM Făgăraș 41/38
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Vi 22.10 18:00 CNE Sighisoara vs CS Sporting Ghimbav 41/39
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 23.10 00:00 CSM Sighisoara vs CS Universitatea Cluj DivA 41/40
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Vi 22.10 18:00 CSM Odorheiul Secuiesc vs CS Minaur Baia Mare DivA 41/41
Sala: N/A Arbitri: O.Petre(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 3

LPS Piatra Neamt nu se prezinta la meciul cu LPS Roman din data de 19.10.2021.

LPS Piatra Neamt s-a retras din campionat incepand cu data de 21.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 19.10 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 11:00 LPS Focsani vs LPS Roman 41/42
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 23.10 00:00 CSM Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 11:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 41/43
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 23.10 11:00 LPS Vaslui vs LPS Botosani 41/44
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 11:00 CS Rapid Bucuresti vs CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti 41/45
Sala: Sala Rapid Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator:
Vi 22.10 17:00 ACS Unirea Dobroesti vs CS Medgidia 41/46
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: G.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Sb 23.10 12:00 CSM Galati vs HC Activ CSO Plopeni 41/47
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Sb 23.10 00:00 LPS Braila vs LPS I. Balas Soter Buzau 41/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 12:30 CT Media Bucuresti vs LPS Slatina 41/49
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Sb 23.10 10:00 CSS Targoviste vs GSIP Moreni 41/50
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 23.10 10:00 CSM Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 41/51
Sala: Sala Elite Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 23.10 10:30 CSU Stiinta Bucuresti j1 vs CSS 6 Bucuresti 41/52
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 22.10 16:00 CSS Fagaras vs CSM Fagaras 41/53
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Sb 23.10 11:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Medias 41/54
Sala: Sala Sacele Arbitri: A.Albert(CV)/A.Gherman(MM) Observator:
Vi 22.10 14:30 CSM Corona Brasov vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 41/55
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Sb 23.10 15:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 41/56
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 00:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 10:30 HC Univ. FEFS Craiova vs HC Jimbolia 41/57
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 23.10 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs ACS Baile Herculane 41/58
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 23.10 12:00 Lic Teor Traian Vuia vs LPS Banatul Timisoara 41/59
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 19.10 15:30 CS Marta Baia Mare vs LPS Satu Mare 41/60
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 00:00 CSS Zalau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 15:30 LPS Satu Mare sta
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 23.10 12:45 CSS Viitorul Cluj vs CS Marta Baia Mare 41/61
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Vi 22.10 15:00 CS Arena Tg Mures vs CSS 2 Baia Mare 41/62
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 00:00 LPS Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.10 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 26.10 14:00 LPS Roman vs ACS ORASENESC COMANESTI 41/63
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 24.10 11:00 CSS Unirea Iasi vs LPS Suceava 41/64
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Anton(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 16:00 CSM Ramnicu Sarat vs HC Dunarea Braila 41/65
Sala: Sala Municipala Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 24.10 14:00 CSM Galati vs LPS Braila 41/66
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: M.Agliceriu(PH)/L.Toader(PH) Observator:
Du 24.10 12:00 CSS Galati vs ACS Lucian Bute Galati 41/67
Sala: Sala CSS Arbitri: M.Agliceriu(PH)/L.Toader(PH) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 12:00 CS Orasenesc Mizil vs CSM Ploiesti 41/68
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Du 24.10 15:00 CSS Slobozia vs CSS Tulcea 41/69
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 24.10 12:00 CSS 1 Constanta vs CSS Ploiesti 41/70
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 00:00 CSS 6 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.10 12:00 LPS Pitesti vs ACS Tonus Bucuresti 41/71
Sala: Scoala Traian Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 24.10 15:30 CS Rapid Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 41/72
Sala: Sala Rapid Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Du 24.10 11:30 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSM Bucuresti 41/73
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 00:00 CSS Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.10 12:00 CS Chimia Rm Valcea vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 41/74
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Du 24.10 12:00 CSM Tg Jiu vs CSS Caracal 41/75
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.10 12:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 41/76
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Du 24.10 12:00 CSS Sighisoara vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 41/77
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 24.10 12:00 CSM Corona Brasov vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 41/78
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.10 00:00 ACS Leu Giarmata sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.10 12:30 CSS Dr. Tr. Severin vs CSS Petrosani 41/79
Sala: Sala Sporturilor Dr.Tr.Severin Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 24.10 13:00 Unirea Sannicolau Mare vs Lic Teor Traian Vuia Resita 41/80
Sala: N/A Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 24.10 11:00 AHCS Citu Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 41/81
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 4

LPS Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu LPS Satu Mare.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 22.10 17:00 LPS Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 41/82
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Canta(MM)/N.ILLES(MM) Observator:
Du 24.10 11:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs LPS Tg. Mures 41/83
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: N.ILLES(MM)/C.Lemnaru(MM) Observator:
Jo 21.10 16:00 CS HCM Oradea vs LT Liviu Rebreanu Turda 41/84
Sala: Sala Santandrei Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 11:00 ACS ORASENESC COMANESTI vs CSS Bacau 41/85
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Ionasciuc(SV)/N.Hariton(SV) Observator:
Sb 23.10 11:00 LPS Suceava vs CSO Buhusi 41/86
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Sb 23.10 13:00 CS PRO SPORT Focsani vs LPS Vaslui 41/87
Sala: Sala Sporturilor Vrancea Arbitri: E.Faur(MH)/ Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 14:00 ACS Viitorul Otelul Galati vs ACS Lucian Bute 2 Galati 41/88
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 23.10 12:00 CSS Galati vs ACS Lucian Bute 1 Galati 41/89
Sala: Sala CSS Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 23.10 10:00 CSM Galati vs CSS Tecuci 41/90
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 11:30 CSM Fetesti vs HC Dunarea Braila 41/91
Sala: Sala Fetesti Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 23.10 11:30 HC Omer Constanta vs CSS Medgidia 41/92
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Sb 23.10 14:30 CSS Tulcea vs CS Orasenesc Ovidiu 41/93
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Oprea(IL)/ Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 4

CSO Voluntari 2005 se retrage din campionat in 17.11.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 00:00 ACS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 13:00 CSM Unirea Slobozia vs ACSO Viitorul Pantelimon 41/94
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Sb 23.10 10:00 CSS Buzau vs LPS I. Balas Soter Buzau 41/95
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 00:00 LPS Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 12:00 ACS Unirea Dobroesti vs CS Concordia Chiajna 41/96
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: G.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Sb 23.10 12:00 CSM Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 41/97
Sala: Sala Elite Arbitri: M.BUSUIOC(B)/M.Ciutacu(B) Observator:
Sb 23.10 14:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 41/98
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 00:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 12:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs ACS Transilvania Brasov 41/99
Sala: Sala TEL GEORGE Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 23.10 12:00 CSM Corona Brasov vs CSS Ploiesti 41/100
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 23.10 14:00 CSO Tricolorul Breaza vs ACS Sporting Ghimbav 41/101
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: D.Cristea(DB)/C.Nicolae(DB) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 10:00 CS Novaci vs LPS Tg Jiu 41/102
Sala: Sala LPS Tg. Jiu Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Sb 23.10 12:00 CSM Tg Jiu vs CSS Caracal 41/103
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: M.Florea(DJ)/D.Gavrila(DJ) Observator:
Sb 23.10 11:00 CSM Slatina vs CSS Craiova 41/104
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 23.10 13:00 HCM Craiova vs HC Univ. FEFS Craiova 41/105
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Grecu(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 00:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 12:00 CSS Petrosani vs CSS Sibiu 41/106
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 23.10 15:30 Col.Nat. Sportiv Cetate Deva vs CS Chimia Rm. Valcea 41/107
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Lu 25.10 16:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 41/108
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Dumitru(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 14:30 CSS Viitorul Cluj vs CSS Sf. Gheorghe 41/109
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 23.10 11:00 LPS Tg Mures vs CS UNIREA UNGHENI 2018 41/110
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Sb 23.10 12:30 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Fagaras 41/111
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: D.Boica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Sb 23.10 12:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CSM Tg. Mures 41/112
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 12:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs LPS Satu Mare 41/113
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Sb 23.10 13:30 ACS Atletik Satu Mare vs LPS Bistrita 41/114
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Canta(MM)/N.ILLES(MM) Observator:
Sb 23.10 11:00 CSS Zalau vs CS Marta Baia Mare 41/115
Sala: Sala Sporturilor Gh. Tadici Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 23.10 11:00 CSS 2 Baia Mare vs AHC VM ZALĂU 41/116
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 11:00 ACS Leu Giarmata vs LPS Banatul Timisoara 41/117
Sala: Sala Giarmata Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Du 24.10 16:00 CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN vs ACS Baile Herculane 41/118
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 23.10 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs ACS Golden Kids Bocsa 41/119
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Popescu(GJ)/L.Stegaru(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.10 00:00 HC Jimbolia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.10 10:00 CS Giroc Chisoda vs CSC Mosnita Noua 41/120
Sala: Sala Giroc Arbitri: D.RICU(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Sb 23.10 12:00 HC Beldiman Arad vs ACS Unirea Sannicolau Mare 41/121
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Mi 20.10 18:00 CS Avantul Periam Timis vs AHCS Citu Timisoara 41/122
Sala: Sala Periam Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator: