Program nr. 37 saptamana: 20.09-26.09.2021

Liga Campionilor – masculin - Faza Grupelor
23.09.2021, ora 21:45
sala Stade Pierre de Coubertin Paris (FRA)

Paris Saint - Germain Handball - C.S. Dinamo Bucuresti          DigiSport 3 direct

EHF Liga Europeana masculin / Calif. Runda 2
21.09.2021, ora 19:45
sala Orlen (POL)

Orlen Wisla Plock - HC Dobrogea Sud

Liga Campionilor – feminin -  Faza Grupelor
25.09.2021, ora 19:00
sala Fran Galovic (CRO)

HC Podravka Vegeta - CSM Bucuresti                   DigiSport 1 direct

 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.09 16:00 AHC Potaissa Turda vs HC Dobrogea Sud Tvr 2 37/1
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: G.Candea(SB)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 17:30 CSU din Suceava vs CSM Bacău 37/2
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: H.Belu(B)
Du 26.09 18:00 CSM Vaslui vs CS Minaur Baia Mare 37/3
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: C.Din(B)
Sb 25.09 17:30 CSM Alexandria vs CS Dinamo București 37/4
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: A.DIMA(GL)
Jo 14.10 18:00 HC Dobrogea Sud vs CSA Steaua București 37/5
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Mi 29.09 18:25 CSM Focșani 2007 vs AHC Potaissa Turda Tvr 1 37/6
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 26.09 17:00 CS Universitatea Cluj vs ACS HC Buzău 2012 37/7
Sala: Sala Gheorghe Roman (Parcul Babes) Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: I.Aldica(BN)
Du 26.09 11:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSM București Tvr 2 37/8
Sala: Sala C. Jude Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator: M.Barcan(DJ)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 18:00 CSM Deva vs SCM Craiova 37/9
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: D.Manea(B)
Sb 25.09 11:00 SCM Gloria Buzău vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 2 37/10
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: V.Dancescu(B)
Mi 22.09 16:00 CSM București vs CS Rapid București Tvr 1 37/11
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Vicea(B)
Sb 25.09 18:00 CS Măgura Cisnadie vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud 37/12
Sala: Sala Sporturilor Magura Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: O.Pripas(VL)
Jo 23.09 17:00 HC Dunărea Brăila vs CSU Stiinta Bucuresti 37/13
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: N.Popa(AG)
Sb 25.09 11:00 CSM Slatina vs CS Minaur Baia Mare 37/14
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Ciulei(BV)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 25.09 12:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs HC Zalău 37/15
Sala: Sala Sporturilor Mioveni Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/R.Harabagiu(DB) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 3

ACS Sc. 181 SSP Bucuresti nu se prezinta la jocul cu CS Stiinta Bacau

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 CSM Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 13:30 CSM Bucuresti DivA vs CSM Unirea Slobozia 37/16
Sala: Sala Elite Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Du 26.09 13:00 CSU Neptun Constanta vs ACS Spartac Bucuresti 37/17
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 26.09 11:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSM Corona Brașov 37/18
Sala: Sala Olimpia Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 26.09 12:00 CNE Sf. Gheorghe vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 37/19
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 26.09 11:00 HCF Piatra Neamt vs CSM Galati 37/20
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Du 26.09 00:00 CS Stiinta Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 3

ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 14:00 CS Arena Tg. Mures vs CSU Cluj-Napoca 37/21
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 26.09 12:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs ACS AMY Slatina 37/22
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Vi 24.09 13:30 CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA vs CNOPJ Baia Mare 37/23
Sala: Sala Sporturilor Bistrita Nasaud Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Vi 24.09 16:30 CSU Resita vs ACS Tonic Oradea 37/24
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 26.09 11:00 CSU Oradea vs CS Handbal Club Harghita 37/25
Sala: Sala Univ. Oradea Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 26.09 12:00 CSM Tg. Jiu vs CNE Rm. Valcea 37/26
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.09 17:30 AS HC Pietricica Neamt vs CSU din Suceava DivA 37/27
Sala: Sala Polivalenta II Piatra Neamt Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.09 14:30 CSM Focsani 2007 DivA vs CSM Vaslui DivA 37/28
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: C.Balan(IS)/M.MACIORNEA(IS) Observator:
Sb 25.09 12:00 CS Politehnica Iasi vs CSU Galati 37/29
Sala: N/A Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 25.09 10:00 CSU din Suceava DivA vs CS Magnum Botosani 37/30
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Sb 25.09 12:00 CSM Bacau DivA vs AS HC Pietricica Neamt 37/31
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 17:00 ACS HC Buzau 2012 DivA vs HC Dobrogea Sud Constanta DivA 37/32
Sala: Sala R. Iamandi Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 25.09 11:00 CSM Alexandria DivA vs CSA Steaua Bucuresti DivA 37/33
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: C.Constantin(B)/G.Doana(IF) Observator:
Sb 25.09 10:00 CSU Pitesti vs CSM Bucuresti DivA 37/34
Sala: Sala Gheorghe Doja Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 25.09 17:00 CS Medgidia vs CS Dinamo Bucuresti DivA 37/35
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 13:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 37/36
Sala: N/A Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Vi 24.09 12:00 CSU Politehnica Timisoara vs AHC Drobeta 37/37
Sala: Sala Sporturilor C. Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Vi 24.09 14:30 SCM Politehnica Timisoara DivA vs CSM Oradea 37/38
Sala: Sala C Jude Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Sb 25.09 11:00 CSM Resita vs CS Universitatea Craiova 37/39
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.09 17:00 CSM Odorheiul Secuiesc vs CS Sporting Ghimbav 37/40
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 12:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CS Universitatea Cluj DivA 37/41
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Sb 25.09 10:00 CS Sporting Ghimbav vs CS Minaur Baia Mare DivA 37/42
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Sb 25.09 12:00 CSM Făgăraș vs CSM Odorheiul Secuiesc 37/43
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Vi 24.09 18:00 CNE Sighisoara vs CSM Sighisoara 37/44
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 2

LPS Piatra Neamt nu se prezinta la meciul cu LPS Roman din data de 19.10.2021.

LPS Piatra Neamt s-a retras din campionat incepand cu data de 21.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 13:00 LPS Focsani vs LPS Piatra Neamt 37/45
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Jo 23.09 12:30 LPS Roman vs LPS Suceava 37/46
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 25.09 14:00 CSM Bacau vs LPS Botosani 37/47
Sala: Sala Orizont Arbitri: /M.MACIORNEA(IS) Observator:
Sb 25.09 11:00 LPS Iasi vs LPS Vaslui 37/48
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 13:00 CS Rapid Bucuresti vs CS Medgidia 37/49
Sala: Sala Rapid Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 25.09 10:00 CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti vs HC Activ CSO Plopeni 37/50
Sala: Sala Olimpia Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 25.09 00:00 ACS Unirea Dobroesti vs LPS I. Balas Soter Buzau 37/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 10:00 CSM Galati vs LPS Braila 37/52
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 12:30 CT Media Bucuresti vs GSIP Moreni 37/53
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Sb 25.09 14:00 LPS Slatina vs CSS 2 Bucuresti 37/54
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Sb 25.09 10:00 CSS Targoviste vs CSS 6 Bucuresti 37/55
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 25.09 10:00 CSM Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti j1 37/56
Sala: Sala Elite Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 14:30 CSS Fagaras vs CSS Medias 37/57
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Jo 23.09 16:00 CSM Fagaras vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 37/58
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: D.Cristea(DB)/C.Dinescu(AG) Observator:
Sb 25.09 11:00 CSS Dinamo Brasov vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 37/59
Sala: Sala de Sport Sacele Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Sb 25.09 13:30 CSM Corona Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 37/60
Sala: Scoala 11 Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 15:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs HC Jimbolia 37/61
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 25.09 00:00 ACS Baile Herculane sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 10:00 HC Univ. FEFS Craiova vs LPS Banatul Timisoara 37/62
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 25.09 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs Lic Teor Traian Vuia 37/63
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 00:00 ACS Viitorul Nasaud sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 15:30 CSS Zalau vs CS Marta Baia Mare 37/64
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Sb 25.09 12:00 LPS Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 37/65
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: D.Canta(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 25.09 10:00 CSS Viitorul Cluj vs CS Arena Tg Mures 37/66
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 LPS Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 12:00 CSS Tecuci vs LPS Iasi 37/67
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Du 26.09 11:00 CSU din Suceava vs LPS Piatra Neamt 37/68
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Du 26.09 13:30 LPS Roman vs LPS Suceava 37/69
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

LPS Iolanda Balas Soter Buzau nu se prezinta la meciul cu CSS Calarasi.

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu Cs Medgidia .

LPS Braila s-a retras din campionat in data de 29.09.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 15:30 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs CSM Focsani 2007 37/70
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 26.09 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Calarasi 37/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 00:00 CS Medgidia sta
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 10:30 CT Media Bucuresti vs ACS Fortuna Bucuresti 37/72
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator:
Du 26.09 14:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Craiova 37/73
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 26.09 12:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Brazi JI 37/74
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 11:00 CSS Fagaras vs CSS Dinamo Brasov 37/75
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 26.09 14:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Sighisoara 37/76
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 26.09 17:30 CSS Sibiu vs ACS Sporting Ghimbav 37/77
Sala: Sala Transilvania Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 2

HC Dinamyc Zalau nu se prezinta la meciul cu AHC Potaissa Turda din 14.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 ACSH Academica Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 11:00 CS Extrem Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 37/78
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 26.09 14:00 LPS Tg Mures vs HC Dinamyc Zalau 37/79
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Jo 30.09 17:00 LPS Cluj vs AHC Potaissa Turda 37/80
Sala: Sala LPS Cluj Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 13:30 LPS Alba Iulia vs ACS Unirea Sannicolau Mare 37/81
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: C.Ilina(VL)/C.Campean(SB) Observator:
Du 26.09 00:00 CSM Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 14:00 SCM Politehnica Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 37/82
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: A.Draganescu(GJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 12:30 LPS Vaslui vs ACS ORASENESC COMANESTI 37/83
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 26.09 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 16:15 LPS Roman vs CSS Unirea Iasi 37/84
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: R.Anton(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 13:00 CSM Ramnicu Sarat vs LPS Braila 37/85
Sala: Sala Rm. Sarat Arbitri: D.Enache(B)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Du 26.09 10:00 HC Dunarea Braila vs ACS Lucian Bute Galati 37/86
Sala: Sala Danubius Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 26.09 10:00 CSM Galati vs CSS Galati 37/87
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 11:30 CS Orasenesc Mizil vs CSS Tulcea 37/88
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 26.09 14:00 CSM Ploiesti vs CSS Ploiesti 37/89
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 26.09 11:00 CSS Slobozia vs CSS 1 Constanta 37/90
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 ACS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 11:00 CSS 6 Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 37/91
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 26.09 11:00 LPS Pitesti vs CSM Bucuresti 37/92
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 26.09 15:00 CS Rapid Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 37/93
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Agliceriu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 14:00 CSS Hunedoara vs CSS Caracal 37/94
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Vi 24.09 13:00 CS Chimia Rm Valcea vs CSM Tg Jiu 37/95
Sala: Sala Traian Arbitri: G.Dumitru(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 15:00 CSS Dinamo Brasov vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 37/96
Sala: Sala de Sport Sacele Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Du 26.09 15:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 37/97
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: L.Juganaru(PH)/R.Stefan(PH) Observator:
Du 26.09 12:00 CSS Sighisoara vs CSM Corona Brasov 37/98
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 11:00 ACS Leu Giarmata vs CSS Petrosani 37/99
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 26.09 00:00 Lic Teor Traian Vuia Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 10:00 CSS Dr. Tr. Severin vs LPS Banatul Timisoara 37/100
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Du 26.09 11:00 Unirea Sannicolau Mare vs AHCS Citu Timisoara 37/101
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 2

LPS Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu LPS Satu Mare.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 LPS Satu Mare vs LPS Tg. Mures 37/102
Sala: N/A Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 26.09 13:00 CSS 2 Baia Mare vs LT Liviu Rebreanu Turda 37/103
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 26.09 12:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs CS HCM Oradea 37/104
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: N.ILLES(MM)/C.Lemnaru(MM) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 20.09 15:00 ACS Avatar Brasov vs CSS Sibiu 37/105
Sala: Sala Sporturilor Transilvania Arbitri: R.Voica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.09 15:30 Lic Liviu Rebreanu Turda vs LPS Tg Mures 37/106
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 11:00 ACS ORASENESC COMANESTI vs CSO Buhusi 37/107
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Sb 25.09 10:00 CSS Bacau vs LPS Vaslui 37/108
Sala: Sala Orizont Arbitri: /M.MACIORNEA(IS) Observator:
Sb 25.09 12:00 LPS Suceava vs CS PRO SPORT Focsani 37/109
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 12:00 ACS Viitorul Otelul Galati vs ACS Lucian Bute 1 Galati 37/110
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 25.09 14:00 ACS Lucian Bute 2 Galati vs CSS Tecuci 37/111
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 25.09 10:00 CSS Galati vs CSM Galati 37/112
Sala: Sala CSS Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 12:00 CSM Fetesti vs CSS Medgidia 37/113
Sala: Sala Fetesti Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 25.09 12:30 HC Dunarea Braila vs CS Orasenesc Ovidiu 37/114
Sala: Sala Danubius Arbitri: L.Juganaru(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Sb 25.09 15:00 HC Omer Constanta vs CSS Tulcea 37/115
Sala: Scoala Gimnaziala 2 Ovidiu Arbitri: C.Oprea(IL)/ Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 2

CSO Voluntari 2005 nu se prezinta la meciul cu ACS Tonus Bucuresti din data de 23.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 00:00 ACS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 14:00 CSM Ploiesti vs ACSO Viitorul Pantelimon 37/116
Sala: Sala Olimpia Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 25.09 00:00 CSO Voluntari 2005 vs LPS I. Balas Soter Buzau 37/117
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 13:00 CSM Unirea Slobozia vs CSS Buzau 37/118
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 00:00 CS Concordia Chiajna sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 10:00 LPS Pitesti vs CSU Stiinta Bucuresti 37/119
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 25.09 10:30 ACS Unirea Dobroesti vs CS Rapid Bucuresti 37/120
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 25.09 12:00 CSM Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 37/121
Sala: Sala Elite Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 00:00 ACS Transilvania Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 17:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Ploiesti 37/122
Sala: Scoala 11 Arbitri: C.Marin(DB)/C.Nicolae(DB) Observator:
Sb 25.09 15:30 ACS Academia Junior Ploiesti vs ACS Sporting Ghimbav 37/123
Sala: Sala TEL GEORGE Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 25.09 11:30 CSM Corona Brasov vs CSO Tricolorul Breaza 37/124
Sala: Scoala 11 Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 15:00 CS Novaci vs CSS Caracal 37/125
Sala: Sala Voievod Litovoi Tg. Jiu Arbitri: M.Florea(DJ)/D.Gavrila(DJ) Observator:
Sb 25.09 13:00 LPS Tg Jiu vs CSS Craiova 37/126
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 25.09 11:00 CSM Tg Jiu vs HC Univ. FEFS Craiova 37/127
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 25.09 16:00 CSM Slatina vs HCM Craiova 37/128
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Draganescu(GJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 13:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs CS Chimia Rm. Valcea 37/129
Sala: Sala Vulcan Arbitri: D.Boica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Sb 25.09 11:00 CSS Petrosani vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 37/130
Sala: Sala CSS Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 25.09 13:00 Col.Nat. Sportiv Cetate Deva vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 37/131
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 18:00 CSS Viitorul Cluj vs CS UNIREA UNGHENI 2018 37/132
Sala: Sala LPS Cluj Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator:
Du 26.09 14:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Fagaras 37/133
Sala: N/A Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Sb 25.09 12:00 LPS Tg Mures vs CSM Tg. Mures 37/134
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Moldovan(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Sb 25.09 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 37/135
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: D.Enache(B)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 11:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs LPS Bistrita 37/136
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Mi 29.09 00:00 LPS Satu Mare vs CS Marta Baia Mare 37/137
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 25.09 16:00 ACS Atletik Satu Mare vs AHC VM ZALĂU 37/138
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: D.Canta(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 25.09 17:30 CSS Zalau vs CSS 2 Baia Mare 37/139
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 13:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs ACS Baile Herculane 37/140
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 25.09 11:00 ACS Leu Giarmata vs ACS Golden Kids Bocsa 37/141
Sala: Sala Giarmata Arbitri: C.Rapa(TM)/ Observator:
Sb 25.09 15:00 CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN vs CSS Dr. Tr. Severin 37/142
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.09 00:00 CSC Mosnita Noua sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.09 11:00 HC Jimbolia vs ACS Unirea Sannicolau Mare 37/143
Sala: Sala Wiesenmeyer Arbitri: M.Fiscu(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Sb 25.09 11:00 CS Giroc Chisoda vs AHCS Citu Timisoara 37/144
Sala: Sala Giroc Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 25.09 12:00 HC Beldiman Arad vs CS Avantul Periam Timis 37/145
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 10:00 CSO Negresti Vaslui vs LPS Iasi 37/146
Sala: Sala de Sport Negresti Arbitri: D.Ionasciuc(SV)/N.Hariton(SV) Observator:
Du 26.09 13:00 CSU din Suceava vs LPS Piatra Neamt 37/147
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 25.09 17:00 LPS Vaslui vs LPS Suceava 37/148
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 26.09 18:45 LPS Roman vs Fortuna Chisinau (MD) 37/149
Sala: N/A Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 2

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu ACS FairPlay Cernavoda in data de 15.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 12:00 AS Arrubium Macin vs ACS Fairplay Cernavoda 37/150
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Du 26.09 10:30 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Medgidia 37/151
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 26.09 12:00 LPS Braila vs CSS Galati 37/152
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 12:00 CSM Bacau vs HC Junior BB Buzau 37/153
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Du 26.09 11:00 CSS Focsani vs CSM Focsani 2007 37/154
Sala: Sala de Sport Adjud Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 26.09 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs LPS Focsani 37/155
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 11:00 CSS Targoviste vs CSM Bucuresti 37/156
Sala: Sala Razvad Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Du 26.09 16:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS 2 Bucuresti 37/157
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 26.09 11:30 CS Dinamo Bucuresti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 37/158
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Du 26.09 11:00 CS Concordia Chiajna vs CSS 3 Steaua Bucuresti 37/159
Sala: Sala Chiajna Arbitri: C.Marin(DB)/C.Nicolae(DB) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 20.09 17:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Fagaras 37/160
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 13:00 CSS Fagaras vs LPS Alba Iulia 37/161
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 26.09 14:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CSS Sibiu 37/162
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Du 26.09 10:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Transilvania Brasov 37/163
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: L.Juganaru(PH)/R.Stefan(PH) Observator:
Du 26.09 12:00 Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin vs CSS Sighisoara 37/164
Sala: Sala Florea Bogdan Arbitri: L.Gal(HR)/R.Gyorgy(HG) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 14:00 CS Seini vs CSS Adep Satu Mare 37/165
Sala: Sala de Sport Seini Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 26.09 12:00 LPS Tg Mures vs Academia Minaur Baia Mare 37/166
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: D.Canta(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Du 26.09 13:00 ACS Atletik Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 37/167
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Mi 29.09 15:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs LPS Cluj 37/168
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: R.Voica(SB)/C.Ilina(VL) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 14:30 LPS Tg Jiu vs CSM Progresul Bailesti 37/169
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Du 26.09 00:00 ACS Enjoy Sport Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.09 11:00 ACS Romanati Sport Caracal vs CSS Dr. Tr. Severin 37/170
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.09 12:00 HC Beldiman Arad vs CSC Mosnita Noua 37/171
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 26.09 11:00 CS Giroc Chisoda vs CS Victoria Nadlac 37/172
Sala: Sala Giroc Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Du 26.09 15:30 LPS Banatul Timisoara vs LPS Bihorul Oradea 37/173
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Draganescu(GJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Du 26.09 11:00 CSM Resita vs Sc. Gen. 7 Timisoara 37/174
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator: