Liga Campionilor – masculin - Faza Grupelor
23.09.2021, ora 21:45
sala Stade Pierre de Coubertin Paris (FRA)
Paris Saint - Germain Handball - C.S. Dinamo Bucuresti DigiSport 3 direct
EHF Liga Europeana masculin / Calif. Runda 2
21.09.2021, ora 19:45
sala Orlen (POL)
Orlen Wisla Plock - HC Dobrogea Sud
Liga Campionilor – feminin - Faza Grupelor
25.09.2021, ora 19:00
sala Fran Galovic (CRO)
HC Podravka Vegeta - CSM Bucuresti DigiSport 1 direct
Etapa 3 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Vi 24.09 | 16:00 | AHC Potaissa Turda | vs | HC Dobrogea Sud | Tvr 2 | 37/1 |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 17:30 | CSU din Suceava | vs | CSM Bacău | 37/2 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Du 26.09 | 18:00 | CSM Vaslui | vs | CS Minaur Baia Mare | 37/3 | |
Sala: Sala Sporturilor Vaslui | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: C.Din(B) | ||||
Sb 25.09 | 17:30 | CSM Alexandria | vs | CS Dinamo București | 37/4 | |
Sala: Sala Sporturilor Alexandria | Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) | Observator: A.DIMA(GL) | ||||
Jo 14.10 | 18:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSA Steaua București | 37/5 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: G.Dumitrache(BZ) | ||||
Mi 29.09 | 18:25 | CSM Focșani 2007 | vs | AHC Potaissa Turda | Tvr 1 | 37/6 |
Sala: Sala Sporturilor Focsani | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Du 26.09 | 17:00 | CS Universitatea Cluj | vs | ACS HC Buzău 2012 | 37/7 | |
Sala: Sala Gheorghe Roman (Parcul Babes) | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Du 26.09 | 11:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSM București | Tvr 2 | 37/8 |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: M.Barcan(DJ) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 18:00 | CSM Deva | vs | SCM Universitatea Craiova | 37/9 | |
Sala: Sala Sporturilor Deva | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: D.Manea(B) | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | SCM Gloria Buzău | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | Tvr 2 | 37/10 |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Mi 22.09 | 16:00 | CSM București | vs | CS Rapid București | Tvr 1 | 37/11 |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: V.Vicea(B) | ||||
Sb 25.09 | 18:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | 37/12 | |
Sala: Sala Sporturilor Magura | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Jo 23.09 | 17:00 | HC Dunărea Brăila | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 37/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | CSM Slatina | vs | CS Minaur Baia Mare | 37/14 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Ciulei(BV)/S.Stanescu(DB) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | CS Dacia Mioveni 2012 | vs | HC Zalău | 37/15 | |
Sala: Sala Sporturilor Mioveni | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/R.Harabagiu(DB) | Observator: G.Dumitrache(BZ) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | CSM Roman sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 13:30 | CSM Bucuresti DivA | vs | CSM Unirea Slobozia | 37/16 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 13:00 | CSU Neptun Constanta | vs | ACS Spartac Bucuresti | 37/17 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CS Activ Prahova Ploiesti | vs | CSM Corona Brașov | 37/18 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | CNE Sf. Gheorghe | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 37/19 | |
Sala: Sala Katy Szabo | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | HCF Piatra Neamt | vs | CSM Galati | 37/20 | |
Sala: Sala Polivalenta Mica | Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 00:00 | CS Stiinta Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 14:00 | CS Arena Tg. Mures | vs | CSU Cluj-Napoca | 37/21 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara sta | ||||
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Vi 24.09 | 13:30 | CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA | vs | CNOPJ Baia Mare | 37/22 | |
Sala: Sala Sporturilor Bistrita Nasaud | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Vi 24.09 | 16:30 | CSU Resita sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta Resita | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CSU Oradea | vs | CS Handbal Club Harghita | 37/23 | |
Sala: Sala Univ. Oradea | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | CSM Tg. Jiu | vs | CNE Rm. Valcea | 37/24 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 21.09 | 17:30 | AS HC Pietricica Neamt | vs | CSU din Suceava DivA | 37/25 | |
Sala: Sala Polivalenta II Piatra Neamt | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.09 | 14:30 | CSM Focsani 2007 DivA | vs | CSM Vaslui DivA | 37/26 | |
Sala: Sala Sporturilor Focsani | Arbitri: C.Balan(IS)/M.MACIORNEA(IS) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | CS Politehnica Iasi | vs | CSU Galati | 37/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CSU din Suceava DivA | vs | CS Magnum Botosani | 37/28 | |
Sala: Sala Dumitru Bernicu | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | CSM Bacau DivA | vs | AS HC Pietricica Neamt | 37/29 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 17:00 | ACS HC Buzau 2012 DivA | vs | HC Dobrogea Sud DivA | 37/30 | |
Sala: Sala R. Iamandi | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | CSM Alexandria DivA | vs | CSA Steaua Bucuresti DivA | 37/31 | |
Sala: Sala Sporturilor Alexandria | Arbitri: C.Constantin(B)/G.Doana(IF) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CSU Pitesti | vs | CSM Bucuresti DivA | 37/32 | |
Sala: Sala Gheorghe Doja | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 17:00 | CS Medgidia | vs | CS Dinamo Bucuresti DivA | 37/33 | |
Sala: Sala Iftimie Ilisei | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 13:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 37/34 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Vi 24.09 | 12:00 | CSU Politehnica Timisoara | vs | AHC Drobeta | 37/35 | |
Sala: Sala Sporturilor C. Jude | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Vi 24.09 | 14:30 | SCM Politehnica Timisoara DivA | vs | CSM Oradea | 37/36 | |
Sala: Sala C Jude | Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | CSM Resita | vs | CS Universitatea Craiova | 37/37 | |
Sala: Sala Polivalenta Resita | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 21.09 | 17:00 | CSM Odorheiul Secuiesc | vs | CS Sporting Ghimbav | 37/38 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 12:00 | AHC Potaissa Turda DivA | vs | CS Universitatea Cluj DivA | 37/39 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CS Sporting Ghimbav | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 37/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | CSM Fagaras | vs | CSM Odorheiul Secuiesc | 37/41 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Vi 24.09 | 18:00 | CNE Sighisoara | vs | CSM Sighisoara | 37/42 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
LPS Piatra Neamt s-a retras din campionat incepand cu data de 21.10.2021. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 13:00 | LPS Focsani sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Jo 23.09 | 12:30 | LPS Roman | vs | LPS Suceava | 37/43 | |
Sala: Sala Sporturilor Roman | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 14:00 | CSM Bacau | vs | LPS Botosani | 37/44 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: /M.MACIORNEA(IS) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | LPS Iasi | vs | LPS Vaslui | 37/45 | |
Sala: Sala LPS Iasi | Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 13:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | CS Medgidia | 37/46 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 37/47 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 00:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 37/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CSM Galati | vs | LPS Braila | 37/49 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Echipa GSIP Moreni nu se prezinta la jocul cu CSS 6 Bucuresti din data de 23.02.2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 12:30 | CT Media Bucuresti | vs | GSIP Moreni | 37/50 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 14:00 | LPS Slatina | vs | CSS 2 Bucuresti | 37/51 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CSS Targoviste | vs | CSS 6 Bucuresti | 37/52 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | CSU Stiinta Bucuresti j1 | 37/53 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Echipa CSM Fagaras nu se prezinta la jocul din 23.02 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 14:30 | CSS Fagaras | vs | CSS Medias | 37/54 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Jo 23.09 | 16:00 | CSM Fagaras | vs | ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe | 37/55 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: D.Cristea(DB)/C.Dinescu(AG) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 37/56 | |
Sala: Sala de Sport Sacele | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 13:30 | CSM Corona Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 37/57 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
HC Univ. FEFS Craiova J1 se retrage din Campionatul National la data de 21.02.2022 . |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 15:00 | ACS Traian Lalescu Hunedoara | vs | HC Jimbolia | 37/58 | |
Sala: Sala Traian Lalescu | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 00:00 | ACS Baile Herculane sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | HC Univ. FEFS Craiova | vs | LPS Banatul Timisoara | 37/59 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 13:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | Lic Teor Traian Vuia | 37/60 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Echipa CS Arena Tg. Mures retrasa |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 00:00 | Sta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 15:30 | CSS Zalau | vs | CS Marta Baia Mare | 37/61 | |
Sala: Sala Gheorghe Tadici | Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | LPS Satu Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 37/62 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: D.Canta(CJ)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CSS Viitorul Cluj sta | ||||
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
CSS Tecuci nu se prezinta la jocul cu CSU Suceava din 06.02 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | LPS Botosani sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | CSS Tecuci | vs | LPS Iasi | 37/63 | |
Sala: Sala Lucian Vasilache | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CSU din Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 37/64 | |
Sala: Sala Ion Creanga | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 13:30 | LPS Roman | vs | LPS Suceava | 37/65 | |
Sala: Sala Polivalenta Roman | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
LPS Braila s-a retras din campionat in data de 29.09.2021. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 15:30 | HC Dobrogea Sud | vs | CSM Focsani 2007 | 37/66 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSS Calarasi | 37/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 00:00 | CS Medgidia sta | ||||
Sala: Sala Iftimie Ilisei | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
CSS Craiova nu se prezinta la jocul cu ACS Fortuna din 10.02. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | CSM Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 10:30 | CT Media Bucuresti | vs | ACS Fortuna Bucuresti | 37/68 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 14:00 | CS Orasenesc Mizil | vs | CSS Craiova | 37/69 | |
Sala: Sala Sporturilor Mizil | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CS Brazi JI | 37/70 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | CSS Odorheiul Secuiesc sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Dinamo Brasov | 37/71 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 14:00 | CSO Tricolorul Breaza | vs | CSS Sighisoara | 37/72 | |
Sala: Sala Virgil Dudau | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 17:30 | CSS Sibiu | vs | ACS Sporting Ghimbav | 37/73 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
ACS Academica Cluj se retrage in data de 19 ianuarie 2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | ACSH Academica Cluj sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 37/74 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 14:00 | LPS Tg Mures | vs | HC Dinamyc Zalau | 37/75 | |
Sala: Sala Liviu Rebreanu | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Jo 30.09 | 17:00 | LPS Cluj | vs | AHC Potaissa Turda | 37/76 | |
Sala: Sala LPS Cluj | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 13:30 | LPS Alba Iulia | vs | ACS Unirea Sannicolau Mare | 37/77 | |
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes | Arbitri: C.Ilina(VL)/C.Campean(SB) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 00:00 | CSM Resita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 14:00 | SCM Politehnica Timisoara | vs | LPS Banatul Timisoara | 37/78 | |
Sala: Sala Constantin Jude | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/L.Stegaru(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | LPS Iasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:30 | LPS Vaslui | vs | ACS ORASENESC COMANESTI | 37/79 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 00:00 | LPS Suceava sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 16:15 | LPS Roman | vs | CSS Unirea Iasi | 37/80 | |
Sala: Sala Polivalenta Roman | Arbitri: R.Anton(VS)/I.Visan(VS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 13:00 | CSM Ramnicu Sarat | vs | LPS Braila | 37/81 | |
Sala: Sala Rm. Sarat | Arbitri: D.Enache(B)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 10:00 | HC Dunarea Braila | vs | ACS Lucian Bute Galati | 37/82 | |
Sala: Sala Danubius | Arbitri: /F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 10:00 | CSM Galati | vs | CSS Galati | 37/83 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 11:30 | CS Orasenesc Mizil | vs | CSS Tulcea | 37/84 | |
Sala: Sala Sporturilor Mizil | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 14:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS Ploiesti | 37/85 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CSS Slobozia | vs | CSS 1 Constanta | 37/86 | |
Sala: Sala Andreea Nica | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | ACS Tonus Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 37/87 | |
Sala: Sala CSS 6 | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | LPS Pitesti | vs | CSM Bucuresti | 37/88 | |
Sala: Scoala Gimnaziala Traian | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 15:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | ACSO Viitorul Pantelimon | 37/89 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | LPS Fl. Fleseriu Sebes sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 14:00 | CSS Hunedoara | vs | CSS Caracal | 37/90 | |
Sala: Sala Traian Lalescu | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Vi 24.09 | 13:00 | CS Chimia Rm Valcea | vs | CSM Tg Jiu | 37/91 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | ACS Kids Tampa 2015 Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 15:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | 37/92 | |
Sala: Sala de Sport Sacele | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 15:00 | ACS Sporting Ghimbav | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 37/93 | |
Sala: Sala de Sport Ghimbav | Arbitri: L.Juganaru(PH)/R.Stefan(PH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | CSS Sighisoara | vs | CSM Corona Brasov | 37/94 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 11:00 | ACS Leu Giarmata | vs | CSS Petrosani | 37/95 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 00:00 | Lic Teor Traian Vuia Resita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 10:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | LPS Banatul Timisoara | 37/96 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | Unirea Sannicolau Mare | vs | AHCS Citu Timisoara | 37/97 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | LPS Satu Mare | vs | LPS Tg. Mures | 37/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 13:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | LT Liviu Rebreanu Turda | 37/99 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | vs | CS HCM Oradea | 37/100 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: N.ILLES(MM)/C.Lemnaru(MM) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
CSS Sibiu se retrage conform adresei nr.79/29.01.2022 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 20.09 | 15:00 | ACS Avatar Brasov sta | ||||
Sala: Sala Sporturilor Transilvania | Arbitri: R.Voica(SB)/S.Broscateanu(SB) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 21.09 | 15:30 | Lic Liviu Rebreanu Turda | vs | LPS Tg Mures | 37/101 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 11:00 | ACS ORASENESC COMANESTI | vs | CSO Buhusi | 37/102 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/I.Visan(VS) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CSS Bacau | vs | LPS Vaslui | 37/103 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: /M.MACIORNEA(IS) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | LPS Suceava | vs | CS PRO SPORT Focsani | 37/104 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 12:00 | ACS Viitorul Otelul Galati | vs | ACS Lucian Bute 1 Galati | 37/105 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 14:00 | ACS Lucian Bute 2 Galati | vs | CSS Tecuci | 37/106 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | CSS Galati | vs | CSM Galati | 37/107 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 12:00 | CSM Fetesti | vs | CSS Medgidia | 37/108 | |
Sala: Sala Fetesti | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:30 | HC Dunarea Braila | vs | CS Orasenesc Ovidiu | 37/109 | |
Sala: Sala Danubius | Arbitri: L.Juganaru(PH)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 15:00 | HC Omer Constanta | vs | CSS Tulcea | 37/110 | |
Sala: Scoala Gimnaziala 2 Ovidiu | Arbitri: C.Oprea(IL)/ | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
CSO Voluntari 2005 se retrage din campionat in 17.11.2021 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 00:00 | ACS Tonus Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 14:00 | CSM Ploiesti | vs | ACSO Viitorul Pantelimon | 37/111 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 13:00 | CSM Unirea Slobozia | vs | CSS Buzau | 37/112 | |
Sala: Sala Andreea Nica | Arbitri: /F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 00:00 | CS Concordia Chiajna sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:00 | LPS Pitesti | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 37/113 | |
Sala: Scoala Gimnaziala Traian | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 10:30 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CS Rapid Bucuresti | 37/114 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 37/115 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
ACS Sporting Ghimbav nu se prezinta la jocul din 22.01 cu CSM Corona Brasov |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 00:00 | ACS Transilvania Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 17:00 | ACS Kids Tampa 2015 Brasov | vs | CSS Ploiesti | 37/116 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: C.Marin(DB)/C.Nicolae(DB) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 15:30 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | ACS Sporting Ghimbav | 37/117 | |
Sala: Sala TEL GEORGE | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:30 | CSM Corona Brasov | vs | CSO Tricolorul Breaza | 37/118 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 15:00 | CS Novaci | vs | CSS Caracal | 37/119 | |
Sala: Sala Voievod Litovoi Tg. Jiu | Arbitri: M.Florea(DJ)/D.Gavrila(DJ) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 13:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Craiova | 37/120 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | CSM Tg Jiu | vs | HC Univ. FEFS Craiova | 37/121 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 16:00 | CSM Slatina | vs | HCM Craiova | 37/122 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/L.Stegaru(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 13:00 | CSM Mihai Viteazul Vulcan | vs | CS Chimia Rm. Valcea | 37/123 | |
Sala: Sala Vulcan | Arbitri: D.Boica(SB)/S.Broscateanu(SB) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | CSS Petrosani | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 37/124 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 13:00 | Col.Nat. Sportiv Cetate Deva | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 37/125 | |
Sala: Sala Sporturilor Deva | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 18:00 | CSS Viitorul Cluj | vs | CS UNIREA UNGHENI 2018 | 37/126 | |
Sala: Sala LPS Cluj | Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 14:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSS Fagaras | 37/127 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Andrei(B)/V.Miulescu(B) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | LPS Tg Mures | vs | CSM Tg. Mures | 37/128 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Moldovan(MS)/L.Pop(MS) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL | 37/129 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: D.Enache(B)/M.Gradisteanu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
CS Marta Baia nu se prezinta la jocul din data de 19.02.2022 cu CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 11:00 | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | vs | LPS Bistrita | 37/130 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Mi 29.09 | 00:00 | LPS Satu Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 37/131 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 16:00 | ACS Atletik Satu Mare | vs | AHC VM ZALĂU | 37/132 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: D.Canta(CJ)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 17:30 | CSS Zalau | vs | CSS 2 Baia Mare | 37/133 | |
Sala: Sala Gheorghe Tadici | Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Echipa ACS Leu Giarmata nu se prezinta la jocul cu CS Olimpic Dr. Tr. Severin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 13:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | ACS Baile Herculane | 37/134 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | ACS Leu Giarmata | vs | ACS Golden Kids Bocsa | 37/135 | |
Sala: Sala Giarmata | Arbitri: C.Rapa(TM)/ | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 15:00 | CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 37/136 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.09 | 00:00 | CSC Mosnita Noua sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | HC Jimbolia | vs | ACS Unirea Sannicolau Mare | 37/137 | |
Sala: Sala Wiesenmeyer | Arbitri: M.Fiscu(TM)/R.Torok(TM) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 11:00 | CS Giroc Chisoda | vs | AHCS Citu Timisoara | 37/138 | |
Sala: Sala Giroc | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 12:00 | HC Beldiman Arad | vs | CS Avantul Periam Timis | 37/139 | |
Sala: Sala Polivalenta Arad | Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
LPS Roman nu se prezinta la jocul din data de 20.02.2022 cu CSU din Suceva. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 10:00 | CSO Negresti Vaslui | vs | LPS Iasi | 37/140 | |
Sala: Sala de Sport Negresti | Arbitri: D.Ionasciuc(SV)/D.Hariton(SV) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 13:00 | CSU din Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 37/141 | |
Sala: Sala Ion Creanga | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: | ||||
Sb 25.09 | 17:00 | LPS Vaslui | vs | LPS Suceava | 37/142 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 18:45 | LPS Roman | vs | Fortuna Chisinau (MD) | 37/143 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | CSS Calarasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | AS Arrubium Macin | vs | ACS Fairplay Cernavoda | 37/144 | |
Sala: Sala de Sport Macin | Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 10:30 | HC Dobrogea Sud | vs | CSS Medgidia | 37/145 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | LPS Braila | vs | CSS Galati | 37/146 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: /F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 00:00 | CSM Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | CSM Bacau | vs | HC Junior BB Buzau | 37/147 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CSS Focsani | vs | CSM Focsani 2007 | 37/148 | |
Sala: Sala de Sport Adjud | Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | LPS Focsani | 37/149 | |
Sala: Sala LPS Buzau | Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 11:00 | CSS Targoviste | vs | CSM Bucuresti | 37/150 | |
Sala: Sala Razvad | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 16:00 | CSO Tricolorul Breaza | vs | CSS 2 Bucuresti | 37/151 | |
Sala: Sala Virgil Dudau | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:30 | CS Dinamo Bucuresti | vs | HC "Talentul este Cheia" Bucuresti | 37/152 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(B) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CS Concordia Chiajna | vs | CSS Steaua Bucuresti | 37/153 | |
Sala: Sala Chiajna | Arbitri: C.Marin(DB)/C.Nicolae(DB) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 20.09 | 17:00 | ACS Sporting Ghimbav | vs | CSS Fagaras | 37/154 | |
Sala: Sala de Sport Ghimbav | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 13:00 | CSS Fagaras | vs | LPS Alba Iulia | 37/155 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 14:00 | CS Szejke Odorheiu Secuiesc | vs | CSS Sibiu | 37/156 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 10:00 | ACS Sporting Ghimbav | vs | ACS Transilvania Brasov | 37/157 | |
Sala: Sala de Sport Ghimbav | Arbitri: L.Juganaru(PH)/R.Stefan(PH) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin | vs | CSS Sighisoara | 37/158 | |
Sala: Sala Florea Bogdan | Arbitri: L.Gal(HR)/R.Gyorgy(HG) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
ACS Atletik Satu Mare nu se prezinta la meciul din data de 20.02.2022 cu Liceul Liviu Rebreanu Turda. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 14:00 | CS Seini | vs | CSS Adep Satu Mare | 37/159 | |
Sala: Sala de Sport Seini | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 12:00 | LPS Tg Mures | vs | Academia Minaur Baia Mare | 37/160 | |
Sala: Sala Liviu Rebreanu | Arbitri: D.Canta(CJ)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 13:00 | ACS Atletik Satu Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 37/161 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Mi 29.09 | 15:00 | Lic. Liviu Rebreanu Turda | vs | LPS Cluj | 37/162 | |
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda | Arbitri: R.Voica(SB)/C.Ilina(VL) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 14:30 | LPS Tg Jiu | vs | CSM Progresul Bailesti | 37/163 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 00:00 | ACS Enjoy Sport Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | ACS Romanati Sport Caracal | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 37/164 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.09 | 12:00 | HC Beldiman Arad | vs | CSC Mosnita Noua | 37/165 | |
Sala: Sala Polivalenta Arad | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CS Giroc Chisoda | vs | CS Victoria Nadlac | 37/166 | |
Sala: Sala Giroc | Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 15:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | LPS Bihorul Oradea | 37/167 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/L.Stegaru(GJ) | Observator: | ||||
Du 26.09 | 11:00 | CSM Resita | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 37/168 | |
Sala: Sala Polivalenta Resita | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde