Program nr. 14 saptamana: 05.04-11.04.2021

Liga Campionilor DELO - feminin / Sferturi de finala

11.04.2021, ora 17:00
 sala Volleyball Arena Dinamo

CSKA Moscova - CSM Bucuresti

 

Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 21
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 06.04 13:00 AHC Potaissa Turda vs CSM Focșani 2007 frhtv 14/1
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: S.Ciurea(Dj)
Ma 06.04 10:15 CSU din Suceava vs CSM Vaslui frhtv 14/2
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: C.Potora(Cj)
Ma 06.04 18:25 CS Dinamo București vs ACS HC Buzău 2012 Tvr 1 14/3
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: I.Chira(MM)
Ma 06.04 13:00 CSM Făgăraș vs CSM Bacău frhtv 14/4
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj-Napoca Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: G.Candea(SB)
Ma 06.04 15:45 CSA Steaua București vs CS Magnum Botosani frhtv 14/5
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj-Napoca Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: A.DIMA(GL)
Ma 06.04 18:30 SCM Politehnica Timișoara vs CSM Reșita frhtv 14/6
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj-Napoca Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: M.Brumaru(Vn)
Ma 06.04 15:50 CS Minaur Baia Mare vs CSM București Tvr 2 14/7
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Ciobanu(BC)
Ma 06.04 00:00 AHC Dobrogea Sud sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 22
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 08.04 00:00 CSM Focșani 2007 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 08.04 18:25 AHC Dobrogea Sud vs CS Minaur Baia Mare Tvr 1 14/8
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Ciobanu(BC)
Jo 08.04 15:50 CSM București vs SCM Politehnica Timișoara Tvr 2 14/9
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Moldovan(MM)/A.Gherman(MM) Observator: C.Potora(Cj)
Jo 08.04 13:00 CSM Reșita vs CSA Steaua București frhtv 14/10
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: G.Candea(SB)
Jo 08.04 10:15 CS Magnum Botosani vs CSM Făgăraș frhtv 14/11
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: I.Chira(MM)
Jo 08.04 18:30 CSM Bacău vs CS Dinamo București frhtv 14/12
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: S.Ciurea(Dj)
Jo 08.04 15:45 ACS HC Buzău 2012 vs CSU din Suceava frhtv 14/13
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Jo 08.04 13:00 CSM Vaslui vs AHC Potaissa Turda frhtv 14/14
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: A.DIMA(GL)
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 23
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 10:15 CSM Vaslui vs CSM Focșani 2007 frhtv 14/15
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: Z.Mesaros(MM)
Vi 09.04 15:50 AHC Potaissa Turda vs ACS HC Buzău 2012 Tvr 2 14/16
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Vi 09.04 13:00 CSU din Suceava vs CSM Bacău frhtv 14/17
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: M.Margarit(PH)
Vi 09.04 15:45 CS Dinamo București vs CS Magnum Botosani frhtv 14/18
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 09.04 13:00 CSM Făgăraș vs CSM Reșita frhtv 14/19
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: G.Bejinariu(AG)
Vi 09.04 18:25 CSA Steaua București vs CSM București Tvr 1 14/20
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: V.Sighicea(VL)
Vi 09.04 18:30 SCM Politehnica Timișoara vs AHC Dobrogea Sud frhtv 14/21
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 09.04 00:00 CS Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Liga Zimbrilor Masculin
Etapa 24
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 11:00 CSM Focșani 2007 vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 14/22
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: M.Margarit(PH)
Du 11.04 00:00 SCM Politehnica Timișoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 16:00 AHC Dobrogea Sud vs CSA Steaua București Tvr 1 14/23
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 11.04 11:30 CSM București vs CSM Făgăraș frhtv 14/24
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 11.04 13:30 CSM Reșita vs CS Dinamo București frhtv 14/25
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: V.Sighicea(VL)
Du 11.04 17:00 CS Magnum Botosani vs CSU din Suceava frhtv 14/26
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: G.Bejinariu(AG)
Du 11.04 18:40 CSM Bacău vs AHC Potaissa Turda frhtv 14/27
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 11.04 14:15 ACS HC Buzău 2012 vs CSM Vaslui frhtv 14/28
Sala: Sala Babes Bolyai Cluj Napoca Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: Z.Mesaros(MM)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 15
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 07.04 18:30 CS Rapid București vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 1 14/29
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: D.Manea(B)
Mi 07.04 13:15 CSM Slatina vs HC Zalău frhtv 14/30
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: I.Barbu(B)
Mi 07.04 10:30 CS Minaur Baia Mare vs CSM Galati frhtv 14/31
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: I.Serbu(B)
Ma 06.04 12:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 14/32
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: R.Chirvase(B)
Mi 07.04 16:00 HC Dunărea Brăila vs SCM Gloria Buzău Tvr 2 14/33
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: V.Ionescu(B)
Ma 06.04 17:30 CSM București vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 14/34
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: V.Vicea(B)
Ma 06.04 00:00 CS Măgura Cisnadie sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 06.04 14:45 CSU Cluj-Napoca vs SCM Craiova frhtv 14/35
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: V.Ciucan(B)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 8

Locatie de desfasurare: Bacau
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: ALDICA Ion (BN) - 0747990637
Arbitri: DOANA / GOCIU (B)
COSTACHE / VASILE (B / PH)

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 18:20 CSM Corona Brașov vs CSU Targoviste frhtv 14/36
Sala: Sala Orizont Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: I.Aldica(BN)
Vi 09.04 15:40 HC Dunărea Brăila vs CSM Roman frhtv 14/37
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: I.Aldica(BN)
Vi 09.04 13:00 HCF Piatra Neamt vs CSU Bacau frhtv 14/38
Sala: Sala Orizont Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: I.Aldica(BN)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 11:00 HCF Piatra Neamt vs CSM Corona Brașov frhtv 14/39
Sala: Sala Orizont Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: I.Aldica(BN)
Sb 10.04 13:40 CSU Bacau vs HC Dunărea Brăila 14/40
Sala: 18 Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: I.Aldica(BN)
Sb 10.04 16:20 CSM Roman vs CSU Targoviste frhtv 14/41
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: I.Aldica(BN)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 10:00 CSM Corona Brașov vs CSM Roman frhtv 14/42
Sala: Sala Orizont Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: I.Aldica(BN)
Du 11.04 12:40 CSU Targoviste vs CSU Bacau frhtv 14/43
Sala: Sala Orizont Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: I.Aldica(BN)
Du 11.04 15:20 HC Dunărea Brăila vs HCF Piatra Neamt frhtv 14/44
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: I.Aldica(BN)
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 12

Locatie de desfasurare: Deva
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: BARCAN Marius (DJ) - 0757.079.228
Arbitri: LUNGU / PARASCHIV (NT)
PAVEL / PENTEA (SJ)
FASCU / BAGHIU (TM)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 00:00 CSU Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 09.04 13:00 CSU Oradea vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud frhtv 14/45
Sala: N/A Arbitri: M.Paraschiv(NT)/G.Lungu(NT) Observator: M.Barcan(DJ)
Vi 09.04 15:40 CSM Deva vs CNE Sf. Gheorghe frhtv 14/46
Sala: N/A Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Baghiu(CS) Observator: M.Barcan(DJ)
Vi 09.04 18:20 CSM Tg. Jiu vs CSU Timisoara frhtv 14/47
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: M.Barcan(DJ)
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 00:00 CSM Tg. Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 10.04 16:20 CSU Timisoara vs CSM Deva frhtv 14/48
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: M.Barcan(DJ)
Sb 10.04 13:40 CNE Sf. Gheorghe vs CSU Oradea 14/49
Sala: N/A Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Baghiu(CS) Observator: M.Barcan(DJ)
Sb 10.04 11:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSU Resita frhtv 14/50
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: M.Barcan(DJ)
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 00:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 10:00 CSU Resita vs CNE Sf. Gheorghe frhtv 14/51
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: M.Barcan(DJ)
Du 11.04 12:40 CSU Oradea vs CSU Timisoara frhtv 14/52
Sala: N/A Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Baghiu(CS) Observator: M.Barcan(DJ)
Du 11.04 15:20 CSM Deva vs CSM Tg. Jiu frhtv 14/53
Sala: N/A Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: M.Barcan(DJ)
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 12

Locatie de desfasurare: Slobozia
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: VICEA Viorel (B) -  0726.356.559
Arbitri: CRUCERU / EREMIA (MH / GJ)
ARSENE / BONTEA (VS / BZ)
CHIRITOIU / NEAGU ( IL)


CS Danubius Calarasi nu se prezinta la turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 09.04 00:00 CSM București vs CS Danubius Calarasi frhtv 14/54
Sala: Sala „Andreea Nica” Slobozia Arbitri: / Observator: V.Vicea(B)
Vi 09.04 13:00 CSU Neptun Constanta vs ACS AMY Slatina frhtv 14/55
Sala: Sala „Andreea Nica” Slobozia Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Vicea(B)
Vi 09.04 18:20 HCM Slobozia vs CNE Rm. Valcea frhtv 14/56
Sala: Sala „Andreea Nica” Slobozia Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Cruceru(MH) Observator: V.Vicea(B)
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 00:00 HCM Slobozia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 10.04 13:40 CNE Rm. Valcea vs CSU Neptun Constanta frhtv 14/57
Sala: Sala „Andreea Nica” Slobozia Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Vicea(B)
Sb 10.04 11:00 ACS AMY Slatina vs CSM București frhtv 14/58
Sala: Sala „Andreea Nica” Slobozia Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Cruceru(MH) Observator: V.Vicea(B)
Sb 10.04 00:00 CS Danubius Calarasi vs CSU Stiinta Bucuresti frhtv 14/59
Sala: Sala „Andreea Nica” Slobozia Arbitri: / Observator: V.Vicea(B)
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 00:00 CS Danubius Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 10:00 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS AMY Slatina frhtv 14/60
Sala: Sala „Andreea Nica” Slobozia Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator: V.Vicea(B)
Du 11.04 12:40 CSM București vs CNE Rm. Valcea 14/61
Sala: 18 Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Vicea(B)
Du 11.04 15:20 CSU Neptun Constanta vs HCM Slobozia frhtv 14/62
Sala: Sala „Andreea Nica” Slobozia Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Cruceru(MH) Observator: V.Vicea(B)
Juniori 3 Grupa Valoare 1 Masculin
Etapa 1

Suceava
Sedinta tehnica in
Delegat: ANTON Bogdan – IS -  0722.898.906
Arbitri:  BALAN / SAVIN (IS / VS)
GOGOLINCA / ROIBU (IS)
CRISTEA / MURARIU (IS / NT)


La acest turneu se vor face masuratori de talie

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 12:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CSU din Suceava 14/63
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator: P.Anton(IS)
Vi 09.04 14:40 LPS Tg Mures vs CSM Bacau 14/64
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: P.Anton(IS)
Vi 09.04 17:20 ACS Transilvania Brasov vs LPS Suceava 14/65
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 3 Grupa Valoare 1 Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 10:30 CSM Bacau vs ACS Transilvania Brasov 14/66
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator: P.Anton(IS)
Sb 10.04 13:10 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs LPS Suceava 14/67
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator: P.Anton(IS)
Sb 10.04 15:50 LPS Tg Mures vs CSU din Suceava 14/68
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 3 Grupa Valoare 1 Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 10:00 LPS Suceava vs LPS Tg Mures 14/69
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator: P.Anton(IS)
Du 11.04 12:40 CSU din Suceava vs ACS Transilvania Brasov 14/70
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: P.Anton(IS)
Du 11.04 15:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CSM Bacau 14/71
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator: P.Anton(IS)
Juniori 3 Grupa Valoare 2 Masculin
Etapa 1

Moreni
Sedinta tehnica in
Delegat FRH SUICA Paul - TR -  0768327700
Arbitri: ALI / MIHORDEA(B / DB)
BALATE / SZABO (BV)
CHICUS / OLTEANU (BV)


La acest turneu se vor face masuratori de talie

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 13:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs AHC Dobrogea Sud Constanta 14/72
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator: P.Suica(TR)
Vi 09.04 15:40 CSM Ploiesti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 14/73
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: P.Suica(TR)
Vi 09.04 18:20 ACS Olimpic Mizil vs CSM Bucuresti 14/74
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Evghin(CT) Observator: P.Suica(TR)
Juniori 3 Grupa Valoare 2 Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 10:30 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs ACS Academia Junior Ploiesti 14/75
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator: P.Suica(TR)
Sb 10.04 13:10 ACS Olimpic Mizil vs AHC Dobrogea Sud Constanta 14/76
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Evghin(CT)/F.Mihordea(DB) Observator: P.Suica(TR)
Sb 10.04 15:50 CSM Ploiesti vs CSM Bucuresti 14/77
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: P.Suica(TR)
Juniori 3 Grupa Valoare 2 Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 10:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSM Ploiesti 14/78
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Evghin(CT)/F.Mihordea(DB) Observator: P.Suica(TR)
Du 11.04 12:40 CSM Bucuresti vs ACS Academia Junior Ploiesti 14/79
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator: P.Suica(TR)
Du 11.04 15:20 ACS Olimpic Mizil vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 14/80
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: P.Suica(TR)
Juniori 3 Grupa Valoare 3 Masculin
Etapa 1

Baia Mare
Sedinta tehnica in
Delegat FRH : ENACHE Iulian – BV - 0752.397.250
Arbitri:  BEICA / DODU (HD)
CHIRIAC / HOROBA (BN)
APOSTU / CHINDE (MM)


La acest turneu se vor face masuratori de talie

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 10:00 LPS Bihor Oradea vs Sc. Gen. 7 Timisoara 14/81
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: I.Enache(BV)
Vi 09.04 12:40 Academia Minaur Baia Mare vs CSC Mosnita Noua 14/82
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/F.Horoba(BN) Observator: I.Enache(BV)
Vi 09.04 15:20 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs CS Giroc Chisoda 14/83
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: I.Enache(BV)
Juniori 3 Grupa Valoare 3 Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 10:00 CSC Mosnita Noua vs LPS Bihor Oradea 14/84
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: I.Enache(BV)
Sb 10.04 12:40 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs Sc. Gen. 7 Timisoara 14/85
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: I.Enache(BV)
Sb 10.04 15:20 Academia Minaur Baia Mare vs CS Giroc Chisoda 14/86
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/F.Horoba(BN) Observator: I.Enache(BV)
Juniori 3 Grupa Valoare 3 Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 09:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs CSC Mosnita Noua 14/87
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/F.Horoba(BN) Observator: I.Enache(BV)
Du 11.04 11:40 Sc. Gen. 7 Timisoara vs Academia Minaur Baia Mare 14/88
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: I.Enache(BV)
Du 11.04 14:20 CS Giroc Chisoda vs LPS Bihor Oradea 14/89
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: I.Enache(BV)
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 4

Botosani
Delegat FRH: CHIRA Ioan (MM ) - 0724-818.499
Arbitri: BABA / UNGUREANU (BT)
ANTON / HORDILA (VS)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 15:00 LPS Suceava vs LPS Iasi 14/90
Sala: Sala Orizont Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator: I.Chira(MM)
Vi 09.04 17:40 CSS Bacau vs CSO Buhusi 14/91
Sala: Sala Orizont Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator: I.Chira(MM)
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 12:00 CSS Bacau vs LPS Suceava 14/92
Sala: Sala Orizont Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator: I.Chira(MM)
Sb 10.04 14:40 CSO Buhusi vs LPS Iasi 14/93
Sala: Sala Orizont Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator: I.Chira(MM)
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 10:00 LPS Suceava vs CSO Buhusi 14/94
Sala: Sala Orizont Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator: I.Chira(MM)
Du 11.04 12:40 LPS Iasi vs CSS Bacau 14/95
Sala: Sala Orizont Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator: I.Chira(MM)
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 4

Galati
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: RUSU Nicu (CT) - 0722.565.048
Arbitri: URSU / VILCU (TL / CT)
IONITA / MUNTEANU (GL)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 12:10 CSS Tecuci vs CSM Galati 14/96
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: N.Rusu(CT)
Vi 09.04 09:30 ACS Lucian Bute 2 Galati vs ACS Lucian Bute 1 Galati 14/97
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: / Observator: N.Rusu(CT)
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 09:30 ACS Lucian Bute 2 Galati vs CSS Tecuci 14/98
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: / Observator: N.Rusu(CT)
Sb 10.04 12:10 ACS Lucian Bute 1 Galati vs CSM Galati 14/99
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: N.Rusu(CT)
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 09:00 CSS Tecuci vs ACS Lucian Bute 1 Galati 14/100
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: / Observator: N.Rusu(CT)
Du 11.04 11:40 CSM Galati vs ACS Lucian Bute 2 Galati 14/101
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: N.Rusu(CT)
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 4

Locatie de desfasurare: Baia Mare
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: Vizitiu Ilie - HD - 0744556513
Arbitri: CATA / DEBRECZENI (MM)
ILLES / SABAU (MM)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 00:00 CS Marta Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 09.04 18:00 CSS 2 Baia Mare vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 14/102
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Sabau(MM)/N.ILLES(MM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 10.04 18:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CS Marta Baia Mare 14/103
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Sabau(MM)/N.ILLES(MM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 00:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 17:00 CS Marta Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 14/104
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Sabau(MM)/N.ILLES(MM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 4

Fetesti - Sala Liceul Teoretic Carol I
Sedinta tehnica in

Delegat FRH: CIUCAN Viorel (B) - 0723413613
Arbitri: GHIORGHIU / COJOCARU(GL)
POPESCU / TRICA (BR)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 17:40 HC Dunarea Braila vs CSM Fetesti 14/105
Sala: Sala Liceul Teoretic Carol I Arbitri: C.Gheorghiu(GL)/I.Cojocaru(GL) Observator: V.Ciucan(B)
Vi 09.04 15:00 HC Omer Constanta vs CSS 1 Constanta 14/106
Sala: Sala Liceul Teoretic Carol I Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator: V.Ciucan(B)
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 15:00 HC Omer Constanta vs HC Dunarea Braila 14/107
Sala: Sala Liceul Teoretic Carol I Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator: V.Ciucan(B)
Sb 10.04 17:40 CSS 1 Constanta vs CSM Fetesti 14/108
Sala: Sala Liceul Teoretic Carol I Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator: V.Ciucan(B)
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 12:40 HC Dunarea Braila vs CSS 1 Constanta 14/109
Sala: Sala Liceul Teoretic Carol I Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator: V.Ciucan(B)
Du 11.04 10:00 CSM Fetesti vs HC Omer Constanta 14/110
Sala: Sala Liceul Teoretic Carol I Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator: V.Ciucan(B)
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 4

Bucuresti - Sala Floreasca
Delegat FRH: CAZACU Carmen – B –  0773982091
Arbitri: ANDREI / CAUNEI (PH)
GEABURU / MITRAN (DJ)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 12:40 CSS Slobozia vs CS Tonus Bucuresti 14/111
Sala: Sala Floreasca Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 09.04 10:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 14/112
Sala: Sala Floreasca Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 10:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS Slobozia 14/113
Sala: Sala Floreasca Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 10.04 12:40 CS Rapid Bucuresti vs CS Tonus Bucuresti 14/114
Sala: Sala Floreasca Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 10:00 CSS Slobozia vs CS Rapid Bucuresti 14/115
Sala: Sala Floreasca Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: C.Cazacu(B)
Du 11.04 12:40 CS Tonus Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 14/116
Sala: Sala Floreasca Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 4

Bucuresti - Sala Floreasca
Delegat FRH: CAZACU Carmen – B – 0773982091
Arbitri: DRAGOI / OPREA (B / IL)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 09.04 15:20 CSS 6 Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 14/117
Sala: Sala Floreasca Arbitri: G.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 00:00 CSS 6 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 10.04 15:20 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSM Bucuresti 14/118
Sala: Sala Floreasca Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 00:00 ACSO Viitorul Pantelimon sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 15:20 CSM Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 14/119
Sala: Sala Floreasca Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator: C.Cazacu(B)
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 4

Locatie de desfasurare: Rm. Valcea
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: Gheorghe CANDEA (SB) - 0753.076.275
Arbitri: BROSCATEANU / BOICA (SB)
SAMSON / TRANDAFIRESCU (VL)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 15:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs ACS Academia Junior Ploiesti 14/120
Sala: Sala Sporturilor Plopeni Arbitri: S.Broscateanu(SB)/D.Boica(SB) Observator: G.Candea(SB)
Vi 09.04 17:40 CSS Ploiesti vs CSM Ploiesti 14/121
Sala: Sala Sporturilor Plopeni Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 15:00 CSS Ploiesti vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 14/122
Sala: Sala Sporturilor Plopeni Arbitri: S.Broscateanu(SB)/D.Boica(SB) Observator: G.Candea(SB)
Sb 10.04 17:40 CSM Ploiesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 14/123
Sala: Sala Sporturilor Plopeni Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 10:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CSM Ploiesti 14/124
Sala: Sala Sporturilor Plopeni Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: G.Candea(SB)
Du 11.04 12:40 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSS Ploiesti 14/125
Sala: Sala Sporturilor Plopeni Arbitri: S.Broscateanu(SB)/D.Boica(SB) Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 4

Ghimbav - Sala de Sport Ghimbav
Delegat FRH: Horatiu BELU (B) - 0754.433.422
Arbitri: GRADISTEANU / PETRACHE(PH)
BALTAT / RUSU (BV) 

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 17:40 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSM Fagaras 14/126
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator: H.Belu(B)
Vi 09.04 15:00 CSM Corona Brasov vs ACS Sportiv Ghimbav 14/127
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator: H.Belu(B)
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 15:00 CSM Corona Brasov vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 14/128
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator: H.Belu(B)
Sb 10.04 17:40 ACS Sportiv Ghimbav vs CSM Fagaras 14/129
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator: H.Belu(B)
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 12:40 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs ACS Sportiv Ghimbav 14/130
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator: H.Belu(B)
Du 11.04 10:00 CSM Fagaras vs CSM Corona Brasov 14/131
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator: H.Belu(B)
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 6

Odorheiul Secuiesc - Sala Polivalentă
Delegat FRH: AMARANDEI Victoria (B) -  0740.079.454
Arbitri: AVADANII / POPOVICI (BC)
DUDAU / DUDAU (BV)

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 07.04 00:00 CSS Sfantu Gheorghe 1 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 07.04 14:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CSS Odorheiul Secuiesc 14/132
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: V.Amarandei(B)
Mi 07.04 16:40 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 14/133
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 08.04 00:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 08.04 12:40 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc vs Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc 14/134
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Amarandei(B)
Jo 08.04 10:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sfantu Gheorghe 1 14/135
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 09.04 12:40 CSS Sfantu Gheorghe 1 vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 14/136
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Amarandei(B)
Vi 09.04 10:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 14/137
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 00:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 10.04 10:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Sfantu Gheorghe 1 14/138
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Amarandei(B)
Sb 10.04 12:40 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CSS Odorheiul Secuiesc 14/139
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 00:00 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 09:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 14/140
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator: V.Amarandei(B)
Du 11.04 11:40 CSS Sfantu Gheorghe 1 vs Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc 14/141
Sala: Sala Polivalenta Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 4

Comanesti - Sala Ionut Iftimoaie
Delegat FRH: DIMA Adrian – GL -  0751.064.601
Arbitri: GYORGHI / KARDA (HR)
CURTUIA / CURTUIA (BV)

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 15:00 CSM Ramnicu Sarat vs ACSO Comanesti 14/142
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator: A.DIMA(GL)
Vi 09.04 17:40 HC Junior BB Buzau vs ACS OK Sport Onesti 14/143
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: A.DIMA(GL)
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 15:00 HC Junior BB Buzau vs CSM Ramnicu Sarat 14/144
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator: A.DIMA(GL)
Sb 10.04 17:40 ACS OK Sport Onesti vs ACSO Comanesti 14/145
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: A.DIMA(GL)
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 10:00 CSM Ramnicu Sarat vs ACS OK Sport Onesti 14/146
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator: A.DIMA(GL)
Du 11.04 12:40 ACSO Comanesti vs HC Junior BB Buzau 14/147
Sala: Sala Ionut Iftimoaie Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: A.DIMA(GL)
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 6

Slatina
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: CALINA Valentin - AG - 0740.080.605
Arbitri: BADEA / UNGUREANU (Ph/B)
GHITA / STOICA (AG)


HCM Craiova nu se prezinta la turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 07.04 00:00 CSM Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 09.04 15:20 CSS Petrosani vs CSM Slatina 14/148
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator: V.Calina(AG)
Mi 07.04 00:00 HCM Craiova vs CSS Hunedoara 14/149
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 08.04 00:00 HCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 09:00 CSS Hunedoara vs CSS Petrosani 14/150
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator: V.Calina(AG)
Du 11.04 11:40 CSM Slatina vs CSM Tg Jiu 14/151
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: V.Calina(AG)
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 00:00 CSM Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 09.04 18:00 CSM Tg Jiu vs CSS Hunedoara 14/152
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: V.Calina(AG)
Vi 09.04 00:00 CSS Petrosani vs HCM Craiova 14/153
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 00:00 CSS Petrosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 10.04 00:00 HCM Craiova vs CSM Tg Jiu 14/154
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Sb 10.04 17:40 CSS Hunedoara vs CSM Slatina 14/155
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator: V.Calina(AG)
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 00:00 CSS Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 00:00 CSM Slatina vs HCM Craiova 14/156
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Sb 10.04 15:00 CSM Tg Jiu vs CSS Petrosani 14/157
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: V.Calina(AG)
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 6

Timisoara
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: NASTUREL Gheorghe – CS - 0744.798.045
Arbitri: GHIOCEL / RIPA (TM)
CRAC / DRAGAN (CS)


CS Victoria Nadlac nu se prezinta la turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 07.04 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 07.04 00:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs CS Victoria Nadlac 14/158
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Nasturel(CS)
Du 11.04 12:10 LPS Banatul Timisoara vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 14/159
Sala: N/A Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator: G.Nasturel(CS)
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 08.04 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 10.04 15:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs HC Sportiv Citu Timisoara 14/160
Sala: N/A Arbitri: C.Rapa(TM)/D.Ghiocel(TM) Observator: G.Nasturel(CS)
Jo 08.04 00:00 CS Victoria Nadlac vs Sc. Gen. 7 Timisoara 14/161
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Nasturel(CS)
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 09.04 00:00 CS Victoria Nadlac sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 09.04 15:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 14/162
Sala: N/A Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator: G.Nasturel(CS)
Vi 09.04 12:15 HC Sportiv Citu Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 14/163
Sala: N/A Arbitri: C.Rapa(TM)/D.Ghiocel(TM) Observator: G.Nasturel(CS)
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 10.04 00:00 HC Sportiv Citu Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 10.04 12:15 LPS Banatul Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 14/164
Sala: N/A Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator: G.Nasturel(CS)
Sb 10.04 00:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs CS Victoria Nadlac 14/165
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Nasturel(CS)
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 11.04 00:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 11.04 00:00 CS Victoria Nadlac vs LPS Banatul Timisoara 14/166
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Nasturel(CS)
Du 11.04 09:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs HC Sportiv Citu Timisoara 14/167
Sala: N/A Arbitri: C.Rapa(TM)/D.Ghiocel(TM) Observator: G.Nasturel(CS)